10 דיסקים שהייתם לוקחים לאי בודד

JimmyBoy

New member
10 דיסקים שהייתם לוקחים לאי בודד

אני בטוח שהיה לכם נושא כזה מלא פעמים אבל אני חדש פה אז חפיף... אני הייתי לוקח את: 1. Nirvana - Nevermind 2. The Doors - The best of 3. Blur - Blur 4. Radiohead - OK computer 5. Oasis - What´s the story morning glory 6. Red Hot Chilli Peppers - Blood, Sugar, Sex Magik 7. משינה - משינה 8. The Beatles - 1967-1970 9. Nirvana - Unplugged 10. Oasis - Be here now

xflil

New member
הינה שלי:

1. Jimi Hendrix - Live At WOODSTOCK 2. Jimi Hendrix - EXPERIENCE HENDRIX 3. Jimi Hendrix - Band Of Gypsys 4. Jimi Hendrix - Electric Ladyland 5. Jimi Hendrix - Blues 6. Jimi Hendrix - Jimi Hendrix feat. Little Richard 7. Guns N´ Roses - Appetite For Destruction 8. H.I.M - לא זוכר
9. מוניקה סקס - פצעים ונשיקות 10. Andr´es Segovia - The Master סליחה על הגיוון אבל כן
מתן

xflil

New member
אבל מעל הכלללללללללללללללללללללל

הייתי לוקח איתי את החשמלית והמדבר..... אוי.. אין חשמל, טוב, אז או שהייתי קונה טרנזיסטור או שהייתי לוקח את האקוסטית

ganooov

New member
הייתי לוקח בס אקוסטית ../images/Emo13.gif

עולה לראשו של דקל, ומתחיל לג´מג´ם עם הקופים. אבל לעזאזל: מי ישאל אותנו איזה דיסקים אנחנו נרתה לקחת איתנו?

xflil

New member
לא ישאלו, פשוט ניקח ../images/Emo13.gif

אתה באי בודד, אין קופים אחי....

ganooov

New member
מה?! לא ראית את כל הציורים ../images/Emo13.gif

בספרי ילדים? תמיד יש שם שמונה מטר רבוע, גבעה אחת, שלוש דגים, אפס גיטרות, מינוס שלוש בסים, אוברדראפט כמו של מעריץ אחרי הופעה ואין שם אנשים בכלל!

xflil

New member
בטח שראיתי ../images/Emo13.gif

אבל דיברתי על קופים לא על דגים! סניל! חחחחחחח
ראית קופים בספרי ילדים?

Im Lost In Hell

New member
אממ אני אגיב

אממ תסלחו לי שאני הולכת לכתוב כמעט הכל עברי.. פשוט זה מה שאני שומעת יותר מלועזי.. 1. חלולים - אביב גפן 2. אור הירח - אביב גפן 3. מציאות נפרדת - היהודים 4. make love not war- אוסף , הדיסק ה-1 5. pink floyd - the wall 6. aerosmith - התלבטתי רבות והחלטתי על get a grip 7. משינה - גם חשבתי רבות ובחרתי את העמותה לחקר התמותה 8. איפה הילד - מסעותי עם עצמי 9. ברי סחרוף - חם על הירח 10. מופע הארנבות של ד"ר קספר - הו הו זו הרשימה שלי, לא הכי אגדות רוק אבל אגדות מספיק בשבילי

xflil

New member
תיקון טעות

במקום מוניקה סקס הייתי לוקח את בי בי קינג

Johnny the Doe

New member
תגיד, לא היתה לג´ימי הנדריקס הופעה

הופעה עם בי בי קינג מתישהו? יצא לה אולי אלבום? כי יש לי שיר משותף שלהם שהוא קאבר לג´וני בי גוד.

Johnny the Doe

New member
עכשיו בדקתי את האתר על ג´ימי

שיש במדור הקישורים וראיתי בדיסקוגרפיה שהיתה לו ב-1986 הופעה בשם ג´וני בי גוד - הגיוני ששם הוא הופיע עם בי בי קינג וביצע את השיר, נכון?

Johnny the Doe

New member
כנראה ../images/Emo13.gif אבל ככה היה כתוב באתר ולא

ולא חשבתי על ההיגיון שבדבר כשכתבתי את ההודעה אז כתבתי 1986.

xflil

New member
אכן כן ../images/Emo13.gif

ג´ימי הנדריקס כן נתן הופעה ביחד עם בי בי קינג על אלבום ההופעה, אני לא יודע, אבל אני אברר לך אחי

Johnny the Doe

New member
תודה ../images/Emo13.gif

אהבתי את הקאבר ל"ג´וני". ו-
- כמה קשה זה ללמוד לנגן את ליטל ווינג בשביל מתחיל? למדתי אולי שתיים שלוש תיבות ראשונות והתייאשתי.

Johnny the Doe

New member
אם לא איכפת לך שאלתי את ה"נעול"

על ג´ימי ולא הנעול על קניידעלך (ככה אני אקרא למרק נופלר עד שתפסיק לקרוא לו בשם הגרמני שלו, אפילו הוא לא קורא לעצמו ככה
). נו, מתן? בתור "מתחיל" שלמד לנגן את ליטל ווינג - כמה קשה זה?

ganooov

New member
קנופפלר הוא, תקשיב טוב: ../images/Emo13.gif

חת´כת אהבל בגלל שהוא קורא לעצמו נופלר - פשוט אידיוט שנכנע לתכתיבים סביבתיים.

xflil

New member
דבר ראשון, תגדירי מתחיל

דבר שני.... ליטל ווינג זה קשה למתחיל כשמתחיל בהגדרה שאני מגדיר מתחיל... אבל הסולו די פשוט וכייפי לניגון אולי במקורי יש יותר סיבוכים... אבל אני סידרתי לי אותו לבד, זה נשמע מצויין.... זה רמת גן
סתם
בקיצור זה נשמע טוב וזה קל...... אם את רוצה אני אביא לך את הטאבלורה

למעלה