🏅 באפי 7 פרקים 14-16 🏅 אנג'ל 4 פרקים 12-14 🏅 צפיה משותפת

Lhuna3

Well-known member
שרשור למחר:

באפי - First Date - פרק 7X14
אנג'ל - Calvary - פרק 4X12
באפי - Get It Done - פרק 7X15
באפי - Storyteller - פרק 7X16

אנג'ל - Salvage - פרק 4X13
אנג'ל - Release - פרק 4X14

נא להקפיד על סימון ספוילרים!

Lhuna3

Well-known member
באפי - פרק 7X15

Get It Done

Leonardo_Diffusion_XL_Get_It_Done_3.jpg

באפי - פרק 7X16

Storyteller

Leonardo_Vision_XL_Storyteller_0.jpg

Lhuna3

Well-known member
פרק שאני אוהבת!
הרבה דברים מצחיקים.
דרמה משמעותית.
סצינת בדאס של ג'יילס בתחילת הפרק!
והעיקר: ספייק ובאפי חמודים ומרגשים |מאוהב|

הנה מה שכתבתי עליו בצפיה הראשונה (בערך)

הראשון בדמות ג'ונתן לאנדרו: אתה חושב שהיא תיתן לך אי פעם להיות חלק מהחבורה שלה? אתה רוצח!
אנדרו: בינינו, הרבה מהחבר'ה שלה הם רוצחים: אניה, ווילו, ספייק.
:-D מה שנכון נכון.

הוא מנסה לשכנע אותו להרוג את הפוטנציאליות. אנדרו מנסה להתנגד.

באפי יוצאת לדייט עם המנהל ווד, שהיא סופסוף מתחילה לחשוד שהוא מרושע או בשליטת הראשון (ואנחנו יודעים כבר כמה פרקים שהוא מסתיר דברים).
בדייט הוא מספר לה שאמא שלו היתה סליירית ונרצחה ע"י ערפד ומאז הוא גם נלחם בערפדים ובגלל זה הוא שם ושכר אותה לעבודה.

גם זנדר יוצא לדייט עם בחורה חדשה.

יש פוטנציאלית אחת מסין לא מדברת אנגלית וג'יילס עושה לה מצגת עם ציורים של דמויות נרצחות כולל אותה :-D:-D:-D

הדייט של זנדר היא (איך לא) שדה שלוכדת אותו וממנסה להקריב אותו מעל החותם במרתף ביה"ס.
אוי זה קשה לראות אותו נדקר... ;-(

ספייק מפריע לווד ובאפי בדייט וכולם ממהרים ומצילים בזמן את זנדר, אבל ווד מגלה שספייק ערפד ושיש לו היסטוריה עם באפי.
אופס.

זנדר מבקש מווילו שתעשה אותו גיי כי הוא מושך רק שדות :-D

ספייק מציע לעזוב את העיר כי הטריגר שהראשון שם בו צפוי לעשות צרות מתישהו, אבל באפי לא מוכנה שהוא יעזוב. |לב-ש|
שמישהו יגיד לי שהוא לא רואה פה את האהבה שלה אליו!!!
היא לא רוצה להיות איתו בגלל כל מה שקרה והעבר שלהם, היא לא רוצה לאהוב אותו... אבל רואים שהיא כן וזאת עובדה!

הראשון בא לווד בדמות אמא שלו ומספר לו שספייק הוא הערפד שהרג אותה.
דאבל אופס.
פרק חזק.

didalf

Well-known member
באפי 7X14

מדד הג'יילס: קצת מרמרה אבל חמודי והעיקר נמצא|מאוהב|

הא איך ג'יילס גבר על הברינגר|כתר|
חחחח הוא מקשקש אל אינסטינטקים ואז ספייק תוקף אותו חחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
אז באפי בחרה להוציא לספייק את הצי'פ.
וג'יילס לא מרוצה. די נו ספייק נשמה עכשיו תן לו. סתם אבל אני מבינה אותו, כשזה מגיע מג'יילס זה מרגיש אהבי ודואג. פלוס זה לא לגמרי לא נכון שלבאפי יש רגשות לספייק שטיפה מערפלים על השיקול הדעת, אבל זה לא רע:-P:

מר מנהל חשוד מזמין את באפי לדייט. כל השיחה שלה עם ווילו הייתה די משעשעת.
"הוא גדול ממך באיזה 10 שנים"
"שזה 100 שנים פחות מהטייפ שלה" חעחעחעחע:-D
חחחחח החולצה עם הדם שהוא פיצה איז באק:-D
אוי וספייק היה כזה חמוד כשהוא נתקל בה והיה כולו מפרגן ונחמד|מאוהב|
אמרתי לכם שהמנהל נראה שיידי אבל בעצם בצד של הטובים. העונה הזאת מאד צפויה מניגיד.
שיט ברגע שהוא אמר שערפד הרג את אמא שלו ידעתי שזה ספייק וקיללתי אותם שהם יכניסו את הסיבוך הזה עכשיו.
אבל רק בסוף כשהראו אותה נזכרתי בפלשאבק של אז שספייק הפאקנטיסט הרג קוטלת שחורה בסבנטיז.
מעניין שהיא הספיקה להביא ילד, היא נכנסה להריון כנערה? או הייתה קוטלת עד גיל מבוגר יחסית?

חחחחחחחח הציורים של ג''ילס:-D:-D:-D נזכרתי בפרק עם השקט שהוא גם עשה להם מצגת ציורים הורסת:-D
אבל מצד שני ראינו אותו פעם מצייר קלסתרון מושלם אז למה להקטין את כושר הציור שלו ככה?
אולסו למה הוא לא שר יותר?
וכאילו הוא צודק לגבי זה שצריך לקחת הכל ברצינות יותר אבל גם לא להיות כזה זועף הוא גם צריך דייט.
חחח וזה שהוא סובל מהקניון מסכן:-D

אנדרו הדביל|פנים| הוא השקרן הכי גרוע בעולם חחח היה ברור שהוא מנסה להשיג משהו מהראשון. סתם אבל כל הכבוד לו שיספר לכולם ולא הלך עם הראשון.

חחחחח אניה שרוצה שזנאדר ימות וינצל כל הזמן:-D
איזה חמוד היה ספייק איך הוא מת לרוץ להביא את באפי.
חחחח ובסוף כשהוא כזה יהיה גיי חשבתי אבל יש גם שדים זכרים ואז באפי אמרה את זה:-D

היו עוד דברים שהצחיקו אותי אבל שכחתי, פרק משעשע.

ובסוף אעהאה באפי "אני לא מוכנה שתלך"|מאוהב||מאוהב| תנשקי אותו כבררררררררררררררררררררררר

פרק שאני אוהבת!
הרבה דברים מצחיקים.
דרמה משמעותית.
סצינת בדאס של ג'יילס בתחילת הפרק!
כן כן כן

הראשון בדמות ג'ונתן לאנדרו: אתה חושב שהיא תיתן לך אי פעם להיות חלק מהחבורה שלה? אתה רוצח!
אנדרו: בינינו, הרבה מהחבר'ה שלה הם רוצחים: אניה, ווילו, ספייק.
:-D מה שנכון נכון.
אה חחחח כן זה אחד הדברים שרציתי לציין ושכחתי:-D

ספייק מציע לעזוב את העיר כי הטריגר שהראשון שם בו צפוי לעשות צרות מתישהו, אבל באפי לא מוכנה שהוא יעזוב. |לב-ש|
היא לא רוצה להיות איתו בגלל כל מה שקרה והעבר שלהם, היא לא רוצה לאהוב אותו... אבל רואים שהיא כן וזאת עובדה!
מי אמר דבר כזה???????
אעאההההה|מאוהב||מאוהב|

דאבל אופס.
לעזאזל:-[
עכשיו המנהל הזה יצא למסע צלב נגד ספייק ויסבך עניינים אין לי כוח מעכשיו אל תגע בספיייקקקקקקקקקקק
אולסו כייון שהוא לא יקשיב לי אז לפחות כשהוא מנסה אפשר שיגיד "יו קילד מיי מאדר פריפר טו דיי"?:-P:

Lhuna3

Well-known member
חחחח הוא מקשקש אל אינסטינטקים ואז ספייק תוקף אותו חחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
אה כן :-D
וג'יילס לא מרוצה. די נו ספייק נשמה עכשיו תן לו. סתם אבל אני מבינה אותו, כשזה מגיע מג'יילס זה מרגיש אהבי ודואג. פלוס זה לא לגמרי לא נכון שלבאפי יש רגשות לספייק שטיפה מערפלים על השיקול הדעת, אבל זה לא רע:-P:
רק באפי רואה עד כמה הוא באמת נשמה עכשיו |לב|
מר מנהל חשוד מזמין את באפי לדייט. כל השיחה שלה עם ווילו הייתה די משעשעת.
"הוא גדול ממך באיזה 10 שנים"
"שזה 100 שנים פחות מהטייפ שלה" חעחעחעחע:-D
אוי וספייק היה כזה חמוד כשהוא נתקל בה והיה כולו מפרגן ונחמד|מאוהב|
מתוק ברמות אחרות!!
וכן זה היה טוב עם ווילו ועם אניה :-D
אמרתי לכם שהמנהל נראה שיידי אבל בעצם בצד של הטובים. העונה הזאת מאד צפויה מניגיד.
|כן| יפה!
שיט ברגע שהוא אמר שערפד הרג את אמא שלו ידעתי שזה ספייק וקיללתי אותם שהם יכניסו את הסיבוך הזה עכשיו.
אבל רק בסוף כשהראו אותה נזכרתי בפלשאבק של אז שספייק הפאקנטיסט הרג קוטלת שחורה בסבנטיז.
מעניין שהיא הספיקה להביא ילד, היא נכנסה להריון כנערה? או הייתה קוטלת עד גיל מבוגר יחסית?
חחחחחחחח הציורים של ג''ילס:-D:-D:-D נזכרתי בפרק עם השקט שהוא גם עשה להם מצגת ציורים הורסת:-D
אבל מצד שני ראינו אותו פעם מצייר קלסתרון מושלם אז למה להקטין את כושר הציור שלו ככה?
אולסו למה הוא לא שר יותר?
וכאילו הוא צודק לגבי זה שצריך לקחת הכל ברצינות יותר אבל גם לא להיות כזה זועף הוא גם צריך דייט.
|כן||שפם|
:-D
מי אמר דבר כזה???????
כל מיני אנשים שלא מבינים!
אולסו כייון שהוא לא יקשיב לי אז לפחות כשהוא מנסה אפשר שיגיד "יו קילד מיי מאדר פריפר טו דיי"?:-P:

didalf

Well-known member
רק באפי רואה עד כמה הוא באמת נשמה עכשיו |לב|
רק לבאפי הוא מראה כמה הוא נשמה|לב|
אני לא חושבת שהאחרים בכלל מדברים איתו (מעבר לסיעורי מוחות משותפים כמו היום).
ואני לא יודעת בעצם אם הוא מעוניין ככ לדבר איתם.

מתוק ברמות אחרות!!
כאילו ספייק הרע היה|מאוהב| אבל ספייק הטוב אפילו יותר|מאוהב||מאוהב|

כל מיני אנשים שלא מבינים!
ממש לא מבינים|שפם|

keren or5

Well-known member
|כן||מאוהב|
באפי יוצאת לדייט עם המנהל ווד, שהיא סופסוף מתחילה לחשוד שהוא מרושע או בשליטת הראשון (ואנחנו יודעים כבר כמה פרקים שהוא מסתיר דברים).
בדייט הוא מספר לה שאמא שלו היתה סליירית ונרצחה ע"י ערפד ומאז הוא גם נלחם בערפדים ובגלל זה הוא שם ושכר אותה לעבודה.
האמת נראה לי שחשבתי בצפייה ראשונה שזה טוויסט דיי נחמד. לא ראיתי את זה בא. עדי איך לא זכרת שהוא הרג את הקוטלת השחורה? ספייק הרג רק 2 קוטלות - אחת סינית לפני מליון שנה, ואת השחורה בסבנטיז (שזה יחסית מסתדר עם הגילאים האמת). אולי אני גזענית אבל לא שמתי לב בצפייה ראשונה שהחליפו את השחקנית |מובך|
יש פוטנציאלית אחת מסין לא מדברת אנגלית וג'יילס עושה לה מצגת עם ציורים של דמויות נרצחות כולל אותה :-D:-D:-D
חחח הציורים שלו!!
זנדר מבקש מווילו שתעשה אותו גיי כי הוא מושך רק שדות :-D
|כן||מאוהב||מאוהב||מאוהב|
אני לא מבינה את הביג דיל הגדול, כמו שכבר אמרתי, אף אחד לא הכריח את אנג'ל לשים צ'יפ כשהייתה לו נשמה וג'יילס סלח לו אחרי שהוא הרג את ג'ני, וראו שספייק בלי נשמה היה הרבה יותר אנושי מאנג'לוס!
חחחח האמת זכרתי את זה רק כי התעכבתן כ"כ על הקטע שדון מרחה פיצה על החולצה של באפי לפני כמה פרקים ואמרה שהיא תחשוב שזה דם, אחרת לא הייתי מקשרת :-D
מתי? 8-*
:-D:-D אהבתי שהיא כזה אומרת שהדייט של זאנדר זה תוכנית לגרום לה לקנא, ואז באפי כזה אומרת "זה לא עובד" ואז אניה אומרת- ברור שזה עובד!
איזה חמוד היה ספייק איך הוא מת לרוץ להביא את באפי.
כן! זה היה ברור שהוא מקנא כשהוא אמר לה שזה בסדר שהיא תצא לדייט, למרות שהיה ברור שקשה לו עם זה אבל הוא יודע עכשיו שזה לא נכון לנסות לכפות עליה כלום |מאוהב|
ובסוף אעהאה באפי "אני לא מוכנה שתלך"|מאוהב||מאוהב| תנשקי אותו כבררררררררררררררררררררררר
כן!! |מאוהב||מאוהב||מאוהב|
לעזאזל:-[
עכשיו המנהל הזה יצא למסע צלב נגד ספייק ויסבך עניינים אין לי כוח מעכשיו אל תגע בספיייקקקקקקקקקקק
חחחח אני מסכימה איתך שלא בא לי שזה יהפוך לעניין, אבל עדיין הטוויסט עם המנהל מגניב לדעתי.
:-D מתבקש.

Aranel Nenharma

Well-known member
עדי אני בשוק שאת לא ציינת את זה.
אני לא מאמינה שאחרי ששיבחתי אותו כל כך, Xander has done it again
זה היה ממש פרק זאנדר של שנות התיכון.|פנים|

דבר ראשון מה היה הקטע הדפוק הזה עם השדה, איך מדייט בבית קפה ושתיית שוקו הוא קפץ ללהיות תלוי בתקרה כשדוקרים אותו בשביל דם, חשבתי שאחרי כל כך הרבה זמן שהוא נלחם בשדים הוא היה יכול להתנגד לשדה הזו ולהלחם בה. גם לא ברור איך ומתי הוא הצליח לשלוח לווילו את ההודעה הקוראת לעזרה? למה לא ברחת משם פשוט? כמה פטטתי אתה יכול להיות.

ואז היה את כל הקטע הזה שהוא רוצה להיות גיי, רק כדי ששדות לא ימשכו אליו|פנים|, כאילו לא רק אני רואה את הדפיקות פה. נטייה מינית זה לא כמו ללכת למסעדה ולבקש לעבור שולחן כי השולחן מתנדד, זה לא פלסטר למצב מעפן מעצבן שאתה נמצא בו, זה לא משחק

didalf

Well-known member
עדי איך לא זכרת שהוא הרג את הקוטלת השחורה? ספייק הרג רק 2 קוטלות - אחת סינית לפני מליון שנה, ואת השחורה בסבנטיז (שזה יחסית מסתדר עם הגילאים האמת).
חחחחח את צודקת כי אם אמא שלו הייתה קוטלת + נהרגה ע"י ערפד הייתי צריכה לעשות 1+1 ולהבין שזאת היא:-D
אבל איכשהו רק הסקתי שזה ספייק בלי לזכור שזה מה שכבר ראינו, עד שראו אותה בסוף.

אולי אני גזענית אבל לא שמתי לב בצפייה ראשונה שהחליפו את השחקנית |מובך|
אני גם:-D

אני לא מבינה את הביג דיל הגדול, כמו שכבר אמרתי, אף אחד לא הכריח את אנג'ל לשים צ'יפ כשהייתה לו נשמה וג'יילס סלח לו אחרי שהוא הרג את ג'ני, וראו שספייק בלי נשמה היה הרבה יותר אנושי מאנג'לוס!
וול לא הכרנו את האפשרות הזאת!! היוזמה הגיע בעונה 4 אחרי שאנג'ל עזב. אני לגמרי חושבת שהיו צריכים לשים לאנג'ל צ'יפ כבר אמרתי זה יפתור מלא בעיות עם אנג'לוס. ואני חושבת שאולי אפילו אנג'ל היה בעצמו מסכים. נגיד עכשיו איפה שאנחנו באנג'ל לשים לו צ'יפ לפני שהפכו אותו? פאקינג גאוני חבל!!!!

היו כמה פעמים אבל זכור לי ממש פעם אחת בעונה 4 כי זה היה בבית שלו והיינו שם מלא בעונה 4 ולדעתי עם החברה הרנדומלית ההיא, לדעתי גם הגבתי על זה שהוא מצייר יפה.

:-D:-D אהבתי שהיא כזה אומרת שהדייט של זאנדר זה תוכנית לגרום לה לקנא, ואז באפי כזה אומרת "זה לא עובד" ואז אניה אומרת- ברור שזה עובד!
חחח אני אוהבת את הישירות של אניה תמיד.

חחחח אני מסכימה איתך שלא בא לי שזה יהפוך לעניין, אבל עדיין הטוויסט עם המנהל מגניב לדעתי.
טוויסט מעיק בעיני כי עכשיו עם כל הצרות האחרות המנהל ינסה להרוג את ספייק ויגרום עוד כאוס אין לי כוח תעזבו אותו בשקט כבררררררררררר
מה ביקשתי?? ספייק ובאפי בחופשה רומנטית בצימר בצפון לסופש אחד בלי צרות???

עדי אני בשוק שאת לא ציינת את זה.
אני לא מאמינה שאחרי ששיבחתי אותו כל כך, Xander has done it again
זה היה ממש פרק זאנדר של שנות התיכון.|פנים|

דבר ראשון מה היה הקטע הדפוק הזה עם השדה, איך מדייט בבית קפה ושתיית שוקו הוא קפץ ללהיות תלוי בתקרה כשדוקרים אותו בשביל דם, חשבתי שאחרי כל כך הרבה זמן שהוא נלחם בשדים הוא היה יכול להתנגד לשדה הזו ולהלחם בה. גם לא ברור איך ומתי הוא הצליח לשלוח לווילו את ההודעה הקוראת לעזרה? למה לא ברחת משם פשוט? כמה פטטתי אתה יכול להיות.
תאמת לא היה לי אכפת מספיק כדי להתעצבן.
אבל נזכרתי שהצחיק אותי כשהוא שלח את ההודעה לווילו והם לא הבינו כולם כזה: "סטטיסטית כנראה הורגים אותו":-D
ואז היה את כל הקטע הזה שהוא רוצה להיות גיי, רק כדי ששדות לא ימשכו אליו|פנים|, כאילו לא רק אני רואה את הדפיקות פה. נטייה מינית זה לא כמו ללכת למסעדה ולבקש לעבור שולחן כי השולחן מתנדד, זה לא פלסטר למצב מעפן מעצבן שאתה נמצא בו, זה לא משחק
תכלס כן.
יותר חשבתי על זה שהוא דביל כי יש גם שדים זכרים.

keren or5

Well-known member
וול לא הכרנו את האפשרות הזאת!! היוזמה הגיע בעונה 4 אחרי שאנג'ל עזב. אני לגמרי חושבת שהיו צריכים לשים לאנג'ל צ'יפ כבר אמרתי זה יפתור מלא בעיות עם אנג'לוס. ואני חושבת שאולי אפילו אנג'ל היה בעצמו מסכים. נגיד עכשיו איפה שאנחנו באנג'ל לשים לו צ'יפ לפני שהפכו אותו? פאקינג גאוני חבל!!!!
טוב אז אני אהיה קטנונית ואגיד שאם זה כזה ביג דיל בשביל ספייק, אז אולי היו צריכים להציע לאנג'ל לעשות את זה ברגע שידענו שזה אפשרי? (אז מה אם הוא היה בסדרה אחרת, זה עדיין באותו עולם!) וכן, במיוחד אם הם הופכים אותו לאנג'לוס זה יכול להיות רעיון ממש טוב לשים לו צ'יפ.
היו כמה פעמים אבל זכור לי ממש פעם אחת בעונה 4 כי זה היה בבית שלו והיינו שם מלא בעונה 4 ולדעתי עם החברה הרנדומלית ההיא, לדעתי גם הגבתי על זה שהוא מצייר יפה.
אני לא זוכרת. רק זוכרת שאנג'ל מצייר יפה. אבל מאמינה לך!

didalf

Well-known member

טוב אז אני אהיה קטנונית ואגיד שאם זה כזה ביג דיל בשביל ספייק, אז אולי היו צריכים להציע לאנג'ל לעשות את זה ברגע שידענו שזה אפשרי? (אז מה אם הוא היה בסדרה אחרת, זה עדיין באותו עולם!) וכן, במיוחד אם הם הופכים אותו לאנג'לוס זה יכול להיות רעיון ממש טוב לשים לו צ'יפ.
אני לגמרי מסכימה שהיו צריכים להציע לאנג'ל את זה!
חבל שהוא עבר סדרה ואף אחד לא חשב על זה|שפם|

keren or5

Well-known member
אני לגמרי מסכימה שהיו צריכים להציע לאנג'ל את זה!
חבל שהוא עבר סדרה ואף אחד לא חשב על זה|שפם|
אבל זה גם יכול להיות בעיה כי לפעמים אנג'ל כן צריך לתקוף אנשים (אם לא להרוג אותם אז לאיים עליהם לפחות), והוא לא יוכל לעשות את העבודה שלו אם כל פעם הוא ירגיש כאב מהצ'יפ. אבל אני חושבת שכל העניין זה שערפד עם נשמה שווה מוסרית לאדם רגיל, כלומר הוא צריך לקבל את הבניפיט אוף דה דאוט של לתת לו בחירה חופשית- כמו שבאפי אמרה- אי אפשר לדעת אם ספייק יהיה טוב אם לא יתנו לו את הבחירה החופשית לא להרוג אנשים. הרי גם אנשים עושים דברים רעים כולל בסדרה הזאת, אבל עדיין לא שמים עליהם צ'יפ, כי בחירה חופשית זה יותר חשוב!! (אגב אם מישהו ראה או קרא את הספר התפוז המכאני זה בדיוק הדיון שיש בסרט שבו מצאו דרך לתכנת בני אדם לא להיות יכולים פיזית לפגוע באחרים. אבל כל הפואנטה בסרט שלא בטוח שזה הדבר הנכון לעשות כי זה לוקח מאנשים את הבחירה החופשית!)

didalf

Well-known member
באפי 714+אנגל עד 411
אבל זה גם יכול להיות בעיה כי לפעמים אנג'ל כן צריך לתקוף אנשים (אם לא להרוג אותם אז לאיים עליהם לפחות), והוא לא יוכל לעשות את העבודה שלו אם כל פעם הוא ירגיש כאב מהצ'יפ. אבל אני חושבת שכל העניין זה שערפד עם נשמה שווה מוסרית לאדם רגיל, כלומר הוא צריך לקבל את הבניפיט אוף דה דאוט של לתת לו בחירה חופשית- כמו שבאפי אמרה- אי אפשר לדעת אם ספייק יהיה טוב אם לא יתנו לו את הבחירה החופשית לא להרוג אנשים. הרי גם אנשים עושים דברים רעים כולל בסדרה הזאת, אבל עדיין לא שמים עליהם צ'יפ, כי בחירה חופשית זה יותר חשוב!! (אגב אם מישהו ראה או קרא את הספר התפוז המכאני זה בדיוק הדיון שיש בסרט שבו מצאו דרך לתכנת בני אדם לא להיות יכולים פיזית לפגוע באחרים. אבל כל הפואנטה בסרט שלא בטוח שזה הדבר הנכון לעשות כי זה לוקח מאנשים את הבחירה החופשית!)
תכלס זה נכון.
אבל אמרת שזה לא פייר שלא חשבו על זה לאנג'ל אז אני מסכימה אבל כי אני חושבת שזה לפחות שווה את הדיון בקשר לאנג'ל, במיוחד כי אנג'לוס כ"כ מסוכן. והסיבה העיקרית שלא היה כזה זה כי הוא כבר לא היה בסדרה כשהגיעו היוזמה והצ'יפים.
הכי טוב אם היה להם דרך להכניס ולהוציא בקלות ואז היו יכולים רגע לפני שהפכו אותו להכניס ולהוציא אחכ.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוף, כתבתם הרבה ואין לי זמן לקרוא או להגיב או אפילו לכתוב מחשבות כי אם אני עוד פעם אלך לישון מאוחר אז מחר אני פשוט אמות.

מי בעד שמחר לא נראה פרק כדי שיהיה גם זמן לכתוב בשרשור החודשי?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דבר אחד שאני לא יודע אם ציינתם וקלטתי עכשיו לראשונה
כשווד, באפי וספייק נוסעים באוטו רואים את ווד מסתכל על ספייק דרך המראה של האוטו. אבל לספייק אין השתקפות

Lhuna3

Well-known member
אוף, כתבתם הרבה ואין לי זמן לקרוא או להגיב או אפילו לכתוב מחשבות כי אם אני עוד פעם אלך לישון מאוחר אז מחר אני פשוט אמות.

לכבוד זה שאשכרה ענית על השאלון החודשי, אני מאשרת.

didalf

Well-known member
הייתי ככ עייפה שנרמדתי לשנצ מאוחר ועכשיו אני בטח לא ארדם|שפם|
לכבוד זה שאשכרה ענית על השאלון החודשי, אני מאשרת.
טוב בסדר כי לונה אישרה. אבל תצטרך להגיב לנוB-|

כשווד, באפי וספייק נוסעים באוטו רואים את ווד מסתכל על ספייק דרך המראה של האוטו. אבל לספייק אין השתקפות
אה יפה.

keren or5

Well-known member
תכלס נכון! איזה חור ולא חשבתי על זה 8-* אבל תכלס לא ראינו בעצמנו את ההשתקפות, רק את ווד מסתכל על המראה. אז טכנית יכול להיות שהוא לא ראה את ספייק במראה ואז הבין שהוא ערפד ולא אמר כלום! (למרות שזה נראה שהוא מגלה שהוא ערפד רק קצת מאוחר יותר כשהוא עושה פרצוף ערפד)

למעלה