❤️שרשור בוקר שבת - היום ה99 בבית - עדכונים❤️

מצב
הנושא נעול.

נטה אונה

Well-known member
לא רחוקים.
זלגו לפה הרבה תכנים מהקבוצה. אני שם ולכן רואה מה זולג.
בעיקר זלגו לפה הדברים החיוביים.
אני בעצמי כשראיתי שזולגים לפה תכנים הבאתי לפה גם תכנים...(את הפחות חיוביים בעיני)
וזאת כדי לתת תמונה שלמה.
אז אני אשמח לדוגמאות ספציפיות
כי אני לא באמת סגנית של קארידוס או חברה בצבא הווטאבר

אלזה4

Well-known member
אז אני אשמח לדוגמאות ספציפיות
כי אני לא באמת סגנית של קארידוס או חברה בצבא הווטאבר
זה קצת בעייתי דוגמאות ספציפיות...
כי זה מצביע ישירות על גולשים..
ולא בא לי..
ממש לא בא לי..
אם זה ממש מעניין אותך אכתוב לך בפרטי..
אבל גם זה לא בא לי..
בואי נעצור פה..
מקווה שאת מאמינה לי שזלגו לפה תכנים...ולכן אני הבאתי לפה תכנים גם..כדי לתת את התמונה המלאה של "צבא האמת". (תני לי קצת קצת קרדיט. לרוב אני אמינה..)
תאמיני לי שלא אני זאת שהבאתי את השיח אודות הקבוצה הזו לפה..
כשראיתי שזולגים לפה דברים אפילו הצטרפתי לקבוצה מחדש (כי עזבתי אותה) כדי לקבל את התמונה המלאה..
ועזבי..זה נהיה מביך להתעסק בקבוצות האלה...מודה שנפלתי

נטה אונה

Well-known member
זה קצת בעייתי דוגמאות ספציפיות...
כי זה מצביע ישירות על גולשים..
ולא בא לי..
ממש לא בא לי..
אם זה ממש מעניין אותך אכתוב לך בפרטי..
אבל גם זה לא בא לי..
בואי נעצור פה..
מקווה שאת מאמינה לי שזלגו לפה תכנים...ולכן אני הבאתי לפה תכנים גם..כדי לתת את התמונה המלאה של "צבא האמת". (תני לי קצת קצת קרדיט. לרוב אני אמינה..)
תאמיני לי שלא אני זאת שהבאתי את השיח אודות הקבוצה הזו לפה..
כשראיתי שזולגים לפה דברים אפילו הצטרפתי לקבוצה מחדש (כי עזבתי אותה) כדי לקבל את התמונה המלאה..
ועזבי..זה נהיה מביך להתעסק בקבוצות האלה...מודה שנפלתי
אני לא אוהב אותך אבל אני אבוא אתך :)
תודה על הכנות ועל הדיון

שיישרף הצרפתי עוד שבוע, עלייך אני מתה, לא יעזור |לב אדום| |לב אדום| |לב אדום|

ראש גזר 6789809896

Well-known member
שורה תחתונה נטע..
תנו להתמרמר בשקט על זהות המנצח..:p
זה מה שנותר לנו
ושאני כותבת תנו - לא מתכוונת אליך אישית..
אין בעיה אז אנחנו נהיה בסכסוך ולא נפתח חונטה משותפת של תום וגוזי והנשיקות שלהם

Moiya_1

Well-known member
אכן פוסידון מצעד איוולת, אך גם במצעדי איוולת תופס הביטוי כל קוץ...פרח...מדבר.
אז הרשמים שלי קצת אחרים. לינור ורמי - היו קשים לצפיה, ביחד ולחוד ולא בשל גילם, אלא בשל האובססיביות המבחילה שפיתחו האחד כלפי השני, הצדדים הכל כך מכוערים שהצליחו להאיר האחד אצל השני ובעיקר ניבולי הפה או מדוייק יותר האלימות המילולית הקשה והדוחה, בלשון המעטה, שטיפחו ושילהבו האחד אצל השני. לא בכדי לינור יצאה/הוצאה- לתחושתי חלק מזה לפחות היה זה נסיון לשקם את תדמיתו של רמי. לגבי ג'וזי ועניין השחקן - אם ישב לפני הכניסה וכתב תכנית מפורטת, רב שלבית, כיצד לגרוף את המיליון, תוך אימונים אינטנסיביים מול המראה והצליח כל כך לדבוק בה- להצחיק, לרגש, לבכות, להקפיץ נולדס, לקנח בקרפ ולחוות חרדה ועשה את כל אלו לפי אות, אז שאפו! מגיעה לו הזכיה- זה כל כך הרבה יותר והרבה יותר טוב ממה שעשה שם כל אחד אחר.
ואם לא על כל אלו, אז על כך שרק האינטרקאציה עם ג'וזי (למעט כאבו על בנו) הצליחה להוציא מרמי צדדים טובים, רגישים וחומלים וכמעט השכיחה, ממני לפחות, את כל ההתנהגות הבזויה שלו קודם לכן. עד כדי כך שאני ממש יכול לצפות בו כעת.
בהצלחה ג'וזי!!
אהבתי!

andersonian

Well-known member
אכן פוסידון מצעד איוולת, אך גם במצעדי איוולת תופס הביטוי כל קוץ...פרח...מדבר.
אז הרשמים שלי קצת אחרים. לינור ורמי - היו קשים לצפיה, ביחד ולחוד ולא בשל גילם, אלא בשל האובססיביות המבחילה שפיתחו האחד כלפי השני, הצדדים הכל כך מכוערים שהצליחו להאיר האחד אצל השני ובעיקר ניבולי הפה או מדוייק יותר האלימות המילולית הקשה והדוחה, בלשון המעטה, שטיפחו ושילהבו האחד אצל השני. לא בכדי לינור יצאה/הוצאה- לתחושתי חלק מזה לפחות היה זה נסיון לשקם את תדמיתו של רמי. לגבי ג'וזי ועניין השחקן - אם ישב לפני הכניסה וכתב תכנית מפורטת, רב שלבית, כיצד לגרוף את המיליון, תוך אימונים אינטנסיביים מול המראה והצליח כל כך לדבוק בה- להצחיק, לרגש, לבכות, להקפיץ נולדס, לקנח בקרפ ולחוות חרדה ועשה את כל אלו לפי אות, אז שאפו! מגיעה לו הזכיה- זה כל כך הרבה יותר והרבה יותר טוב ממה שעשה שם כל אחד אחר.
ואם לא על כל אלו, אז על כך שרק האינטרקאציה עם ג'וזי (למעט כאבו על בנו) הצליחה להוציא מרמי צדדים טובים, רגישים וחומלים וכמעט השכיחה, ממני לפחות, את כל ההתנהגות הבזויה שלו קודם לכן. עד כדי כך שאני ממש יכול לצפות בו כעת.
בהצלחה ג'וזי!!
שאף אחד כאן לא יתבלבל:הצרפתי הוא צ'רמר אמיתי עם אינטליגנציה ריגשית גבוהה ומבין עניין נצורה מרשימה ביותר....
יש לו חוץ מסיפור קשה גם הרבה מעלות,כל מי שיגיד אחרת הוא לא מציאותי
אבל.....
הוא שחקן.
אם רמת המשחק של המהנדס המוחרם הייתה בגובה של ים המלח,זו של הצרפתי
הגיעה לגלקסיה אחרת....את זה אי אפשר לקחת ממנו
עכשיו,חלק מהציבור רואה קודם את המשחק וחלק האחר(הרוב) רואה כל מה שמסביב

האח הגדול הוא כמו צפייה בסרט קולנוע
בסוף הסרט,משני האולמות כולם יוצאים מרוצים ועם חיוך על הפנים....גם אלה שראו
"צ'ארלי חחצי" וגם אלה שראו "the conversation" עם ג'יין הקמן

ראש גזר 6789809896

Well-known member
שאף אחד כאן לא יתבלבל:הצרפתי הוא צ'רמר אמיתי עם אינטליגנציה ריגשית גבוהה ומבין עניין נצורה מרשימה ביותר....
אבל.....
הוא שחקן.

נו אז כיף לו אחרי התוכנית שיעזוב את המוזיקה וילך למשחק אם הוא טוב בזה אם אני רמי מציע לו תפקיד במחזה הבא שלי

אבל.....
הוא שחקן.

מזכיר לי חבר טוב טוב שלי צוללן מוסמך חמישה כוכבים, צלל פעם בשלולית, מסכן נדפקה לו המסכה במדרכה. כמה דיברנו איתו...אבל ככה הוא
רואה מעמקים היכן שאין. ברוך השם, הוא החלים, רק לפעמים טועה וחושב שתחתיות הן מעמקים.

andersonian

Well-known member
מזכיר לי חבר טוב טוב שלי צוללן מוסמך חמישה כוכבים, צלל פעם בשלולית, מסכן נדפקה לו המסכה במדרכה. כמה דיברנו איתו...אבל ככה הוא
רואה מעמקים היכן שאין. ברוך השם, הוא החלים, רק לפעמים טועה וחושב שתחתיות הן מעמקים.
כועס/ת כשלמישהו אחר יש דעה שונה?יעבור לך,או שלא.

willing

Well-known member
אאוצ' על המשל :ROFLMAO:

TalBrit

Well-known member
אבל.....
הוא שחקן.

כשקארין אמרה לג'וזי שהוא שחקן בתחילת העונה הוא מאוד נפגע, ואז חייך בחדר האח ואמר "האמת... זה קצת נכון"

טנטוס

Well-known member
איזה כיף לראות כותבים של פעם ועוד יותר שהם כותבים מרחשי ליבך, כל העונה הפורום לא תמך כל כך בפייבוריט שלי יתרה על כך גם השמיץ אותו לפרקים. כיף לי שמעשהו אוהב את מי שאני אוהבת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה