תריס הסלון

bugmenot12

New member
שלום, אני צריכה לשפץ חלון גדול של דירה ישנה בקומה ראשונה (חלון שהוא כמעט בגודל הקיר). כרגע יש שם תריס רפפה שזה מאוד נוח מבחינת פרטיות. אם אתקין תריס חשמלי כנראה שאשאיר אותו סגור כל הזמן בגלל זה. מה כדאי להתקין שם ואיך אפשר לאבטח את החלון מפני פריצה? האם לשים סורגים על כל החלון? לא בטוחה שזה אפילו חוקי, יכול להיות שיש תקנות נגד. יש תריסי רפפה עם מנגנון נגד פריצות? תודה מראש.

רשר

Well-known member
מנהל
שלום, אני צריכה לשפץ חלון גדול של דירה ישנה בקומה ראשונה (חלון שהוא כמעט בגודל הקיר). כרגע יש שם תריס רפפה שזה מאוד נוח מבחינת פרטיות. אם אתקין תריס חשמלי כנראה שאשאיר אותו סגור כל הזמן בגלל זה. מה כדאי להתקין שם ואיך אפשר לאבטח את החלון מפני פריצה? האם לשים סורגים על כל החלון? לא בטוחה שזה אפילו חוקי, יכול להיות שיש תקנות נגד. יש תריסי רפפה עם מנגנון נגד פריצות? תודה מראש.
תקנות הבניה מחיבות לשמור על חזית הבניין בצורתה פרט להחלטה של כל הדיירים באישור ועדה לבניין עיר,
לכן סורג ניתן להתקין בין התריס לחלון, או בכל חלונות הבית באישור,
את התריס ניתן להחליף תוך שמירה על מראה אחיד של הבניין,
אם כוונתך לפתוח מעט מה טעם להשקיע בחשמל?
פריצה קל לבצע בכל מקום במיוחד קומות קרקע,

bugmenot12

New member
לפי מה שהבנתי יש תריסים חשמליים עם מנגנונים נגד פריצות. על תריס רפפה עם מנגנון נגד פריצה לא שמעתי. בשביל זה אני מתייעצת מה כדאי להתקין במקרה כזה?

רשר

Well-known member
מנהל
לפי מה שהבנתי יש תריסים חשמליים עם מנגנונים נגד פריצות. על תריס רפפה עם מנגנון נגד פריצה לא שמעתי. בשביל זה אני מתייעצת מה כדאי להתקין במקרה כזה?
כן יש ציוד הגנה שמקשה על הפורץ המקרי למשך כ 5 דקות,
אם התיאש בזמן הזה - נמנעה הפריצה
לא התיאש - הוא בפנים
אין לי אפשרות להמליץ על יצרן/מערכת כי לא מכיר את המצב כיום בשוק

dannygin

Well-known member
אני קניתי ומשתמש עד היום תוילון רפפות זה בדיוק כמו תריס רק מבפנים, קנית אותו בחנות וילונות,אגב ניתן לכוון הרפפות

למעלה