15 דברים שלא ידעתם על...

limorig

New member
לא נכון!!!!

הפוביה הכי מגניבה היא הפוביה מפוביות! ויש דבר כזה!

limorig

New member
לא נכון!!!!

הפוביה הכי מגניבה היא הפוביה מפוביות! ויש דבר כזה!

mr redimmer

New member
פחד בשם: עדשותוסבובותופובייה../images/Emo153.gif

יש לנו ידידה שמרכיבה עדשות מגע, וסובלת מפחד נוראי שהעדשות יעברו/יחליקו לחלקה האחורי של העיין, זה שצמוד למוח מממנו יוצא עצב הראייה, ואז יהייה צורך בניתוח להוציא את גלגלי העיין על מנת להסיר את עדשות המגע שסבבו לאחור. פחד מוזר זה מכונה בפי רופאי העיניים עדשותוסבובותופובייה

ringo rulz

New member
מכיר מישהו שזה כמעט קרה לו

הוא הצליח להוציא אותה בעצמו בסוף

ringo rulz

New member
כן אבל אני מכיר מישהו שהתסובבה לו העדשה.

הבנתי שזו בדיחה זה בסדר.

mr redimmer

New member
לא יכול להיות.../images/Emo153.gif../images/Emo151.gif גלגל העיין

דבוק בכל שטח מחציתו לרקמות האחוריות ושום דבר לא יכול להסתובב לשם.

../images/Emo179.gif

אז מה אתם לא יודעים עלי?
1. השם השני שלי הוא דבורה. אל תצחקו.
2. אני כוססת ציפורניים בשיטתיות, ולמרות שכבר די אין לי ציפורן אני לא מצליחה להיגמל. 3.יש לי אוסף דאורדורנטים. 4. לא שתיתי יותר שכוס וחצי קולה כל החיים. 5. אני נורא נורא צינית. לפעמים יותר מדי. 6. בזמן האחרון יש לי אובססיה קשה ביתר כלפי ניל גיימן הסופר הנשגב והנערץ ביותר עלי אדמות [...] 7.עוד לא שמעתי את האלבום החדש של פול |חובטת בעצמי|. 8.יש לי פה ממש ענק. יש טוענים שהוא משתווה למיק ג'אגר. 9. אני חושבת שרן שם טוב הוא בין המוזיקאים המעולים שצצו כאן בשנים האחרונות. חבל שאף אחד לא מכיר אותו חוץ ממני. 10.כנ"ל רוקפור. 11.אני חובבת כדורסל, וכמעט עמדתי לבכות כשהפועל עמדו לנצח את מכבי שבוע שעבר. אבל בסוף הם ניצחו. 12. חסה זה ממש טעים. 13.אני יודעת לפסל בירקות (הודות למחנכת המוכשרת עד אין קץ שלי). 14.יש לי את הטלפון של צחי גראד. 15.אני חושבת שטלפונים עם חוגה זה סקסי.

Oukami Kun

New member
בא לי גם.

1. קוראים לי ניצי. 2. סתם, בעצם קוראים לי נדב. אבל אתם יכולים לקרוא לי גם עזרא, או מה שבא לכם. רק תודיוע לי קודם, שאני אדע לענות לכם. 3. זה לא מצחיק, יש לי בערך 700 כינויים. 4. הכי מקורי היה ניצי הנצל"ש. (הודות לאוריש כפרעליו נשמאמי
) 5. אני מושבניק כל ימי חיי 6. הנשיקה הראשונה שלי הייתה בכית ט' 7. אני ממש אוהב בשר. 8. אני שומע בערך כל סוג של רוק. 9. אפילו טיפה אימו. 10. אני לומד במגמת תיאטרון, וצליל תבוא לראות את ההפקות י"א שלי (חסר לה שלא). 11. אני גר עשרים דקות מצליל (יא צפוניים!
) 12. אני מדריך בתנועת בני המושבםי, שהיא בערך התנועה הכי מגניבה בארץ. 13. לרוב יש לי חיים, (ואני שונא אתכן
) 14. אני כ"כ הולך להופעה של מיוז כשהם באים לארץ. 15. מעולם לא השתכרתי, למרות שהייתי מאוד קרוב לזה בל"ג בעומר האחרון.

iamooga

New member
גו צפוניים, גו!

הפקת י"א של ניצי
אם אני לא שם וצועקת "ניצייייייייייייייי" ממקום מושבי בקהל, אני מרשה לך להכות אותי! בראש!

למעלה