15 דברים שלא ידעתם על...

ShaniNale

New member
חס וחלילה לצחוק מתוקה

פשוט אני לא מבינה מה כל זה אומר, באמת שלא, אגב אני אשמח לקבל הסברים, אם למישהו יש.. אין לי מושג בדיוק מה זה אומר פחד מדם, אבל אני כן אחת שנרתעת מדם ושקשה לה להסתכל וכו'.. זה אומר משהו?

איך לאנשים יש Melophobia

יש כזה דבר פחד מצבא זה יכול לאנשים לתהחפף מהצבא (לא שאני רוצה להתחפף מהצבא חלילה)

Apple Scruff

New member
המג'יקל הרבה יותר טובים../images/Emo12.gif

ז"א הסולן שלהם חתיכת זייפן וזהP: (ונראה לי שאלו סינים><')

Wild Honey Pie

New member
Sha la la la la la la la

1)נולדתי בארה"ב 2)אני חצי פולניה וחצי רוסיה(החצי הרוסי לא כ"כ מורגש,לעומת החצי הפולני...
) 3)מאז ומתמיד שנאתי את השם שלי 4)רוב האנשים בכלל לא קוראים לי ניבה,אלא:נוקי,נוק,נוקיס,ניבי...אה,ויש איזה ילד בכיתה שלי שמתעקש לקרוא לי נסיכה
5)הייתי מחליפה בשמחה את צבע השיער שלי 6)אני אוהבת מתמטיקה. אל תהרגו אותי
7)אני המורה ללשון של איתי
8)אני צוחקת רוב הזמן ומרוב הדברים 9)אני גיטריסטית 10)יש לי "הרכב"(עלק הרכב,כולה 4 גיטריסטים שמצאו אחלה תירוץ להיפגש הרבה אחה"צ
) 11)אני יודעת קצת צרפתית 12)אומרים שלפי הבעות הפנים שלי אפשר לדעת מה עובר לי בראש 13)אני ממש היפראקטיבית 14)גם אני חלק מתופעת ההאריסוניסטיות-מקרטניסטיות שהולכת ומתפשטת ברחבי העולם
15)ועכשיו אני אעשה לכם דווקא ולא אכתוב עוד עובדה.מוהאהא

Apple Scruff

New member
מה ז"א מחליפה את צבע השיער שלך?../images/Emo2.gif

חכי שיהיה לך צבע שיער חום ומשעמם, חכי!

8!!!!

יואו זה כל כך אני! אני כל הזמן צוחקת לא משנה ממה.... (האמת שזה קצת עצוב כי פעם סיפרו לי שמישהו מת וצחקתי...
זה לא היה כיף...)- אולי יש לי פוביה לזה? XD חוץ מזה, נעלמת לי...
!

ToHarrison

New member
אנחנו לא!

תמיד נהיה האריסוניסטיות גאות. אנחנו רק קצת מקרטניסטיות בנוסף, זה הכל.

limorig

New member
חכו חכו...

ככה זה מתחיל... אתן לא יודעות איך זה ייגמר....סביר להניח שמקסימום עד שנה הבאה תמצאו את עצמכן מקרטניסטיות לגמרי , ולא תבינו מאיפה זה הגיע לכן...

למעלה