תתעוררו H-)

• פותח הנושא zar
  • פורסם בתאריך

zar

New member
תתעוררו H-)

שבת שלום לכולם אנסה לא ליגעכם במילים, אבל חושבני שכל מילה חקוקה בסלע. מה קורה לכם אנשים? משך שהותי הקצרה בפורומים, חוזה חדשות לבקרים בהשתלחויות חסרות רסן האחד בשני. אומנם הבמה חופשייה לאמירה, אבל....... כבני 40 פלוס, וסביר להניח גם הורים, האם הזיקנה קפצה עליכם כה מוקדם? אחוזי תזזית אתם להגיב על כל פיפס, תוך העלאת משקעי עבר, חשיפת דברים אישיים שניגלו לכם במערכות קודמות, חיטוט ארכיוני של מי אמר מה, למי, ומתי. ה``אח הגדול`` השומר במרומים, מעלה מניבכי ההיסטוריה רישומים על מנת לקעקע אחרים?. ויכוחים נסח וועד הבית של למה ככה? לא מסכים, אלך להתלונן בעירייה. הערות נסח הרב עובדיה : תצא בחוץ או ש....... אם ילדכם ישימו עינם במה שאתם כותבים, ברי לי שהיו מתביישים בכם!! מטרת הפורומים, לדעתי, וקטונתי, הינה לאפשר לבני תמותה להעלות את אשר על רוחם ולחלקה בין שאר באי הפורום (המתאים לנושא), בתקווה לקבל תגובה, אוהדת או לא, להכיר ולהתוודע לאחרים, תוך שימוש במדייה אשר בלעדיה לא היה באפשרותם לעשות כן. לא כל כותב הינו משורר, חורז או סופר והבמה פתוחה לכולםםםם. גם תגובה בת מילה כוחה גדול ומספרת סיפור שלם. הפורום מהווה, לפחות עבור חלק מאיתנו, ``בריחה`` מחיי היומיום, מקום להתרגע בו, להשתולל מעט, לפנטז, לחלום, לקבל בו ליטוף ולקום עם כוחות מחודשים ליום נוסף. לצערי, והתכתובת העניפה מטה מאששת זאת, לא כך הם פני הדברים. על מנת לשמור ולשקם את הקיים, כולנו חייבים להתעורר ולזעוק לא עוד. וטובה שעה אחת קודם. לא רוצה להציג את עצמי כמוכיח בשער, אבל מישהו היה חייב לנענע אתכם מריבצכם ולהביט במראה. תתעוררו!!! שבת שלום צאר

אישה50

New member
בוקר טוב ZAR :cool:

כחדשה, רוצה לשאול, ברשותך, ZAR הוא שם או כוונה???? בוקר טוב

אורמור

New member
לאיש המראות..

כן שמת לנו מראה למול הפנים.. אופ`ס..לא כל כך יפה הפריזורה.. גם החיוך קצת עקום.. וההבעה לא משדרת יופי.. לא נעים.. אני לפחות רוצה להיות יפה..בעייני עצמי וכשאתה שם מראה מול הפרצוף..בעת הזאת.. אני לא.. אז יש שתי בררות.. א. להסיט את המראה ואותך ולהגיד..לא רוצה להסתכל ב.להגיד..אופ`ס..נכון לא יפה.. א,יותר קל..ב,יותר קשה כי מחייב עשיה אופרטיבית.. צריך לקום..להסתרק..ליישר את החיוך..להייטיב ההבעה אולי גם למרוח קצת לחות ולעשות קצת התעמלות.. אבל כיוון שהעשייה מן הסתם תגרום לי לאהוב עצמי קצת יותר.. אז אני קמה..והולכת להסתרק.. ולשים לב יותר מעתה.. כדי שבאמת לא תתעורר הבושה . ושהפורום לא יהפוך לצהובון מצחין.. אני גם לא אטיף.. אני אביט רק לתוך עצמי.. ואשמור צעדי.. מן הסתם אם יעשה גם ע``י האחרים..הכל יהפוך ליפה יותר ולוואי ונהייה גאים להביט שוב במראה.. תודה איש המראות תודה שעוררת אור

תהיו אמיתיים !!

פני הפורום כפני החברה והאינטרנט איננו בועה !! ומאחר ושניכם חדשים, מבין שאתם קצת הוזים, אבל לקוות לא מזיק, עד שדור הבא של גולשים, יהפוך אתכם לריאליים ואותם לחולמים...

אורמור

New member
חדשים בפורום..אך לא בחיים..

פני החברה..נכון לפעמים מסואבות בחיים..גם פרחים גם רקבונות.. וכמו שבחיים אני לעולם לא אשאב הנאה מגרירת מישהו ברפש בשום צורה כך גם כאן.. כל מה שציינתי הוא שקרה שנסחפתי.. וכמו שקורה לי בחיים ועוצרת הסוס וקוראת לו הההויייס!! גם כאן..עצרתי.. והלכתי להסתרק.. ותמיד אמשיך לחלום.. על טוב ויפה ושמח גם אם באף יעלה רייח. ולא הכל שמייח לא אפסיק להשתדל..ולנסות ולהייטיב ולייפות עד כלות הכוחות.. ודיר באלאק אתה אם לא תיצטרף.. כי אתיש אותך.. עד שתראה.. שאת הטוב אפשר להביא.. רק בכוח זה שאותו רוצים.. פשוט צריך לבחור.. ואני בחרתי.. אור

בגדי המלך החדשים.....

משירייך אבין ,כמו שאר הגולשים, שאת בגדייך הישנים הסרת לפני חודשים. ואולי כל שנות הסבל ,מנת חלקך, נבעו מיתרת מסירותך???מעודף ותרנותך?? היי שקולה ומדודה בנתינה, העניקי סובלנות ואהבה, רק למי שראוי לה, ולשאר הגיבי ולא בשתיקה. שתיקתך רבת השנים,עם המון אמונה, לאן בסופו של דבר הביאה???

אורמור

New member
אהה? שוב מתחת לחגורה?????

מבינה שהמקום הזה שם..מתחת לחגורה חביב עלייך.. אבל.. למרות הכל.. לא מצטערת.. לא חושבת שיכולתי אחרת.. זה מבנה של כרטיס..צרוב מלידה ואת האמת.. לו הייתי אחרת.. היה מוצא חן? היית אוהב? מה שכן..להפסיק ללטף את מי שלא ראוי.. אבל לא להחטיף לו סטירות.. זה כל השינוי.. אור

למדתי ש........

לפעמים אחרי הסטירה הסקס הוא אדיר.... :cool: ולמה אתן מבקשות ההתעוררות במכות על הטוסיק??? :cool:

הצאר-ניקולאי..מכיון שאתה תופס מעצמך

כיושב פה על תקן המוכיח בשער.. אעתיק תגובתי מפורום השירה לפה.. כדי להקל עליך את ההבנה.. ================================== כשבפעם הראשונה ראיתי את תגובתך הבתולית..חייכתי. ואולם,כשאני נוכח שאתה תופס מעצמך כבוטיק החסד וההתחסדות..הבנתי שאו שאתה חדש בפורומים או..שאתה לא מבין בהם.. הפורומים,זו השתקפות של החיים ממש יש כאן אהבות גדולות,ושנאות לא קטנות והכי הרבה יש פה קנאות.. אז לעיתים אוהבים,ולעיתים משתלחים כמו בחיים חביבי.. אנא,ברומא-התנהג כרומאי ובת-א..כמו בת-א..ולא כמאמא-תרזה כי אין מקום כזה..מאמא-תרזה.. מרק. ==================================

מרקי,הוא שאמרתי...אבל !!!

למה להיות בוטה לחולמים?? תן להם להתעורר ויהיו כאחד האדם. תן להם צ`אנס..... :cool:

zar

New member
למרקי הגבר שבגברים

התלבטתי קשות טרם כתיבת המענה, אך החלטתי להוכיחך שאפשר גם להיות רע ולא רק מתיפייף כפייתי, ולהשתלח ברשעות, כמוך, שמא תלמד. ומכיוון שבגרתי מהר, הרי מעט מחיצי לשוני. ראשית ברכותיי על כישוריך,ושמח אני שהינך יודע לבצע העתקה ולא נזקק להקלדה מחדש. ועתה לעיקר הדברים, והפעם אכתוב עבורך לאט בקצב הכתבה, שתבין. מצטער על שאין באפשרותי להוסיף ניקוד, כך שכולי תקווה שיחסיך עם השכנים שפירים והם יעזרו לך עם המילים ה``גדולות``.( אבל לך תדע? שכן אתה חי בת``א). עונה לך אחת לאחת (זאת אומרת נקודה נקודה, לא כמו זאת בסוף משפט) לא מבין מה היה צריך להבין הרבה שאני חדש בפורום שכן כתבתי זאת בצורה ברורה, אולי הקצב היה מהיר ושוב איתך הסליחה. סליחה – מילת נימוס הנאמרת בין בני תרבות, (אבל בני תרבות זה כבר מסובך להסביר). מבולבל מתשובתך האם כמשתתף בפורום אתה אוהב אותי, שונא או מקנא? אם התשובה באה מאהבה אזי אבקש שנית את סליחתך (ראה מעלה פירושה של מילה) אם משנאה, אזי באמת שלא מוצא סיבה לכך, שכן לא זכור לי שהרעתי לך במכוון או שלא, אי פעם. לנושא הקינאה פנים רבות. האם אתה חושש שכתיבתי תעלה על שלך? ארכוש את אהדת אנשי הפורום על פניך? אשא חן בפני נערתך? האם זה הדבר שהעבירך על דעתך? בטוחני שהדברים מעלה לא נשאו חן בעיניך, אך כדבריך......כאן השתלחות היא לחם חוק, למטבע יש שני צדדים ולפני שמשתינים בודקים את כיוון הרוח. רוצה אתה שאנהג כנהוג ברומי, אך רואה אני את ימי רומי האחרונים ומתריע על כך. ואתה, מבין שנוח לך להתבוסס במי המדמנה בהם אתה מתפלש, נהנה מהבועות ונמנע מלהביט ולהכיר מהניבט במראה ומהכתובת על הקיר. . ומכיוון שאתה הוא זה שהגבת כפי שהגבת, מתעוררת בי השאלה האם בוער הכובע על ראש ה.....? מצר אני על ההתעלמות של שאר באי הפורום וחש אני כילד בסיפור בגדי המלך ושואל אני, הרק אנו ה``חדשים`` רואים זאת? את המלך עירום. צאר

אישה50

New member
ארבל - וואו ....

זה ממש נשמע מתנשא.... נו באמת, ``אחד האדם``? - מי הוא? מה הוא? - אם תגדיר, נדע אולי לתחום עצמינו לסגנון,התנהגות, נושא? ואז אולי מרק יתרצה?... מהמעט שקראתי, מדבריך, נדמה לי שזה לא מה שהיית רוצה....

אישה50

New member
לדעתי, ארבל מהכרמל,

נכון שנאיביות נשמעת, לפעמים, כמו טפשות - אז מה הבעיה? למי היא מפריעה? אבל, לרוב, היא אפילו ברכה (נורא לחיות בלעדיה - שאל אותי, ותדע) ובמינון המתאים גם ממש לא מזיקה - אז למה לא לעודד אותה? סתם חומר למחשבה.... (*_*)

מנסיוני.........

את הנאיביים אוכלים חיים.... בעבודה,בבית,במס הכנסה,בביטוח הלאומי,כמעט בכל מקום.... מי שמתפטר מהנאיביות כמה שיותר ומסתגל לזאבים,גם אם איננו זאב בעצמו,ייטב לו. אולי זה כמו להתפטר מהבתולים !? :cool:

אישה50

New member
הוי ארבלון

אז אולי בוירטואליה היא בכל זאת יתרון???? וכעת, אם מראש תסלח לי, על מעט גסות (ובדיחות הדעת), ארבלון, אצטט את המשפט: איך שלא מסתובבים התחת מאחור (חחחח)- העיקר שהגעת שוב לבתולין (או לחור)... (ביני לביני הסמקתי, חככתי בדעתי, התגברתי ואת התגובה - למרות הכל - שלחתי....כבר אמרתי שנדבקתי???)

נו ..,אז תאשימי אותי !!!!!! :cool:

לפחות הפעם לא בווכחנות....אלא בצביעת לחייך... את יודעת ,בתוקף עיסוקי היומי אני מקצועי בגוונים ןמכאן הגיוונים. :cool:

אישה50

New member
חחחחח ארבל - האשמה?

למה לי ה-א-ש-מ-ה???? הרי עובדה היא עובדה היא עובדה...... ומה יצא לי מהטלת אשמה... כן מסמיקה לפעמים (גם בגללך)... אז מה???? חחחחחחחח ווכחנות? - גם היא לא ממש מפריעה.... וחריזה? - עינך הרואות, זה נחמד אבל לא ממש מצליחה (``אין לי את זה`` - כנאמר בעברית פשוטה) (*_*)

למעלה