50.000$ יקבל נתניהו בהרצאה אחת של שעה מול אולם של 500 אורחים.

מעבר לכך בהיותו ראש ממשלה לשעבר עם רקורד עולמי מצוין רק מלהיות יועץ לחברות מסחריות הוא ירוויח בחודש מיליונים של דולרים.
אני מדבר כמובן על אמריקה כי מדינת ישמעאל זאת מדינה בהתפרקות שחבל לבזבז עליה לא כסף ,לא מחשבה ולא כלום.
לכן לנתניהו אין בעיה כספית ולא תהיה לו בעיה כספית גם בעתיד.
לכן הטענה שבאה מהפארש נים עובדי השרות של השמאל בערוצי הזבל כאילו והמשפט ירוקן אותו מנכסיו היא טענה מגוחכת ומטומטמת שרק הציבור הישראלי המטומטם יכול לאכול.
ולכן אני לא מאמין שנתניהו יסכים לעסקת טיעון עם קלון ועבודות שרות.
תשכחו מזה.

evglev1

Well-known member
מנהל
מעבר לכך בהיותו ראש ממשלה לשעבר עם רקורד עולמי מצוין רק מלהיות יועץ לחברות מסחריות הוא ירוויח בחודש מיליונים של דולרים.
אני מדבר כמובן על אמריקה כי מדינת ישמעאל זאת מדינה בהתפרקות שחבל לבזבז עליה לא כסף ,לא מחשבה ולא כלום.
לכן הטענה שבאה מהפארש נים עובדי השרות של השמאל בערוצי הזבל כאילו והמשפט ירוקן אותו מנכסיו היא טענה מגוחכת ומטומטמת שרק הציבור הישראלי המטומטם יכול לאכול.
תשכחו מזה.
אז מדוע הוא מבקש שהמדינה תממן לו את עורכי הדין או שמישהו אחר יממן? מדוע ביבי טוען שאם המדינה ממננת את התביעה היא צריכה לממן את ההגנה ולא את הסניגור הציבורי שיציבו לו אלא את עורכי הדין הטובים והיקרים שלי שהם עורכי דין פרטיים ולא ציבוריים?

ai27

Well-known member
אז מדוע הוא מבקש שהמדינה תממן לו את עורכי הדין או שמישהו אחר יממן? מדוע ביבי טוען שאם המדינה ממננת את התביעה היא צריכה לממן את ההגנה ולא את הסניגור הציבורי שיציבו לו אלא את עורכי הדין הטובים והיקרים שלי שהם עורכי דין פרטיים ולא ציבוריים?
היות וזו זכותו לפי החוק. זכות שמניעתה, מהווה חלק ממסע הרדיפה נגדו

evglev1

Well-known member
מנהל
היות וזו זכותו לפי החוק. זכות שמניעתה, מהווה חלק ממסע הרדיפה נגדו
למי יש זכות לפי חוק למימון ציבורי של שכר של עורכי דין פרטיים? רק לראש ממשלה או לכל פוליטיקאי? או לכל חבר כנסת?

ai27

Well-known member
למי יש זכות לפי חוק למימון ציבורי של שכר של עורכי דין פרטיים? רק לראש ממשלה או לכל פוליטיקאי? או לכל חבר כנסת?
לכל חבר כנסת (או חבר כנסת לשעבר על תביעות הנוגעות לכהונתו) לפי סעיף 10, חוק חסינות חברי הכנסת.
גם כאשר באופן חריג אין מימון ציבורי, אין סמכות לשלול מקור מימון חלופי באופן גורף.

כרגע הוא לא עושה הרצאות וחי על שכר ראש ממשלה נמוך יחסית.

נכון לעכשיו ה BB מממן בעצמו את המשפט שלו.
אם והיה והוא מסרב להודות באשמה כלשהיא עם קלון עד שהמשפט יגמר זה יכול לעלות לו עוד 10 - 15 מיליון שקל.
קטן עליו.

אם והיה והוא מסרב להודות באשמה כלשהיא עם קלון עד שהמשפט יגמר זה יכול לעלות לו עוד 10 - 15 מיליון שקל.
קטן עליו.
שיאכל מה שבישל - שיקח פרקליטים יותר זולים.

הוא לא טרח לעשות את מערכת המשפט מהירה יותר שהיה אין סוף שנים בתפקיד.

The Real Big Joe

Well-known member
קטן עליו.
אולי זה קטן עליו, אבל הוא לא קובע. כל שקל שיוצא זה כמו טיפת דם מליבה של שרתו.

איציק5111

Well-known member
לדעתי זה הרגל וחזירות,לנבחרי הציבור שלנו קשה להוציא מהכיס והם מעדיפים שהציבור ישלם

שיאכל מה שבישל - שיקח פרקליטים יותר זולים.

הוא לא טרח לעשות את מערכת המשפט מהירה יותר שהיה אין סוף שנים בתפקיד.

לדעתי זה הרגל וחזירות,לנבחרי הציבור שלנו קשה להוציא מהכיס והם מעדיפים שהציבור ישלם
נתניהו ביקש את מה שזכותו כנבחר ציבור כחבר כנסת וכראש ממשלה לבקש.
וזה מימון המשפט הפלילי נגדו.
זה מעוגן בחוק. הבקשה אינה חריגה.
נתניהו אוכל היום את מה שבישל אבל לא השניצל והקרטופלך שאתה מציין.
נתניהו אוכל היום את ההגנה שלו על אהרון ברק והעליון ושופטי העליון במשך שנים.

evglev1

Well-known member
מנהל
נתניהו ביקש את מה שזכותו כנבחר ציבור כחבר כנסת וכראש ממשלה לבקש.
וזה מימון המשפט הפלילי נגדו.
זה מעוגן בחוק. הבקשה אינה חריגה.
נתניהו אוכל היום את מה שבישל אבל לא השניצל והקרטופלך שאתה מציין.
נתניהו אוכל היום את ההגנה שלו על אהרון ברק והעליון ושופטי העליון במשך שנים.
באמת המדינה צריכה לממן לכל נבחר ציבור את הסניגוריה הכי יקרה והכי טובה? אני יודע שאזרח שלא יכול לממן עורך דין פרטי המדינה חייבת לממן לו עורך דין ציבורי, אבל לנבחר ציבור יש זכות לבחור את עורך הדין ושהמדינה תממן יקר ככל שיהיה?

דיברגנט חדש

Well-known member
כי הוא עשה המון בשביל המדינה בשכר שלא פרופרציוני לעשייה שלו.
בחוץ היה מקבל פי מאה, אם לא פי אלף.
אם הוא כבר קיבל שכר של עובד ציבורי, הוא אמור גם לקבל את ההטבות הנלוות של ייצוגו, במיוחד לאור העובדה שתפרו לו תיקים.
אם זה היה תלוי בי, הייתי מתנה את המימון בתוצאת המשפט, כך שאם יתברר שהוא זכאי, שהמדינה תיסע בעלויות המשפט ואם יתברר שהוא אשם, שהוא ייסע בעלויות.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כי הוא עשה המון בשביל המדינה בשכר שלא פרופרציוני לעשייה שלו.
בחוץ היה מקבל פי מאה, אם לא פי אלף.
אם הוא כבר קיבל שכר של עובד ציבורי, הוא אמור גם לקבל את ההטבות הנלוות של ייצוגו, במיוחד לאור העובדה שתפרו לו תיקים.
אם זה היה תלוי בי, הייתי מתנה את המימון בתוצאת המשפט, כך שאם יתברר שהוא זכאי, שהמדינה תיסע בעלויות המשפט ואם יתברר שהוא אשם, שהוא ייסע בעלויות.
ייסע? הלוואי וייסע ויפה שעה אחת קודם. נאה דרשת.

תשכחו מזה.
קודם כל הסכום/כמות ההרצאות ילכו וירדו עם הזמן.

עכשיו הוא חם ובכותרות אז אנשים מוכנים לשלם ואולי גם תמורת קשרים והסכום הזה הוא כמו "ייעוץ"

שהוא לא באמת ייעוץ אלא פתיחת דלתות.

יכול להיות שהמוזמנים מקבלים מידע פנימי בקריצת עין דרך ההרצאה.

שנית הוא התרגל לבזבוזים עצומים ע"ח משלם המיסים ו 50 אלף דולר נשמע הרבה אבל לצרכים שלו זה מעט.

גוטרמן7

Well-known member
תשכחו מזה.
שקרן קטן אתה ממשיך לשבח את ביבי רקורד עולמי מצוין אבל טוען שאינך תומך בו...
שנית מעניין שלא הודעת לנו כמה תרמת לו או שבכלל לא תרמת ואתה כרגיל מפריח יונים שקריות

שקרן קטן אתה ממשיך לשבח את ביבי רקורד עולמי מצוין אבל טוען שאינך תומך בו...
שנית מעניין שלא הודעת לנו כמה תרמת לו או שבכלל לא תרמת ואתה כרגיל מפריח יונים שקריות
למה שקרן.
אני לא תומך בליכוד כי אני חושב שה BB הוא שמאל לייט פאר אקסלנס בכל מה שקשור להתנהלות שלו מול העליון וההתנהלות שלו במישור האידאולוגי בכל מה שקשור לענייני ערביי ארץ ישראל והמלחמה בטרור.
אבל בעולם לא רואים בו את מה שאני רואה בו .
הפריזמה שונה לחלוטין כי בעולם הוא לא נראה בפריזמה של מדינת ישראל פרופר.
בעולם רואים בו את הגורו של הלוחמה בטרור.
הנשיא טראמפ אמר שרק לאחר שקרא את הספר שכתב ה BB "מקום תחת השמש" השתנתה לו כל תפיסת עולמו במלחמה בטרור הגלובלי והמקומי.

גוטרמן7

Well-known member
למה שקרן.
אני לא תומך בליכוד כי אני חושב שה BB הוא שמאל לייט פאר אקסלנס בכל מה שקשור להתנהלות שלו מול העליון וההתנהלות שלו במישור האידאולוגי בכל מה שקשור לענייני ערביי ארץ ישראל והמלחמה בטרור.
אבל בעולם לא רואים בו את מה שאני רואה בו .
הפריזמה שונה לחלוטין כי בעולם הוא לא נראה בפריזמה של מדינת ישראל פרופר.
בעולם רואים בו את הגורו של הלוחמה בטרור.
הנשיא טראמפ אמר שרק לאחר שקרא את הספר שכתב ה BB "מקום תחת השמש" השתנתה לו כל תפיסת עולמו במלחמה בטרור הגלובלי והמקומי.
אתה שקרן אבל ביבי שקרן ממך
ביבי עבד על טמבלים כמוכם שכתב את הספרים שלו אבל הוא שחרר הכי הרבה מחבלים :D והחזיר הכי הרבה שטחים וליקק לחמאס בקיצור שמאלני קיצוני

marabo

Well-known member
אתה שקרן אבל ביבי שקרן ממך
ביבי עבד על טמבלים כמוכם שכתב את הספרים שלו אבל הוא שחרר הכי הרבה מחבלים :D והחזיר הכי הרבה שטחים וליקק לחמאס בקיצור שמאלני קיצוני
הוא גם בנה הרבה בירושלים וביו"ש. בשקט בשקט מתחת לאף שלכם השמאלנים.
בירושלים הוא בנה את הר חומה, רמות שלמה, פסגת זאב, ובגך הוסיף עוד מאות אלפי יהודים לירושלים המזרחית
בבית אל בנה את 300 יחידות הדיור שהבטיח ועוד היד נטויה שם.
וכן בכוד הרבה ישובים ביו"ש.
וכל זה מתחת לאף שלכם.

גוטרמן7

Well-known member
הוא גם בנה הרבה בירושלים וביו"ש. בשקט בשקט מתחת לאף שלכם השמאלנים.
בירושלים הוא בנה את הר חומה, רמות שלמה, פסגת זאב, ובגך הוסיף עוד מאות אלפי יהודים לירושלים המזרחית
בבית אל בנה את 300 יחידות הדיור שהבטיח ועוד היד נטויה שם.
וכן בכוד הרבה ישובים ביו"ש.
וכל זה מתחת לאף שלכם.
קשקושין שאנחנו בנינו בנינו פי 10
ביבי בנה רק שקיבל רשות והוא פחד להחליט לבד
מתפלא אני על כבודו שתומך בשמאלני

למעלה