??

??

אני דיי מתחילה בעניין המאגיה והכישוף .. תוכלו להמליץ לי על ספרים שאיתם אני ייחולה להיתקדם , או קצת הסברים בנוגע להתחלה כי זה מה שכול כך מתריד, שאני ממש לא יודעת מאיפה להתחיל

סתכלי על המאמרים של הפורום...

ועל הקישורים. איזה יופי, אני כבר יודעת בערך מה אני עושה!כמה חודשים של היותי חברה שקטה בפורום השתלמו!

MerlinTheWizard

New member
יש

יש פה בקישורים אתר שנקרא המקשוף תורידי משם את הספר שלהם אולי זה יעזור לך
הלוואי ותמצאי את אורך

witch13

New member
אני ממליצה לך על:

אתרי אינטרנט, בעיקר באנגלית. האתרים של הוויקה הם אתרים טובים. יש פה הסבר טוב. אני אישית לא חודהת שהמקשוף זה ספר טוב במיוחד, אבל זו רק דעתי.. יש את הספרים: "מאגיה הלכה למעשה"(קניתי, קראתי, אהבתי) ו"החוויה המאגית" שבדרך כלל טל ממליץ על זה.. דנה

Thanks you Gays../images/Emo13.gif

את הספר "המקשוף" הורדתי לפני רגע ] עוד לא קראתי (עדייןנמצאת באבל של תחילת הלימודים) ראיתי קצת בקישורים במאמרים , חומר ממש מעניין !! תודה על העזרה

witch13

New member
אני בטוחה שהיא התכוונה לGuys...אבל

בוא לא נהיה קטנוניים..

L e s t a t

New member
???

אתרים מלאים בבולשיט, בעיקר האתרים של אנשים שקראו חצי מילה על וויקה והחליטו שהם וויקאנים ובנו אתר על זה.. ופספסו את כל הפואנטה..

לא נכון! זה דווקא אתר נחמד.

אני אישית חושבת שהאתר הזה הוא טוב, וזו הסיבה שנתתי אותו. אם רציתי להרגיז אותך הייתי נותנת את הכתובת של מג´יק.

dopey_wizard

New member
מה קרה לך?

מגיק זה אחלה אתר שלימד אותי הרבה מידע מוסמך! רק בזכות מגיק אני : פגאוישמאנייהודבודאפולאוףשיט (פגאני וויקאני שמאן יהודי בודאיסט וכו´..)

L e s t a t

New member
לא נכון!

עוד שנה ייפול כדור פרווה מגעיל וסגול על אסיה ואנחנו נטבע!!! עוד 100 שנה ייפלו מגדלים על פני תהומות הירק!!! עוד חמישה חודשים חייזרים יבואו להשתלט עלינו!!! עוד אלף שנה התאומים ישובו לתחייה וירדפו את ארה"ב!!! עוד יומיים כל זה יקרה אם לא תעבירו את המכתב הזה למנהל!!!

אמרתי שאני יהודיה, טל.

לא אמרתי שנאי חסרת חיים שמאמינה בנבואות מסוג זה. אני חסרת חיים בלי שום קשר..

נכון. סליחה. אז אתה פשוט לא בסדר.

דוד יהיה בסדר, כי נאי מאמינה בו! הוא רוסי טוב!

למעלה