10 תנוחות הסקס הטובות ביותר:

10 תנוחות הסקס הטובות ביותר:

(מקור לא ידוע, אבל רץ הרבה ברשת) 1. טפיחת התיון – התמרון הקלאסי של כל הזמנים במהלכו אתה מקיש בעזרת איברך על מצחה של הבחורה בעת שהיא מלקקת לך את הביצים, ומשחרר את המשפט האלמותי – "מי בא לאבא ?" 2. ההודיני – נקודת המוצא היא בתנוחת דוגי-סטייל עד לפני שאתה עומד לגמור, זהו הרגע בו עליך לשלוף את הזין החוצה ולירוק על גבה כדי לגרום לה לחשוב שאכן גמרת. כשהיא תסתובב לכיוונך, זרם אדיר של זרע משוחרר לעבר פניה, והיא נותרת המומה ומתפלאת, תוהה עם איזה קוסם היא מזדיינת. 3. הדרקון הזועם – מיד לאחר שחרור הזרע בפיה של הבחורה, הלבש לה כפה בחוזקה בעורף, מה שיגרום לשפיך לנזול מאפה. כאשר היא תקום, היא תיראה כמו דרקון זועם. 4. כלבה זוללת זרע ותוקעת גרפסים של שפיך – פעולה של פעם בחיים במהלכה עליך לתת לבחורה להוריד מטען חם ומעלה אדים של זרע במורד הגרון, ואז להגיש לה בקבוק גדול של משקה קל מוגז לפי טעמך, ולהכריחה לסיימו בשלוק. אז, נענע את ראשה בצורה נמרצת קדימה, אחורה ולצדדים על מנת לקבל את אפקט זלילת הזרע ותקיעת הגרפסים של שפיך. דרך מצוינת להרשים את חבריך. 5. סאנצ'ז המזוהם – אירוע שהזמן לא פגם בו. בשעה שאתה מזיין בדוגי-סטייל, עליך להחדיר את אצבעך לרקטום שלה. לאחר הוצאת האצבע, עליך להעביר אותה לאורך שפתה העליונה של בחילת-לבך, מה שיותיר שפמפם דקיק של חרא. פעולה זאת תגרום לה להיראות כמו מישהו שקוראים לו סאנצ'ז המזוהם. 6. דרבון החמור – בשעה שאתה מזיין את הבחורה דוגי-סטייל, רגעים לפני שאתה גומר, אתה מעביר את הזין לחור התחת ומיד חובט בה בחוזקה בעורפה. החבטה לעורף תהמם את מערכת השרירים בישבנה של הנקבה, מה שיגרום לחנק מבורך של איבר המין שלך ויביא אותך לחוויה אורגזמית עצומה כאשר תגמור שניות אחר כך. 7. האמזונה הבוערת – התנוחה הזאת מוקדשת לכל הפירומנים שבינינו. כאשר אתה מזיין איזו בחורה, בדיוק כאשר אתה עומד לגמור, שלוף את הזין בהפתעה, אחוז במצית מסוג רגיל שהכנת מבעוד מועד, והעלה באש את שיער הערווה שלה, ואז...כבה את הלהבות בזרם השפיך שלך !! 8. הגמל המעופף – פייבוריט אישי שלי. בעוד היא שוכבת על גבה ואתה טוחן אותה כשאתה עם הברכיים על הרצפה, נוע בזהירות רבה לפנים ועשה את הזין שלך למרכז שיווי המשקל ללא עזרת הידיים (כל הגוף נשען על הזין) בעוד הוא עדיין תקוע בטאקו המקסיקני המאונך שלה. אז החל לנפנף בזרועותיך במהירות ושחרר יללה מקפיאת-דם, בדומה לגמל מעופף. תנוחה קלאסית ביותר. 9. החד-קרן המסתער (screwnicorn) – ספיישל ללסביות. כאשר לסבית חוגרת את חגורת הדילדו על מצחה ומתקיפה את הפרטנרית שלה כחד-קרן מוכה אמוק. 10. מסיכת הזומבי – בשעה שאתה מקבל מציצה מזונת-הרחוב-הלא-חושדת-העדיפה-עליך, בקש אותה בעדינות להרים את ראשה אליך ולהביט בך ב"עיני השקד המתוקות" שלה כאשר תשפריץ את מטענך הלבנבן. אז, בדיוק כאשר אתה עומד לפרוק מטען דביק של כמה שבועות, כוון את הזרם האדיר לתוך עיניה. מצב זמני זה של עיוורון יפיק את אפקט הזומבי כשהיא תדדה לה סביב החדר בידיים מושטות, ותיאנח בדומה לאותם מתים מהלכים. מומלץ להכין מצלמת וידאו.

eladberko

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מלך, פשוט מלך אהבתי את ההודיני :))

soul on fire

New member
למה נורא לא בא לי לעשות איתך משהו.. =\

פשוט זוועה... אני מניחה שמעולם לא עשית אהבה אלה רק סקס כל החיים שלך ואין לך מושג על מה אני מדברת בכלל....

soul on fire

New member
"10 תנוחות הסקס הטובות ביותר"

הכותרת הכי מופרחת שיש, חשבתי אולי תשאל מה הן התנוחות או משהוא בסגנון... אבל הצבת כעובדה את ה10 הכי משפילות לדעתי, ואני יודעת שכשאני הולכת לעשות משהו עם מישהו המטרה הכללית היא להנות לא לקבל את מה שאתה רושם פה.. סורי.

כמה הבהרות

1) לא אני כתבתי את התנוחות הנ"ל 2) אני לא באמת עשיתי\ניסיתי\חשבתי לעשות אף אחת מהנ"ל 3) מדובר ברשומה שהיא בדיחה ומפתיע אותי שבאמת באמת חשבת אחרת. 4) יש לי מושג על מה את מדברת (וכנראה שזה חד צדדי) 5) למרבה הפתעתך, עשיתי "אהבה" בחיי לא פעם ולא פעמיים 6) שנה טובה 7) המלצה לסיום, תשתחררי מעט, יהיה לך הרבה יותר קל

soul on fire

New member
סבבה לגמרה, מבינה

היה יותר קל אם היית רושם את זה בנימה אחרת, לא מופתעת הכלל אני גםם ככה הכי קטנה בכל הפורום.. =X שנה טובה ומתוקה! גם לך. אני נורא משוחררת, אבל עם פיוז קצר ודברים כאלה שורפים אותו..

מה ציפית למצוא בפורום "גברים"?

נקבות? למה כולן במחזור כאן הערב? מישהו הכריח אותך להכנס לפורום הזה? טוב מספיק, המנהל ביקש לא לריב עם הבנות

LEATHER REBEL

New member
אני לא יודע מה איתך, אבל...

אני אומר לך את הדברים הבאים -לא- כ"מגבר אל אישה" אלא כשווה אל שווה. אני אולי נמצא פה בפורום, אך אין זה אומר שאני מסכים בכל עם כל האחרים שכאן. אם כן: כשאני מגיע למקום בו משדרים לי שאני לא רצוי, אני לא מתעקש דווקא להישאר. כלומר, בחלק מהמקרים עשויים לגרש אותי, אבל במקרים שלא, הרי שאם אשאר אז ימשיכו לשדר לי שאני לא רצוי. ניתן כמובן להתעלם, אבל בתכלס, מה זה נותן לך? במלים אחרות: אני נוטה להאמין כי מי שמתעקש/ת להישאר במקום -וירטואלי- חרף כל ההערות שהוא/היא מקבל/ת, אז הוא/היא טרול/ית. -אפילו אם הוא/היא לא מסכימ/ה להגדרה-.

soul on fire

New member
לא קיבלתי שום הערות

עם מסר סמוי או גלוי, מלבד ההודעה הנ"ל, שמשדרת לי שאני לא רצויה פה... לגבי ההודעה של התנוחות קיבלתי הסכמה לדברי אפילו ממנהל הפורום שהגיב "יש משהו בדברי הפרגית" מילה במילה מתגובתו. הייתי מתעלמת מההודעה אם היא לא הייתה נכתבת מראש בנימה בוטה ומזלזלת כזאת, גם אם זאת בדיחה יש דרך לכתוב / לספר אותה.. מקווה שתצליח להפיק משהו טוב מהשהות שלי פה, ושאני לא אהיה הטרולית של הפורום מבחינתך..

למעלה