15 דברים שלא ידעתם על...

מה זאת אומרת מאיפה זה הגיע?

מנועה

אני!

1.אני שברתי את היד פעמים השנה הפעם האחורנה הייתה לפני ארבעה ימים (כן כן אני עם גבס ): ) 2.אני דיסק של הביטלס כמעט כל יום (שאני הולך לישון זה עוזר לי להירדם) 3.אני מכור לקולה 4.עכשיו אני שומע י את השיר Hurricane של דילן בלופ (מי סופר כמה) 5.רוב הנגנים האוהבים הם מלד זפלין (פייג' ובונהם זה גיטריסט האוהב ומתופף אהוב) 6.אני אוהד חיפה בכדורגל ות''א בכדרוסל (בנתיים אני מרגיש שהבנות פה יותר אוהדת מאשר הבנים פה) 7.אני עדיין לא מה האוכל האוהב (יכול שהכול!) 8.אני שונא סיגריות! וזהו בנתיים.....

Another Girl

New member
את מי זה מעניין?

נו שוין. 1. יש לי הפרעות שינה מעיקות. אני צריכה שקט וחושך מוחלט כדי להרדם, לא יכולה להרדם עם דלת פתוחה, לא יכולה שהצד של הסגירה של השמיכה מופנה כלפיי ולא יכולה כשיש שוונצים בציפה, זה מטריף אותי (מילולית!) וגם אז, אני לא נרדמת מהר כל כך. תשאלו את עינב.
2. הייתי פעם מכורה לטלנובלות בצורה קשה ביותר.
(הלו, עבר לי!) 3. יש לי את האצבעות הגמישות בעולם. כמה מנבחרי הפורום אף ראו את התעלולים שלהן לייב. 4. תפוז אימצו את ההצעה שלי וצבעו את "תפוז אנשים מודיע" בכתום במקום כחול. 5. למעט על פיצה, אני מתעבת כל מה שקשור בעגבניות. 6. אני לא מסוגלת לגעת באוכל נא. ביצים, בשר, מה שתרצו- צריך לטגן את האמ-אמא של האוכל לפני שאני אוכל להסתכל עליו בכלל. 7. התעלפתי שלוש פעמים במהלך חיי - פעם ברכבת כשהיה צפוף ומחניק, פעם אחרי הזריקה בבקו"ם והפעם האחרונה הייתה לפני חודשיים בערך, אחרי בדיקת דם. היה מאוד נעים לפתוח את העייניים ולגלות מעליי פרצופים מבוהלים, בהחלט. 8. יש לי פוביית טלפון. אני מסוגלת לדבר בטלפון, אבל ממש מעדיפה שלא עם אנשים שאני לא מכירה. קטע די מוזר. 9. הייתה לי אובססיה של כמעט ארבע שנים (!) על הריסון פורד בתקופת התיכון וקצת אחריה. (במה זה מתבטא, אתם שואלים? ידעתי במשך תקופה ממש ארוכה את הסרט "שודדי התיבה האבודה" בע"פ) תודה לאל, עבר לי. 10. ואם הסעיף הקודם לא מספיק, הייתי חולה על סאגת "מלחמת הכוכבים" ואף ניהלתי את הפורום במשך תקופה ממושכת. 11. אני חולת ריאליטי קשה. כמעט כל ריאליטי שמשודר בלווין (למעט סיירות הניקיון למיניהן ורוב תכניות הריאליטי הישראליות) אני רואה כמעט כל ריאליטי שיש. הטופ מודל הבאה, הישרדות, הרווק, המירוץ למיליון, לרדת בגדול, אקסטרים מייקאובר, הברבור, בית האימה (!) ואפילו טעם האהבה (!!!). You name it. 12. אף פעם לא אושפזתי (טפו טפו טפו
) 13. אני גרה לבד, עובדת ולומדת ולגמרי גאה בזה. 14. לא יודעת אם אני המטופובית, אבל אני לא מסוגלת לשמוע על דם, להרגיש שלוקחים ממני דם או לראות דברים שקשורים לדם. זה גורם לי לחולשה נוראית. 15. לדעתי וונתטוורת' מילר הוא אחד ה-גברים הסקסיים שיש. שיעשה לי ילד כבר. זהו, עבר מהר

Oukami Kun

New member
הוא כזה גבר!!!

וטופ מודל זה _ה_תכונית לגברים. בנות שוות חצי ערומות (ולפעמים לגמרי ערומות) דופקות פוזות ואז הולכות מכות אחת עם השניה. מה יכול להיות רע בזה?

למעלה