2 שאלות חשובות

2 שאלות חשובות../images/Emo92.gif

אהלנים כולמים
אז ככה-
א-מישהו עשה פה עבודות סמינריוניות? הייתי מעוניינת לדעת איך זה עובד.? זה הרי לא משתייך לקורס ספציפי, אז מי מנחה אותנו בעבודות? מי מסביר מה מי מו? איך נרשמים לזה בכלל? האם ניתן לעשות עבודה סמינריונית בכל קורס שאני בוחרת? בקיצ...איך העסק עובד?
ב-מישהו יודע את תאריכי הבחינות של פסיכ' פיזיולוגית? תודה ובוקר אור לכולם

בּני

New member
עבודות סמינריוניות

עבודה סמנריונית אפשר לעשות בנושא ששייך לקורס מתקדם. לאחר שסיימת בהצלחה את הקורס (בקורסים שאני למדתי ציון עובר + 70 בפרה סמינריונית) את פונה למרכז ההרשמה בבקשה להרשם לעבודה סמינריונית, הטופס נמצא באתר שאילתא, תחת הקישור "טפסים". לאחר שקבלת הודעה שההרשמה התקבלה את פונה אל רכזת הקורס לאישור עקרוני של הנושא (כל רכז והשגעונות שלו...) ולהפניה למנחה. את יוצרת קשר עם המנחה וקובעת פגישת הכרות/ הנחיה ראשונה/ תאום צפיות. בפגישה מקבלים תשובות לכל מיני שאלות קטנות ומרגיזות, מקבלים הנחיה לכתיבת העבודה וקובעים את המשך הדרך (שוב, כל מנחה...). עד לכאן הגעתי.... עכשיו צריך להתחיל לכתוב...

עבודה סמינריונית

כל מה שרצית (וגם מה שלא רצית) לדעת על עבודה סמינריונית - במאמר המצורף להודעה המשורשרת.

אוקיי..נפתח לי ..כמה זמן לוקח בערך

לסיים את העבודה הסמינריונית? שיאאאוו זה נראה לי פולל זמן לא?

hadaska

New member
מבוקשת

ברמת העיקרון יש לך 6 חודשים להכין את העבודה מהרגע שקיבלת אישור מהמינהל. אח"כ הדבר תלוי בסוג העבודה :אמפירית או עיונית . אני עשיתי עבודה עיונית -כלומר סקירה ספרותית ולקח לי נטו בערך 3 חודשיים - אפשר גם בפחות זמן -הכל תלוי כמה משקיעים . בעבודה אמפירית (מה שכרגע אני מנסה לעשות) הדבר אמור לקחת יותר זמן כי שאלונים צריכים לעבור ועדת אתיקה , להעביר אותם ואח"כ לעבד את הנתונים .. לגבי העבודה העיונית - במבט לאחור - ממש לא נורא.. אני באופן אישי מה שהעיק עלי זה קריאת המאמרים באנגלית- זה מה שגזל לי את רוב הזמן .. אז שיהיה בהצלחה

למעלה