2 צדדים למג'נטה...?

magenta73

New member
2 צדדים למג'נטה...?

...אחרי שאתמול העברתי ערב נפלא בשיחות הזויות ופלירטוטים הדדיים עם בחור בריטי (גרררר) על הבאר בשכונתי... אני אוהבת את זה. אני אוהבת את ההתחלה. הפלירטוט. הקסם. אני אוהבת את זה שלא צריך להתחיל לחשוב ממש קדימה. שזה לא אפור. שיגרתי. אני אוהבת להכיר בן אדם חדש כשיש מתח באויר, שהוא קצת זר, אבל כבר לא ממש... ואין לי בעיה להיות לבד. אני לא צריכה זוגיות לשם זוגיות. כבר הבנתי את זה. אני לא מחפשת את זה... לא ממש. עכשיו, הצד השני, שהלך איתי ברחוב בזמן שאני מחייכת להנאתי, נזכרת בנשיקה הרטובה על השפתיים (גררר) פתאום קפץ לי והתיישב על הכתף השמאלית ואמר, רגע, אולי זה בסדר עכשיו, את צעירה (הכל יחסי, כן), יפה, מושכת... ומה יהיה עוד כמה שנים? זה לא יראה לך פטאתי? תמשיכי עם סיפוקים מידיים ומה תקבלי? מג'נטה מקומטת, רווקה זקנה ובלה, שמעבירה את זמנה בפאב השכונתי ומחפשת... מה? מה את מחפשת בדיוק?... ואז הצטרף לצד ההוא על הכתף השמאלית השד הפולני על כתף ימין שמלמל לי שאולי אני כ"כ מפחדת להיכנס לאיזה שהוא סוג של קשר רציני שאני בכוונה תחילה בוחרת גברברים שלא יצא מהם שום דבר רציני, רק התחלות... ואני שואלת... מה אני עושה עם הסרטים האלו, במוח... זאת רק אני או שאתם גם מכירים את זה... קולות קטנים כאלה שנכנסים ומעכירים את האווירה... ומה אתם עושים איתם? אני אתמול החלטתי להעיף אותם מהכתפיים, סתם עשו לי כבד. אני צריכה ללמוד לכבד את מי שאני ואת הבחירות שלי, ולא להצטער עליהם אחר-כך. לא?

באזיל25

New member
מה שהכתף שלך

מנסה לרמוז לך זה שאת דווקא כן הולכת להצתער על זה אחר כך (או לפחות בעתיד הרחוק). אולי הגיע הזמן לשקול מחדש את הבחירות שלך? לי אין עדיין את הקטע הזה, מקווה שלא יהיה.

avshalomat

New member
בלי קשר ישיר למה שאמרת

למה להעיף את ה"שדים הפנימיים"? את יודעת מהו "שד" ומהו "מלאך"? בסופו של דבר מדובר ברעיונות במשחבות שרצות לך בראש, את יכולה להגיד בכנות שאין להם שום חשיובת לדעתי דברים כאלו צריך לברר. יכול שהם מיצג שווא חוסר ביטחון שצריך להעיף, שטויות מוחלטות אבל יכול להיות שיש בהם גם דברים שצריך לבדוק להבין. צריך לברר לא רק לפטור את הדברים ב"זה שד וזה מלאך..."

magenta73

New member
תגיד לי

אתה חושב שאני לא יודעת מאיפה זה בא? אני יודעת יופי מאיפה זה בא. ולפי דעתי הצנועה זו התקדמות גדולה מאוד. בשבילי. להבין שיש שם את הקולות האלה ולהבין שזה איזה מנגנון שקיים בי. טוב או לא. משהו אחר. להבין שיש קולות שגדלתי עליהם, והם מנוגדים לאופי בסיסי שלי. להבין שאני לא חייבת ללכת לפי הקולות האלה. להבין שהם גרמו לי להתנסות ולהרגיש הרבה דברים שלא הייתי צריכה או אמורה להרגיש... לא יודעת, זה הרבה יותר עמוק ממה שהצגתי מן הסתם, קשה לי לכתוב את זה במילים.

avshalomat

New member
לא אמרתי שזה לא התקדמות

וגם לדעתי הנושא הזה של הבחירה הוא נושא עמוק. לילה טוב

limf

New member
מזדהה עם כל מילה שלך!

כל מילה! כולל ה"זו רק אני או שגם אתם מכירים את זה" - אז עכשיו מסתבר שזו לא רק אני, שיש לפחות עוד אחת... אז אני שותפה לכל השאלות - תשובות אין לי...

"איך בדמי בעמקי נשמתי דעתך נחושה!"

"אמא!" וגו'. פעם חשבתי שזה החינוך שלי מבית. האשמתי את האמא הפנאטית שלי. היום, מרוב דיבורים פנימיים אני כבר כמעט סכיזופרנית ואני משתדלת למלא אחר כל אחד מהקולות... סתם. לפחות החלק השני סתם... לא שותפה להתלבטויותיך, הספציפיות, אבל יש לי התלבטויות משלי- למשל, הפיזיקאי (נו, אני מאד מחבבת אותו בתקופה האחרונה, ותנסו לא להיות צרי עין בחושבכם על הסיבות לכך...). עיקר ההתלבטויות שלי הן הפוכות, וכמו שהצגתי אותן כאן: תמיד יש בי חלק שחושב שאני יכולה יותר טוב, ולפעמים אני תוהה אם איפה שאני כרגע זה בעצם לא מספיק טוב כבר... הפיזיקאי, כבר אמרתי? זהו.

magenta73

New member
זה יותר פיצול אישיות מסכיזופרניה...

ובכל מקרה... אני את שלי אמרתי... בקשר לפיסיקאי... אם יש ספקות... אין ספקות.

האמת מכירה את המונחים לזרא....

הרבה מהחברים הבאר שבעיים שלי הם בוגרי "מדעי ההתנהגות"... כולם עבדו בכל ההוסטלים המקובלים בקהילה, וכולם הסבירו לי עשרות פעמים ולזרא- את ההבדל...

magenta73

New member
אפשר לפרש את זה לשתי ההפרעות...

אם כבר מדברים על זה... אני דווקא אוהבת לפרש את זה לפיצול אישיות. וגם לתת לכל אישיות שכזו פנים, גיל, מין וצורה ולבוש... את יודעת, ממש לראות אותן ויזואלית... מצחיק אותי...

Darth Foofoo

New member
הקולות האלה בילו אצלי שעות נוספות

לפני שנה בערך . ועד שלא הרגשתי שזהו זה , הם צודקים המשכתי עם הדרך שלי , קצת התחלות לא מזיקות , קצת דברים חסרי משמעות וקצת הכרויות . אני מאמינה שלכל דבר יש את הזמן וגם את תרצי את ההתמסדות ותמצאי אותה , בינתיים אין כל רע בזה .

Old Girl

New member
מה נהיה - כבר אי אפשר לשתות

בירה בפאב מבלי שינתחו את המניעים שלך...

bvb6

New member
מה רע בקצת קולות מצפוניים ?

את חושבת שלא קשה לאכול סטייק מבחינה מוסרית?

גם אני העפתי אתמול איזה אחד כזה

שישב לי על הכתף (הוא ישב רק על כתף אחת והלכתי עקום אז העפתי אותו
) נורא התלבטתי אם לצאת עם בנות גילי (מאחר ואני סטודנט תפרן עם שנתיים נוספות ללמוד חוץ מהשנה הנוכחית) כי רוב הסיכויים שאחת בגילי תהיה לחוצת חתונה וילדים וזה לא כל כך נראה לי מציאותי מבחינתי עד שלא אסיים ללמוד. אתמול החלטתי שקבינימאט! מה שיהיה יהיה!

magenta73

New member
למה אתה חושב

שאחת בגילך תהיה לחוצת חתונה וילדים?!? סטיאוטיפ מעצבן... אתה לחוץ חתונה וילדים?!? ואל תדבר על שעון ביולוגי. דברים משתנים. נשים כיום מודעות גם לזה.

bvb6

New member
אין ספק שגם לגברים יש שעון ביולגי

קוראים לזה אישה

לא אמרתי שכולן

אבל אי אפשר להתכחש שאכן קיים שעון ביולוגי והוא אכן משפיע. אני לא לחוץ כי לי אין שעון כזה

למעלה