?

עוגייה

New member
?

מה אתם אומרים על מאורו פיקוטו..? קומודו?ליזארד?מה אתם הכי אוהבים? (שנה טובה!!!!)

FireAngel

New member
במשפט אחד - א ו מ ל ל!!!

טראקים חלשים מונותוניים ולדעתי האישית - מעצבנים!!!

עוגייה

New member
תודה, תודה

אני בת. וזה מה שאני אוהבת. כמו כן אני אוהבת את Milk inc. ואת פראגמה, ואני גם דיי גאה בזה. לא מוצא חן בעיניך? אתה יכול לדחוף את זה אתה יודע לאן... תקרא לי אומללה. כמה פתטי. ?

Gorilla

New member
עוגייה במקום ../images/Emo46.gif אפשר ../images/Emo6.gif

קודם כל מה שלומך מזמן כבר לא יצא לי להיות בפורומים ובמיוחד לא כאן. לגבי השאלה שלך לכל אחד יש טעם שונה במוסיקה וטוב שכך אחרת כולם היו שומעים אותו דבר ולא היו סוגים שונים של מוסיקה, ומה שנראה לך קטע אלוהי ישמע באוזני אחר כגועל נפש. אני לא בא להגן על אף אחד ואני אישית דווקא אוהב את המוסיקה שלו, למרות שיש לו קטעים די מעצבנים לפעמים. בכל מקרה בגלל שאני שם לב שאת בראש של האוסים כבדים עכשיו אני ממליץ לך על תקליטן בשם SCOT PROJECT רמה אחת מעל פיקוטו. הרכבים ותקליטנים נוספים: Microbe Dj Marc La Cruz Hypertraxx יש עוד מספר הרכבים אם את מתעניינת פשוט תכתבי או תשלחי לי הודעה.

Idan_Aharoni

New member
מאורו פיקוטו?

מאורו פיקוטו ובסגנון פחות אהובים עליי. Fragma יותר. יש לך את החדש? Say that youre here אחלה שיר עם Vocals מעולים. יש גם גירסא ל-You are alive של Warp brothers שיותר דומה לסגנון של Warp borhter. מין מוטציה מוזרה כזאת, אבל יצא טראק חזק ויפה.

למעלה