🌺 באפי 7 פרקים 12-13 🌺 אנג'ל 4 פרקים 8-11 🌺 צפיה משותפת

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כי אני אמנם רוצה את זה אבל שזה יהיה בדרך שאף אחד (כולל חיות) לא יסבול מזה.
אני גם לא רוצה שאף אחד יסבול
בסופו של דבר אחרי שאני אבנה בחלל מגן ענק שיסתיר את השמש אז כולם יודו לי.
1. קיוויתי שהוא באמת מתעניין רק כי הוא מעריך אותה כחברה ואינטלקטואלית
2. משם כבר לא היה לי כוח לזה לכן ניסיתי לשכנע את עצמי שזה סעיף 1.
זה נראה כמו לולאה אינסופית בתכנות.

Lhuna3

Well-known member
בעניין גאן-פרד-ווסלי:
מעולם וגם עד עכשיו לא התחברתי במיוחד לגאן, וגם אני לא שונאת אותו או משהו, אבל הוא הדמות שאני הכי פחות מחוברת אליה (מהטובים).
לעומת זאת ווסלי הוא הדמות הכי אהובה עלי בסדרה הזאת אחרי אנג'ל ולא רחוק מאחוריו.
לכן היה וממשיך להיות לי עצוב בשביל ווסלי שהיא בחרה בגאן, ואני לא שונאת את המערכת יחסים שלהם, אבל גם לא מתלהבת ממנה.
(כמו כן אני לא משוכנעת שהיא בדיוק "בחרה" בגאן, כי אני לא בטוחה שהיא ידעה שיש לה בחירה ביניהם. כלומר עד כמה שזכור לי, גאן פשוט השיג אותו בלהתחיל איתה כאשר ווסלי עוד ערג מרחוק והתכוון לעשות את הצעד. וזה ביאס אותי.)
וכמובן שהייתי תמיד נגד ווסלי+ליילה, אבל בלי קשר לזה, באמת לא נראה לי שהוא ממש אהב את ליילה, זה התחיל מהייט-סקס ממורמר של גבר במצב נפשי קשה, והתפתח לקצת חיבה אולי, אבל לא יותר מזה.

Aranel Nenharma

Well-known member
דעה שלי בקשר לווסלי-גאן-פרד
אז כבר ציינתי שלאחרונה אני יותר מחבבת את גאן
וגם אני בהתחלה הייתי אוטומטית בעד ווסלי כי אני אוהבת את הדמות, אבל יש משהו חמוד ביחסים בין גאן לפרד כי הם התחילו בלי דרמות, כאילו נכון שעכשיו יש בניהם את הקטע עם הפרופסור והקנאה של גאן בווסלי. אבל ההתחלה שלהם התחילה חלק וטבעית שאפילו לקח לי זמן להבין שמדובר פה על זוגיות חדשה בסדרה.
אני כן רוצה שיהיה לווסלי זוגיות טובה (שונאת אותו עם ליילה) ואומנם הוא כן מתאים לפרד, עדיין בא לי לזעוק עליו שישחרר ויעבור הלאה, לא מתאים לו להיות נעול על מישהי לא מושגת. הייתי מבינה עם היה מדובר בווסלי של באפי, אבל ווסלי כפרל'ה שלי אתה צריך להבין שאתה עכשיו גבר סקסי ומבוקש, אתה יכול להשיג כל אחת.

didalf

Well-known member

בסופו של דבר אחרי שאני אבנה בחלל מגן ענק שיסתיר את השמש אז כולם יודו לי.
לך תנעל את עצמך במערה ותן לנו להשתזף|שפם|

זה נראה כמו לולאה אינסופית בתכנות.
:-D:-D

מעולם וגם עד עכשיו לא התחברתי במיוחד לגאן, וגם אני לא שונאת אותו או משהו, אבל הוא הדמות שאני הכי פחות מחוברת אליה (מהטובים).
כנל
כנל (רק שני אחרי קורדי מבחינתי, לא אנג'ל)
לכן היה וממשיך להיות לי עצוב בשביל ווסלי שהיא בחרה בגאן,
זה בהתחלה אבל כבר לא
ואני לא שונאת את המערכת יחסים שלהם, אבל גם לא מתלהבת ממנה.
זה כן.
הם חמודים אבל לא מדליקים לי את נורות השיפים.
(כמו כן אני לא משוכנעת שהיא בדיוק "בחרה" בגאן, כי אני לא בטוחה שהיא ידעה שיש לה בחירה ביניהם. כלומר עד כמה שזכור לי, גאן פשוט השיג אותו בלהתחיל איתה כאשר ווסלי עוד ערג מרחוק והתכוון לעשות את הצעד. וזה ביאס אותי.)
יש בזה משהו. אבל זה גם אומר שהיא נמשכה לגאן בעצמה קודם.
באמת לא נראה לי שהוא ממש אהב את ליילה, זה התחיל מהייט-סקס ממורמר של גבר במצב נפשי קשה, והתפתח לקצת חיבה אולי, אבל לא יותר מזה.
כנראה. אני עדיין רוצה שזה יהיה יותר.

ואומנם הוא כן מתאים לפרד, עדיין בא לי לזעוק עליו שישחרר ויעבור הלאה, לא מתאים לו להיות נעול על מישהי לא מושגת.
|כן|

אבל ווסלי כפרל'ה שלי אתה צריך להבין שאתה עכשיו גבר סקסי ומבוקש, אתה יכול להשיג כל אחת.
ווס אני פנויה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, תכף התגובות, אבל רציתי להתייחס קצת לדברים שלא התייחסת אליהם.
דווקא אלו שלא היו בפנטזיה, אלא תחילת הפרק לפני שאנג'ל נכנס לכלוב.

קודם כל איך שרואים דרך חלון המשרד את אנג'ל שר עבור לורן הצחיק אותי.

קונור שהחליט שאנג'ל עובד יחד עם המפלץ עיצבן אותי.

אבל אחר כך השיחה של אנג'ל עם קונור לגבי זה שהוא הולך להפוך לדבר שקונור גדל לשנוא הייתה טובה.
במיוחד בסוף כשאנג'ל אומר לו שאם דברים לא יסתדרו אז קונור יצטרך להרוג אותו, וקונור מסכים בלי שום בעיה.

זה גם היה קצת מצחיק שאנג'ל מסרב לחלוטין לתוכנית של ווסלי להוצאת הנשמה שלו, ואז קורדיליה מדברת איתו ומחזקת אותו שזאת ההחלטה הנכונה, ובסוף השיחה הוא מחליט דווקא ללכת עם התוכנית של ווסלי.

איזה פאקינג פרק! זה לא סוד שהעונה הזאת היא לגמרי שיט שואו בכמעט כל היבט. אבל אלוהים כמה שאני אוהבת את הפרק הזה. כי הוא פשוט גאוני כל כך!
סיכום יפה מאוד של הפרק
והלוואי ואני אהבתי אותו כל כך כמוך.
הטוויסט לחלוטין תפס אותי וסובב אותי בצפייה ראשונה.
אבל מאז בכל צפייה חוזרת הוא די הרגיש בתור הפרק שכמעט הכל בו לא באמת קרה. וזהו מבחינתי.
קצת כמו התחושה שיש אחרי הצפייה בפרק The Wish בעונה 3 של באפי שאחרי שהוא מסתיים ואף אחד לא זוכר את העולם של המשאלה אז מרגיש שהכל היה לשווא.
אם כי זאת לא דוגמה טובה כי את הפרק ההוא אני תמיד מאוד אוהב לראות.

כל החיפוש אחרי החרב המיסטית שיכולה להביס את הרע הבלתי מנוצח ועד לפני רגע לא שמענו עליה - זה הרגיש לי קל מידי. ואז כשזה מתברר שזה באמת לא אמיתי זה מרגיש לי קצת כמו מין ירידה על דברים שבאמת קורים בסדרות כאלו.
ו-ווסלי אשכרה מתנצל. אנג'ל כמובן מנצל את הרגע הזה להגיד לווסלי שזה כייף לשמוע אותו מתנצל על משהו, כשברור לנו שלמה שהוא באמת מתכוון זה שווסלי לא התנצל על מה שקרה בעונה שעברה ואנג'ל רק רצה לשמוע התנצלות וזהו, הוא היה סולח לו. והוא כ"כ שמח שיש להם את הרגע הזה והמבט על הפרצוף של שניהם. פרייסלס |לב|
זה באמת רגע יפה.
עבר הרבה זמן מאז שראיתי את הפרק אז לא זכרתי אם בהמשך הפרק, כחלק מזה שהכל מסתדר, ווסלי כן מתנצל גם על זה שהוא חטף את קונור, אבל לא. וכנראה זה היה מספיק.
אם כי אני לא מאמין שאנג'ל היה סולח לווסלי גם אם הוא היה מתנצל בעונה שעברה.
ואז קונור אשכרה נותן לאנג'ל את ברכתו להיות עם קורדיליה! איך לא חשדתי פה שזה טוב מדי כדי להיות אמיתי? זה לא הגיוני, קונור בחיים לא היה נהיה פתאום כ"כ נחמד לאנג'ל, אבל שוב, כמובן, המוח שלי לא חושב על חוסר ההיגיון ורק רוצה להישאר ברגע הנחמד הזה מתוך שורה של רגעים שכולם פשוט טובים מדי להיות אמיתיים, כי לא סבלנו מספיק שמגיע לנו קצת אושר?
זה באמת הקטע הכי לא אמין בפנטזיה הזאת.
ואז הם שוכבים, ואז אנג'ל אומר "באפי" ברגע של האושר המושלם, ברגע שהוא מאבד את הנשמה. ואני מניחה שכל אחד יפרש את זה כמו שהוא רואה לנכון, אבל בעיני הסיבה שהוא אמר את זה רק כי הוא הרגיש שהנשמה עוזבת אותו והוא נזכר בפעם האחרונה שזה קרה, וזה דווקא אומר שהוא כן אוהב את קורדיליה באותה רמה שהוא אהב את באפי קונפירמד! |מאוהב|
אני לא בטוח מה זה באמת אומר זה שהוא אמר באפי.
מה שכן, אם זאת לא הייתה פנטזיה אלא דבר אמיתי, אז קורדיליה בטח הייתה רוצחת אותו על כך שהוא אמר את השם של האקסית שלו בזמן שהם שכבו יחד (גורם לי להזכר בחתונה מסויימת בסדרה חברים)
נראה לי שיש תיאוריה שהוא אמר באפי כי ברגע שהוא הבין מה קרה אז הוא חשב על באפי בתור האדם שנחוץ על מנת לעצור את אנג'לוס.
ואני לא אומר שזה מה שאני חושב, אבל תיאוריה אחרת היא שהסקס עם קורדיליה לא היה מספיק כדי לגרום לו לאבד את נשמתו ולכן ברגע האמת הוא היה צריך לחשוב על באפי כדי שזה יקרה.
אז כשהשאמאן כאילו מנסה להרוג אותו והוא יוצא מהכלוב וקורה כל השאר, אני נהייתי קצת מבולבלת, כי לא זכרתי שזה הזיה בכלל, חשבתי: כנראה זה קורה רק בהמשך הפרק או בסופו, אבל מתי הוא חוזר לכלוב...? :unsure: וככל שהתקדם הפרק תמהתי למה בעצם אני זוכרת את זה כפרק כזה טוב.
חחחחח
הרבה פעמים זה מאוד כיף כשלא זוכרים פרק ואז יש יותר הנאה של הפתעה בצפייה חוזרת.

לא עפתי על הפרק הזה. כן הטוויסט היה נחמד אבל כל הפרק היה די מעפן וזה בעיקר כי הכל הרגיש מאולץ ובדיאבד אני מבינה שהכל היה מאולץ בגלל הפנטזיה
הפרק גם רק הוכיח לי כמה היחסים בין אנג'ל לקורדי מאולצים, זה לא זורם לי שהם ביחד (יותר התרגשתי כשאנג'ל שכב עם דרלה)
כן, זה הרבה יותר קרוב לאיך שאני מרגיש לגבי הפרק.
וגם אני התרגשתי יותר כשאנג'ל שכב עם דרלה.

גרררררררררררררררררררר שוב בזבזנו פרק על פנטזיה??:-[
רגע, זה כבר קרה בסדרה?
או שגם את חשבת על פרק המשאלה בבאפי? (שם זה לא היה פנטזיה, אבל הכל התבטל)
אמאלה איך פחדתי שיהפוך לאנג'לוס. אף אחד חוץ מקורדי לא ראה את זה באמת כמה זה נוראי.
אני לא זוכר עד כמה יצא באמת לקורדי לפגוש את אנג'לוס בעונה 2 של באפי.
ממש התרגשתי כשווסלי אמר אותיות בעברית:-D:-D ובמבטא ממש טוב.
כן, זה היה נחמד מצידם.
ואנחנו עדיין עם המפלץ המעצבן הזה ועכשיו גם אנג'לוס שאלוהים יעזור לנו.
כן, די מאכזב לגלות שבעצם המפלץ הזה בעצם לא מת עדיין.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בעניין גאן-פרד-ווסלי:
לכן היה וממשיך להיות לי עצוב בשביל ווסלי שהיא בחרה בגאן, ואני לא שונאת את המערכת יחסים שלהם, אבל גם לא מתלהבת ממנה.
וכמובן שהייתי תמיד נגד ווסלי+ליילה, אבל בלי קשר לזה, באמת לא נראה לי שהוא ממש אהב את ליילה, זה התחיל מהייט-סקס ממורמר של גבר במצב נפשי קשה, והתפתח לקצת חיבה אולי, אבל לא יותר מזה.
דעה שלי בקשר לווסלי-גאן-פרד
אז כבר ציינתי שלאחרונה אני יותר מחבבת את גאן
וגם אני בהתחלה הייתי אוטומטית בעד ווסלי כי אני אוהבת את הדמות, אבל יש משהו חמוד ביחסים בין גאן לפרד כי הם התחילו בלי דרמות, כאילו נכון שעכשיו יש בניהם את הקטע עם הפרופסור והקנאה של גאן בווסלי. אבל ההתחלה שלהם התחילה חלק וטבעית שאפילו לקח לי זמן להבין שמדובר פה על זוגיות חדשה בסדרה.
אני כן רוצה שיהיה לווסלי זוגיות טובה (שונאת אותו עם ליילה) ואומנם הוא כן מתאים לפרד, עדיין בא לי לזעוק עליו שישחרר ויעבור הלאה, לא מתאים לו להיות נעול על מישהי לא מושגת. הייתי מבינה עם היה מדובר בווסלי של באפי, אבל ווסלי כפרל'ה שלי אתה צריך להבין שאתה עכשיו גבר סקסי ומבוקש, אתה יכול להשיג כל אחת.

הדעה שלי בנושא פרד-ווסלי-גאן
היא בעיקר שרציתי לראות את השמות שלהם גם בסדר הזה.
טכנית עדיין ישנם שלושה סדרים שלא ניסינו (פרד-גאן-ווסלי, ווסלי-פרד-גאן וגאן-ווסלי-פרד),
אבל הסדר שאני בחרתי בו שם כל אחד מהם במקום שבו הוא לא היה לפני כן.

didalf

Well-known member
קודם כל איך שרואים דרך חלון המשרד את אנג'ל שר עבור לורן הצחיק אותי.
חחחחח וואי כן:-D:-D:-D

קונור שהחליט שאנג'ל עובד יחד עם המפלץ עיצבן אותי.
נכון:-[

זה גם היה קצת מצחיק שאנג'ל מסרב לחלוטין לתוכנית של ווסלי להוצאת הנשמה שלו, ואז קורדיליה מדברת איתו ומחזקת אותו שזאת ההחלטה הנכונה, ובסוף השיחה הוא מחליט דווקא ללכת עם התוכנית של ווסלי.
זה היה קצת מעצבן.
אגב בהתחלה מה זה נהבלתי כשווס אמר לשאמן שהוא רוצה "להוציא נשמה" כי חשבתי שהוא שוב עושה דברים מסוכנים מאחורי הגב שלהם. צעקתי על המחשב "ווסלי!!!" ואחותי שאלה אותי עם מי אני מדברת:-D
אז נרגעתי כשהוא הביא את השאמן לקבוצה, סליחה שחשדתי ווס. (להגנתי יש לי בסיס).

אבל מאז בכל צפייה חוזרת הוא די הרגיש בתור הפרק שכמעט הכל בו לא באמת קרה. וזהו מבחינתי.
קצת כמו התחושה שיש אחרי הצפייה בפרק The Wish בעונה 3 של באפי שאחרי שהוא מסתיים ואף אחד לא זוכר את העולם של המשאלה אז מרגיש שהכל היה לשווא.
אם כי זאת לא דוגמה טובה כי את הפרק ההוא אני תמיד מאוד אוהב לראות.
|כן|
בדיוק נזכרתי בפרק הזה שגם היה מבוזבז בעיני.

זה באמת הקטע הכי לא אמין בפנטזיה הזאת.
כן אה?|שפם|

רגע, זה כבר קרה בסדרה?
או שגם את חשבת על פרק המשאלה בבאפי? (שם זה לא היה פנטזיה, אבל הכל התבטל)
חשבתי על הפרק בבאפי.
אבל עכשיו נדמה לי שגם באנג'ל היה משהו דומה...... אה היה זה שהוא הפך לאנושי ליום אחד והיה עם באפי ואז ביטל הכל שרק הוא יודע אז זה גם קצת פרק פנזטיה מבובזבז בתכלס.
אני לא זוכר עד כמה יצא באמת לקורדי לפגוש את אנג'לוס בעונה 2 של באפי.
אני גם לא מאד זוכרת, אבל היא הייתה חלק מהחבורה אז לא? אז יצא לה.

כן, די מאכזב לגלות שבעצם המפלץ הזה בעצם לא מת עדיין.
ממש. הוא מעצבן.
הדעה שלי בנושא פרד-ווסלי-גאן
היא בעיקר שרציתי לראות את השמות שלהם גם בסדר הזה.
טכנית עדיין ישנם שלושה סדרים שלא ניסינו (פרד-גאן-ווסלי, ווסלי-פרד-גאן וגאן-ווסלי-פרד),
אבל הסדר שאני בחרתי בו שם כל אחד מהם במקום שבו הוא לא היה לפני כן.

keren or5

Well-known member
בדיוק נזכרתי בפרק הזה שגם היה מבוזבז בעיני.
חשבתי על הפרק בבאפי.
אבל עכשיו נדמה לי שגם באנג'ל היה משהו דומה...... אה היה זה שהוא הפך לאנושי ליום אחד והיה עם באפי ואז ביטל הכל שרק הוא יודע אז זה גם קצת פרק פנזטיה מבובזבז בתכלס.
אני מרגישה שיש בפרק הזה משהו שונה מאשר הדוגמאות האחרות שנתתם. אמנם הפרק הה באמת לא קידם את העלילה כביכול כי "הכל היה חלום", אבל בניגוד לפרקים אחרים שציינתם, יש לנו פה הזדמנות נדירה לקבל הצצה לנפש של אנג'ל, כאילו יותר מזה, הפרק הזה הוא ממש character study לאנג'ל, מישהו שכ"כ מכונס בתוך עצמו, והתכונה שלו לשבת ו- "to brood" הפכה לראנינג גאג בסדרה. אנג'ל ממעט במילים, קשה להבין מה הוא רוצה, הוא ממעט להראות רגשות, ולכן דווקא הכלי העלילתי שבו השתמשו בפרק זה נותן לנו להבין בדיוק מה הוא רוצה בשלב הזה שבו הוא נמצא. מה הוא רוצה מווסלי (בקשת סליחה), מה הוא רוצה מקורדי (סליחה ואותה בעצם) ומה הוא רוצה מקונור (שהם יהיו ביחסים טובים, ילחמו זה לצד זה, אפילו אחרי כל מה שקרה בניהם). ומה הוא רוצה מהקבוצה באופן כללי (שיחזרו להיות מלוכדים כמו שהיו ושירגישו כמו משפחה שוב). ומה אני אגיד? זה ריגש אותי.
אני מרגישה הרבה פעמים בסדרות, במיוחד היום ובמיוחד בעידן הבינג', הרבה פעמים יש הרגשה שצריך לנצל כל חלק בסדרה כדי לעשות משהו שיקדם פרקטית את העלילה, וזה נכון שלמרוח סדרה יותר מדי זה יכול להיות מעצבן, אבל אני ממש אוהבת כשסדרה לוקחת פרק שלם שלא מקדם את העלילה טכנית, אבל מכניס אותנו לתוך נפש של דמות ברגע הזה ספציפי, שנותנים רגע לקחת אוויר ומתמקדים בדמויות עצמם, מה קורה איתם ומה הם מרגישות לאור כל הדברים שקרו. בין אם זה התמקדות בדמות אחת (כמו למשל, דוגמא טובה בעיני זה הפרק "אן" הפרק הראשון של עונה 3 של באפי, שנותן לנו פשוט לשבת ולהיות איתה בדיכאון אחר ובהשלכות שקרו אחרי סוף עונה 2, שנותן לנו לעבור ביחד איתה את המסע שלה לצאת איתה ביחד מהדיכאון), או פרק שחוקר למשל יחסים בין דמויות אחרי שורה של פרקים שרק התמקדו בעלילה (כמו למשל לתת לשתי דמויות לרדוף אחרי זבוב במשך פרק שלם רק כדי לחשוף לאט לאט את העולם הפנימי שלהם באותו רגע בסדרה ואיך האירועים שקדמו לכל זה משפיעים עליהם כאנשים ברגע הזה, בזמן הזה, אחרי כל מה שהם עברו).
יש כ"כ הרבה פרטים יפים בעיני בפרק הזה. כמו למשל שגם בתוך הפנטזיה של אנג'ל יש מכשולים שצריכים לעבור. המערה הזאת כמעט הרגה אותם, המלכודות היו מעץ שכמובן הוציאו מאנג'ל את ההערה "למה זה תמיד חייב להיות עץ". קונור לא מקבל מיד את הקשר של אנג'ל וקורדיליה, ,הוא חייב להילחם איתו שם. בתוך המערה עצמה ולשים את שניהם בסיכון, ווסלי לא באמת באמת מתנצל על הדבר האמיתי שאנג'ל רוצה שהוא יתנצל עליו, אלא על דבר אחר שאנג'ל נאחז בו בעקיפין כדי ללמוד שלווסלי עדיין אכפת והוא מצטער שהוא פגע בו. כביכול זה זה לא הגיוני. למה שאנג'ל ידמיין דברים לא מושלמים בפנטזיה שלו עצמו, במסע הזה שאמור להוביל אותו לרגע האושר המושלם? וכן, זה בגלל שזה חייב להרגיש אמיתי, זה לא יכול להרגיש טוב מדי. אנג'ל לא רק רוצה לקבל את הסוף הטוב, הוא רוצה להרוויח אותו. הוא רוצה שיהיו מכשולים, בשביל הסיפוק של להתגבר עליהם, הוא צריך שדברים יהיו מבולגנים כדי שהוא יוכל לסדר אותם. הוא רוצה להרוויח את התואר של אלוף, הוא לא רוצה שרק יתנו לו את זה.
ונכון, הפרק לא קידם את העלילה. היו יכולים להראות את הנשמה עוזבת את הגוף שלו בלי כל הפנטזיה הארוכה הזאת שלקחה את רוב הפרק. ואם זה מתסכל אתכם, ומרגיש כמו בזבוז כי טכנית לא התקדמנו בעלילה

ואתם זכאים לדעה הזאת. אבל שוב כמו שאמרתי, הפרקים שאני בד"כ זוכרת זה אותם פרקים שלוקחים שניה הפסקה מהעלילה ונותנים לנו לנשום יחד עם הדמויות. שמכניסים אותנו לעולם הפנימי שלהם על כל הניואנסים הקטנים שגורמים לי להבין את הדמות של אנג'ל כ"כ הרבה יותר טוב ובצורה כ"כ הרבה מפורטת שלא היינו מבינים באותה צורה בלי הכלי העלילתי הזה, והלקחת זמן לבנות את הפנטזיה הזאת על כל רבדיה, וניואנסיה. וזה כ"כ יפה בעיני במיוחד כשעושים את זה טוב ככה.

didalf

Well-known member

ואתם זכאים לדעה הזאת. אבל שוב כמו שאמרתי, הפרקים שאני בד"כ זוכרת זה אותם פרקים שלוקחים שניה הפסקה מהעלילה ונותנים לנו לנשום יחד עם הדמויות. שמכניסים אותנו לעולם הפנימי שלהם על כל הניואנסים הקטנים שגורמים לי להבין את הדמות של אנג'ל כ"כ הרבה יותר טוב ובצורה כ"כ הרבה מפורטת שלא היינו מבינים באותה צורה בלי הכלי העלילתי הזה, והלקחת זמן לבנות את הפנטזיה הזאת על כל רבדיה, וניואנסיה. וזה כ"כ יפה בעיני במיוחד כשעושים את זה טוב ככה.
אני גם אוהבת לפעמים פרקים כאלה (פרק הזבוב של ש"ש שציינת את יודעת שהוא אחד האהובים עליי)
וכתבת ממש יפה וגרמת לי קצת להעריך את הפרק היותר.
אבל כן בסופו של דבר כשהתגלה הטוויסט הרגשתי אכזבה ובזבוז של פרק.
אני שונאת שעושים את הטריק הזה של פרק שלם לא קרה, בין אם זה פנטזיה של מישהו או דמות שמצליחה להחזיר זמן לאחור ולבטל הכל. גם אם אתם רוצים לעצור ולחקור נפש של דמות ופרק שלא מקדם את העלילה הרבה וכל מה שאמרת זה סבבה ואפשר לעשות מזה פרקים יפים מאד, אבל שיקרה באמת בסדרה. אווווווווווו לפחות תגידו לי מראש שזה פרק חלום ואז אני אזרום עם זה. הטריק הזה מלוכלך ומעצבן בעיני.

Lhuna3

Well-known member
אני מרגישה שיש בפרק הזה משהו שונה מאשר הדוגמאות האחרות שנתתם. אמנם הפרק הה באמת לא קידם את העלילה כביכול כי "הכל היה חלום", אבל בניגוד לפרקים אחרים שציינתם, יש לנו פה הזדמנות נדירה לקבל הצצה לנפש של אנג'ל, כאילו יותר מזה, הפרק הזה הוא ממש character study לאנג'ל, מישהו שכ"כ מכונס בתוך עצמו, והתכונה שלו לשבת ו- "to brood" הפכה לראנינג גאג בסדרה. אנג'ל ממעט במילים, קשה להבין מה הוא רוצה, הוא ממעט להראות רגשות, ולכן דווקא הכלי העלילתי שבו השתמשו בפרק זה נותן לנו להבין בדיוק מה הוא רוצה בשלב הזה שבו הוא נמצא. מה הוא רוצה מווסלי (בקשת סליחה), מה הוא רוצה מקורדי (סליחה ואותה בעצם) ומה הוא רוצה מקונור (שהם יהיו ביחסים טובים, ילחמו זה לצד זה, אפילו אחרי כל מה שקרה בניהם). ומה הוא רוצה מהקבוצה באופן כללי (שיחזרו להיות מלוכדים כמו שהיו ושירגישו כמו משפחה שוב). ומה אני אגיד? זה ריגש אותי.
אני מרגישה הרבה פעמים בסדרות, במיוחד היום ובמיוחד בעידן הבינג', הרבה פעמים יש הרגשה שצריך לנצל כל חלק בסדרה כדי לעשות משהו שיקדם פרקטית את העלילה, וזה נכון שלמרוח סדרה יותר מדי זה יכול להיות מעצבן, אבל אני ממש אוהבת כשסדרה לוקחת פרק שלם שלא מקדם את העלילה טכנית, אבל מכניס אותנו לתוך נפש של דמות ברגע הזה ספציפי, שנותנים רגע לקחת אוויר ומתמקדים בדמויות עצמם, מה קורה איתם ומה הם מרגישות לאור כל הדברים שקרו. בין אם זה התמקדות בדמות אחת (כמו למשל, דוגמא טובה בעיני זה הפרק "אן" הפרק הראשון של עונה 3 של באפי, שנותן לנו פשוט לשבת ולהיות איתה בדיכאון אחר ובהשלכות שקרו אחרי סוף עונה 2, שנותן לנו לעבור ביחד איתה את המסע שלה לצאת איתה ביחד מהדיכאון), או פרק שחוקר למשל יחסים בין דמויות אחרי שורה של פרקים שרק התמקדו בעלילה (כמו למשל לתת לשתי דמויות לרדוף אחרי זבוב במשך פרק שלם רק כדי לחשוף לאט לאט את העולם הפנימי שלהם באותו רגע בסדרה ואיך האירועים שקדמו לכל זה משפיעים עליהם כאנשים ברגע הזה, בזמן הזה, אחרי כל מה שהם עברו).
יש כ"כ הרבה פרטים יפים בעיני בפרק הזה. כמו למשל שגם בתוך הפנטזיה של אנג'ל יש מכשולים שצריכים לעבור. המערה הזאת כמעט הרגה אותם, המלכודות היו מעץ שכמובן הוציאו מאנג'ל את ההערה "למה זה תמיד חייב להיות עץ". קונור לא מקבל מיד את הקשר של אנג'ל וקורדיליה, ,הוא חייב להילחם איתו שם. בתוך המערה עצמה ולשים את שניהם בסיכון, ווסלי לא באמת באמת מתנצל על הדבר האמיתי שאנג'ל רוצה שהוא יתנצל עליו, אלא על דבר אחר שאנג'ל נאחז בו בעקיפין כדי ללמוד שלווסלי עדיין אכפת והוא מצטער שהוא פגע בו. כביכול זה זה לא הגיוני. למה שאנג'ל ידמיין דברים לא מושלמים בפנטזיה שלו עצמו, במסע הזה שאמור להוביל אותו לרגע האושר המושלם? וכן, זה בגלל שזה חייב להרגיש אמיתי, זה לא יכול להרגיש טוב מדי. אנג'ל לא רק רוצה לקבל את הסוף הטוב, הוא רוצה להרוויח אותו. הוא רוצה שיהיו מכשולים, בשביל הסיפוק של להתגבר עליהם, הוא צריך שדברים יהיו מבולגנים כדי שהוא יוכל לסדר אותם. הוא רוצה להרוויח את התואר של אלוף, הוא לא רוצה שרק יתנו לו את זה.
ונכון, הפרק לא קידם את העלילה. היו יכולים להראות את הנשמה עוזבת את הגוף שלו בלי כל הפנטזיה הארוכה הזאת שלקחה את רוב הפרק. ואם זה מתסכל אתכם, ומרגיש כמו בזבוז כי טכנית לא התקדמנו בעלילה

אני אמנם גם קודם לא ראיתי בזה בכלל בזבוז פרק, אלא רעיון מבריק שבוצע מצוין, אבל את הסברת ונימקת את זה מושלם, אז שוב אגיד שאני מסכימה איתך לחלוטין |כתר|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מרגישה הרבה פעמים בסדרות, במיוחד היום ובמיוחד בעידן הבינג', הרבה פעמים יש הרגשה שצריך לנצל כל חלק בסדרה כדי לעשות משהו שיקדם פרקטית את העלילה, וזה נכון שלמרוח סדרה יותר מדי זה יכול להיות מעצבן, אבל אני ממש אוהבת כשסדרה לוקחת פרק שלם שלא מקדם את העלילה טכנית, אבל מכניס אותנו לתוך נפש של דמות ברגע הזה ספציפי, שנותנים רגע לקחת אוויר ומתמקדים בדמויות עצמם, מה קורה איתם ומה הם מרגישות לאור כל הדברים שקרו.
אני גם לחלוטין מרגיש ככה.
אני גם אמרתי שאין לי בעיה עם פרקים שכביכול כלל לא מקדמים את העלילה כי מה שקורה בהם לא באמת קורה (כמו פרק המשאלה בבאפי או הפרק באנג'ל שבו הוא הופך לאנושי ליום אחד)

יש לנו פה הזדמנות נדירה לקבל הצצה לנפש של אנג'ל, כאילו יותר מזה, הפרק הזה הוא ממש character study לאנג'ל
אני אף פעם לא חשבתי ככה על הפרק הזה.
פשוט לא חשבתי אף פעם בכיוון שאנג'ל הוא זה שיצר את הפנטזיה שהייתה שם. איכשהו היה נראה לי שהמיסטיקאי הזה הוא שיצר את הפנטזיה על מנת להוביל את אנג'ל למצב של אושר מושלם.
אבל כמובן שזה הרבה יותר הגיוני שהוא פשוט גרם לאנג'ל ליצור פנטזיה לפי מה שהוא מדמיין שיביא לסוף מאושר.
עכשיו שאני חושב על זה ככה אז אולי באמת בצפייה חוזרת זה יעניין אותי יותר.

בכל מקרה, לא נראה לי שזה צריך אפילו להיאמר אבל...
זה שחלק מאיתנו לא אהבנו את הפרק לא מבטל בשום דרך את האהבה שלך לפרק.
כמו שזה שיש אנשים שלא חושבים שRestless (פרק סיום עונה 4 של באפי) הוא פרק מדהים לא מוריד בשבילי את מידת האהבה אליו.

didalf

Well-known member
באפי 7X13

מדד הג'יילס: איך שמחתי שהפרצוף שלו היה הדבר הראשון שראינו בפרק|מאוהב|
חחחחחחחחחח איך הוא כזה "מישהי סיפרה להן שאני צריך לרקוד הוקי פוקי" ועוד כמה דברים:-D:-D
כמובן שחטפתי התקף לב כשהם הבינו שהוא לא נגע באף אחד אבל איכשהו גם זה הרגיע אותי שזה כנראה טוויסט לא נכון כמו עם דון הלא קוטלת. (וגם מזל שניק הרגיע אותי קודם לא הייתי עומדת בזה הייתי קופצת לסוף הפרק לוודא!!)
למרות שכן ראינו אותו יושב על דברים! זה סוג של מגע!!!
ואז כשהם הגיעו למדבר ותקפו אותו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D:-D
ואז: "אז אתם חושבים שאני רשע אם אני לוקח חבורת בנות לטיול ו*לא* נוגע בהן":-D:-D:-D
חיים שלי ג'יילס|מאוהב|

איכס וורן.
אוי ווילו מסכנה הרגישה ככ אשמה שהיא "בגדה" בטארה שהיא הפכה לוורן:-(
אבל היה משעשע הקטע הזה שכולם חשבו שזה הראשון וכל אחד בתורו נבהל והיא כזה "לאאא אני ווילו" ואז באפי הרביצה לו/לה לוודא:-D
יאוו איימי יחלאה:-[ חבל שלא נשארה עכבר רק נזק הביאה מאז שהחזירו אותה זאתי!!
לא הבנתי למה הנשיקה השניה מקנדי תקנה את זה אבל שיהיה.

באפי נהנית מקצת שקט מהקייטנה שלה:-D
יאוו ספייק קושר את עצמווו כדי לא לפגוע באחרים כי הוא לא סומך על עצמו בלי באפי אוח;-(
נווו מהההה עכשיו הצ'יפ עושה בעיות אפשר לפסיק להתעלל בספייק??????? ג'יזס אפשר חמש דקות בלי שמשהו יכאיב לו??
חחחחחחחחחחח היה קטע שספייק שואל את באפי "למי תתקשרי" ואני מיד צעקתי "גוסט באסטרס!!" ואז ספייק קרא את המחשבות שלי ואמר "אי אפשר להגיד את זה יותר הא?":-D:-D
מה הקטע של היוזמה הנודניקים האלה למה לתת להם שעה להתרוצץ בחושך ולהלחם במפלץ רק כדי להגיד "אה בעצם באנו לעזור".
וואה וואה אז עכשיו באפי צריכה להחליט האם היא באמת מאמינה בספייק מספיק כדי להוציא את הצ'יפ? זה חתכת הצבעת אמון. אפילו אני לא בטוחה מה הייתי עושה:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אף פעם לא היה לי אפילו קרוב לאובססיית ג'יילס שלך יש,
אבל זה באמת מאוד כיף שהוא מופיע המון (בנתיים) בעונה הזאת
חחחחחחחחחח איך הוא כזה "מישהי סיפרה להן שאני צריך לרקוד הוקי פוקי" ועוד כמה דברים:-D:-D
חחחחח כן זה טוב
כמובן שחטפתי התקף לב כשהם הבינו שהוא לא נגע באף אחד אבל איכשהו גם זה הרגיע אותי שזה כנראה טוויסט לא נכון כמו עם דון הלא קוטלת. (וגם מזל שניק הרגיע אותי קודם לא הייתי עומדת בזה הייתי קופצת לסוף הפרק לוודא!!)
בצפייה ראשונה בסדרה לחלוטין לא שמתי לב לזה, אבל באמת אנחנו לא רואים אותו נוגע בשום דבר עד כה מאז שהוא הגיע לסאנידייל.
אני לא זוכר אם האמנתי שזה באמת נכון בצפייה ראשונה (כלומר החל מזה שהם חשבו על זה בפרק הזה.
לא זה לא. זה כמו שהליכה על הקרקע המוצקה לא מראה שהוא מוחשי
ואז: "אז אתם חושבים שאני רשע אם אני לוקח חבורת בנות לטיול ו*לא* נוגע בהן":-D:-D:-D
חחחחחח
זה גם כזה מצחיק שהם תוקפים אותו וממששים אותו, כאילו זה לא ברור שהוא מוחשי מהשניה הראשונה שהם מפילים אותו.
וגם מצחיק שכולם ממשיכים למשש אותו ואז הוא קולט שזה כולל גם את אנדרו שהווא בקושי מכיר.

אגב, המוח שלי לחלוטין כנראה המציא שבהמשך הסצנה הזאת ג'יילס מזכיר לכל אחד מהם שהוא כן ראה שג'יילס מוחשי. למשל שהוא נתן להם ספר או משהו כזה.
כי זה ממש מוזר אם באמת אף אחד מהם לא נגע בו. לפחות כל ההיסטריה הזאת לא כללה את באפי כי אם היא לא חיבקה אותו מאז שהוא הגיע זה הזוי ומטורף.
איכס וורן.
אבל היה משעשע הקטע הזה שכולם חשבו שזה הראשון וכל אחד בתורו נבהל והיא כזה "לאאא אני ווילו" ואז באפי הרביצה לו/לה לוודא:-D
לא הבנתי למה הנשיקה השניה מקנדי תקנה את זה אבל שיהיה.
לחלוטין איכס וורן.
זה באמת עצוב שווילו הרגישה רע שהיא מנשקת מישהי אחרת.
הקטע שהיא יורדת וכולם נבהלים נורא מצחיק. באפי לחלוטין בתגובה לא הגיונית כי אם זה הראשון אז אגרוף לא ישנה שום דבר. אבל אפשר להבין את האינסטינקט לאגרום כשרואים את וורן.
מאוד הצחיק אותי גם התגובות של אנדרו. בהתחלה חרדה כשהוא חושב שזה שוב הראשון שמטריף אותו. ואז שמחה כשהוא חושב שזה וורן האמיתי (ומחבק את ווילו בחיבוק שלא נאה לתת לבחורה). זה כמובן גם נורא מטריד שהוא עדיין מאוהב קצת בוורן אחרי כל מה שהוא עשה, אבל אנדרו דפוק בשכל וזה לא חדש.
איימי באמת חראית. נורא חבל לי שהיא הפכה לכזאת מגעילה. היא דמות ישנה מאוד בסדרה, עוד מהפרק השלישי שלה.

במיוחד היה נוראי איך ווילו באמת נעשית וורן גם מבפנים. זה משהו שאני לא זכרתי שקורה. וממש לא זכרתי את זה שהיא קונה אקדח ומגיעה לחצר בדיוק כמו וורן בעונה הקודמת.
אני גם לא בטוח למה הנשיקה השנייה תיקנה את המצב. אולי כי זה עזר לווילו להבין שהיא לא נוראית.

*אגב, רק להבהיר בשלב הזה אני עוד לא שנאתי את קנדי, אבל ברור שזה צובט בלב שווילו עם מישהי אחרת.
גם אנחנו קיבלנו יחסית שקט מהבנות. רק אחת נותרה מאחור.
יאוו ספייק קושר את עצמווו כדי לא לפגוע באחרים כי הוא לא סומך על עצמו בלי באפי אוח;-(
נווו מהההה עכשיו הצ'יפ עושה בעיות אפשר לפסיק להתעלל בספייק??????? ג'יזס אפשר חמש דקות בלי שמשהו יכאיב לו??
חחחחחחחחחחח היה קטע שספייק שואל את באפי "למי תתקשרי" ואני מיד צעקתי "גוסט באסטרס!!" ואז ספייק קרא את המחשבות שלי ואמר "אי אפשר להגיד את זה יותר הא?":-D:-D
מה הקטע של היוזמה הנודניקים האלה למה לתת להם שעה להתרוצץ בחושך ולהלחם במפלץ רק כדי להגיד "אה בעצם באנו לעזור".
אני מניח שהם לא היו שם כל הזמן הזה אלא רק הגיעו (ומצאו את המפסק של האורות).
זה די מצחיק שהיא התקשרה לטלפון שהיה לה של היוזמה והתעקשו איתה שם שזאת חנות פרחים והיא כבר לא הייתה בטוחה אם זה אמיתי.
למרות שגם אולי זה כן חנות פרחים אבל פשוט עדיין מצוטטים לה לטלפונים.
גם מצחיק אותי שהמפקד הצבאי הזה קורא לספייק שיטהד או משהו כזה כי ככה ריילי קרא לו.
זה דווקא יפה מאוד מצד ריילי שהוא סומך לחלוטין על באפי שהוא מוכן שיוציאו לספייק לחלוטין את הצ'יפ אם זה מה שהיא רוצה.
וואה וואה אז עכשיו באפי צריכה להחליט האם היא באמת מאמינה בספייק מספיק כדי להוציא את הצ'יפ? זה חתכת הצבעת אמון. אפילו אני לא בטוחה מה הייתי עושה:-D
רגע, הפרק נגמר בלי שאנחנו יודעים מה היא בחרה?

Lhuna3

Well-known member
חיים שלי ג'יילס|מאוהב|
:-D כל הקטע הזה מעולה באמת, וידעתי שגם תילחצי קצת לרגע :-D
הכי מצחיק שהם כולם ממששים אותו "באופן לא לגמרי נאות" :-D
וכן, הקטע ש"יצורים" שהם לכאורה לא מוחשיים אבל הם בכל זאת יושבים על דברים, והולכים רצפות וכל זה הוא קצת חור בקונספט של בלתי-מוחשי... |פנים| זה הפריע לי גם בכל מיני הזדמנויות.
איכס וורן.
ממש חלאה איימי! איזה דבר מגעיל ואיזה מסכנה ווילו היתה ;-(
וקנדי קצת מעצבנת בתחילת הפרק, אבל מרגע שזה קורה לווילו היא ממש בסדר ותומכת בה יפה לדעתי.
OMG איזה נשמה יש לו |מאוהב| והוא גם כל כך יפה |מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|
1703953557839.png
חחחחחחחחחחח היה קטע שספייק שואל את באפי "למי תתקשרי" ואני מיד צעקתי "גוסט באסטרס!!"
מי לא? חחחח
מעצבנים כהרגלם |שפם|
אבל אהבתי את זה שמוסר לה את הפקודות שריילי נתן לו:
וזה כשהמפקד מהיוזמה מוסר לבאפי את ההוראות שקיבל מריילי:
we're to provide you anything you need to help ass-face here...
ah... those were his exact words, ma'am

כן הא ;-#

didalf

Well-known member
אף פעם לא היה לי אפילו קרוב לאובססיית ג'יילס שלך יש,
פסדר אין לך טעם.

אבל זה באמת מאוד כיף שהוא מופיע המון (בנתיים) בעונה הזאת
סתומרת היה יותר כיף כשהוא היה שחקן קבוע אבל לעומת עונה 6 כן הרבה יותר כיף.

לא זה לא. זה כמו שהליכה על הקרקע המוצקה לא מראה שהוא מוחשי
מממ אוקי.
אז לגעת בכסא זה מוחשי אבל לשבת עליו לא?

זה גם כזה מצחיק שהם תוקפים אותו וממששים אותו, כאילו זה לא ברור שהוא מוחשי מהשניה הראשונה שהם מפילים אותו.
וגם מצחיק שכולם ממשיכים למשש אותו ואז הוא קולט שזה כולל גם את אנדרו שהווא בקושי מכיר.
הכי מצחיק שהם כולם ממששים אותו "באופן לא לגמרי נאות" :-D
כן מהבולים:-D:-D
כי זה ממש מוזר אם באמת אף אחד מהם לא נגע בו. לפחות כל ההיסטריה הזאת לא כללה את באפי כי אם היא לא חיבקה אותו מאז שהוא הגיע זה הזוי ומטורף.
היא לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הייתה את הסצנה הזאת בפרק שהוא חזר כשהיא דיברה על זה שהיא התגעגעה אליו והם לא התחבקו!! בדקתי!!
מחדל בהחלט.

הקטע שהיא יורדת וכולם נבהלים נורא מצחיק. באפי לחלוטין בתגובה לא הגיונית כי אם זה הראשון אז אגרוף לא ישנה שום דבר.
למה הגיוני מאד כי אם זה הראשון היא לא הייתה יכולה להרביץ לו אז זאת שלילה חשובה.
אבל אפשר להבין את האינסטינקט לאגרום כשרואים את וורן.
תכלס:-D

במיוחד היה נוראי איך ווילו באמת נעשית וורן גם מבפנים.
כן:-(

*אגב, רק להבהיר בשלב הזה אני עוד לא שנאתי את קנדי,
מעניין אז מה היא כבר תעשה שאתה כ"כ שונא אותה:-D
אבל ברור שזה צובט בלב שווילו עם מישהי אחרת.
כן:-(

גם אנחנו קיבלנו יחסית שקט מהבנות.
תכלס, הן קצת קרציות.
אני מניח שהם לא היו שם כל הזמן הזה אלא רק הגיעו (ומצאו את המפסק של האורות).
אה אוקי שיהיה

גם מצחיק אותי שהמפקד הצבאי הזה קורא לספייק שיטהד או משהו כזה כי ככה ריילי קרא לו.
וזה כשהמפקד מהיוזמה מוסר לבאפי את ההוראות שקיבל מריילי:
we're to provide you anything you need to help ass-face here...
ah... those were his exact words, ma'am
כן:-D
זה דווקא יפה מאוד מצד ריילי שהוא סומך לחלוטין על באפי שהוא מוכן שיוציאו לספייק לחלוטין את הצ'יפ אם זה מה שהיא רוצה.
ממ תכלס כן
רגע, הפרק נגמר בלי שאנחנו יודעים מה היא בחרה?
אכן.

:-D כל הקטע הזה מעולה באמת, וידעתי שגם תילחצי קצת לרגע :-D
קצת?? אם לא הייתם אומרים לי הייתי נלחצת המון.
למרות שממה שראינו מהראשון הוא לא מצליח להעמיד פנים הרבה זמן, די מהר הוא חושף את עצמו בתוך הדמות.

וכן, הקטע ש"יצורים" שהם לכאורה לא מוחשיים אבל הם בכל זאת יושבים על דברים, והולכים רצפות וכל זה הוא קצת חור בקונספט של בלתי-מוחשי... |פנים| זה הפריע לי גם בכל מיני הזדמנויות.
תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

וקנדי קצת מעצבנת בתחילת הפרק, אבל מרגע שזה קורה לווילו היא ממש בסדר ותומכת בה יפה לדעתי.
נכון.

OMG איזה נשמה יש לו |מאוהב| והוא גם כל כך יפה |מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|
1703953557839.png
וואי מממש|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|

מי לא? חחחח
:-D

Aranel Nenharma

Well-known member
הפוטנציאליות לא אמורות להיות נערות בנות 16? כאלו זה לא הקטע של הקוטלת?
ווילו היא במינימום בת 21
אז כן הקשר בין ווילו לקנדי קריפי
וגם למה לא עוזבים את ווילו בשקט. היה לה קראש על זאנדר וישר משם קפצו לקשר עם עוז וישר משם לקשר על טארה, וטארה היה אמור להיות אהבת אמת, אז תנו לה קצת זמן לעכל את זה וזה גם בסדר להיות לבד קצת, לא כל דמות אישה בסדרה צריכה זוגיות

didalf

Well-known member
ווילו היא במינימום בת 21
אני גם חשבתי אבל נדמה לי שמתישהו קנדי זרקה הערה על זה שהיא יחסית מבוגרת. משהו בסגנון שהיא כמעט כבר עברה את זמנה להיות קוטלת. אז נראה לי שהיא טיפה יותר מבוגרת מהאחרות ואז זה סביר.

Lhuna3

Well-known member
באפי 7X13
ווילו היא במינימום בת 21
גם את צריכה שאני אזכיר לך את באפי ואנג'ל? ;-#
בכל אופן זה לא מרגיש לי קריפי. גם אם היא בת 16. האם קשר בין בת/ן 16 לבת/ן 21 זה משהו הכי בריא ורצוי? כנראה שברוב המקרים לא.
אבל זה באמת מרגיש לכן קריפי? לא יודעת, לי קנדי ממש לא הרגישה כמו ילדה ביחס לווילו ובטח לא שווילו מנסה לנצל אותה או משהו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה לא חור.
זה העמדת פנים. כוח משיכה לא משפיע על הראשון ולכן הוא לא נופל דרך הרצפה או דרך הכסא.
בעיקרון אותם חוקים עובדים על משהו לא מוחשי כמו על הולוגרמה. אם אני אעשה הולוגרמה ואגרום לה להיות בתנוחה של ישיבה בדיוק מעל כסא אז זה יראה כאילו היא יושבת על הכסא.
אז לגעת בכסא זה מוחשי אבל לשבת עליו לא?
לגעת בכיסא ולשבת על כסא זה הגיוני.
זה לא הגיוני אם הוא מזיז את הכיסא בשביל לשבת עליו.
זה פשוט נראה כאילו הוא יושב על הכיסא.
היא לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הייתה את הסצנה הזאת בפרק שהוא חזר כשהיא דיברה על זה שהיא התגעגעה אליו והם לא התחבקו!! בדקתי!!
מחדל בהחלט.
אני יודע שלא ראינו אותם מתחבקים, וזה באמת הזוי שהיא לא התחבקה איתו מיד (אחרי שהפוטנציאליות המעצבנות זזו מהדרך), אבל אני לא מאמין שהיא לא חיבקה אותו בכל הזמן שעבר בזמן שאנחנו לא ראינו.
למה הגיוני מאד כי אם זה הראשון היא לא הייתה יכולה להרביץ לו אז זאת שלילה חשובה.
הגיוני יותר פשוט להזיז את היד ולגעת לו בכתף כדי לראות שהוא מוחשי.
למרות שממה שראינו מהראשון הוא לא מצליח להעמיד פנים הרבה זמן, די מהר הוא חושף את עצמו בתוך הדמות.
כשהוא שיחק את הפוטנציאלית הזאת איב אז הוא היה שם כמה ימים.
ווילו היא במינימום בת 21
באמת חשבתי על זה, אבל אני לא זוכר שחשבתי על זה בעבר.
אבל נראה לי שקנדי יותר מבוגרת מ16. הא אמרה באחד הפרקים הקודמים שהיא חושבת שהיא כבר מבוגרת מידי בשביל להיבחר בתור קוטלת.
וגם למה לא עוזבים את ווילו בשקט. היה לה קראש על זאנדר וישר משם קפצו לקשר עם עוז וישר משם לקשר על טארה, וטארה היה אמור להיות אהבת אמת, אז תנו לה קצת זמן לעכל את זה וזה גם בסדר להיות לבד קצת, לא כל דמות אישה בסדרה צריכה זוגיות
זה קטע בהרבה סדרות שדמויות לא נשארות ללא מערכת יחסים למשך זמן.
ג'יילס ודון הם יוצאי הדופן כאן. (אבל זה כי הם לא בטווח גילאים שמכוונים אליו)
גם את צריכה שאני אזכיר לך את באפי ואנג'ל? ;-#
והקטע עם הפרש הגילאים בין באפי ואנג'ל זה שזה לא רק שהוא בן יותר ממאתיים, אלא הוא הפך להיות ערפד כשהוא היה בשנות ה20 שלו, ככה שזה בכל מקרה בעייתי שהוא עם בת 16.

Lhuna3

Well-known member
זה לא חור.
זה העמדת פנים. כוח משיכה לא משפיע על הראשון ולכן הוא לא נופל דרך הרצפה או דרך הכסא.
בעיקרון אותם חוקים עובדים על משהו לא מוחשי כמו על הולוגרמה. אם אני אעשה הולוגרמה ואגרום לה להיות בתנוחה של ישיבה בדיוק מעל כסא אז זה יראה כאילו היא יושבת על הכסא.
לגעת בכיסא ולשבת על כסא זה הגיוני.
זה לא הגיוני אם הוא מזיז את הכיסא בשביל לשבת עליו.
זה פשוט נראה כאילו הוא יושב על הכיסא
.
כשאדם מוחשי יושב על כסא, אז השומן בטוסיק והירכיים שלו נדחק למעלה וכאילו מתיישר. זה לא יקרה למי שהגוף שלו לא מוחשי, ולכן זה בלתי אפשרי עבורו לשבת על כיסא בצורה שתראה מציאותית.
זה יראה כאילו שהחלק התחתון שלו עובר דרך הכיסא, או שהוא כורע באופן מוזר שהטוסיק רק נוגע בכיסא ולא נשען עליו.
ובשביל ללכת על ריצפה בצורה משכנעת אתה צריך להרגיש איפה היא בדיוק נמצאת בשביל להניח את הרגליים בכל צעד בגובה המדויק שהנעל על הריצפה, מבלי שזה יראה מוזר כאילו אתה קצת שוקע לתוכה או קצת מרחף מעליה.
בכלל בגלל שכוח המשיכה לא פועל עלייך זה נראה לי בלתי אפשרי להתנהל במרחב בצורה שנראיית טבעית לבנאדם.

למעלה