406

סוכריה16

New member
כמה שזה עצוב!!

:(:(:( היא פעה לו ברגשות! אבל רציתי יותר הבנה מצידו1 דיייייי! אף אחד לא מקשיב לההה.............. וכם עם חואן! רציתי שהוא ילך לחפש את קלרה....... אתמול הפרק היה שמח יותר!!! שרך אג"ה מכירים את הסרט "amarte duele" זה עם פונצ'ו והחתול.. יש לי אותו ועוד לא ריאתי.. זה היה קצץת לפני שהתחיל 406..... ככה שלפונצ'ו יש שם רעמה... חחח.......

MaNcHi 135

New member
איזה פצצה זה יהיה אם מגדיס תבוא!!

איך אני מתגעגעת אליה...מזה כאב ללי שהיא יצאה מהסידרה... הלוואי היא תגיע בסופו של דבר כי קיקה מזכיר אותה המון...

../images/Emo39.gif ../images/Emo58.gif../images/Emo26.gif

מגדיס אכן תבוא לפרק אורח... בטקס סיום של החבורה...

../images/Emo39.gif היה לי עצובבבבבב ../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

אווווווווווווווף... למה? למה? למה לעזאזל היא לא אמרה לו שהיא אוהבת אותוווווווו... ושהיא נפרדה ממנו בשביל להגן עליו !!! למהההה הוא לא אמר לה שהוא אוהב אותההה... ונתן לה לדבר.... אוי סנטיאגו חמודד... איך אני אוהבת אותו כמה שהוא צודק ומבין... נדיה שתפסיק להגיד דברים רעים על ג'סיקה... ועל כל דבר שסנטיאגו אומר לתרץ ולשנות הכל לרעתה של ג'סיקה !!!! היא בכלל לא יודעת לשחק והיא עיצבנה אותי היום בפרק ! דווקא בבית חולים היא הייתה חמודה... והיא אמרה להם שהם הגזימו איתה... ועכשיו היא כ"ך נגדה... אוווף עיצבן אותי... חוסה מנואל ודניאלה מזה חמודיםםםם... איזה חמוד הוא איך הוא שאל אותה אם היא מאמינה באהבה ממבט ראשון.. כ"כ לא ציפיתי לזהההה.... מרסה המצחיקה... מזל שגבי עצרה בעדה כל הזמן... סוס ופרצ'ו המסכנים... טטיס ממשיכה לעצבן... יותר מלעצבן אני לא מבינה אותה... הרי כולה שכבת איתו... חח... זה לא כולה... אבל עדיין... זה לא אומר שהיא חייבת להיות איתו כל החיים... אז שתפסיק לחשוב עליו... הוא גם נראה כמו הצרות שליייייי.... וגם נרקומן מסריח.... וגם לא מגיע לקרסוליים של פרצ'ו החמוד... אוווווווווף... ג'סוש וקוקי המסכנים שליייייייייי....

yolit

New member
פרק מהמםםםםם....ראיתי את הש.ח

איזה חמודים אח של טטיאנה(ברח לי השם שלו) ודניאלההההההה
מסכנה ג'סיקההההההה יההה איך אני מרחמת עליהההה מרסלה עיצבנה אותי הפרקקק היא יותר מידי מתערבת בעניינים שלא שלהה...איך רואים שהיא מקנאה בחואן דוד גם טטיאנה מעצבנת אותיייייי....איך היא יכולה להרגיש כלפיי לאונרדו משהוו אחרי כל מה שהוא עשה לההההההה אלוהיםםם ישמורר... קיצר פרק מעולהההה מחכה כבר למחר

סוכריה16

New member
ררררררררר.......

פשרק מושלם!! כמו ת-מ-י-ד! זו הסדרה הכי בעולם!!!!!!!!!!!!!!!! וגם אני מתגעגעת לטטיס......:(:(

למעלה