406

FeLiPe Te Amooo

New member
406

מרסלה הזו ממש טיפשה איזה עצוב היה עם גבי וסוס אבל הגיע הזמן! איזה חמודים דניאלה ואח של טטיססס איך הוא אמר לה ונישק אותה אההההה איזה חמודיםםם

אאאאאא יא אני מאושרת

דני וחוסה מנואל התנשקוווו יו איזה אושר.... וחוץ מזה גבי לא אהבתי אותה בפרק ואת מרסה גם לא כול כך... ואה וגם את טטיס חחח אממממ אויי ג'סיקה באמת בודדה..=[ ואני מאושרתתתתת בגלל דני וחוסה מנואל =]]]]]]]]

שאלה בקשר לסדרה...

לפעמים בסוף שעוברות תמונות עם כתובות יש מן שיר שקט שנדמה לי גבריאלה (איך שקוראים לה בסדרה) שר...וזה שיר מדהים...ובכלל איך קוראים לרשימת השירים?

nini15

New member
היה פרק מדהים אין אני מתה על מרסלה

היא כזאת חמודה והיא וחואן דוד
מדהימים כנ"ל לגבי טטיס ופרצו רק מסכן פרצו מה יש לטטיס עם ליאונרדו היא ממש אובססית אליו היא לא מבינה שזאת לא אהבה
ואיך אהבתי את השיחה של טטיס ופרצו ומה שהוא אמר לה
וגם את השיחה של מרסה וחואנצו אין זוגות מדהימיםםםם
גסיקה מזה מסכנה נו כבר מתי היא תספר למישהו מה שקרה איך אהבתי שסנטיאגו למרות כל מה שהיא עשתה לו מגן עליה זה רק מראה איזה בן אדם טוב הוא
התחלתי כבר די לחבב את גסיקה
......
לגבי שאמרה סוף סוף את האמת לקרלוס למרות שקצת ריחמתי עליו מסכן כלום לא הולך לו ...... חמודים דניאלה וחוסה מנואל.... אההה אהבהתי גם את השיחה של גבי ומרסלה ואיך שמרסלה התפדחה ממה שהא עשתה היא כזאת מצחיקולה ומתוקה ואהבתי גם איך שהיא שמחה בשביל גבי שהיא סוף סוף מודה שהיא אוהבת את גטו
....... אין פרק מדהיםםםםםם

גם אני חולה על מרסלה ואני שמחה

שהיא כבר קלטה שחוסה מנואל לא אהבתה חייה וגם לא שם עליה רק על דניאלה! אבל מרסלה כבר מצאה....אני חולה על חואנצ'ו ומרסה הם זוג מושלם! מתה עליהם!
אני שמחה שגבי גמרה עם סוס וסיפרה לו את האמת סתם קרלוס יפתח תקוות שלא נבראו.. היא רוצה את החתול והוא רוצה אותה נקודה!
מסכנה ג'סיקה
הלוואי שתספר למשהו שליאוחרא הזה אנס אותה
וסנטיאגו באמת טוב אני חושבת שהוא סלח לה למרות כל מעשים רעים שג'סיקה עשתה לו!
חוסה מנואל ודניאלה באמת זוג מהמם הם כל כך מתאימים לאחת שניה איך אהבתי את נשיקה שלהם!

../images/Emo80.gifהקטע עם חואן דויד ומרסלה

(הריב) היה דורש נשיקההההההההה שהם רבו ואז היה צריך לבוא הנשיקה- זה היה הכי יפה אם זה היה ככה שי למה הם בפרק האחרון רק ביחד?????

©sweet girl

New member
איזה פרק ../images/Emo99.gif

יאאא המרסלה הזו להביא לה כאפהה היא ממש סתומה שתצע מהבועה שלה.... מי היא חושבת שהיא שהיא ככה הולכת לחאנצ'ו ומטיחה הכל בפניו זה עניין של קלרה ושל חואנ'צו בלבד! לא שאני מגנה אל חואנצ'ו גם הוא לא ממד בסדר... וסוס לא בסדר שהוא התנפלל עליווו האמת שגם גבי בוכה בלי קשר .. כאילו מה יש לך מה את בוכה?!!? כולה מה עשית את פוגעת בסוס ובסוף בוכה חחחח מסכן סוסון ..... יאא איזה יפהה היה עם חוסה מנאוללל ודניאללההה הם כל כך מאימיםםם
נראה לי שהקטע עם חתול ואלעזר הרדיפה אחרי הגנבים היתה ביזבוז זמן כאילו מה רצו להראות לנו? חח שהם יודעים לרוץ מהר מהר חחחחחח או להראות כמה מניאק אלעזר שהוא חשב לקחת לעצמו ת'כסף חחחח קיצר פרק של דמעותת ופרצ'וו ממש ממש חמוד וטטי לא מבינה אותי
שיחזרו כבר! וגס'קה איזה מסכנה אייך היא בכתה לו והוא לא רצה להקשיב לה אפילו... ואני רציתי שהם יתפיסו.. מסכנונון קיקו'ש..
חח הם חיסלו מה זה מהר ת'פיצה חחחחחח

סוכריה16

New member
סוויט גירל

אני כל כך מסכימה עם כל מילה שלך... כאילו חאונצ'י באמת מתנהג לא יפה. אבל סוס מוציא עליו תכעס! איך עוד אפשר לקרוא לסוס?! ובסדר. חאונצ'י טועה.... אין מה להגיד!? אבל וא לא דווקא..... קיצר.. ומרסלה חצופה! בנות1 האי נמאסה עליי!!!! יאללה!!! והקטע היה באמת דורש נשיקה1אבל מזל שלא הייתה! ככה הוא לא ממשיך לבגוד בקלריס החמודה! שיהיו כבר יחד לפני שאנ אתחרפןןןןןןןןןן וזהו. האמת אני לא אוהבת את סוס!! הוא סתם חשב שגבי רכוש שלו. וזו הייתה הקלה שהיא נפטרה ממנו! לדעתי החבורה הם רק ידידים- ואני לא רוצה שהם יהיו ממעבר לזה! כיאלו זה עושה הסתכסכויות- כמו חואנצ'י ומרסה1 וכולם היו עם כולם. הכי טוב שהם יוצאים עם אחרים וממשיכים להיות החברים הכי טובים! וזהו כל מה שאני חושבת כבר אמרתם! מסכנה ג'סיקוש! ואני מאושרת בשביל שדניאלה המושלמתתתתתת! העיפו את מרסלה הקרצי!!

סוכריה16

New member
אהה

ובקשר להתפרקות של הסוס זה היה ממש מעצבן!!! כי הוא כעס על זה שגבי זרק אותו. אבל זה היה מוגזם כי פונצ'ו בא אליו בכוונות טובות....

סוכריה16

New member
דני:

.לא נראה כיאלו גסיקה מתלחילה להסתגר ולהשתגע!? קיקהההההה! צריך לעזור לה.....

סוכריה16

New member
ובסוף המושלמת !!!

איזו אהבה!! מתאימים לפי שעתי.. סוף סוף לא ג'ובני המפגר והחולה נפש... השינוי שחל בה! זה השנוי הגדול ביותר שראיתי עד עכשיו בכל הטלנובלות! וגם של גסיקה1

nini15

New member
נכוןןןןןןןןןןן אני כל הזמן חיכיתי

שהם יתנשקו וכלום גם הפסיקו את הריב שלהם באמצע ואז בפעם הבאה שראו אותם זה היה כל אחד לחוד היה ממש מבאס..

למעלה