3.6.2004 זה קורה!

2cookie

New member
השקה ב3.6- הכוונה לEDGE?../images/Emo12.gif

הייתי בטוח שלUMTS... שקר מלוכלך...

shklar1

New member
אתה רואה איך הם מבלבלים../images/Emo35.gif ../images/Emo4.gif

ואם קוקי מתבלבל אז תאר לך את ששון מהמכולת...

MaD-d0g

New member
אתה חושב שששון מהמכולת יודע מה

ההבדל בין EDGE ל UMTS
על שניהם עם ישראל אומר "מה אני צריך את זה בפלאפון שלי, אני רק צריך לדבר"

shklar1

New member
נו ברור שלא זה

אבל ששון ילך בששון ובשמחה לקנות 6230 ופתאום יתהה - למה אני לא יכול לצלם את אישתי יולדת ושאחי יראה בקו
.... מבין
הם פשוט משקרים, אפשר להגיד את זה. חבל

סלול

New member
למה אתם כל כך בטוחים במדובר רק בedg

edge? אולי כן מדובר בumts הרי זה כבר בניסוי

MaD-d0g

New member
בטח ש EDGE.. הוא עדיין לא הוצג רשמית

ואם תגיד שכן, אין סיבה שהם יצגו בפחות מחודש גם רשת UMTS וגם רשת EDGE.

סלול

New member
!!!!!!!!!!!

דור שלישי לא מוגדר בחוק, זה לא שקר לקרוא לזה דור שלישי על פי חוק אז הם יכולים לקרוא לזה גם דור חמישי אם בא להם וזה לא הטעית הציבור לכן באמת סביר יותר שמדובר בedge

Y__ME

New member
חבורה של ספקנים שחושבים ../images/Emo98.gif

שכולם מרמים ובמיוחד סלקום ורק אתם מבנים !! אז כך !! רשת דור שלישי תושק כפי שכתוב בפרסמות ב 3 ליוני אז למי שלא מבין עברית רשת דור 3 זה umts עם שיחת video ועוד שירותים בנוסף ישקו שרותי EDGE בכל הארץ עם 6230 קפיש מקווה שכן חוץ מזה לאוהבי אורנג , אורנג משיקה באותם ימים + - ההבדל סלקום עם z1010 ואורנג עם a835 צולע ( למה צולע שישקו תקבלו הסבר )

shklar1

New member
איזה טמטום מצידם ../images/Emo68.gif

אם הם יציעו שירותי רשת מתקדמת כמו WCDMA אז למה לעזאזל להציע במקביל גם שירותי EDGE
כל הרעיון ב-EDGE הוא שמדובר ברשת מעבר, ולא רשת שאמורה להתקיים במקביל ל-UMTS. פתרונות עסקיים הרבה יותר פרקטיים ב-WCDMA, אז EDGE לגמרי מיותר בקטע הזה. השקעה מיותרת בתשתית, וזה חבל. וכל הקטע הזה של היציאה המוקדמת של אורנג' וסלקום עם ה-UMTS זה תמוה, משום שהפריסה נכון לעכשיו היא לא קרובה להיות ארצית, וזה לא משהו שעושים בשבוע. הם ישיקו את הרשת רק עם פריסה במרכז
קצת מבאס ובקשר לסוניאריקסון מול המוטורולה - המוטורולה מכשיר מצויין, מניסון אישי חוץ מהגודל הוא מציע המון. מסך מדהים, Bluetooth, MP3 וכמובן שיחות ווידאו - הקילר אפלקיישן. הסוניאריקסון גם שמן, אבל יותר שקסי
בכל מקרה... בהצלחה לשתי החברות

Y__ME

New member
הלקוח הרגיל לא יבין את ההבדל

1.כפי שאמרתי קודם ההשקעה ברשת ה edge אפסית מאחר והציוד חדש ויכול לתמוך 2. לא כולם נמצאים בפרם סלולרי ומבינים ממש את ההבדל ב video שבא ב live מטלויזה או משיחה שמתקימת בין 2 אנשים שרואים אחד את השני. 3. ההשקעה ב umts גדולה להגיע לפריסה כלל ארצית זו השקעה מטורפת , אז למה לא להציע שרותים דומים ב edge 4. nokia זו חברה שכולם מעריכים , הם לא רואים שת השיחה ב live עם תמונה כמשהוא שנחוץ בטלפון , ראה 7600 . ( זה לא הקילר אפ , גם לדעת מפעילים ותיקים יחסית באירופה ) 5. כמי שהשתמש בשיחה בlive ממש לא מענין אחרי השימוש בפעם השלישית או הרבעית , אם אין לך למי להראות את זה בפעם הראשונה אז חבל על הזמן. 6. להראות משהוא כמו לידה או משהוא אחר מענין קורה פעם ב , אז בשביל זה להסתובב עם משהו ענק ? 7. מהירות הגלישה לא הבדל כזה משמעותי בין 200 +- ל 400 +- 8. לגבי דעה על המכשירים , זה טעם אישי אני מעדיף את הארקסון

MaD-d0g

New member
מי נותן לך 6 קילוביט ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

ב WAP מקבלים יותר....

2cookie

New member
13.75 תיאורטיים...

בGPRS אתה באמת מקבל 5.75? ממש לא... אתה מקבל אולי 2-3.

MaD-d0g

New member
זה לא יקרה.. אין מצב

אני מאוד סקפטי בנושא. אגב, למישהו יש בהישג יד תמונה של הסוניקסון
אני שומע מהרבה אנשים שהוא זמן ומלבני.. אבל לא יצא לי להחזיק אותו

Y__ME

New member
תעשה סקר ../images/Emo13.gif

מול כל הגלאים לא רק צעירים בין 14 ל 19 כמה שלחו mms אחד , יש להם מוסג מה זה . תשאל דודים דודות מבוגרים שכנים תתפלא על התוצאות. מכיר את הנושא מקרוב... יש הרבה זמן לחינוך שוק , אתם מובלים והשאר לומדים לאט , לאט מדי לצערי. אז שיהיה מספיק לכולם גם edge וגם umts וב edge סלקום יחודית מול אורנג .... מענין

MaD-d0g

New member
נחיה ונראה...

ואני מקווה שאתה צודק זה יכול רק להועיל

למעלה