❤️שרשור בוקר שבת - היום ה99 בבית - עדכונים❤️

מצב
הנושא נעול.

zoecho

Well-known member
בוקר טוב
שבת נעימה לכולם
|חיבוק|
עדינה בוקר טוב ושבת שימשית וטובה לך ולכל הפורום
מאתמול בערב-לילה. יש לי פס כחול כהה על השורה של הוספת תגובה, דיווח, לייק.
מה זה? בתודה מראש למענה

נערך לאחרונה ב:

poseidon111

Active member
אה, לא ממש היתה כוונה לכתוב משהו כשראיתי את מצעד האיוולת בדמות הדיירים שנכנסו לבית במיטב מחלצותיהם
בשתי פעימות מבאסות.
אין טעם לכתוב את דעתי על הדיירים הסתמיים מכיון שהם סוג של העתק הדבק לדיירים מעונות קודמות.
אתעכב מעט רק על שלושה.
לינור היתה הפייבוריטית שלי. זה התחיל הפוך דרך אגב, חשבתי שהנה עוד בימבולה שתעשה פרצופים סקסיים כמיטב יכולתה
ותדבר על הב הב ומיאו מיאו אבל היא הפתיע אותי לחלוטין. אינטליגנציה רגשית גבוהה, קריאת מפה נכונה, רישות הבית ל"טובים ורעים"
(פרט לסליחה שלה ליהודה שהיה בלתי נסלח), וכמובן התמיכה הבלתי מסוייגת וההורית כלפי רמי. בכלל, יש לי כל כך הרבה מה להגיד על כל
החברה "הטובים" שדואגים לפער הגילאים שלה מרמי. צביעות במקרה הרע ומקארתיזם מוסרי במקרה הטוב. מי שמכם?
רמי, מה לעשות, אני מחבב אותו מאוד וכרגע הוא הפייבוריט (מה שאומר שכנראה יעוף בקרוב).
ואחרון אך מאוד לא חביב הוא ג'וזי.
הבן אדם לא אמין בשיט, שחקן שלמד את תפקידו בצורה מושלמת ומניפולטור רגשי מהרמה הגבוהה מפס היצור של לי שטראסברג.
הוא עונה על כל הצ'ק בוקס שצופי התכנית מצפים ממתמודד ויודע לחלק זאת בצורה מעוררת השתאות.
אין לי כח לפרט, מן הסתם, אלא רק לכתוב התרשמות.
אה, גם תום נשמע לי אחלה.

נטעה

Well-known member
מסכימה עם כמעט כל מה שכתבת!!!
לגבי לינור, לא סתם רמי מצא בה חברה, בת שיח ואוזן קשבת..
בחורה חדה, אינטיליגנטית, רואה ה-כל ומנתחת מצבים חברתיים בשלמות.
קל היה ליפול למלכודת החזות והדיבור הערסי, ולא להבחין שהיא המוח מאחורי הרבה תהליכים בבית..
גם "ההתאהבות" ביהודה, ההתנחמדות ולקקנות אליו היתה אסטרטגית לחלוטין.. שבסופו של תהליך לא צלחה כיוון שמי שמדיח זה הצופים (או האח) ולא הדיירים, ורק חבל שהטריפה והקריבה את שפיותו של רמי ( שבאמת באמת חושבת שמעריכה, קשורה אליו ואוהבת אותו) על מזבח האינטרס האישי שלה להתקדם במשחק בכל מחיר (מהטיפוסים ש "לא רואה בעיניים").
גם עבורי רמי הוא הפייבוריט,
ואשר לג'וזי - מסכימה עם כל מילה!!!

נטה אונה

Well-known member
מסכימה עם כמעט כל מה שכתבת!!!
לגבי לינור, לא סתם רמי מצא בה חברה, בת שיח ואוזן קשבת..
בחורה חדה, אינטיליגנטית, רואה ה-כל ומנתחת מצבים חברתיים בשלמות.
קל היה ליפול למלכודת החזות והדיבור הערסי, ולא להבחין שהיא המוח מאחורי הרבה תהליכים בבית..
גם "ההתאהבות" ביהודה, ההתנחמדות ולקקנות אליו היתה אסטרטגית לחלוטין.. שבסופו של תהליך לא צלחה כיוון שמי שמדיח זה הצופים (או האח) ולא הדיירים, ורק חבל שהטריפה והקריבה את שפיותו של רמי ( שבאמת באמת חושבת שמעריכה, קשורה אליו ואוהבת אותו) על מזבח האינטרס האישי שלה להתקדם במשחק בכל מחיר (מהטיפוסים ש "לא רואה בעיניים").
גם עבורי רמי הוא הפייבוריט,
ואשר לג'וזי - מסכימה עם כל מילה!!!
תיק איפור וסיגריות, לרמי יש מזל שהיא הודחה

הצודקת11

Well-known member
אה, לא ממש היתה כוונה לכתוב משהו כשראיתי את מצעד האיוולת בדמות הדיירים שנכנסו לבית במיטב מחלצותיהם
בשתי פעימות מבאסות.
אין טעם לכתוב את דעתי על הדיירים הסתמיים מכיון שהם סוג של העתק הדבק לדיירים מעונות קודמות.
אתעכב מעט רק על שלושה.
לינור היתה הפייבוריטית שלי. זה התחיל הפוך דרך אגב, חשבתי שהנה עוד בימבולה שתעשה פרצופים סקסיים כמיטב יכולתה
ותדבר על הב הב ומיאו מיאו אבל היא הפתיע אותי לחלוטין. אינטליגנציה רגשית גבוהה, קריאת מפה נכונה, רישות הבית ל"טובים ורעים"
(פרט לסליחה שלה ליהודה שהיה בלתי נסלח), וכמובן התמיכה הבלתי מסוייגת וההורית כלפי רמי. בכלל, יש לי כל כך הרבה מה להגיד על כל
החברה "הטובים" שדואגים לפער הגילאים שלה מרמי. צביעות במקרה הרע ומקארתיזם מוסרי במקרה הטוב. מי שמכם?
רמי, מה לעשות, אני מחבב אותו מאוד וכרגע הוא הפייבוריט (מה שאומר שכנראה יעוף בקרוב).
הבן אדם לא אמין בשיט, שחקן שלמד את תפקידו בצורה מושלמת ומניפולטור רגשי מהרמה הגבוהה מפס היצור של לי שטראסברג.
הוא עונה על כל הצ'ק בוקס שצופי התכנית מצפים ממתמודד ויודע לחלק זאת בצורה מעוררת השתאות.
אה, גם תום נשמע לי אחלה.
פוסידון היקר
היית חסר פה מאוד העונה
מסכימה לגבי גוזי
אוהבת את רמי מאוד

נטה אונה

Well-known member
בשתי פעימות מבאסות.
אתעכב מעט רק על שלושה.
אה, גם תום נשמע לי אחלה.
לינור ואינטילגנציה רגשית גבוהה :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
אהבלה שסיבבה את רמי החד על האצבע שלה לטובתה האישית. וג'וזי הוא המניפולטור.

נערך לאחרונה ב:

sashalola

Well-known member
פוסידון |4U|
איזה כיף לראות אותך!
מעניין מה שאתה כותב על רמי ולינור.
אני לא התחברתי לדיירים (הממוחזרים) וגם לא לפורמט החדש של הפורום.
היחסים בין רמי ולינור נראו לי כפוטנציאל מסקרן מכל המערכות (למצלמה,לדעתי) הבנליות שנוצרו והתפרקו מבלי להותיר שובל של עניין.
כל השאר סתם.

poseidon111

Active member
פוסידון |4U|
איזה כיף לראות אותך!
מעניין מה שאתה כותב על רמי ולינור.
אני לא התחברתי לדיירים (הממוחזרים) וגם לא לפורמט החדש של הפורום.
היחסים בין רמי ולינור נראו לי כפוטנציאל מסקרן מכל המערכות (למצלמה,לדעתי) הבנליות שנוצרו והתפרקו מבלי להותיר שובל של עניין.
כל השאר סתם.
תודה. כל הנושא של רמי ולינור יצא מכל פרופורציה. אפשר היה לחשוב שה"זקן השובב" חמד לו בת עשרה
נטולת בינה או יכולת להבחין בין טוב לרע וביצע בה את זממו.
אנשים מקטינים אותה, מבלי לרצות כנראה, לרמה של אחת שלא יודעת מה טוב עבורה או מה היא רוצה.
ההתנשאות הזו לגבי מה טוב עבור אחרים רק בגלל הגיל הביולוגי של אחד מהמשתתפים (ובנינו, מבחינה רגשית הוא הצעיר מבינהם) ומבלי להתחשב בגיל המנטלי, מפריעה לי.

Goneril 4444

Well-known member
תודה. כל הנושא של רמי ולינור יצא מכל פרופורציה. אפשר היה לחשוב שה"זקן השובב" חמד לו בת עשרה
נטולת בינה או יכולת להבחין בין טוב לרע וביצע בה את זממו.
אנשים מקטינים אותה, מבלי לרצות כנראה, לרמה של אחת שלא יודעת מה טוב עבורה או מה היא רוצה.
ההתנשאות הזו לגבי מה טוב עבור אחרים רק בגלל הגיל הביולוגי של אחד מהמשתתפים (ובנינו, מבחינה רגשית הוא הצעיר מבינהם) ומבלי להתחשב בגיל המנטלי, מפריעה לי.
לגבי רמי זו גילנות במיטבה
הקשר של רמי ולינור מאוד מסקרן לטעמי יש שם התאהבות מוחלטת של רמי בלינור
גם לי לא מפריע פער הגילאים ורמי הוא ממש לא קשיש תורני נראה מעולה ונפשו צעירה
הרגשה שלי.. שזה יתפתח לרומן עם הזמן

andersonian

Well-known member
לגבי רמי זו גילנות במיטבה
הקשר של רמי ולינור מאוד מסקרן לטעמי יש שם התאהבות מוחלטת של רמי בלינור
גם לי לא מפריע פער הגילאים ורמי הוא ממש לא קשיש תורני נראה מעולה ונפשו צעירה
הרגשה שלי.. שזה יתפתח לרומן עם הזמן
כל הסימנים מראים שזה לא יקרה
לינור כבר נפגשה עם בת הזוג של רמי....