10 דיסקים שהייתם לוקחים לאי בודד

xflil

New member
זה קשה, אבל עם הרבה אימונים וסבלנות

זה כמובן ינוגן בסוף על הגיטרה שלך..... שלך נכון ?

ganooov

New member
דורון: ../images/Emo13.gif

בבקשה בבקשה: תרשה לי להעלות את התמונה! הוא יאהב את זה.

ganooov

New member
אתה לא יודע מי זה דורון? ../images/Emo13.gif

תחפש בכרטיסים האישיים של האלה מעליך.

Johnny the Doe

New member
ברגע שאחזיר לכרטיס שלי את הפרטים

אז הוא יידע מי זה דורון... ואת התמונה נשמור כבדיחה אישית, מקסימום שלח לו אותה ב-ICQ.

ganooov

New member
למה הורדת אותם? ../images/Emo13.gif

טוף, לפחות יש לי קלף מיקוח טוב

telenovelagirl

New member
אני די מתחילה ולמדתי את ליטל ווינג.

אני מנגנת שנה וזה בכלל לא הכי מסובך

xflil

New member
אההה... טוב אני לא מגדיר מתחילה

כאחת שלומדת בערך שנה
גם אני לומד שנה ואיזה חודש ואני יודע את ליטל ווינג ועוד הרבה דברים של ג´ימי.... כמו פארפל הייז היי ג´ו דה ווינד כרייז מרי הוא נוז וודו צ´יילד את הפתיחה.... כי אח"כ לא כל-כך בטוח מה הוא עושה
הממממ..... פייר המממ....זהו נראה לי

ganooov

New member
תשמע - אתה זה לא דוגמה. ../images/Emo13.gif

תראה מה החשמלית הראשונה שלך - אקספלורר 76 של גיבסון. אתה מוכשר מאוד, אבל לא כל אחד הוא כמוך.

xflil

New member
שטויות ! ../images/Emo13.gif

דבר ראשון..... ליטל ווינג יותר קשה מכמה שירים שכתבתי שם... דבר שני.. אבא שלי היה בארה"ב ורצית שאני לא אנצל את זה ולא אקנה גיבסון אקספלורר 76? הרי זה ברור שאם אתה נוסע לארה"ב אתה חייב להביא אקספלורר 76, זה חוק לא כתוב... תבדוק את זה..... דבר שני, מה הקשר לגיטרה?
דבר שלישי.... אם היא מנגנת שנה ומנגנת את ליטל ווינג אז אין שום סיבה שהיא לא תנגן את מה שכתבתי, אולי היא פשוט לא מכירה\לא מתעניינת\לא מוצאת טאבים\מתעצלת למצוא לבד, מה שלא הגיוני שיקרה! בכל מקרה.... אם אתם שואלים, מה שג´ימי עושה אחרי הפתיחה של פארפל הייז, לא קשה במיוחד.... שימי לב: פריטה על מיתר 6 פתוח, כמה פריטות ואת תמצאי את זה כבר לבד, על מיתרים 1,2 שניהם על שריג 3 פריטה על מיתר 6 שריג 3 (אני אוהב ללחוץ שם עם הבוהן, גם הנדריקס היה עושה את זה הרבה) וכמה פריטות שוב על מיתרים 1,2 על שריג 3 ואז פריטה על מיתר 5 פתוח, ושוב, כמה פריטות על מיתרים 1,2 שריג 3..... לא מסובך מידי..... כמובן עדיף על חשמלית, אבל את רוצה ואין לך חשמלית, שום דבר לא יעצור בעדך, זה פשוט ישמע, קצת שונה
מתן

ganooov

New member
יאללה, אני עדיין חושב ../images/Emo13.gif

שיש לך כישרון טיבעי. וחוץ מזה, אני זוכר טוב מאוד את ההתלבטויות שלך בקשר לאיזה גיטרה לקנות, חשבת לקנות גיבסון SG או משהו כזה, אני לא ממש זוכר. ותעלה ת´טאב לכאן (אני מדבר על ההוא שהוצאת לבד). וכן - שום דבר לא יעצור אותך.

xflil

New member
אתה מפריע לי לנגן ! ../images/Emo13.gif

סתאם אחי
אבל תביא לי לנגן עוד איזה חצי שעה ואני אכתוב את הטאב..... כי בינתיים הוא בראש שלי
המממממממ.... לכל מי שמנגן יש כנראה כישרון למוזיקה.... אבל אין לי כישרון מופרז יותר משל מישהו אחר
מתן

telenovelagirl

New member
פאק יש לך אקספלורר 76?...

וואלה.. בכל מקרה אתה לא צריך לכתוב לי את הטאבים אני יודעת כבר כל מיני שירים של ג´ימי... אל דאגה... למרות שאין לי חשמלית... אני מתכננת על פנדר סטראט שאני אקבל ב2000 יחד עם מגבר וכל השאר... זה דיל מצוין...

xflil

New member
כן יש לי אקספלורר 76 ../images/Emo13.gif

המממממ.... סטראט אמריקאית? לא סקוויר נכון? באיזה מצב היא וממתי? ואיזה מגבר?
אני יודע שזה לא פורום כלי נגינה, אז אולי כדאי שתמסרי לי מסר אישי

telenovelagirl

New member
שמע אחי זאת חתיכת גיטרה...

שלחתי לך מסר אישי.... כמה היא עלתה?? אגב... לא קוראים לי עדן ואני בטח שלא בת 12 אז תתעלמו מהעניין הזה, פשוט זה משתמש של אחותי ואין לי כוח להחליף:)

xflil

New member
אחלה........

אני אענה עוד מעט הגיטרה מארה"ב... אבא שלי נסע לשם בחופש ולא יכולתי להרשות לעצמי לא לדרוש ממנו לחזור עם איזו גיטרה חייתית, הרי אחרי הכל זו ארה"ב
אז ביקשתי את האקספלורר כי יצא לי נלגן עליה לפני והתאהבתי בה.. גם הצורה וכמובןןןןןן הסאונד שלה..... אז הוא חיפש בכמה חנויות וקנה איפה שהיה הכי זול, והיא לא יצאה מתצוגה או משהוא כזה, היא הוזמנה ישר מהמפעל של גיבסון בנשוויל, כי לא הייתה אקספלורר בחנות, אז הוא חיכה שם 3 ימים עד שזה יגיע
(את כל העניין בדקתי עם המספר הסיריאלי, הרי הוא חרוט על הגיטרה, ועל הקבלה של גיבסון היה כתוב המספר, והוא היה זהה, ככה שלא תיחמנו אותי
) והיא עלתה 1000 וקצת דולר..... אגב בצבע שהיא בתמונה יש לי אותה, שחור.... זהו! מתן
נ.ב ____ מגבר, מארשל 30 וואט מחלילית... G30RCD

ganooov

New member
אגב, היתה לי בס מושכרת ../images/Emo13.gif

של אפיפון במשך חצי שנה, וצוואר שלה היה מאוד דומה לצוואר של האקספלורר.

ganooov

New member
מבחינת הצורה. ../images/Emo13.gif

היא היתה כבידה כמו לא יודע מה, ואני גם התעללתי בה קשות מי ששכר אותה אחרי הוא חבר של אחי, אז הוא עשה לו: "פששש... ככה הוא מטפל בגיטרות
).

למעלה