All I ever wanted, All I ever needed is here

YaSi29

New member
All I ever wanted, All I ever needed is here

All I ever wanted, All I ever needed is here, in my arms.. המשפט הזה שאותו בחרה נועם@בת לשלב בסיפור הלידה שלה, נשאר אתי כבר שנים.. בדיוק לפני שבוע, ביום ראשון, היה זה יום של סגירת מעגלים.. ששיאו היה בלילה- בו הלכנו אמא, אבא ותינוקת קטנטנה לשמוע (מרחוק) את השיר הזה בלייב.. ובפעם הראשונה דמעתי מאושר ולא מכאב... זהו היה סיומו של יום שבו נסגרו עוד כמה מעגלים והוגשמו חלומות קטנים (אבל גדולים..) יום שהחל בפגישה מרגשת לקראת הארוע שנחגוג בקרוב, שבה נשזרו יחדיו כמה מעגלים בחיינו. המשיך בהגעה בידיים מלאות למרפאת קטוביץ', שם לא ביקרתי כבר כמעט שנה (וכמובן שההתרגשות שם בקרב הצוות שליווה אותי שנים היתה גדולה) ומשם, יצאנו בשיירת עגלות, של חברות אמהות והתיישבנו באחד מבתי הקפה ביהודה מכבי.. זה הרי מסוג הדברים שרק יכולתי לחלום עליהם..כל הגעה קודמת לאיזור לוותה בחישובי פרוטוקולים, בכי, ותהיות מה עוד אפשר לשנות בכדי שמשהו ישתנה..ולעיתים אף בחירת מסלול הליכה אחר רק בכדי לא לראות את כמות העגלות במתחם..והנה.. החלום התגשם
היום הזה גם כלל גם טלפון מרגש לחידוש קשרי עבר..(אחרי שנים של נתק עקב המצב) וכאמור הסתיים בשיר מרגש במיוחד.. אז הנה אני כאן..שמחה לבשר לכן סוף סוף שאני אמא! עדיין לא מעכלת שהבלתי יאומן הזה קרה.. והנס הזה שהתחיל כבלסטוציסט מוקפא.. הפך להיות תינוקת מקסימה
. לא יאומן שהיא כבר בת 7 שבועות, ומדהים באיזו מהירות חלף לו הזמן מהלידה. בקצרה אספר שגם פרק הלידה היה לא פשוט (עדיין בתהליכי התאוששות
...), והשאיר אף הוא את פנטזיות הלידה הקלה והמהירה יחד עם שאר הפנטזיות על הריון קליל ועל איך באים ילדים לעולם
...אבל העיקר שהיא יצאה שלמה ובריאה
ובהזדמנות זו חייבת לציין את היחס המדהים מקופרמינץ
שלאורך כל הלידה היה בקשר עם הצוות ואף הגיע במיוחד לחדר הלידה מספר פעמים בכדי לבדוק אותי בעצמו (
כבר אמרתי?..) אמנם לא הייתי פעילה במיוחד בפורום, אך עקבתי אחריכן בשקט מהצד, ונעזרתי בכן לא מעט
(וזה הזמן להודות
למעין ברכה על כל העזרה לאורך כל הדרך
) אני שמחה שסוף סוף אני יכולה לפרסם את ההודעה הזו ומרגישה שזוהי סגירת מעגל נוספת המצטרפת לשאר חוויות השבוע שחלף מאחלת לכולכן הריון קל, בריא ומקסים ולידה קלה ובמועדה

פאקא

New member
וואי יאסי, איזה אושר!!!

כל כך שמחה לקרוא.... עוקבת אחריך בכמה מהפורמים...ומזדהה מאד מאד עם המילים שלך גם מהחוויה שלי לפני שנתיים בדיוק אני לא מצליחה למחוק את החיוך מפניי מקריאת ההודעה שלך.. מאד מאד מרגש אין לי מילים יותר חכמות שיהיה לכם נהדר ביחד!!! אני גם שנתיים אחרי תופסת את עצמי מתרגת מהנס הזה שקרה לי... רק טוב פאקא

כמה חיכיתי להודעה הזו../images/Emo70.gif

ושמחה כל כך שההודעה שהתגשמה כאן, היא סמל להתגשמות החלום והפיכתו לילדה
מקסימה
באמת מסוג ההודעות שעושות לי דמעות של מיצפטל. מברכת גם כאן בריאות, משפחתיות, ואהבה

דניאל 365

New member
../images/Emo207.gifאוהבים נקניקיות ../images/Emo98.gif

כל פעם שאני נתקלת בניק שלך בא לי לצעוק "כן, כן , כן " ... זה פשוט מתבקש מהמערכון של ארץ נהדרת .. האם משם לקחת את הניק ?

דניאל 365

New member
גם אני הייתי בהופעה הזאת והיום גיליתי שאני

בהריון .. וגם אני בשיר הזה צרחתי ושרתי ורקדתי ושמחתי ... (אפילו זה מצולם אצלי בנייד) כנראה שאנרגיות של השיר הזה עושות משהו

מקוםבלב

New member
מאחלת לך המון מזל טוב,

קראתי את סיפור המסע הארוך והקשה שלכם ואני כל כך שמחה בשבילכם. מאחלת לכם המון אושר, בריאות והנאה .

tulitp

New member
קוראת אותך הרבה זמן ושמחה לקרוא את זה

סופר סגירת מעגל
מאושרת לקרוא את הסיום המקסים הזה המון אושר ונחת מהקטנטונת שכל כך חיכיתם לה

YaSi29

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif

אלפי תודות לכל המברכות
אני ממש מתרגשת לקרוא את כל האיחולים כאן ובמסרים
וגם כאן מתקנת את שיוך השיר לבובי יקירתנו במקום כפי שנכתב...

למעלה