🏅 באפי 7 פרקים 14-16 🏅 אנג'ל 4 פרקים 12-14 🏅 צפיה משותפת

didalf

Well-known member
ורק אני לא שמתי לב. מעריב לנוער שלום- האם אני גבר סטרייט?
:-D:-D:-D

אני יחסית באמצע בקשר לליילה. אהבתי אותה כנבל ואהבתי את הקשר עם ווסלי, אבל זה לא עד כדי כך שכואב לי שהיא מתה.
:-D
לא כזה כואב לי שהיא מתה. התבאסתי כן (במקום לשמוח כמו שהייתי עושה בעונה שעברה) אבל זה לא שלקחתי את זה קשה.
מה שנהייתי אובססיבית אליו באופן מפתיע מוזר ומוגזם זה ווסלי ולילה כזוג.

didalf

Well-known member
באפי 7X15

מדד הג'יילס: איפה הוא????????? ועוד ביום כזה יכולנו להעזר בו!!

חחחחחחחחח מה זההה כל הבנות האלה?? באפי את חייבת להעביר אותן למלון או משהו אי אפשר ככה:-D
חחחח ואיך הן מתאמנות בחצר לאדעת למה זה הצחיק אותי נראה כמו טירונות:-D

אהבתי שספייק ואניה בסטיז בהתחלה, אבל שישארו בתחום הבסטיז בבקשה.

חחחח אנדרו הזה:-D ובאפי "הוא.... בן הערובה שלנו":-D

וואה וואה אבל כולם היו מרמרה לא נחמדים היום לא כיף.
באפי הייתה אכזרית במיוחד. אבל גם קצת בצדק.
אה קנדי אני לא שונאת אותך כמו ניק אבל אבל אל תתחצפי לבאפי שבי בשקט צעירה פעורה:-[

לא הבנתי מה אניה רוצה היא הייתה מעצבנת היום.

ממתי דון נהייתה ג'יילס/ווסלי קוראת בספרים עתיקים?

וואי ובמיוחד באפי הייתה אכזרית לספייק;-( ואיך הוא נעלב שהיא מספרת לכולם שיש לו נשמה זה אישי מבחינתו.
אהבתי אבל שהוא היה עם חולצה כחולה של איש נחמד ואחרי מה שהיא אמרה וכי הוא צריך להרוג שד החליף לבגדי ספייק הישנים שלו - שחור מעיל עור:-D. (ואחרי ההערה של המנהל נזכרתי שזה המעיל שהוא לקח מהקוטלת-אמא-של-מנהל).

אז מה עכשיו צבא עצום של ערפדים מגעילים? פויה. אני אומרת לשרוף את כולם.

Lhuna3

Well-known member
:-( וזה באמת תמוה שאין אפילו הסבר.
חחחחחחחחח מה זההה כל הבנות האלה?? באפי את חייבת להעביר אותן למלון או משהו אי אפשר ככה:-D
זה הזוי שכולן ישנות שם מסביב למיטות שלהן.
חחחח והוא מעדיף guestage
וואי ובמיוחד באפי הייתה אכזרית לספייק;-(
כן.. ;-( אבל היא צריכה ספייק קטלני עכשיו.
שמתי לב גם שאניה אמרה לו
you fought like such a wimpire
ואיך הוא נעלב שהיא מספרת לכולם שיש לו נשמה זה אישי מבחינתו.
|לב-ש|
אהבתי אבל שהוא היה עם חולצה כחולה של איש נחמד ואחרי מה שהיא אמרה וכי הוא צריך להרוג שד החליף לבגדי ספייק הישנים שלו - שחור מעיל עור:-D. (ואחרי ההערה של המנהל נזכרתי שזה המעיל שהוא לקח מהקוטלת-אמא-של-מנהל).
כן ;-#

ויש את הקטע שאחת הפוטנציאליות תולה את עצמה אחרי שהראשון שכנע אותה, זה קטע די קשה כשהן מוצאות אותה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ורק אני לא שמתי לב. מעריב לנוער שלום- האם אני גבר סטרייט?
אוי אני זוכר את זה
:-D :-D :-D

טוב, יש המון דברים בפרק שלא התייחסתן אליהן, אבל אני צריך ללכת כרגע אז אני אשלח תגובת המשך בהמשך

הוא כל הזמן נוסע להביא עוד פוטנציאליות. כאילו באמת צריך עוד בנות בבית הזה.
ובאמת הוא היה יכול להיות יעיל בפרק כזה.
זה באמת מוגזם.
הייתי אומר להקים אוהלים בחצר, אבל זה בטח פחות מוגן.
אוקי זה אחד המקומות שבהם ממש התחלתי לא לאהוב את קנדי.
מה פתאום היא המפקדת של בטירונות?
קודם כל מי היא בכלל שדווקא היא מפקדת על האחרות? היא בדיוק כמוהן. זה מרגיש כאילו היא חושבת שהיא יותר בגלל שהיא חברה של ווילו.
ומילא אם היא טובה יותר בקומבינציות מכות, אבל מי נתן לה את הסמכות לומר להן מה לעשות.
והכי מעצבן שהיא קראה לקלואי המסכנה Maggot. ואז עוד הייתה מאוד שמחה מזה.
אוקי, על מי אני עובד. אני שונא אותה.
אהבתי שספייק ואניה בסטיז בהתחלה, אבל שישארו בתחום הבסטיז בבקשה.
ספייק ואניה יחד זה תמיד טוב. עוד מעונה 4.
אם כי יחסית פחות בפרק הזה כי זה אומנם מצחיק שהיא מתחילה איתו עד שכבר נמאס לו, אבל זה גם קצת מייגע.
והוא אומר שהוא מעדיף לחשוב על עצמו בתור guestage
ואז מראה את הלוח הגדול (לא ממש גדול) שהוא יצר.
וואה וואה אבל כולם היו מרמרה לא נחמדים היום לא כיף.
באפי הייתה אכזרית במיוחד. אבל גם קצת בצדק.
וואי הנאום שלה היה ברוטלי. מההתחלה בזה שהיא קראה לקלואי המסכנה שהתאבדה "טיפשה."
אהבתי את איך שאחר כך אניה סיכמה את הנאום הזה בתור her "everyone sucks but me" speech
אה קנדי אני לא שונאת אותך כמו ניק אבל אבל אל תתחצפי לבאפי שבי בשקט צעירה פעורה:-[
בדיוק. גם הקטע הזה גרם לי לכעוס על קנדי בפרק הזה. לחלוטין חושבת את עצמה.
לא הבנתי מה אניה רוצה היא הייתה מעצבנת היום.
נראה לי שזה שילוב של זה ששדים עדיין מנסים להרוג אותה + היא גרה בבית עם מיליון נערות והאקס שלה
ממתי דון נהייתה ג'יילס/ווסלי קוראת בספרים עתיקים?
זה כבר התחיל מוקדם יותר העונה, אבל בהחלט קצת מרגיש שזה צץ משום מקום. כלומר אני מניח שהיא למדה כיצד להשתמש במילונים כדי לתרגם טקסטים. כי מישהו צריך לעשות את זה.
באפי העלתה באמת תהיה האם היא גם עושה את השיעורים שלה לבית ספר ודון התחמקה מלענות על זה (חלקית בכך שהן גילו את הגופה של קלואי)
וואי ובמיוחד באפי הייתה אכזרית לספייק;-( ואיך הוא נעלב שהיא מספרת לכולם שיש לו נשמה זה אישי מבחינתו.
קצת מצחיק שהוא היה צריך את המעיל השחור הזה כדי לחזור להיות הספייק הישן והרצחני.
מה שבאפי אמרה לספייק היה אכזרי ומעציב, אבל גם כנראה באמת נחוץ. באמת ראינו איך הוא הרבה יותר זהיר בזמן האחרון והפרק הזה הוא חזר להיות הספייק שלא מפסיק עד שהוא הורג את השד שהרבה יותר גדול ממנו.
זה במיוחד עצוב כי הוא באמת עשה כל כך הרבה כדי שהיא תוכל לאהוב אותו ועכשיו היא אומרת שהיא רוצה חזרה את הספייק שניסה להרוג אותה.
אז מה עכשיו צבא עצום של ערפדים מגעילים? פויה. אני אומרת לשרוף את כולם.
זה בהחלט רעיון טוב.

שמתי לב גם שאניה אמרה לו
לא שמתי לב לזה.
ויש את הקטע שאחת הפוטנציאליות תולה את עצמה אחרי שהראשון שכנע אותה, זה קטע די קשה כשהן מוצאות אותה.
זה ממש עצוב.
וזה שהראשון פשוט עומד שם מולם בתור קלואי בזמן שהיא תלויה ליד ולועג להן. זה נוראי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד כמה דברים:
קודם כל קיבלנו הופעה של הקוטלת הראשונה שוב.
אני מאוד שמחתי לראות אותה שוב.
אבל קצת הופתעתי להיזכר שבעצם היא ממש מופיעה רק לקטע ממש קצר.

אבל הפרק כן הרחיב עליה הרבה יותר.
למעשה לראשונה קיבלנו הרחבה לגבי כיצד נוצרה הקוטלת הראשונה. או בכלל איך זה שיש קוטלות בעולם.
אני מאוד אהבתי את תאטרון בובות הצל, היה מאוד מגניב איך בהתחלה הם שומעים קולות ברקע ויש פשוט את הצללים הפשוטים שהם שמים על הקיר, אבל בהמשך הצללים גם זזים ומתחברים.
ואז באפי "משתגרת" לעולם אחר (או חזרה בזמן או משהו) ופוגשת את האנשים שיצרו את הקוטלת הראשונה.
היא רוצה ידע נוסף שהם יכולים לתת לה, אבל הם מתכוונים לתת לה יותר כוח.
וככה אנחנו מגלים באמת נוצרה הקוטלת הראשונה - על ידי כך ששלושה גברים הכניסו בכוח אנרגיה של שד לתוך נערה. נערה שלא הסכימה לזה (לפי השרשראות).
ובאפי מוצאת את עצמה במקומה כשהם מנסים להכניס אליה יותר אנרגיה של שד על מנת שתעשה חזקה יותר.
באפי מסרבת כי היא לא מאמינה שהפתרון זה להיות פחות אנושית.
אבל אחרי שהם נותנים לה חזיון של צבא ענקי של טורוק-הנים היא מתחילה לחשוב שאולי היא טעתה.

כל עניין מקור הכוח של הקוטלת, וזה שהיא לא רוצה להיות פחות אנושית מתחבר להרבה דברים מהעבר.
בין היתר השיחה שלה עם הערפד בפרק "שיחות עם אנשי מתים" שבו היא אומרת שהיא מרגישה פחותה בגלל שהיא מעבר לאחרים.
אבל זה בעיקר לדעתי מתחבר לפרק האהוב עליה בסדרה - Restless
קודם כל דבר אחד בולט. או בולט רק אם אתה זוכר פרטים קטנים מאוד.
בפרק ההוא בחלום של באפי בשלב מסוים היא רואה תיק מונח ליד רגליה ואומרת שיש לה נשקים.
אבל אז כשהיא פותחת את התיק הוא מלא צבע והיא שמה את הידיים בתוכו ומכסה את הפרצוף שלה בצבע.
הנה הקטע:
1704393351732.png

אז התיק הזה נראה זהה לתיק שווד נותן לבאפי. זה שהיה שייך לאמא שלו והיה אמור לעבור אליה,
ובו יש את מה שמוביל אותה לגלות את המקור של הכוח שלה.

במובן היותר מילולי, כמה רגעים לפני הקטע עם התיק בפרק,
באפי מדברת עם אדם (זוכרים את אדם?)
והוא אומר לה משהו על מקור אגרסיביות שלו ושל באפי
והיא עונה: We are not demons
בפרק הזה היא מגלה שזה באמת המקור שלה.

דבר אחר שלא נראה לי שהתייחסתן אליו בפרק זה ווילו (וקנדי)
כשבאפי תוקפת את כולם על כך שהם לא עושים מספיק היא מכוונת את האש שלה לא רק אל ספייק אלא גם אל ווילו ולגבי זה שהיא מפחדת לעשות קסמים כבדים.
היא גם אומרת לווד משהו לגבי זה כשהיא קוראת לה a Wicca who won't-a.
קנדי מאוד נחרצת לעמוד לצד ווילו גם כשהיא מכריזה שווילו חזקה יותר מבאפי וגם כשהיא מעודדת את ווילו שהיא יכולה לעשות קסמים והכי גרוע זה שהיא תהפוך לברונטית.
אבל אז כשווילו מתחברת לכוח חזק ובטעות פוגעת בדון, קנדי ואניה היא נבהלת לגלות מה ווילו היא באמת.

didalf

Well-known member
:-( וזה באמת תמוה שאין אפילו הסבר.
נכון?? מה עם "ג'ילס הלך להביא עוד פוטנציאלית מחור כלשהו"??
כי זה דווקא פרק שהיה חשוב שהוא כן יהיה.

זה הזוי שכולן ישנות שם מסביב למיטות שלהן.
חחח כן ובאפי ו-ווילו מקבלות מיטה שלמה:-D (מגיע להן!)

כן
באמת סליחה שהוא נשמה עכשיו|שפם|

היא ממש מוכרת לי!!
אני חושבת שבאפי מרגישה מאד אשמה על זה אבל לא עיכלה את זה טוב ובגלל זה השתלחה בכולם.

הוא כל הזמן נוסע להביא עוד פוטנציאליות. כאילו באמת צריך עוד בנות בבית הזה.
זה יותר גרוע ממגורי בנות בצבא מה שהולך שם:-D
ובאמת הוא היה יכול להיות יעיל בפרק כזה.
!!!!!!!!!!!!!!

קודם כל מי היא בכלל שדווקא היא מפקדת על האחרות? היא בדיוק כמוהן. זה מרגיש כאילו היא חושבת שהיא יותר בגלל שהיא חברה של ווילו.
ונראה לי מבוגרת יותר אז לקחה לעצמה סמכות.

אם כי יחסית פחות בפרק הזה כי זה אומנם מצחיק שהיא מתחילה איתו עד שכבר נמאס לו, אבל זה גם קצת מייגע.
כן. די אניה פשוט תהיו חברים.

אהבתי את איך שאחר כך אניה סיכמה את הנאום הזה בתור her "everyone sucks but me" speech
ובכן זה לא לא נכון.

נראה לי שזה שילוב של זה ששדים עדיין מנסים להרוג אותה + היא גרה בבית עם מיליון נערות והאקס שלה
אבל באמת למה בעצם היא גרה שם? יש לה דירה לא?

קצת מצחיק שהוא היה צריך את המעיל השחור הזה כדי לחזור להיות הספייק הישן והרצחני.
dress the part.

זה במיוחד עצוב כי הוא באמת עשה כל כך הרבה כדי שהיא תוכל לאהוב אותו ועכשיו היא אומרת שהיא רוצה חזרה את הספייק שניסה להרוג אותה.
שברה לי ולספייק את הלב.

קודם כל קיבלנו הופעה של הקוטלת הראשונה שוב.
אני מאוד שמחתי לראות אותה שוב.
אבל קצת הופתעתי להיזכר שבעצם היא ממש מופיעה רק לקטע ממש קצר.
מה מעניין בה בעצם?
היא סוג של קוף אדם פרימטיבי כזה.

וככה אנחנו מגלים באמת נוצרה הקוטלת הראשונה - על ידי כך ששלושה גברים הכניסו בכוח אנרגיה של שד לתוך נערה. נערה שלא הסכימה לזה (לפי השרשראות).
תכלס חלאות חצופים.

קודם כל דבר אחד בולט. או בולט רק אם אתה זוכר פרטים קטנים מאוד.
או ראית את הסדרה מליון פעם.

אז התיק הזה נראה זהה לתיק שווד נותן לבאפי. זה שהיה שייך לאמא שלו והיה אמור לעבור אליה,
ובו יש את מה שמוביל אותה לגלות את המקור של הכוח שלה.
וואלה.
יפה שהם חוזרים לפרק הזה וחושבים הממ במה מההזיות שם עוד לא השתמשנו:-P:

קנדי מאוד נחרצת לעמוד לצד ווילו גם כשהיא מכריזה שווילו חזקה יותר מבאפי וגם כשהיא מעודדת את ווילו שהיא יכולה לעשות קסמים והכי גרוע זה שהיא תהפוך לברונטית.
אבל אז כשווילו מתחברת לכוח חזק ובטעות פוגעת בדון, קנדי ואניה היא נבהלת לגלות מה ווילו היא באמת.
כן... לא היה לי מה להגיד על זה.
אני לא שונאת את קנדי אבל גם לא מאד אכפת לי ממנה.

Lhuna3

Well-known member
אוקי זה אחד המקומות שבהם ממש התחלתי לא לאהוב את קנדי.
מה פתאום היא המפקדת של בטירונות?
ומילא אם היא טובה יותר בקומבינציות מכות, אבל מי נתן לה את הסמכות לומר להן מה לעשות.
והכי מעצבן שהיא קראה לקלואי המסכנה Maggot. ואז עוד הייתה מאוד שמחה מזה.
אני לא מערערת על זכותך לשנוא אותה, אבל לפי דעתי ראינו רמזים לכך שהיא המאומנת ביותר מביניהן, כלומר שהיא כן הספיקה לקבל הכשרה ארוכה מהצופה שלה, ולכן זה הגיוני שהיא תאמן אותן. אני גם לא רואה בזה משהו שלילי אם היא לקחה על עצמה את התפקיד (למרות שגם יתכן שבאפי הורתה לה). סה''כ זה מאוד כדאי שמישהו יאמן אותן ולבאפי וג'יילס יש דברים אחרים לעשות.
סליחה אם אני מפריעה לך לשנוא אותה.

didalf

Well-known member
אני רוצה מונטז' אימונים עם השיר של מולאן! (סלייר ורז'ן)

דרך ארוכה עוד לפנינו....
נתאמן במרץ את הרא-שון נביס. הא!
לא בנים ביקשתי
עם קוטלות אותו נניס
איזה אוסף של חסרות אונים
אבל אומר זאת בקיצור
שאצלי תצאו קוטלות זה ברור!

הן קוטלות
הן מהירות כמו זרם מים
קוטלות
וחזקות כמו הסערה
הן קוטלות
ועוצמתן היא של אש לוהטת
מיסתוריות קודרת אדירה.

Lhuna3

Well-known member
דרך ארוכה עוד לפנינו....
נתאמן במרץ את הרא-שון נביס. הא!
לא בנים ביקשתי
עם קוטלות אותו נניס
איזה אוסף של חסרות אונים
אבל אומר זאת בקיצור
שאצלי תצאו קוטלות זה ברור!

הן קוטלות
הן מהירות כמו זרם מים
קוטלות
הן חזקות כמו הסערה
הן קוטלות
ועוצמתן היא של אש לוהטת
מיסתוריות קודרת אדירה.
:-D :-D :-D:-D:-D:-D
אוקיי אני צריכה מחר לבדוק את המקור כדי לדעת איך לשיר את זה!

Lhuna3

Well-known member
היא ממש מוכרת לי!!
אם את חוששת לבדוק אז:
השחקנית של קלואי היא Lalaine, והיא שיחקה את מירנדה סנצ'ז בסדרה ליזי מק'גוויר, ואת קייט בסרט אנני מ-1999.
חוץ מזה היא גם מוזיקאית וזמרת.
(אישית אני לא מכירה אותה, אבל אולי זה יעזור לך לזהות)

didalf

Well-known member
אם את חוששת לבדוק אז:
השחקנית של קלואי היא Lalaine, והיא שיחקה את מירנדה סנצ'ז בסדרה ליזי מק'גוויר, ואת קייט בסרט אנני מ-1999.
חוץ מזה היא גם מוזיקאית וזמרת.
(אישית אני לא מכירה אותה, אבל אולי זה יעזור לך לזהות)
יותר התעצלתי מאשר חששתי אבל כןןןןןןןןןןןן זאת החברה של ליזי מקגוויר!!:-D

didalf

Well-known member
באפי 7X16

מדד הג'יילס: שוב נעדר;-(

חח אנדרו אם כבר אתה מספר סיפור ליד האח תעשה אותו בחרוזים. מצחיק אותי איך הוא אומר ואמפייר לא נכון.

איזה נג'ס הוא אלוהים עם המצלמה הזאת חח.

עכשיו שמתי לב שהראשון אמר להם בספרדית "דסדה אבחו טה דבורה" זה באמת מתחתייך הוא טורף, אני מניחה שזה מה שג'ונתן אמר בפרק הראשון שלונה ציינה שלא קלטתי. בטח בגלל המבטא.

חחחחחחחחח היה קטע שספייק משחק אותה כועס על המצלמה אבל מסתבר שזה הצגה והוא עשה שוב בגלל התאורה:-D:-D:-D

איך תסביר עכשיו למה בתור מנהל אתה מכה תלמידים?:-D
ומה זה חצוף לרגע ניסה להרוג את ספייק?#@#?@:-[

חחח באפי היית חייבת ככה להתעלל באנדרו? לא יכולת להראות לו מלך האריות או משהו בשביל כמה דמעות?:-D
הצחיק אותי גם שדמעות תיקנו את זה כמו סרט דיסני.
אבל אהבתי איך שהיא ניערה את אנדרו מזה שהוא ליטרלי חי בסרט.

Lhuna3

Well-known member
חח אנדרו אם כבר אתה מספר סיפור ליד האח תעשה אותו בחרוזים. מצחיק אותי איך הוא אומר ואמפייר לא נכון.
כן הוא מצחיק :-D
אבל האם הכרת את הסדרה המקורית של מספר הסיפורים, שעליו הפארודיה?
וחוץ מזה יש את הרגע המופלא הזה:
1704495430357.png
(המשך המשפט: טכנית, כערפד, הוא בטמפרטורת החדר)

ויש גם את העניין שמסתבר שאנדרו שם את הסכין שהוא רצח איתה את ג'ונתן במגירת המטבח עם כל הסכינים, כי לא היתה להם סכין טובה לחיתוך סטייקים, אז הם השתמשו בה בלי לדעת כבר כמה זמן :-D

ויש את הקטע שאנדרו מראיין את זאנדר ואניה, ואח"כ הוא צופה בשיחה שלהם שוב ושוב ומדקלם את מילות האהבה של אניה לזאנדר.
והוא מצלם את עבודת החלונות המרשימה של זאנדר כשלידו ווילו וקנדי מתנשקות.
בקיצור זה ברור שיש לו קראש על זאנדר.
חחחחחחחחח היה קטע שספייק משחק אותה כועס על המצלמה אבל מסתבר שזה הצגה והוא עשה שוב בגלל התאורה:-D:-D:-D
זה גדול :-D
כן טוב, ידענו שיש לו כוונות כאלו...
חחח באפי היית חייבת ככה להתעלל באנדרו? לא יכולת להראות לו מלך האריות או משהו בשביל כמה דמעות?:-D
הגיע לו.
אבל אהבתי איך שהיא ניערה את אנדרו מזה שהוא ליטרלי חי בסרט.
נכון.
ובסוף זה די חזק מה שהוא אומר למצלמה.

Lion_Heart

Well-known member
כן הוא מצחיק :-D
צפה בקובץ המצורף 96879

ויש גם את העניין שמסתבר שאנדרו שם את הסכין שהוא רצח איתה את ג'ונתן במגירת המטבח עם כל הסכינים, כי לא היתה להם סכין טובה לחיתוך סטייקים, אז הם השתמשו בה בלי לדעת כבר כמה זמן :-D

ויש את הקטע שאנדרו מראיין את זאנדר ואניה, ואח"כ הוא צופה בשיחה שלהם שוב ושוב ומדקלם את מילות האהבה של אניה לזאנדר.

זה גדול :-D

כן טוב, ידענו שיש לו כוונות כאלו...

הגיע לו.

נכון.
ובסוף זה די חזק מה שהוא אומר למצלמה.
אהבתי מאוד את הקטע האחרון בפרק שזה הקטע היחיד שאנדרו מביט פנימה, ומבין מה הוא עשה ומה התוצאות לזה יהיו כנראה...זה עצוב מאוד אבל הוא כנה כלפי העולם וכלפי עצמו...וזה נחמד
ומהי הסדרה המקורית?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחחחחח
לא נראה לי שהוא חושב שככה אומרים את המילה, אבל שהוא חושב שזאת דרך מתפייטת לומר את המילה.
איזה נג'ס הוא אלוהים עם המצלמה הזאת חח.
אבל אהבתי את זה שכל האחרים בעצם ממש בסדר עם זה שהוא מצלם הכל, רק את באפי זה מרגיז נורא.
חחחחחח זה גדול
עדיין מנהל יותר טוב מסניידר
הוא הרג את אמא שלו.
האמת שזה נראה לי בטח די פשוט לגרום לאנדרו להזיל כמה דמעות. אבל הגיוני שהיא גם רצתה שהוא קצת יתחבר יותר למציאות.
בין זה ובין זה שהנשיקה של קנדי שברה כישוף לפני כמה פרקים זה ממש סרט של דיסני.
1704495430357.png

*הכי טוב שאנחנו מקבלים את ספייק ללא חולצה.
כל הסצנה הזאת מעולה. כולל זה שהוא אחר כך עובר לאניה שאוכלת ענבים בצורה מפתה ואז לפוטנציאלית רנדומלית שהוא בכלל לא זוכר את שמה.
זה מצחיק.
אבל זה גם באופן מאוד ברור לא סתם סכין רגיל. כלומר יש לו ידית מפחידה כזאת. אז לא ברור איך לא שמו לב לזה.
זה נורא חמוד.
אבל גם קריפי כי זה נראה שהוא הניח את המצלמה באופן כזה שזאנדר ואניה לא ראו שהיא עדיין מצלמת אותם כשהם המשיכו את השיחה שלהם.

ואחר כך הם גם שוכבים יחד שוב.
זה קטע מצחיק נורא.

עוד קטע מצחיק של אנדרו עם המצלמה זה כשהוא מדבר עם דון ואז אומר שהיא הייתה פעם מפתח תוך כדי שהוא עושה זום על מפתח על השולחן.

ועוד משהו מצחיק זה כשהוא מספר על מה שוורן אמר לו ואנחנו רואים איך בחלום שלו הוא, וורן וג'ונתן היו חיים בגן עדן כאלים.

חוץ מזה בפרק פה הגהנום פועל בכל העוצמה וגורם לכל מיני דברים לקרות.
בין היתר נערה אחת שמתעלמים ממנה כמעט הופכת לבלתי נראית (כמו בפרק ההוא בעונה 1).
ואנחנו רואים איך הברינגרים כנראה הופכים לכאלו מבני אדם רגילים.

didalf

Well-known member
לא משהו ספציפי, פרודיות בכל מיני מקומות.
1704495430357.png
יאס|מאוהב|

חחחחח כן:-D

חסר טעם. אבל טוב הדביל מאוהב בוורן אנחנו יודעים שאין לו טעם בעצם.

תכלס כן.
אבל זה הצחיק אותי כי אפשר להשיג דמעות בקלות יותר.
או שהחותם הזה צריך דמעות של חרטה בלבד?

לא נראה לי שהוא חושב שככה אומרים את המילה, אבל שהוא חושב שזאת דרך מתפייטת לומר את המילה.
כן חח לזה התכוונתי.

עדיין מנהל יותר טוב מסניידר
כן אה?

הוא הרג את אמא שלו.
מכפת לי אף אחד לא נוגע לי בספייק:-[

בין זה ובין זה שהנשיקה של קנדי שברה כישוף לפני כמה פרקים זה ממש סרט של דיסני.
לגמרי

אבל זה גם באופן מאוד ברור לא סתם סכין רגיל. כלומר יש לו ידית מפחידה כזאת. אז לא ברור איך לא שמו לב לזה.
אני גם חשבתי.

didalf

Well-known member
הייתי בטיול היום ואח שלי הווירדו עכשיו החליט שהוא אוסף עצים כדי לגלף אותם.
אז הוא הכין לי יתד:-D
IMG_1173.jpeg

didalf

Well-known member
אנג'ל 4X13

אוי אז לילה באמת מתה קצת קיוויתי שלא:-(
אהבתי שזה בכל זאת קשה לווסלי כן היו לו קצת רגשות כלפיה.
ואהבתי את כל השיחות שלו בדמיון איתה.
אהבתי שהיא הזכירה את השטר. כנראה המטרה שלו הייתה לעכשיו, לספר לנו שהוא עדיין שומר אותו ושבכל זאת הייתה משמעות כלשהי ליחסים שלהם בעיניו.
ואהבתי שהיא בדמיון שלו כלומר הוא בעצם מודה שהוא שנא את עצמו על זה שהוא קצת אהב אותה, ושהוא קיווה איפשהו שהוא יצליח לגאול אותה. כי אני גם קיוויתי. והונסטלי הרגשתי שהיא טיפ טיפה הולכת בכיוון הזה, אפילו רק בשביל ווסלי. רציתי שהיא תמות כשהיא מקריבה את עצמה בשביל ווסלי או מישהו/משהו שחשוב לו.
אני מקווה שהיא תחזור להציק לו בדמיון.
אוי ואיכשהו עדיין הייתי בהלם כשהוא אשכרה ערף לה את הראש. אולי מההבנה שזה סופי.
אולסו תהיתי מה יקרה אם היא כן הייתה הופכת לערפד (אני יודעת שלא כי אנג'לוס בכלל לא זה שהרג אותה) כאילו כמה עוד חסרת נשמה היא יכולה להיות? בטח הייתה נשארת אותו דבר:-D

וול וול וול פיית' חזרה. כבר שכחתי איך אני מרגישה כלפיה ואם שנאתי אותה בסוף או לא אז שמחתי לראות אותה.
מעניין אם מי שניסתה להרוג אותה תמורת כסף נשלחה ע"י הראשון. נדמה לי או שזאת הייתה סכין כמו של אנדרו?
חחחח גם פיית' מכירה בזה שווסלי נהיה מאד חתיך זה משעשע. הוא כתב את התסריטים לכולם העונה?:-D
עכשיו אני תוהה מה יקרה איתה הלאה. תגיע גם לבאפי? תמות ובבאפי פתאום תקום לנו קוטלת חדשה?
אז היה לי נחמד לראות אותה. אהבתי איך היא מיד חילקה פקודות לכולם ואיך היא כפכפה את קונור הדבע הזה (שנדלק מזה שהיא רודה בו חחח איזה טינאייג'ר:-D).
אני יודעת שקורדי רעה וכו אבל כשהיא אמרה לו "חולשה לקוטלות, אתה באמת הבן של אבא שלך" זה הצחיק אותי:-D

אוי נלחצתי כשאגנג'לוס התקשר לדון אל תדבר איתה!!!!!
מצחיק שגם לו יש זכרונות מושתלים שלה חח.

אז קורדי היא כמובן המאסטר של החיה זה היה כבר ברור. מה שלא ברור זה מה עובר על קורדי ולמה היא רעה והאם היא בכלל קורדי הוא שד שנגב לה את הגוף או מה???? אוף רצחו לי אותה אין לי אמון בשום דבר שהיא עושה או אומרת;-(
ואיכ וואו ג'וס ממש שונא אותה הא? גם לנשק את המפלצת הזה היא הייתה צריכה? ממש השמדת דמות וזה רק ידרדר אני מניחה, אוף.
כלומר זה כבר הדרדר וכמו שחשבנו אני ויעל היא בהריון מקונור. ייאייקס. באמת אבל? אני מניחה שכן ובגלל זה היא שכבה איתו מלכתחילה זה חלק מהתוכנית שלה. טוב זאת לא קורדי זה שד גנב גוף זאת לא הקורדי שלי!!!

מעניין שאנג'לוס הרג את החיה בעצמו8-* סיבך לשד-קורדי (אני מסרבת לתהייחס אליה כקורדי האמיתית) את התוכניות חעחע.
תודה לאל חזרה השמש היא מתסכל כאילו הסדרה הזאת לא חשוכה מספיק.

חבל שאין כישוף נגד אנג'לוסים כי לא פייר שוב שדיני שדים חלים על לורן עם הכישוף הזה נגד אלימות שדים.
מעניין מה יקרה אם שד-קורדי תנסה להשתמש באלימות האם נגלה שהיא באמת שד ככה.

אני יכולה לראות עוד פרק אם ניק יאשר עד 10 וחצי גג.

נערך לאחרונה ב:
למעלה