200

• פותח הנושא 0415
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
ועוד משפט קצר בשם הסנגוריה...

בו'נא דוק. מעניין מה העצבן יגיד
על השיר הזה. אני לא ידעתי שאתה משורר... וחוץ מזה, סתם ככה שלחתי לאיש העצבני מסר אישי כדי לגלות אולי מי הוא אבל הוא מסתורי. הוא שלח לי תשובה מנומסת ובכלל לא עצבנית אבל מבקש לא להזדהות ואני חושב שצריך לאפשר לו את זה. זאת זכותו של כל בן אדם להיות עצבני (למרות שזה לא כל כך מיטיב עם הבריאות) וזאת גם זכות אלמנטרית להישאר אלמוני. רק חבל שבתור אלמוני הוא בטח לא יגיע למפגש שלנו. וחוץ מזה שבכל מקרה אני חושב שהוא כותב גם דברים בסדר ולא רק בעצבים.
מעולם גם לא נתקלתי בהודעות של האיש העצבני שהוא כותב דברים לא יפים או לא בסדר. יכול גם להיות שהוא בכלל לא עצבני וסתם בחר לו כינוי כזה.

תודה על השיר ותודה לסנגוריה.

מעולם גם לא נתקלתי בהודעות של האיש העצבני שהוא כותב דברים לא יפים או לא בסדר. יכול גם להיות שהוא בכלל לא עצבני וסתם בחר לו כינוי כזה.
אתם אנשים נחמדים.

ארזS

New member
../images/Emo8.gif

אתם אנשים נחמדים.

מסקרן אותי לדעת מי הוא ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif אולי

בו'נא דוק. מעניין מה העצבן יגיד
על השיר הזה. אני לא ידעתי שאתה משורר... וחוץ מזה, סתם ככה שלחתי לאיש העצבני מסר אישי כדי לגלות אולי מי הוא אבל הוא מסתורי. הוא שלח לי תשובה מנומסת ובכלל לא עצבנית אבל מבקש לא להזדהות ואני חושב שצריך לאפשר לו את זה. זאת זכותו של כל בן אדם להיות עצבני (למרות שזה לא כל כך מיטיב עם הבריאות) וזאת גם זכות אלמנטרית להישאר אלמוני. רק חבל שבתור אלמוני הוא בטח לא יגיע למפגש שלנו. וחוץ מזה שבכל מקרה אני חושב שהוא כותב גם דברים בסדר ולא רק בעצבים.
מסקרן אותי לדעת מי הוא
אולי
הוא ישיב על ההודעה הנוכחית ונדע מי זה ? אולי אני אעצבן אותו כמו שאני יודע להוציא אנשים מן הכלים ואז הוא יסחף וימסור פרטים !! עצבני אחד: השמיע קול יא בורקס חמוץ תפסיק עם עצבים כתירוץ ותתחיל פה בפורום לרוץ... תפסיק לשים על אגד ודן קצוץ כי אתה נשמע טיפוס לחוץ... אז אם אתה עייף ומחוץ תבוא למפגש הפורום ואל תמתין לנו ב...חוץ !!!

אבקש לכבד את הפרטיות שלי. תודה.

מסקרן אותי לדעת מי הוא
אולי
הוא ישיב על ההודעה הנוכחית ונדע מי זה ? אולי אני אעצבן אותו כמו שאני יודע להוציא אנשים מן הכלים ואז הוא יסחף וימסור פרטים !! עצבני אחד: השמיע קול יא בורקס חמוץ תפסיק עם עצבים כתירוץ ותתחיל פה בפורום לרוץ... תפסיק לשים על אגד ודן קצוץ כי אתה נשמע טיפוס לחוץ... אז אם אתה עייף ומחוץ תבוא למפגש הפורום ואל תמתין לנו ב...חוץ !!!
ואני גם עייף מאוד כי אתמול לא ישנתי בלילה אז אני הולך לישון מוקדם. ואם דוקטור רייטר כבר התחיל עם שירים, אז אני הולך לישון עכשיו בדיוק כמו השיר של נורית גלרון "אתה הולך לישון מוקדם". (מכירים? זה שיר יפה ומרגיע את העצבים
) ו"אתה" זה עכשיו אני שאומר לכם לילה טוב וגם סוף שבוע נעים ושבת שלום כי מחר אני אהיה עסוק כל היום ולא יהיה לי זמן לכתוב כאן. ביי לכולם ונקווה בלי עצבים.

ארזS

New member
אין בעיות חביבי. אתה איש נחמד

ואני גם עייף מאוד כי אתמול לא ישנתי בלילה אז אני הולך לישון מוקדם. ואם דוקטור רייטר כבר התחיל עם שירים, אז אני הולך לישון עכשיו בדיוק כמו השיר של נורית גלרון "אתה הולך לישון מוקדם". (מכירים? זה שיר יפה ומרגיע את העצבים
) ו"אתה" זה עכשיו אני שאומר לכם לילה טוב וגם סוף שבוע נעים ושבת שלום כי מחר אני אהיה עסוק כל היום ולא יהיה לי זמן לכתוב כאן. ביי לכולם ונקווה בלי עצבים.
אין בעיות חביבי. אתה איש נחמד
וגם אני אוהב שירים עבריים יפים. שתהיה לך שינה טובה ועריבה. ליל מנוחה ושגם לך יהיה סופ"ש נעים ושקט ושבת-שלום. אני עצמי בטח יברך כבר את החברים מחר לפני שבת...
ואם כבר הזכרנו שירים (אני מקווה שהחברים לא יכעסו למרות שזה לא פורום מוזיקה) אז אסיים תגובה זאת בשמו של אחד השירים האהובים עלי ביותר מכל הזמנים. וזה השיר של ששי קשת שתבוא עליכם הברכה ובאמת שתבוא על כולכם הברכה.

לילה טוב עצבן ! אנחנו אוהבים אותך !

לילה טוב עצבן ! אנחנו אוהבים אותך !

אייל xxx

New member
אביתר אתה זמר!!!

אהלן יא עצבן בע"מ ! יש לי שיר בשביל
עצבן כמוך: ערב אחד נכנס לפורום אחד עצבני כתב לנו הודעות באופן קבלני בהודעות של אחרים טיפל באורח חבלני וכל הזמן כמהה לחומר הרגעה תגיד: מתי הרכבת לגיהנום מגיעה ? כתב על דן וגרם לבאלאגן כתב על אגד והחליק על שמן מגד כתב על הרכבת והביא מאהבת מאהבת בדמות קרונית בצבע אדום ואני דורש: עבור לדום ! אולי אתה גר באילת - עיר חמה עד מאוד ולכן בעצבים אתה מרבה לנדוד...? רועדות לו הידיים מחוסר ויטמין B6 ומעצבים התחת לו מתייבש... יאללה - יא עצבן - תפסיק עם דן עבור קצת לאגד לקואופרטיב ואני את יחסיי איתך מיטיב... ואולי אתה בכלל מהצפון וסובל מעודף שיחות בטלפון עד כי אתה מרבה פה להתרגז וחושף קרניים של עז... הדוד האכזר עד אימה מעיר הפיגועים שהיא במקרה... הבירה.
אביתר אתה זמר!!!

BUGO 54

New member
בהצלחה!!

לאחד עצבני
את האמת אתה צודק וגם אבא שלי בכלל נגד זה שאני רוצה לעבוד בדן אבל אתה יודע בלי הרבה מילים:חלום ילדות...
בהצלחה!!
גם אני הגשמתי את חלום הילדות שלי וראיתי שבמדינתנו הקטנה והמתגבשת אין עתיד לנהג אוטובוס (חבל), אבל אני לא מצטער לרגע על מעשיי. אם תעבוד כנהג אוטובוס תיווכח כי העבודה מאד מאד מענינת ומהנה, תלוי באישיות שלך וכיצד תקבל את האירועים שתיתקל בהם במהלך עבודתך. החסרונות הגדולים בעבודה זו הם: 1. כמות שעות עבודה בלתי מתקבלת על הדעת. 2. לוח זמנים, שלפעמים אין כל קשר בינו לבין מציאות התנועה בגוש דן. אך זכור, חוקי התנועה ובטיחות הנסיעה קודמים לכל!!!!

ארזS

New member
תרשה לי להוסיף

בהצלחה!!
גם אני הגשמתי את חלום הילדות שלי וראיתי שבמדינתנו הקטנה והמתגבשת אין עתיד לנהג אוטובוס (חבל), אבל אני לא מצטער לרגע על מעשיי. אם תעבוד כנהג אוטובוס תיווכח כי העבודה מאד מאד מענינת ומהנה, תלוי באישיות שלך וכיצד תקבל את האירועים שתיתקל בהם במהלך עבודתך. החסרונות הגדולים בעבודה זו הם: 1. כמות שעות עבודה בלתי מתקבלת על הדעת. 2. לוח זמנים, שלפעמים אין כל קשר בינו לבין מציאות התנועה בגוש דן. אך זכור, חוקי התנועה ובטיחות הנסיעה קודמים לכל!!!!
תרשה לי להוסיף
גם על הדברים של העצבני : אם אתה כל כך רוצה להיות נהג אוטובוס ציבורי במדינה העצבנית שלנו אתה חייב להיות הכי רגוע שאפשר. אני בכלל לא בטוח שהעבודה מעניינת כפי שכתב קודמי בתגובתו. בכל אופן אם תחליט ללכת על זה (ולדעתי תשמע לאבא שלך ואל תלך על זה) , אז בהצלחה. אבל לטובתך, אני לא ממליץ. ממש ממש ממש לא ממליץ.

יצחקA

New member
האם אבא שלך עבד על 200?

200
האם יש למישהו תמונות מהמיפרקית מספר -200 של דן זוהי היתה מיפרקית ניסיונית בארץ אני ישמח מאוד אם יש למישהו והוא יפרסם אותם
האם אבא שלך עבד על 200?
אם כן, בטח יש לו חוויות על האוטובוס הזה. אגב, קישור ל- 200 של 'אלי91' נמצא בארכיון. 7001 הוא הנידרפלור השני ב"דן" ( הראשון 6001) והראשון מדגם N.L.263. קישור א'- 7001 באתר של דן, בצביעתו הראשונה, כפי שצולם לפירסומת של "דן" וכפי שנסע בקו 5 ועוד קוים לפני שעבר לקו 1 פנימי רמת השרון. קישור ב'- 7001 בצביעתו השנייה בקו 1 פנימי רמת השרון. ** ניתן לראות אותו גם באתר WWW.RAMAT-HASHARON.MUNI.IL

0415

New member
200

האם אבא שלך עבד על 200?
אם כן, בטח יש לו חוויות על האוטובוס הזה. אגב, קישור ל- 200 של 'אלי91' נמצא בארכיון. 7001 הוא הנידרפלור השני ב"דן" ( הראשון 6001) והראשון מדגם N.L.263. קישור א'- 7001 באתר של דן, בצביעתו הראשונה, כפי שצולם לפירסומת של "דן" וכפי שנסע בקו 5 ועוד קוים לפני שעבר לקו 1 פנימי רמת השרון. קישור ב'- 7001 בצביעתו השנייה בקו 1 פנימי רמת השרון. ** ניתן לראות אותו גם באתר WWW.RAMAT-HASHARON.MUNI.IL
200
לא אבא שלי לא עבד על ה200 אבל יצא לו לנהג בו מידיי פעם וחוויות לא ממש כי אבא יתייחס לעבודה רק כעבודה הוא לא מבין עד ביום למה אני כל כך אוהב אוטובוסים

יצחקA

New member
האם יצא לך לנסוע ב 200?

200
לא אבא שלי לא עבד על ה200 אבל יצא לו לנהג בו מידיי פעם וחוויות לא ממש כי אבא יתייחס לעבודה רק כעבודה הוא לא מבין עד ביום למה אני כל כך אוהב אוטובוסים
האם יצא לך לנסוע ב 200?
אני בכל מקרה, לא זכיתי לנסוע בו. פעם אחת פיספסתי אותו בשנייה בקו 25 ועד היום אני מצטער על זה... האם התמונות של 7001 מוכרות לך?

0415

New member
הרבה פעמים

האם יצא לך לנסוע ב 200?
אני בכל מקרה, לא זכיתי לנסוע בו. פעם אחת פיספסתי אותו בשנייה בקו 25 ועד היום אני מצטער על זה... האם התמונות של 7001 מוכרות לך?
הרבה פעמים
נסעתי בוא הרבה פעמים וגם לא מעט פעמים הייתי בוחן אותו ממש מקרוב בחניון של דן ממש כל דבר ודבר. בקשר ל7001 כן הוא מוכר לי אבל אני רוצה לדעת מה מיוחד בוא כדיי שאני יוכל להשתתף איתכם באושר

יצחקA

New member
לגעת באושר

הרבה פעמים
נסעתי בוא הרבה פעמים וגם לא מעט פעמים הייתי בוחן אותו ממש מקרוב בחניון של דן ממש כל דבר ודבר. בקשר ל7001 כן הוא מוכר לי אבל אני רוצה לדעת מה מיוחד בוא כדיי שאני יוכל להשתתף איתכם באושר
לגעת באושר
7001=N.L263 הראשון שהובא. אשמח אם תספר לי רשמים שלך מהמפרקית 200.

מצב
הנושא נעול.
למעלה