.A question about Jack

.A question about Jack

know this is a stupid question to ask, but is there anyone else ?who thinks that Jack Bauer is really, really, and I mean REALLY hot

adiville

New member
אני ../images/Emo8.gif

אכן יש על הבחור הזה ! ת'כלס, טוני יותר הטעם שלי אבל ג'ק לא נופל ממנו
רגע, ומה עם אלקסיס ? אחחחחחח...... לא היה איכפת לי לשכור אותו שיתנקש במישהו אם אתם מבינים למה אני מתכוונת......

מאור 87

New member
אוף..

החתימה שלך היא דיי ספוילר.. נכון שזה לא הגיוני שנינה, ובטח לא ג'ק ימותו, אבל בכל זאת... למשל, למרות שזה ברור לי שקים היא דמות מרכזית בתכנית, אני ממש הייתי בטוח שהיא מתה בפרק האחרון..

|ספויילר| בנוגע לחתימה שלך.. כנסי !

בדיוק עכשיו ראיתי את פרק 19 של העונה השניה.. נינה בכלל לא שם.. על מה את מדברת ?

../images/Emo58.gif אני לא כל כך ../images/Emo58.gif

זוכרת את כל הפרק.. אני זוכרת את הקטע עם נינה המעצבנת.. מגיע לה.. פרק 19 הוא מזעזע.. איכ, מה שעושים שם לג'ק

../images/Emo58.gif פרק 9, עונה 2.

בסוף פרק 8, נינה מכוונת את הרובה על ג'ק וככה הפרק נגמר. לזה אני קוראת מתח! פרק 9 היה גאוני. לא חשבתי שיוכלו לפתור את הקטע עם נינה. ונינה, להזכירכם, עדיין חופשייה. ג'ק יהרוג אותה. Someday. תזכרו מה אמרתי.

LiveInACloud

New member
../images/Emo58.gifתגובה../images/Emo58.gif

דבר ראשון - התמונה ששמת היא ספוילר עצבני שאין הרבה דרכים להבין אותה, למה להרוס סתם? דבר שני - מה רע בפרק 19 ?! ג'ק הוא קדוש ואסור לפגוע בו? זה פרק טוב, מותח. אחלה פרק.

[ספוילר]אין לזה שום קשר...

לג'ק. זה נורא לראות דברים כאלה, ואני מתכוונת לכל אחד. גם אם זה היה סעיד עלי, זה היה נורא.

זאת רק אני..

או שה24 הזה משפיע ממש חזק על החלומות. .. חח אבל כמעט כל פעם יש לי איזה חלום זוועתי על 24.. על גופות.. וכל הזמן על המרדפים שם.. ועל עינויים כמו שעושים להם.. ושאני מקיאה.. והרבה על מרדפים וגופות

The third season; the exact date is

התאריך המדוייק בו ישודר הפרק ה-1 של העונה ה-3 של הסדרה הטובה ביותר אי פעם, "24", הוא: סמנו ביומנים שלכם... 28 באוקטובר, 2003. !Can't wait to see it

You're not alone

גם לי יש חלומות על "24". אבל הם בעיקר על היחסים בין הדמויות, מה יכול לקרות וכאלה...

למעלה