\[[[[[[[[[[[[[[[[

sapironet22

New member
\[[[[[[[[[[[[[[[[

למה? כי אני לא ומצאת את עצמי ונאמס לי להגיד את זה כבר. הרבה פעמים יוצא לי לחשוב מה יהיה בסוף.. האם אני אממש את עצמי?? אוציא את כל הפוטינציאל שגלום בי ושמתחבא אי שם? האם אי פעם אני אזכה להגריש שמחה אמיתית, שלא תלווה ברגש של חוסר? אני באמת דואגת מה יהיה.. ברגע אחד, בא לי לעזוב הכל, ואז אני מזכירה לעצמי למה לא כדאי. אבל, לפעמים זה לא נראה אפשרי כל הלחץ הזה והכל.. לפעמים נמאס קצת מהחיים....מחוסר הסיפוק, הריגוש שלא מגיע..ואני יוצאת, מבלה. ותמיד משהו חסר. ואני באה בגישה הכי חיובית שאפשר. האם אזכה אי פעם להתחבר עם איזו חבורה? להיות חלק מקבוצה? להרגיש שייכת? בבקשה אל תגידו שאתן רק מזדהות. כי זה לא עוזר\=. שלא תחשבו שיש לי מחשבות אובדניות.. אני לא מסוגלת לפגוע בעצמי..אבל לפעמים אני מרגישה שאין לי כוח יותר לכלום . שאני רק רוצה לברוח. ואני שוקעת ושוקעת .....ואיכשהוא הצלחתי לצאת מזה. לא לגמריי.. ממש לא.. אבל הצלתי להרים את עצמי קצת... אני לא רוצה לשקוע שוב. אני מרגישה, שזה מה שיקרה... ][

היי

קודם כל, טוב שהצלחת לצאת קצת מההרגשה הרעה, להרים את עצמך קצת. זה מאוד משמעותי. נשמע שאת נלחמת כדי לא לתת לעצמך לשקוע, ונכון שזה לא קל ושזה מעייף, אבל זה כל-כך כל-כך חשוב. את מדברת הרבה על חשש ממה יהיה, מזה שאולי לא תצליחי לממש את עצמך,ואת מדברת גם הרבה על תחושות שיש לך עכשיו, בהווה, של חוסר סיפוק, של זה שמשהו חסר. מה את מרגישה שחסר? מה היית רוצה שיהיה אחרת?

למעלה