10 תנוחות הסקס הטובות ביותר:

soul on fire

New member
../images/Emo24.gif

eladberko

New member
אותי זה מצחיק, אבל זה רחוק מהמציאות..

אני לא מכיר אנשים שבאמת יעשו דברים כאילו לחברה שלהם.. בלי לקבל מגהץ רותח לראש...

soul on fire

New member
כזה דבר?

מה הפעם עוללתי... האייקון של הטרול היה מכוון כלפי.. =\

eladberko

New member
? לא אמרתי כלום נגדך ?

פשוט אמרתי שהתנוחות האילו לא מציאותיות, ואין מצב שמישהו יעשה דבר כזה לחברה שלו בלי לקבל מגהץ רותח לראש ואז היא תרסס לו קצת מרכך כביסה בשביל הפיניש :))

eladberko

New member
אם אתה לא רוצה לקבל מגהץ לראש..

אבל יש כאלה שנדלקים על המחשבה של סימן מגהץ מפוספס על המצח :)

LEATHER REBEL

New member
מעניין...

דווקא אני לא אמרתי שאת לא רצויה פה. מעולם לא לימדתי אנשים על הבנת הנקרא, אבל זו שלך ראויה לציון... שלילי.

soul on fire

New member
אוקיי...

אולי אני לא מבינה נכון {ויש לי את הזכות לא להבין... עילגת עם הוכחות ויש לי הקראה..} ככה שזה הופך את העיניין לא להיות הבנת הניקרא... ועכשיו שאני יודעת שלך אין בעיה עם השהות שלי אני יכולה לחזור לחייך =] מה שלומך?

LEATHER REBEL

New member
אני תמיד בסדר

א-פרופו הבנת הנקרא... דווקא יש לי משהו חשוב לומר בעניין "הבנת הנאמר". רבים ניסו לעצבן אותי, רק שאני סירבתי להתעצבן. בסופו של דבר הם השתגעו, כי סירבתי לכבד את כללי המשחק, וסירבתי להתעצבן מדברים שאנשים אחרים מתעצבנים מהם. תארו לכם מצב בו אתם מנסים ומנסים לגרום למישהו להשתגע, ובסוף, כשאתם ממש על סף פיצוץ (בגלל חוסר-תגובה מצידו), הוא אומר לכם, במתק-שפתיים שכזה, "מה? זה אמור היה לעצבן אותי? באמת? סורי, לא ידעתי!" ואז אתם מתפוצצים.

elhaha

New member
מכיר את זה מהתיכון

היה ילד שתמיד צילם את הדף הזה ואת הסוגי חרא והביא את זה לתיכון.. שיעמום.... או גאונות.?

soul on fire

New member
../images/Emo207.gif לאחר כל הדיונים בשרשור הזה

תרשו לי לפתוח בשרשור הזה את השאלה: אז מהן 10 התנוחות הטובות ביותר באמת? {תנו הסבר לפחות מוכרות...}

soul on fire

New member
7 זה בובה של מספר =]

1. מיסיונרית, כי יש לי ימים שאני נורא נורא עצלנית.... 2. דוגי-סטייל 3. הוא מאחורי, ושוכבים על הצד 4. כמו מיסיונרית רק שאני מרימה את הרגליים למעלה 5. להיות למעלה 6. 69 7. אני נשאנת על הקיר {חצי באוייר כזה} והוא עומד... אלו ה-7 שלי... לא להסתכל עלי בעין רעה!!! תודה.

למעלה