All in the game, yo פברואר 2023 – סיכום חודש 🧶🐊🌳🌛⛈️🍚🚙💘🕑

lemon lyman

Well-known member
אני מבינה למה את מתכוונת. והאמת היא שאם כבר אני מזכירה בהתנהגות מישהי מבין הדמויות שם זו בטח לינט (רק בלי הילדים) כאילו אחת כזאת צינית שאין לה כוח לכלום:-D אני לא מזדהה עם ברי או סוזן. אבל הדמות של סוזן פשוט נודניקית בגלל זה אני לא אוהבת אותה. וגם טרי האצ'ר באופן כללי בלתי נסבלת.
את לינט אני גם אוהבת
אני הכי אוהבת אותה מכל הדמויות
( מצד אחד אני לא כל כך זוכרת אותה בקטע שהיא מזכירה אותך מצד שני זה נשמע לי את)
דווקא את קו העלילה הזה פחות אהבתי.
אני יודעת
אבל לפחות אני יודעת גם שהשחקן הופיע ב100
חחח דווקא את סנואו בעולם האגדות ממש אהבתי בעונה הראשונה כי היא הייתה דמות מגניבה.
אבל את מרי מרגרט הטרמפ הזאת לא יכולתי לסבול|שפם|
וצ'ארמינג אכן היה מעצבן בשני העולמות.
עכשיו שאת אומרת זה נשמע לי מוכר
שהיא הייתה חמודה בעיני בהתחלה או משהו כזה

לא נראה לי שאת מתכוונת למה שאני מתכוונת אבל אני לא יכולה להסביר את זה בלי ספוילר אז לא משנה, ברגע שתתחילי לראות ותגיעי לעונות שאני רוצה שתגיעי אליהן אנחנו נראה כבר.
כנראה שלא
חשבתי שאת מתכוונת בקטע של להתפנגרל כי אני לא ראיתי את מילי או לונה ( חוץ מהם מבאפי) מתפנגרלות על איזה זוג\צמד
חח דווקא כן זכרתי ששאלתי אותך:-D אבל אם אני שואלת משהו ומישהו לא עונה אני מניחה שזה בגלל שאין להם כוח לענות או לא בא להם לענות אז אני אף פעם לא מנדנדת.
לגבי השירים שבחרת זה אחלה שירים. אני חושבת שהפייבוריטים שלי שלה כל הזמן משתנים. כרגע אני הכי אוהבת את
The Way (גרסת הספנגליש)
טוב את זה הכי אהבתי (אני הקשבתי לשירים מסוף להתחלה )
זה חביב לשמיעה ראשונה
טוב אותו אני ממש שונאת ( אותו הכרתי לפני)
ואת הגרסה שלה ושל קריסטין צ'נאווית' ל- You Don't Own Me שאני ממש מתאבססת עליה כבר כמה חודשים.
מצד אחד זה יפה אבל אני די אוהבת את השיר הזה אז אני לא יודעת אם זה בגללו או בגללן
אגב הזכרת לי גיף מצחיק של קריסטין מהבית הלבן שאני צריכה למצוא
בהודעות כאלה בסיכום חודשי כשמגיבים להרבה דברים אני גם לא יודעת למה הלייק מתייחס. או אפילו אם מגיבים לכמה אנשים בדיון על סדרה. אבל אם את כותבת על פרק אחד איזה כמה שורות, לא איזה מגילה סטייל ניק, ואני עושה לך לייק מבלי להרחיב, זה אומר שהסכמתי עם כל מה שכתבת. או לפחות שלא התנגדתי לשום דבר שכתבת:-D
אז על מה בכלל את מתלוננת:-D?!
כי אני אוהבת לדעת בדיוק למה מתכוונים
כמובן שהתכוונתי בתפוז. אני לא טורחת לקרוא הודעות של אנשים בפייסבוק יותר.
מצד אחד הנחתי שהתכוונת לתפוז
מצד שני נראה שאת עדיין מדברת עם אותם אנשים שצפו במאה או שהתכוונת בכללי בלי קשר למאה או שחסמת זמנית?
או שלא לוקחת אותך מילולית? |פנים|
בקטע שהוא עזב את הבית בהתחלה כי לא היה לו כוח לאחים שלו או לרעש שלהם:-D כאילו אני חושבת שבתור ילדה כשצפיתי בזה בטח חשבתי שזה משהו מאוד דושי לעשות. אבל היום אני לגמרי מבינה אותו.
הבנתי
בכלל שכחתי מהקטע הזה
שום דבר מזה לא נשמע לי מוכר. אבל אני חייבת לציין שמה שרשמת זעזע אותי לרגע כי משום מה כשאני חושבת עליה (פייג') אני חושבת עליה במונחים של היום (נושקת ל-60) וכשאני חשובת על הדמויות של שולחן לחמישה, אפילו שזה היה לפני מיליון שנה, אני חושבת עליהם בתור בני עשרה וזה היה לי לשניה ממש וטפ עד שנזכרתי:-D
מצד אחד זה היה מוזר גם בסדרה עצמה מבחינת העלילה
אבל לי זה לא היה מוזר כי כבר אמרתי שהשחקנים לא נראים לי בגיל שהם משחקים הם אפילו לא נראים לי בגיל שהם היו באמת בזמן הצילומים
נגיד הם נראים לי גדלים ממני למרות שעכשיו יש לי איזה עשור+ פור עליהם |שפם|
העזיבו שם כל כך הרבה דמויות אבל אני אהבתי תמיד רק את הוצ'נר וג'יי ג'יי.
אני גם אהבתי אותו וגם אותה אבל בשלב מסוים היא עיצבנה אותי אז הפסקתי לאהוב אותה
חח את יכולה לראות אותה ב911, גם שם היא נודניקית:-D
אני ניסיתי לראות את זה בגלל רוב לאו אבל זה לא בשבילי סדרות על הכבאים
מרגיז אותי שסדרות על הכבאים זה באופנה עכשיו :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
אגב הייתי שמחה לראות את הסדרה שלה לוחשת לרוחות או אם חושבים על זה אז את הספין אוף שהיה איתה לשולחן לחמישה
כי אני לא חושבת שראיתי אותו

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
רוב לאו זה בסדרה השניה (911 לון סטאר) את זה אני לא רואה.
אני אוהבת את ה-911 המקורית.
ונכון שטכנית הם כבאים אבל בעיקרון הם מגישי עזרה ראשונה, אז רוב המקרים שלהם לא קשורים לאש.

lemon lyman

Well-known member
רוב לאו זה בסדרה השניה (911 לון סטאר) את זה אני לא רואה.
אני אוהבת את ה-911 המקורית.
ונכון שטכנית הם כבאים אבל בעיקרון הם מגישי עזרה ראשונה, אז רוב המקרים שלהם לא קשורים לאש.
ואי אני חושבת שהתבלבלתי בינה לבין ליב טיילור
בכל אופן זה גם לא בשבילי

LeAnnDylan

Well-known member
( מצד אחד אני לא כל כך זוכרת אותה בקטע שהיא מזכירה אותך מצד שני זה נשמע לי את)
:-D
עכשיו שאת אומרת זה נשמע לי מוכר
שהיא הייתה חמודה בעיני בהתחלה או משהו כזה (סנואו וואיט)
היא הייתה באדאסית כזאת בהתחלה ואז היה את הקטע שבגללה דניאל מת (ובגלל זה רג'ינה [וסהר] שונאת אותה)
כנראה שלא
חשבתי שאת מתכוונת בקטע של להתפנגרל כי אני לא ראיתי את מילי או לונה ( חוץ מהם מבאפי) מתפנגרלות על איזה זוג\צמד
לא התכוונתי להתפנגרלות. זה לא אכפת לי.
טוב אותו אני ממש שונאת ( אותו הכרתי לפני)
:-0:-0
מצד אחד זה יפה אבל אני די אוהבת את השיר הזה אז אני לא יודעת אם זה בגללו או בגללן
אני אוהבת את הגרסה שלהן יותר מהמקורית.
כי אני אוהבת לדעת בדיוק למה מתכוונים
לפעמים צריך לנחש בחיים.
מצד אחד הנחתי שהתכוונת לתפוז
מצד שני נראה שאת עדיין מדברת עם אותם אנשים שצפו במאה או שהתכוונת בכללי בלי קשר למאה או שחסמת זמנית?
או שלא לוקחת אותך מילולית? |פנים|
חסמתי פה את כל מי שאין לי כוח לקרוא הודעות שלו. ככה גם העמוד הראשי של תפוז לא מלא בהודעות מיותרות. ושרשורים רלוונטיים לא זולגים לי לעמודים אחרים.
אם התכוונת לאנשים כמו ניק ועדימון שעיצבנו אותי אז את ניק לצערי אי אפשר לחסום (ליטרלי לא ניתן לחסום מנהל בתפוז|שפם|) ואת עדימון חסמתי לאיזה תקופה עד שעבר לי:-D
הבנתי
בכלל שכחתי מהקטע הזה
חח באופן כללי נראה שאין לו הכי כוח לדרמות של האחים שלו ואני מזדהה עם זה. לא שלאחים שלי יש המון דרמות אבל כאילו לחלק של האין כוחות לאנשים.
מצד אחד זה היה מוזר גם בסדרה עצמה מבחינת העלילה
אבל לי זה לא היה מוזר כי כבר אמרתי שהשחקנים לא נראים לי בגיל שהם משחקים הם אפילו לא נראים לי בגיל שהם היו באמת בזמן הצילומים
נגיד הם נראים לי גדלים ממני למרות שעכשיו יש לי איזה עשור+ פור עליהם |שפם|
האמת שכן. חוץ מקלאודיה שנראית ילדה, האחרים נראים לי מבוגרים יותר ממה שאני היום.
אני גם אהבתי אותו וגם אותה אבל בשלב מסוים היא עיצבנה אותי אז הפסקתי לאהוב אותה
נראה לי שכל עוד שהוא היה בסדרה אהבתי גם אותה. אני לא כל כך זוכרת מה קרה אחרי שהוא עזב חוץ משהסדרה נהייתה ממש פח.
אותה אגב אני אוהבת בעיקר כי היא הבסטי של רד מוואנס (זאתי שאת לא זוכרת|שפם|) (כאילו במציאות מן הסתם).

מרגיז אותי שסדרות על הכבאים זה באופנה עכשיו :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
אגב הייתי שמחה לראות את הסדרה שלה לוחשת לרוחות או אם חושבים על זה אז את הספין אוף שהיה איתה לשולחן לחמישה
כי אני לא חושבת שראיתי אותו
טוב חצי הגבתי על זה אבל רציתי רק לציין שמשום מה אני גם לא הכי אוהבת סדרות על כבאים. שזה מוזר כי כאבים למשל אני אוהבת מאוד|יאמי| יש בדרך לעבודה שלי איזה תחנת כיבוי ויום אחד כשנסעתי שם בדיוק יצאה כבאית אז עצרתי כי לא ידעתי אם אני אמורה לתת לה זכות קדימה כשהיא בלי הסירנות (מסתבר שלא כי הוא עצר כדי לתת לי להמשיך) והיו איזה כמה שניות שלא הייתה בטוחה אם לנסוע או לעצור אז בהיתי בנהג של הכבאים והוא היה כזה חתיך שהרגשתי לרגע כמו איזה ערס מצוי שמחכה שמישהי יפה תעבור אותו כדי לבהות לה בתחת:-D 🙈

אגב הלוחשת לרוחות ראיתי וזו הייתה סדרה די גרועה שלא ברור לי בכלל למה ראיתי|פנים|

keren or5

Well-known member
אוקי- זה מזעזע;-( |למטה|
בהחלט אבל לטעמי המראה בתמונה הקודמת עדיף על זה
1677692941976.png
אבל זה.. |למטה|כאילו הרבה יותר טוב, יודעת שזה לא לכל אחד, אבל יש פה ייחוד מסויים. עדיין פחות יפה ממתי שהשיער שלה ארוך
כה הגברת נראה היום אז היא כנראה כן מאריכה אותו 🤞
1677602936094.png
אני התכוונתי למשהו כזה, כמו שהוא היה נראה ב-Intelligence (שראיתי בגלל מייגן אורי) ראית את זה?
הרבה יותר יפה לו ארוך כמו באבודים, לדעתי..
איך אין לך דעה על הדבר היפה הזה|מאוהב|
היא באמת יפה, לידיד שלי שצפה בסדרה היה קראש עליה.

keren or5

Well-known member
omg! סרטונים יפים |מאוהב|
רק שתדעי שמאז שהתחלת לדבר על אבודים בפורום אני רואה כל הזמן סרטונים של ג'ייט וסקייט, ולפעמים סתם סצנות!
נראה לי שהסצנה האהובה עלי של ג'ייט זה שהוא אומר לה שהוא אוהב אותה בפעם הראשונה .

lemon lyman

Well-known member
omg! סרטונים יפים |מאוהב|
נכון
אני הכי אוהבת כאלה עם שירים שמתאימים למה שרואים בסרטון כמו שני אלו
רק שתדעי שמאז שהתחלת לדבר על אבודים בפורום אני רואה כל הזמן סרטונים של ג'ייט וסקייט,

ולפעמים סתם סצנות!
כן גם אני למרות שאני בעיקר רואה של סקייט . עד שאת שאלת למה אני שונאת את הסצנה עם ג'ייק זאת שדומה לסצנה במאה
בכלל לא ידעתי שגם לג'ייט יש את כל הקטעים ביוטיוב למרות שתארתי לעצמי שברור שיהיה להם
נראה לי שהסצנה האהובה עלי של ג'ייט זה שהוא אומר לה שהוא אוהב אותה בפעם הראשונה .
תאמת אני לא כזה אוהבת את הקטע הזה בזמנו ששאלת למה אני שונאת את הקטע עם ג'ייק אז התלבטתי אם לשים גם את הקטע הזה כי הוא גם קשור. בכל אופן אותי זה עדיין מעצבן שהוא השאיר אותה עם האחרים אז שהוא מזכיר את זה אז זה מזכיר לי שהוא עיצבן אותי . שלא לדבר על זה שסוייר גם מעצבן אותי בעלילה הזאת
אז זה מבאס אותי שהוא אומר לה שהוא אוהב אותה בקטע שמעצבן אותי

אני הכי אוהבת את הקטע הזה שלהם ( בכלל אני יותר אוהבת קטעים משעשעים)
197313442_526343955059789_8968624063768911066_n.jpg

וגם זה < הקטע שהוא אומר לה אז את כן יכולה לשמוע אותי 😆😆😆😆😆>

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
היא הייתה באדאסית כזאת בהתחלה ואז היה את הקטע שבגללה דניאל מת (ובגלל זה רג'ינה [וסהר] שונאת אותה)
בהתחלה לא זכרתי מי זה בכלל
בכל אופן עכשיו החלטתי שאני כן אעשה צפייה חוזרת לעד עצם היום הזה (מיד אחרי הבינג' הנוכחי)
כי הזכרת לי קטעים טובים
לא התכוונתי להתפנגרלות. זה לא אכפת לי.
:-0
אני אוהבת את הגרסה שלהן יותר מהמקורית.
אני לא בטוחה שאני יודעת מה הגרסה המקורית
מזכיר לי שפעם ראיתי סרטון של שירים שלא ידענו שהם קאברים אז חלקם כן ידעתי שהם קאברים
אבל היו לא מעט מפתיעים
לפעמים צריך לנחש בחיים.
אבל אני שונאת לנחש :-P:
חסמתי פה את כל מי שאין לי כוח לקרוא הודעות שלו. ככה גם העמוד הראשי של תפוז לא מלא בהודעות מיותרות. ושרשורים רלוונטיים לא זולגים לי לעמודים אחרים.
את מתכוונת לעמוד שנקרא "מה חדש?"
פעם גם אני חסמתי מלא אנשים משם ( וככה גם אני למדתי שאי אפשר לחסום מנהלים |בוז|)
אבל אז הגעתי למסקנה שבניגוד לתפוז של פעם, כל הודעות שם שהם לא מהפורום הזה לא מעניינות אז פשוט הפסקתי לכנס אליו
אז עכשיו אני תוהה אם אנחנו מדברות על אותו עמוד כי פשוט קשה להאמין שהייתה בו אי פעם הודעה שהייתה מעניינת בשבילך אז בטוח את מתכוונת לעמוד אחר
נראה לי שכל עוד שהוא היה בסדרה אהבתי גם אותה. אני לא כל כך זוכרת מה קרה אחרי שהוא עזב חוץ משהסדרה נהייתה ממש פח.
אותה אגב אני אוהבת בעיקר כי היא הבסטי של רד מוואנס (זאתי שאת לא זוכרת|שפם|) (כאילו במציאות מן הסתם).
חמודות:-] אני אוהבת לגלות חברויות בין האנשים שלא הופיעו בסדרה כלשהי ביחד
או שהן כן שיחקו ביחד ?
וזה לא שאני זוכרת אותה . אני לא זוכרת מה חשבתי עליה
טוב חצי הגבתי על זה אבל רציתי רק לציין שמשום מה אני גם לא הכי אוהבת סדרות על כבאים. שזה מוזר כי כאבים למשל אני אוהבת מאוד|יאמי| יש בדרך לעבודה שלי איזה תחנת כיבוי ויום אחד כשנסעתי שם בדיוק יצאה כבאית אז עצרתי כי לא ידעתי אם אני אמורה לתת לה זכות קדימה כשהיא בלי הסירנות (מסתבר שלא כי הוא עצר כדי לתת לי להמשיך) והיו איזה כמה שניות שלא הייתה בטוחה אם לנסוע או לעצור אז בהיתי בנהג של הכבאים והוא היה כזה חתיך שהרגשתי לרגע כמו איזה ערס מצוי שמחכה שמישהי יפה תעבור אותו כדי לבהות לה בתחת:-D 🙈
:-D:-D:-D
אגב לי אין רשיון נהיגה
ואתם תמיד מזכירים לי למה זה טוב שאין לי ;-#
אגב הלוחשת לרוחות ראיתי וזו הייתה סדרה די גרועה שלא ברור לי בכלל למה ראיתי|פנים|
כן אבל אני אוהבת סדרות כאלה
אומנם שאלתי את זה בשירשור אחר
אבל התכוונתי שאת לרוב לא רואה סדרות משטרה מז'אנר הזה
נגיד אלמנטרי המנטליסט קאסל וכ"ו נכון?
אגב ראית Crossing Jordan ?

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
מתערבת לרגע בשיחה הזו. נראה לי שאח שלי ואת הייתם יכולים להתחבר על סמך הסדרות האלה, הוא ממש אוהב את המנטליסט והלוחשת לרוחות.
לגבי ג'ורדן, ראית אותה? אם כן, שאלת לגביה בגלל שאת אוהבת אותה או לא? (לא ראיתי את הסדרה, אבל ממש מתחשק לראות אותה יום אחד)

lemon lyman

Well-known member
מתערבת לרגע בשיחה הזו.
זה מצחיק אותי שאת כותבת את זה
אני מרגישה שאני גם צריכה לציין את זה שאני נדחפת לשיחות

נראה לי שאח שלי ואת הייתם יכולים להתחבר על סמך הסדרות האלה, הוא ממש אוהב את המנטליסט והלוחשת לרוחות.
|כן|
לגבי ג'ורדן, ראית אותה?
כן
אם כן, שאלת לגביה בגלל שאת אוהבת אותה או לא? (לא ראיתי את הסדרה, אבל ממש מתחשק לראות אותה יום אחד)
אני שאלתי עליה בגלל שדילן כתבה באיזה שירשור שהיא אוהבת את קת'רין האן
כן אני מאוד אהבתי אותה אבל אני לא זוכרת ממנה משהו
אגב היא גם של דיימון לינדלוף|מאוהב| לא שאז היה לי מושג מי הוא אבל שהבנתי את זה אז כמו שנפל לי האסימון

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
כן גם אני למרות שאני בעיקר רואה של סקייט . עד שאת שאלת למה אני שונאת את הסצנה עם ג'ייק זאת שדומה לסצנה במאה
בכלל לא ידעתי שגם לג'ייט יש את כל הקטעים ביוטיוב למרות שתארתי לעצמי שברור שיהיה להם
דבר ראשון, רציתי לענות לך אז אבל לא עניתי מיד ואז שחכתי אז סליחה |4U|
תאמת אני לא כזה אוהבת את הקטע הזה בזמנו ששאלת למה אני שונאת את הקטע עם ג'ייק אז התלבטתי אם לשים גם את הקטע הזה כי הוא גם קשור. בכל אופן אותי זה עדיין מעצבן שהוא השאיר אותה עם האחרים אז שהוא מזכיר את זה אז זה מזכיר לי שהוא עיצבן אותי . שלא לדבר על זה שסוייר גם מעצבן אותי בעלילה הזאת
אז זה מבאס אותי שהוא אומר לה שהוא אוהב אותה בקטע שמעצבן אותי
אה אוקי, עכשיו יותר הבנתי למה לא אהבת את הסצנה הזאת. אבל בדיוק בגלל זה אני אוהבת את הסצנה שהוא אומר לה שהוא אוהב אותה.
בגלל שהוא כזה קר אליה שם (בסצנה שהבאת הקבלה למאה), אבל זה כי הלב שלו נשבר לגמרי כשהוא ראה במצלמות אותה ואת סויר שוכבים אז כאילו אני מביה למה הוא היה פגוע. אבל בגלל זה אמרתי שאני ממש אוהבת את הסצנה שהוא אומר לה שהוא אוהב אותה, כי ברגע הזה הוא גם מאשר לה את מה שהיא חשבה - שהוא אמר לה לא לבוא בשביל להגן עליה ולא כי הוא רצה שהיא לא תבוא (והרחבה לזה אפשר להסיק שהוא היה לא נחמד אליה כי הוא היה פגוע מאוד אבל עדיין אהב אותה) ושהוא אומר לה שהוא אוהב אותה הוא שם את הפגיעה והאגו שלו בצד ופשוט אומר לה מה הוא מרגיש, ויותר מזה הוא גם מגן על סויר בסצנה הזאת כי הוא הרגיש שהיא נפגעה ממנו (כמו שהיא שואלת אותו- למה אתה מגן על סויר?- הוא לא היה עושה אותו דבר בשבילך) ואז הוא עונה - כי אני אוהב אותך- ופה אני נמסה, כי למרות הקנאה שלו והפגיעה שלו, הוא ליטרלי מגן על הגבר האחר שאוהב אותה רק בשביל שהיא תרגיש יותר טוב כי הוא עד כדי כך אוהב אותה וזה ממיס אותי כל כך, |מאוהב| וזה מחפר בעיני לגמרי על הקטעים שהוא היה לא נחמד אליה.
ני הכי אוהבת את הקטע הזה שלהם ( בכלל אני יותר אוהבת קטעים משעשעים)
197313442_526343955059789_8968624063768911066_n.jpg
זה באמת קטע חמוד. זה אחרי שם חזרו לאי לא? אם אני לא טועה הם מתייחסים למשהו שקרה כמה עונות לפני (כשהוא אמר לקייט לא לבוא למשהו ואז היא באה בכל זאת)
גם זה < הקטע שהוא אומר לה אז את כן יכולה לשמוע אותי 😆😆😆😆😆>
(זה שהם נתקעים ברשת). זה באמת גם קטע שלהם שאני ממש אוהבת. אני זוכרת שהיה איזה משהו ממש מצחיק שסויר שאל את ג'ק איפה הוא וקייט היו, וג'ק אומר לו שהם נתקעו ברשת, וסויר חושב שזה קוד לסקס כי ג'ק הדביל לא מסביר לו על המלכודות :-D. ואז אחרי שסויר שוכב עם אנה לוסיה הוא אומר לג'ק משהו בסיגנון "נתקענו ברשת" וג'ק לא מבין מה הוא מנסה להגיד לו:-D

אני חושבת שרגעי ג'ייט האהובים עלי זה כמעט ל הקטעים שהם בעולם האמיתי והם זוג אחרי שהם עזבו את האי, במיוחד הקטע שהוא מקריא סיפור לילד והיא מסתכלת עליו זה זה חמוד |מאוהב| שהיא אומרת לו שהוא טוב איתו (עם הילד) לגמרי הבנתי אותה, אם יש משהו שהיה כובש אותי לגמרי עם גבר זה אם הוא טוב עם ילדים. (הזכיר לי קצת את צ'ארלי משולחן בקטע הזה), והקטע שהוא מציע לה נישואים |מאוהב|. אני אוהבת את כל הקטעים שלהם בעולם האמיתי חוץ מהסצנה שהם נפרדים, בכלל לדעתי הם לא היו צריכים לחזור לאי, גם הם ספציפית, אבל גם כי הסדרה התחילה להתדרדר בעיני מהרגע הזה בכל הסיפורים. נכון שאם הם היו מסיימים את הסדרה עם זה שאלו שיצאו לא חוזרים זה היה מרגיש לא מספק כי זה היה משאיר מלא תעלומות, אבל זה לא שזה עזר שהם חזרו כי דברים נהיו כ"כ הזויים אחרי שהם חזרו והם כמעט לא ענו על שום תעלומות ישנות ורק הוסיפו חדשות- ובכלל אני לא זוכרת הרבה מהעונות האלה. זכור לי משהו עם זה שהאי היה בשנות ה-70 והם חלק מהיוזמה או משהו כזה, והיה איזה קטע שהם התלבטו אם להציל את בן כשהוא ילד, כי הם ידעו למה הוא יגדל, אבל זאת הייתה שאלה פילוסופית אם מוסרי להרוג ילד שאתה יודע שהוא יהיה רע שהוא יגדל, אבל עדיין לא עשה שום דבר. ואני זוכרת במעורפל עוד כל מיני דברים מוזרים מהעונות האלה שלגמרי קפצו את הכריש בעיני. אז באיזה מקום אני קצת הייתי מעדיפה שהם לא היו חוזרים לאי וג'ייט היו חיים ביחד באושר עד עצם היום הזה!
עריכה- אחרי שככתבתי את זה הלכתי לחפש גיפים שלהם מהקטעים האלה ומצאתי כמה טובים |מאוהב| הכי אני אוהבת את הקטע שהוא מרים אותה |מאוהב|

בכל אופן עכשיו החלטתי שאני כן אעשה צפייה חוזרת לעד עצם היום הזה
כי הזכרת לי קטעים טובים
האמת שגם לי קצת בא לראות את זה עוד פעם. אבל רק עד סוף עונה 3, כי אחר כך הסדרה התדרדרה בעיני, והייתה צריכה להסתיים בסוף עונה 3. אני יודעת שהיו לאבודים ולל-once כותבים משותפים כי התייחסו אל זה בראיונות שראיתי בזמנו, ואז גם שמתי לב עד כמה הסיגנון דומה (כמו הקטע שבעונה הראשונה בכל פרק מתמקדים על דמות אחת עם פלשבקים, ויש תעלומות, אבל רובם נפתרו באופן ממש מספק האהובה עלי זה כשגילינו שניל הוא הבן של רמפל, וראיתי אז ראיון עם היוצרים שהם אמרו שהם תכננו את זה מההתחלה, ואז מישהו בעונה הראשונה עלה על התיאוריה האת ברשת בעונה הראשונה והיוצרים אמרו שזה גרם להם לחשוב לשנות את זה, אבל אני ממש שמחה שלא, כי ה אחד הרגעים הכי מעולים בסדרה שמגלים את זה, אז מה אם מישהו עלה על זה, לא סיבה לא לעשות את זה, כי היו גם מיליון תיאוריות אחרות כמו על כל סדרה כזאת עם תעלומה, אז ברור שבין המיליון הלא נכונות, מישהו יעלה על משהו נכון.

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
בהתחלה לא זכרתי מי זה בכלל
בכל אופן עכשיו החלטתי שאני כן אעשה צפייה חוזרת לעד עצם היום הזה (מיד אחרי הבינג' הנוכחי)
כי הזכרת לי קטעים טובים
חח אני תמיד צופה בעונה הראשונה ואז מפסיקה.
אני לא בטוחה שאני יודעת מה הגרסה המקורית
של לזלי גור. שכמובן גם היא מעולה, אבל אני ממש אוהבת את שילוב הקולות של קריסטין ואריאנה.
את מתכוונת לעמוד שנקרא "מה חדש?"
בהתחשב שאני לא יודעת על מה את מדברת אני אגיד שלא.
פעם גם אני חסמתי מלא אנשים משם ( וככה גם אני למדתי שאי אפשר לחסום מנהלים |בוז|)
אבל אז הגעתי למסקנה שבניגוד לתפוז של פעם, כל הודעות שם שהם לא מהפורום הזה לא מעניינות אז פשוט הפסקתי לכנס אליו
אז עכשיו אני תוהה אם אנחנו מדברות על אותו עמוד כי פשוט קשה להאמין שהייתה בו אי פעם הודעה שהייתה מעניינת בשבילך אז בטוח את מתכוונת לעמוד אחר
אז כנראה שלא. אני דיברתי על העמוד הראשון של הפורום. פשוט יש כל מיני גולשים טרולים שכותבים מלא הודעות שאף אחד לא מגיב להם (חוץ מניק) והם סתם דוחפות את כל השרשורים הרגילים לעמוד השני. אז אני פשוט חוסמת את כל האנשים הלא רלוונטיים האלה (שזה בערך כל מי שלא גולש קבוע בפורום) ואז יש פחות שרשורים משונים בלי תגובות בעמוד הראשון.
חמודות:-] אני אוהבת לגלות חברויות בין האנשים שלא הופיעו בסדרה כלשהי ביחד
או שהן כן שיחקו ביחד ?
הן הכירו כששתיהן שיחקו באיזו סדרה נידחת בשנת 2000 שנקראת Higher Ground ומאז הן חברות הכי טובות.
וזה לא שאני זוכרת אותה . אני לא זוכרת מה חשבתי עליה
יותר גרוע.
:-D:-D:-D
אגב לי אין רשיון נהיגה
ואתם תמיד מזכירים לי למה זה טוב שאין לי ;-#
באמת עדיף בלי. אני מתגעגעת לימים שהסיעו אותי לכל מקום:-(
זה נכון שלא צפיתי בשום סדרה מאלה שציינת פה אבל בעיקרון רוב הסדרותש אני רואה הן כאלה עם תעלומות משטרתיות AKA סדרות שלונה שונאת.
אני שאלתי עליה בגלל שדילן כתבה באיזה שירשור שהיא אוהבת את קת'רין האן
אני רשמתי את זה?|תוהה|
כאילו כן, אני אוהבת אותה. אבל זה מצחיק כי אני לא באמת מבדילה בינה לבין לורה דרן (שגם אותה אני אוהבת) ז"א, הן לא באמת דומות או משהו אבל משום מה כל פעם שמישהו מזכיר שם של אחת מהן כל הפילמוגרפיה של שתיהן מתערבבת לי ביחד|חבול|:-D

lemon lyman

Well-known member
האמת שגם לי קצת בא לראות את זה עוד פעם. אבל רק עד סוף עונה 3, כי אחר כך הסדרה התדרדרה בעיני, והייתה צריכה להסתיים בסוף עונה 3.
אני קראתי את ההודעה הזאת על הבוקר אז לא הייתי הכי מרוכזת
בגלל שדברנו על אבודים אז אני חשבתי שתגובה הזאת היא על אבודים
אז בהתחלה שמחתי שאת רוצה לראות ואז התבאסתי שאת לא אוהבת את העונות שאחרי עונה 3
אני יודעת שהיו לאבודים ולל-once כותבים משותפים כי התייחסו אל זה בראיונות שראיתי בזמנו, ואז גם שמתי לב עד כמה הסיגנון דומה (כמו הקטע שבעונה הראשונה בכל פרק מתמקדים על דמות אחת עם פלשבקים, ויש תעלומות, אבל רובם נפתרו באופן ממש מספק
מצד אחד ידעתי שיש לשתי הסדרות כותבים משותפים
ושחקנים משותפים |למטה| ויש עוד חוץ מאלו שבתמונה
1680025098135.png
אבל ממש לא זכרתי את כל השאר הדברים שכתבת אז עכשיו אני ממש רוצה לראות את זה וזאת הולכת להיות הצפייה הבאה שלי
האהובה עלי זה כשגילינו שניל הוא הבן של רמפל, וראיתי אז ראיון עם היוצרים שהם אמרו שהם תכננו את זה מההתחלה, ואז מישהו בעונה הראשונה עלה על התיאוריה האת ברשת בעונה הראשונה והיוצרים אמרו שזה גרם להם לחשוב לשנות את זה, אבל אני ממש שמחה שלא, כי ה אחד הרגעים הכי מעולים בסדרה שמגלים את זה, אז מה אם מישהו עלה על זה, לא סיבה לא לעשות את זה, כי היו גם מיליון תיאוריות אחרות כמו על כל סדרה כזאת עם תעלומה, אז ברור שבין המיליון הלא נכונות, מישהו יעלה על משהו נכון.
עוד משהו שבכלל לא זכרתי
אגב באבודים הם גם רצו לעשות איזה סיפור עם הכלב אבל לא עשו כי אנשים כתבו על זה לפני שהם עשו אז החליטו לוותר וזה היה מבאס

דבר ראשון, רציתי לענות לך אז אבל לא עניתי מיד ואז שחכתי אז סליחה |4U|
זה בסדר אני תמיד שוכחת להגיב לדברים
אה אוקי, עכשיו יותר הבנתי למה לא אהבת את הסצנה הזאת. אבל בדיוק בגלל זה אני אוהבת את הסצנה שהוא אומר לה שהוא אוהב אותה.
בגלל שהוא כזה קר אליה שם (בסצנה שהבאת הקבלה למאה), אבל זה כי הלב שלו נשבר לגמרי כשהוא ראה במצלמות אותה ואת סויר שוכבים אז כאילו אני מביה למה הוא היה פגוע.
תראי מצד אחד ברור לי שהוא פגוע ובגלל זה הוא התנהג ככה אבל בגישה שלי אפילו אם זה היה ג'ון לוק שהיה נתפס על ידי האחרים שבאותו זמן הם לא היו בקשר טוב
עדיין הייתי מצפה מג'ייק לעזור לו בתור המנהיג וכל זה וגם בגלל האופי שלו
אז שזאת קייט ואחרי כל מה שהיא עשתה כדי להחזיר אותו (אני מדברת על הסרטונים שאז שמתי לך)
לא יודעת זה פשוט הטריף אותי |זעם| |זעם| |זעם| |זעם| |זעם|
מה שכן אם אני נותנת לו הנחה אז זה כי החוויה שלו להיות שבוי לא הייתה כמו של סוייר וקייט
אבל בגלל זה אמרתי שאני ממש אוהבת את הסצנה שהוא אומר לה שהוא אוהב אותה, כי ברגע הזה הוא גם מאשר לה את מה שהיא חשבה - שהוא אמר לה לא לבוא בשביל להגן עליה ולא כי הוא רצה שהיא לא תבוא (והרחבה לזה אפשר להסיק שהוא היה לא נחמד אליה כי הוא היה פגוע מאוד אבל עדיין אהב אותה) ושהוא אומר לה שהוא אוהב אותה הוא שם את הפגיעה והאגו שלו בצד ופשוט אומר לה מה הוא מרגיש, ויותר מזה הוא גם מגן על סויר בסצנה הזאת כי הוא הרגיש שהיא נפגעה ממנו (כמו שהיא שואלת אותו- למה אתה מגן על סויר?- הוא לא היה עושה אותו דבר בשבילך)
ואז הוא עונה - כי אני אוהב אותך- ופה אני נמסה, כי למרות הקנאה שלו והפגיעה שלו, הוא ליטרלי מגן על הגבר האחר שאוהב אותה רק בשביל שהיא תרגיש יותר טוב כי הוא עד כדי כך אוהב אותה וזה ממיס אותי כל כך, |מאוהב| וזה מחפר בעיני לגמרי על הקטעים שהוא היה לא נחמד אליה.
טוב מיקי שאת מנתחת את זה ככה אז באמת קסום |מאוהב| עכשיו אני גם אוהבת את הקטע הזה |לב|
עכשיו אני צריכה שתסנגרי לי עליו בעוד קטעים שלו שהוא עיצבן אותי ואחרי זה נעבור לאדון סוייר :LOL:
זה באמת קטע חמוד. זה אחרי שם חזרו לאי לא?
לא זה דווקא לפני שהם עוזבים את האי
אם אני לא טועה הם מתייחסים למשהו שקרה כמה עונות לפני (כשהוא אמר לקייט לא לבוא למשהו ואז היא באה בכל זאת)
כן זה נכון
מיותר לציין שהוא עיצבן אותי גם אז שהוא אמר לה לא לבוא
אבל לא יודעת אם יש לך כוח שאני אחפור גם על זה :-]:-D
(זה שהם נתקעים ברשת). זה באמת גם קטע שלהם שאני ממש אוהבת. אני זוכרת שהיה איזה משהו ממש מצחיק שסויר שאל את ג'ק איפה הוא וקייט היו, וג'ק אומר לו שהם נתקעו ברשת, וסויר חושב שזה קוד לסקס כי ג'ק הדביל לא מסביר לו על המלכודות :-D. ואז אחרי שסויר שוכב עם אנה לוסיה הוא אומר לג'ק משהו בסיגנון "נתקענו ברשת" וג'ק לא מבין מה הוא מנסה להגיד לו:-D
חחחחח כן גם אני אוהבת את הקטע הזה
במיוחד שג'ייק מבין למה הוא מתכוון ושואל אותו למה אתה מספר לי על זה
7R9S.gif
|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|

אגב הקטע עם הרשת אז הכי מצחיק אותי זה שג'ייק מספר לו את זה ואיך שסוייר נהיה זועף }-]:-P:
ואני גם אוהבת את הקטע הבא שסוייר מבין מה זה באמת אומר אז המבט שלו של הקלה כזה חמוד:-D|לב|
אני חושבת שרגעי ג'ייט האהובים עלי זה כמעט ל הקטעים שהם בעולם האמיתי והם זוג אחרי שהם עזבו את האי,
מצד האחד הקטעים אלו באמת חמודים אבל אז יש להם את הריב טיפשי שג'ייק לגמרי מזכיר לי בו את צ'רלי משולחן לחמישה🤬🤬🤬🤬🤬
ואחרי שהם חוזרים לאי כמעט אין להם קטעים חמודים עד הפרק האחרון
אז אני הכי אוהבת קטעים שלהם מלפני שהם עוזבים את האי ומהפרק האחרון וכמובן מהפרק הזה שהם ביחד אבל זה בקושי היה פרק כי באותו פרק הם גם נפרדים|לב-ש|
במיוחד הקטע שהוא מקריא סיפור לילד והיא מסתכלת עליו זה זה חמוד |מאוהב| שהיא אומרת לו שהוא טוב איתו (עם הילד) לגמרי הבנתי אותה, אם יש משהו שהיה כובש אותי לגמרי עם גבר זה אם הוא טוב עם ילדים. (הזכיר לי קצת את צ'ארלי משולחן בקטע הזה),
כן הקטע שהוא מקריא לו את הסיפור ושזה משמח את קייט ממש חמוד ובכלל הילד שמשחק אותו ממש חמוד
1680025305214.png
אגב צ'רלי אז יש קטע בפספוסים שמת'יו קורא לו בטעות אוון ( תכלס אין לי מושג אם זה בגלל אוון משולחן לחמישה אבל מה אכפת לי להאמין שכן :LOL::-P:)
ואגב בשולחן לחמישה יש קטע שבהתחלה אין לצ'רלי חיבור עם אוון אז קריסטין מציעה שהוא יקרא לו סיפור אז בהתחלה הוא מקריא לו איזה ספר ילדים ואז הוא מחליף ומתחיל להקריא לו חוברת של רהיטים אז הקטע הבא הזכיר לי את זה
והקטע שהוא מציע לה נישואים |מאוהב|.
סתם סרטון קצר שלהם ושלה עם סוויר שאהבתי ( רק חבל שבסוף אף אחד מהם לא עמד במילה שלו |שפם|)
אני אוהבת את כל הקטעים שלהם בעולם האמיתי חוץ מהסצנה שהם נפרדים, בכלל לדעתי הם לא היו צריכים לחזור לאי, גם הם ספציפית, אבל גם כי הסדרה התחילה להתדרדר בעיני מהרגע הזה בכל הסיפורים.
טוב הגבתי לזה למעלה אבל בעיניי הקטעים החמודים שלהם מחוץ לאי היו רק בפרק אחד וכל הקטעים שלהם מחוץ לאי לפני ואחרי שהם ביחד אני לא אוהבת אותם
נכון שאם הם היו מסיימים את הסדרה עם זה שאלו שיצאו לא חוזרים זה היה מרגיש לא מספק כי זה היה משאיר מלא תעלומות, אבל זה לא שזה עזר שהם חזרו כי דברים נהיו כ"כ הזויים אחרי שהם חזרו והם כמעט לא ענו על שום תעלומות ישנות ורק הוסיפו חדשות- ובכלל אני לא זוכרת הרבה מהעונות האלה. זכור לי משהו עם זה שהאי היה בשנות ה-70 והם חלק מהיוזמה או משהו כזה, והיה איזה קטע שהם התלבטו אם להציל את בן כשהוא ילד, כי הם ידעו למה הוא יגדל, אבל זאת הייתה שאלה פילוסופית אם מוסרי להרוג ילד שאתה יודע שהוא יהיה רע שהוא יגדל, אבל עדיין לא עשה שום דבר. ואני זוכרת במעורפל עוד כל מיני דברים מוזרים מהעונות האלה שלגמרי קפצו את הכריש בעיני. אז באיזה מקום אני קצת הייתי מעדיפה שהם לא היו חוזרים לאי וג'ייט היו חיים ביחד באושר עד עצם היום הזה!
לי לא אכפת מתעלומות אני אפילו לא בטוחה שאני יודעת על איזה את מדברת
אני בעיקר אוהבת את קשר בין הדמויות אז באמת אחרי שהם חזרו לאי אז כמעט אין קטעים טובים בין ג'ייק לקייט וגם לא בינה לבין סוייר אבל אצלם יש טיפה יותר מאשר אצל קייט וג'ייק
נ.ב גם בקטע של להציל את בן הצעיר ג'ייק מעצבן אותי |שפם|
עריכה- אחרי שככתבתי את זה הלכתי לחפש גיפים שלהם מהקטעים האלה ומצאתי כמה טובים |מאוהב| הכי אני אוהבת את הקטע שהוא מרים אותה |מאוהב|
זה באמת חמוד אבל חבל שזה היה רק בפרק אחד :-/

קבצים מצורפים

• 1680022311694.png
    1680022311694.png
    KB 546.6 · צפיות: 0
  • 1680024314344.png
    1680024314344.png
    KB 372 · צפיות: 0
נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
מצד אחד ידעתי שיש לשתי הסדרות כותבים משותפים
ושחקנים משותפים |למטה| ויש עוד חוץ מאלו שבתמונה
1680025098135.png
את כל אלה אני זוכרת את התפקידים שלהם בשתי הסדרות, חוץ מרג'ינה שלא זכרתי שהייתה באבודים 8-* מה היה התפקיד שלה שם? אה, ואיך לא שמו פה בתמונה את ג'ולייט. היה לה תפקיד דיי גדול בעונה 4 של וואנס.
אבל ממש לא זכרתי את כל השאר הדברים שכתבת אז עכשיו אני ממש רוצה לראות את זה וזאת הולכת להיות הצפייה הבאה שלי
את תכתבי על זה? אני שוקלת אולי לראות את זה -את once כמו שאמרתי, רק 3 עונות, ולא בא לי לכתוב אם אף אחד לא יקרא, אבל את גם תצפי יחד איתי ותקראי יש סיכוי שאני אכתוב, כי אני באמת חושבת שלושת העונות הראשונות מאוד טובות וראיתי אותה מספיק מזמן כדי שצפיה שניה לא תשעמם אותי, אבל גם יהיה לי יותר קל להתרכז כי הרבה דברים אני אדע. אני גם חושבת אולי לחכות שהצפייה בבאפי תסתיים כדי אולי לשכנע עוד אנשים לראות וזה יהיה קשה כשכבר יש צפייה משותפת אחת בפורום.. מצד שני אני חושבת שבכל מקרה יהיה קשה לשכנע אנשים לראות רק 3 עונות של סדרה בידיעה שיש לה עוד עונות. טוב לא החלטתי מה אני אעשה בקשר לזה.
עוד משהו שבכלל לא זכרתי
(על הספוילר של וואנס שכתבתי) 8-*. מבחינתי זה אחד הרגעים הכי זכירים בסדרה שממש גרם לי לפעור את הפה בתדהמה, וגם קצת לא להבין את עצמי איך לא חשבתי על זה בעצמי. (סביר להניח כי ראיתי את הסדרה בבינג' ממש רציני, אז לא כ"כ עצרתי לחשוב על תיאוריות).
אגב באבודים הם גם רצו לעשות איזה סיפור עם הכלב אבל לא עשו כי אנשים כתבו על זה לפני שהם עשו אז החליטו לוותר וזה היה מבאס
וואי עד לשניה שקראתי את זה שכחתי שהיה בכלל כלב שם, אבל עכשיו כן זכור לי משהו רק אני לא זוכרת למי הוא היה שייך. אני חושבת באופן כללי שאם כבר יוצרים חושבים אפילו כמה עונות קדימה על סיפור מתמשך שהם עושים, הם לא צריכים לשנות דברים בגלל מעריצים. כאילו אולי דברים קטנים, אבל לא תפניות עלילה משמעותיות שתוכננו מהתחלה ואף נשתלו רמזים מקדימים לפניהם. אז מה אם מישהו באינטרנט ניחש משהו שרציתם לגלות רק בעונה 2? זה סטטיסטית כמעט תמיד יקרה, וזה כנראה נכון מבחינה סיפורית אם מישהו ניחש את זה. לכן אני ממש שמחה שהם לא שינו את הקטע הספציפי שדיברתי עליו בוואנס- כי זה היה אחד הרגעים הכי טובים בסדרה לדעתי.

תראי מצד אחד ברור לי שהוא פגוע ובגלל זה הוא התנהג ככה אבל בגישה שלי אפילו אם זה היה ג'ון לוק שהיה נתפס על ידי האחרים שבאותו זמן הם לא היו בקשר טוב
עדיין הייתי מצפה מג'ייק לעזור לו בתור המנהיג וכל זה וגם בגלל האופי שלו
אז שזאת קייט ואחרי כל מה שהיא עשתה כדי להחזיר אותו (אני מדברת על הסרטונים שאז שמתי לך)
לא יודעת זה פשוט הטריף אותי |זעם| |זעם| |זעם| |זעם| |זעם|
מה שכן אם אני נותנת לו הנחה אז זה כי החוויה שלו להיות שבוי לא הייתה כמו של סוייר וקייט
תראי, אני אגיד לך את האמת, אני לא זוכרת עד כמה הוא חשב שהאחרים מסוכנים בשלב הזה. אני גם לא זוכרת למה העיסקה שהוא עשה איתם בסוף התבטלה ואיך הוא וקייט חזרו למחנה. אם הוא באמת חשב שהאחרים יפגעו בה, אני מסכימה איתך שזה לא בסדר, כי אפילו שהוא אולי פגוע, הוא לא צריך להעמיד אותה בסכנה, זה שונה מסתם לא להיות נחמד אליה.

טוב מיקי שאת מנתחת את זה ככה אז באמת קסום |מאוהב| עכשיו אני גם אוהבת את הקטע הזה |לב|
עכשיו אני צריכה שתסנגרי לי עליו בעוד קטעים שלו שהוא עיצבן אותי ואחרי זה נעבור לאדון סוייר :LOL:
|לב||חיבוק|
אני אגיד שבאופן כללי, דיי קל לי לא להתרגש בשום מקרה שג'ק או סויר לא נחמדים לקייט (לפחות עד עונה 3 נראה לי, עד שהרגע שהם עוזבים את האי), כי זה כ"כ שקוף ששניהם מאוהבים בה ואם הם לא נחמדים אליה זה מקנאה לאדם השני, אז בגלל שאני לגמרי רואה דרך הזיוף הזה הם לא באמת מעצבנים אותי. זה באופן כללי. לגבי מקרים ספציפיים אני אוכל לסנגר רק במידה ואני אזכור, וגם אחשוב שיש סיבה לסנגר, שזה לא בהכרח יהיה תמיד. למשל במקרה שהוא אמר לה לא לבוא ליער ואז היא באה בכל מקרה והאחרים תפסו אותה וזה פיקשש להם את התוכניות-המקרה שהם רפרפו אליו יותר מאוחר בתמונה ששמת- שם אני לא חושבת שג'ק היה בסדר. זה ברור לי שהוא אמר לה לא לבוא כי הוא רצה להגן עליה, אבל זה לא החלטה שלו וכאילו מי שמו לקחת את האייג'נסי שלה ולהחליט מי בא לדבר הזה ומי לא. וגם הוא עיצבן אותי שהוא כעס עליה אחר כך על זה שהיא כן באה. אז פה אני מסכימה שהוא היה מעצבן.

מיותר לציין שהוא עיצבן אותי גם אז שהוא אמר לה לא לבוא
אבל לא יודעת אם יש לך כוח שאני אחפור גם על זה :-]:-D
טוב בדיוק דיברתי על זה- את מוזמנת גם להגיד מה דעתך, למרות שמרגיש לי שפה אני מסכימה איתך, אבל אולי יש ל משהו להוסיף.

במיוחד שג'ייק מבין למה הוא מתכוון ושואל אותו למה אתה מספר לי על זה
7R9S.gif
אני זוכרת את זה! גם אני אהבתי את הרגע הזה!

אגב הקטע עם הרשת אז הכי מצחיק אותי זה שג'ייק מספר לו את זה ואיך שסוייר נהיה זועף }-]:-P:
ואני גם אוהבת את הקטע הבא שסוייר מבין מה זה באמת אומר אז המבט שלו של הקלה כזה חמוד:-D|לב|
מסכימה ומסכימה (y) תודה שהבאת את הקטעים, אפילו שזכרתי כייף לראות!
טוב הגבתי לזה למעלה אבל בעיניי הקטעים החמודים שלהם מחוץ לאי היו רק בפרק אחד וכל הקטעים שלהם מחוץ לאי לפני ואחרי שהם ביחד אני לא אוהבת אותם
לא זכרתי שזה היה בפרק אחד כל הקטעים האלה, כולל הפרידה. זה באמת מבאס אם כל זה היה בפרק אחד ואז פירקו לנו אותם באותו פרק. אני מניחה שבזמן אמת גם התעצבנתי על זה. כאילו מה כואב לכם להשאיר אותם חמודים וביחד ליותר מפרק אחד?! :-[ במיוחד אחרי 3 עונות של בניית מתח מיני. אני גם חושבת שהפרידה שלהם הייתה מטופשת ועל כלום. הריב הזה היה יכול להיפתר בכמה שיחות. אבל אני מרגישה שהרבה פעמים יוצרים מפרידים זוג והסיבה לא הגיונית, רק כי הם רוצים בשביל הסיפור שהם לא יהיו ביחד ואני שונאת שעושים את זה.
אגב. עוד הקבלה לוואנס: זה שאמרת לי שכל הקשר שלהם היה ביום אחד, הזכיר לי שגם את כל הקשר עם ניל ואמה ראינו בפלשבקים בפרק אחד. וזה גם ביאס אותי ממש. כי בפרק הזה גם הכרנו נדמה לי לראשונה את ניל, גם ראינו איך הם נפגשו והתאהבו, וגם איך זה נגמר בזה שהוא נוטש אותה בכלא. ולמרות שאנחנו מבינים בשלב מסויים למה הוא עשה את זה, עדיין הרגשתי בגידה נוראית שלו בה, מהצד שלה

אחרי שהם חוזרים לאי כמעט אין להם קטעים חמודים עד הפרק האחרון
אז אני הכי אוהבת קטעים שלהם מלפני שהם עוזבים את האי ומהפרק האחרון וכמובן מהפרק הזה שהם ביחד אבל זה בקושי היה פרק כי באותו פרק הם גם נפרדים|לב-ש|
נכון! :-(

אגב צ'רלי אז יש קטע בפספוסים שמת'יו קורא לו בטעות אוון ( תכלס אין לי מושג אם זה בגלל אוון משולחן לחמישה אבל מה אכפת לי להאמין שכן :LOL::-P:)
וואלה! איזה קטע 8-*. יש סיכוי שלילד האמיתי ששיחק באבודים קראו אואן ולכן הוא קרא לו ככה בטעות, אבל אם לא זה באמת מעניין אם זה בגלל שולחן.
ואגב בשולחן לחמישה יש קטע שבהתחלה אין לצ'רלי חיבור עם אוון אז קריסטין מציעה שהוא יקרא לו סיפור אז בהתחלה הוא מקריא לו איזה ספר ילדים
:-D וגם |מאוהב| לא זכרתי!
אז הקטע הבא הזכיר לי את זה
אוי זה גדול! לא זכרתי את זה! אותו כנ"ל- גם מצחיק וגם חמוד כ"כ.. נראה לי ש"גברים חתיכים קוראים/חמודים לילדים" זה בשבילי מה ש"גברים חתיכים משחקים עם כלבים/חתולים חיות" בשביל אנשים אחרים (במובן שזה ממיס אותי גברים חתיכים חמודים ומטפלים בילדים קטנים, אבל הקטע עם החיות לא עושה לי את זה).
סתם סרטון קצר שלהם ושלה עם סוויר שאהבתי ( רק חבל שבסוף אף אחד מהם לא עמד במילה שלו |שפם|)
הקבלה מעניינת! אבל לא מדוייקת לדעתי. ג'ק בעיני באמת לא היה בסדר, אבל כבר פירטתי למה אני חושבת שלא הייתה להם שום סיבה הגיונית להיפרד.
מצד שני, מהזיכרון שלי מהסצנה הזאת עם סויר, דווקא חשבתי שקייט לא פיירית פה. לפי מה שזכור לי, ותקני אותי אם אני טועה. זה קטע שהם גרים בבתים של האחרים (לא זוכרת מה הוביל אותם לגור שם) ואז קייט באה וסויר אומר לה את מה שמראים בסרטון, ויום אחרי זה היא רבה איתו כי הוא אמר לה שמזל שהיא לא בהריון. כאילו מה? זה לא דבר מעליב להגיד וגם אם כן, שוב זה לא דבר שעוזבים בגללו, ולדעתי סויר לגמרי צדק שהוא אמר לה שזה תירוץ ושבעוד שבוע היא תמצא סיבה לכעוס על ג'ק ותחזור אליו. אני חושבת שבשלב הזה הוא באמת רצה לנסות להיות איתה בזוגיות בלי משחקים (היא שאלה אותו כמה זמן נשחק ב"בית" והוא ענה לה- "למה שלא ננסה?"). ואני חושבת שזה הפחיד אותה, בין היתר כי היו לה רגשות גם אליו וגם לג'ק והיא לא ידעה במי לבחור אז היא החליטה לא לבחור.
הנה הגנתי על סויר. מעניין אם שכנעתי אותך גם בזה.

didalf

Well-known member
נראה לי ש"גברים חתיכים קוראים/חמודים לילדים" זה בשבילי מה ש"גברים חתיכים משחקים עם כלבים/חתולים חיות" בשביל אנשים אחרים (במובן שזה ממיס אותי גברים חתיכים חמודים ומטפלים בילדים קטנים, אבל הקטע עם החיות לא עושה לי את זה).
אני אפילו לא אוהבת ילדים אבל גברים חתיכים חמודים עם ילדים זה לגמרי הורס גם בשבילי|מאוהב|

למעלה