9/10 - הגשרים של A1

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
ברוך השב, שבי!

תודה רבה על התמונות.
ברוך השב, שבי!
בוא'נה, אתה מזמן לא התארחת אצלי.
מגיעה לך ממני תמונה נוספת לרגל האירוע.
משהו שעדיין לא ראינו: מנהרה 4 בדיפון סופי בקטע הרחב שלה.

amit1270

New member
וואו!

ברוך השב, שבי!
וואו!
הפתח הענק בצד שמאל = מנהרת חילוץ מס' 5?

תודה רבה על תמונות מופלאות !!!

ברוך השב, שבי!
אתה אמ אמא של הצלמים בחסד על עליון !

בועז ל

New member
תודה רבה, בוס!

אתה אמ אמא של הצלמים בחסד על עליון !
תודה רבה, בוס!

גם לך מגיעה תוספת קטנה ממני. אז הנה תצלום בכורה (הג'אנק המטושטש שפורסם לפני כמה שבועות אינו נחשב) של הכניסה לפיר הדרגנועים מאולם הנוסעים.

תודה רבה לך ! מה שמדאיג אותי היא

תודה רבה, בוס!

גם לך מגיעה תוספת קטנה ממני. אז הנה תצלום בכורה (הג'אנק המטושטש שפורסם לפני כמה שבועות אינו נחשב) של הכניסה לפיר הדרגנועים מאולם הנוסעים.
העובדה שאין שום התקדמות עם הזמנת קטרים חשמליים נכון לעכשיו. קטר חשמלי אינו מוצר מדף והתור להזמנת קטרים חשמליים הן בסימנס והן בבומברדייה הוא ארוך כרגע.
בשני הקונצרנים יש מקבץ עתיר הזמנות לקטרים חשמליים והתור לא פשוט. כמובן שיש עוד יצרנים ומה שמדאיג במיוחד היא העובדה שייאלצו להזמין בדוחק כדי לפתוח את המסילה בזמן. ניתן להפעיל את הקו בקטרי דיזל תוך שינויים רבים במערכות האיוורור. אני מקווה שלא כך יקרה.

בועז ל

New member
אכן מדאיג, ויותר מדאיג מבחינה זו הוא הקו

העובדה שאין שום התקדמות עם הזמנת קטרים חשמליים נכון לעכשיו. קטר חשמלי אינו מוצר מדף והתור להזמנת קטרים חשמליים הן בסימנס והן בבומברדייה הוא ארוך כרגע.
בשני הקונצרנים יש מקבץ עתיר הזמנות לקטרים חשמליים והתור לא פשוט. כמובן שיש עוד יצרנים ומה שמדאיג במיוחד היא העובדה שייאלצו להזמין בדוחק כדי לפתוח את המסילה בזמן. ניתן להפעיל את הקו בקטרי דיזל תוך שינויים רבים במערכות האיוורור. אני מקווה שלא כך יקרה.
אכן מדאיג, ויותר מדאיג מבחינה זו הוא הקו
לכרמיאל, שאמור להיפתח קודם לכן. כדאי להזכיר שגם מכרזי הביצוע (אאל"ט, היו מתוכננים לצאת בתחילת השנה הנוכחית) בנושא החשמול מתחילים לצבור עיכובים. מאידך, קשה לי להאמין שמישהו במשרד התחבורה/ר"י ישקול אפשרות הפעלה של A1 בדיזל. אמנם כבר הספקתי לשמוע שהדבר אפשרי, אך מדובר בנושא שהפך לעקרוני מדי.

amit1270

New member
התמונה מלפני 3 שבועות...

תודה רבה, בוס!

התמונה מלפני 3 שבועות...
איפה היא חיכתה עד עכשיו?

בועז ל

New member
טוב לדעת, אבל לא לזה כיוונתי. מעל נחל פטיש

האתר עם הכי הרבה אתרים ארכיאולוגיים לאורכו?
ספירה מהירה שלי הגיעה לאזור ה-60.
יוקמו חמישה גשרי רכבת על פני מרחק שקטן מ-10 ק"מ. מבלי לבדוק את שאר הנחלים בארץ, אין לי ספק שזהו ריכוז הגשרים הגבוה ביותר לנחל כלשהו פר יחידת מרחק (10 ק"מ, במקרה דנן). מעבר לכך, וזה עניין שדווקא מצריך בדיקה, אין הרבה נחלים בארץ שקיימים מעליהם חמישה גשרי רכבת לכל אורכם. בשלוף, יש לי תחושה שרק לנחל שורק יש יותר גשרים מנחל פטיש הצנוע.

amit1270

New member
לא יכלו ליישר אותו?

יוקמו חמישה גשרי רכבת על פני מרחק שקטן מ-10 ק"מ. מבלי לבדוק את שאר הנחלים בארץ, אין לי ספק שזהו ריכוז הגשרים הגבוה ביותר לנחל כלשהו פר יחידת מרחק (10 ק"מ, במקרה דנן). מעבר לכך, וזה עניין שדווקא מצריך בדיקה, אין הרבה נחלים בארץ שקיימים מעליהם חמישה גשרי רכבת לכל אורכם. בשלוף, יש לי תחושה שרק לנחל שורק יש יותר גשרים מנחל פטיש הצנוע.
לא יכלו ליישר אותו?

amit1270

New member
אגב, לאורך נחל שורק ספרתי 6 גשרים

אגב, לאורך נחל שורק ספרתי 6 גשרים
לא כולל גשר 10. ככל הידוע לי זה המספר הגדול ביותר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה