תרופות- שם זמני

made in china

New member
תרופות- שם זמני

דיברת על עצמך כשאני בכיתי לידך אולי אני אקח תרופה כדי לא לקבל עוד נזיפה חייכת אליי חיוך לבן הסתנוורתי והלכתי לישון אם אתה המאוכזב עכשיו נצא יחד מהדיכאון שתקת, גם היום וגם אתמול אני כבר לא מסתנוורת משום פנס כחול אולי אני אקח לי איזה כדור אקמול כדי שיהיה לי פתרון הגיוני להכל סיפרת לי סיפור על אנשים מאוהבים ואני ברובה הצייד שלי פגעתי בול בכמה כוכבים חייכת אליי חיוך לבן הסתנוורתי והלכתי לישון אם אתה המאוכזב עכשיו נצא יחד מהדיכאון ------------------------------------------------------- טוב.. אז זה שיר חדש חדש שכתבתי אחרי תקופה מאוד יבשה וחסרת השראה
והוא מיועד להלחנה. אם למישהו יש הצעות לשם חלופי אני שמח לשמוע, ובבקשה להגיב

faery crossing

New member
אוירה...

בפעם הראשונה חשבתי לעצמי: לא משהו... אבל אז כשקראתי את זה עוד פעם ("חייב להיות בזה משהו יותר עמוק") זה נתן לי אוירה אשלייתית כזאת. כאילו כל העולם שלנו בונה את עצמו על תרופות לכל בעיה ובעצם אנחנו נשארים חולים וחיורים... (אני מקווה שפגעתי בנקודה). הדרן לך! אין לי הערות. (יפה שלאחר תקופה יבשה זה השיר הראשון שיוצא לך...) שם אחר: תרופה לתקופה. (לא חשבתי על זה בתור חרוז, זה הדבר שהכי התחברתי אליו).

on fire

New member
מממ.... כל כך רע?!

עכשיו השיר... הוא כל כך פשוט, כל כך זורם, כל כך מדהים!!! זה למה אני חולה עלייך! בלי הרבה מילים, בלי שטויות, אפשר להבין בול על מה חשבת כשכתבת!!! סיס, גדול!

on fire

New member
זה עד כדי כך רע?!

שיר יפה, זורם ומדהים! זה למה אני חולה על השירים שלך. במילים פשוטות, ולא יותר מדי, הצלחת לגרום לי להזדהות... לאב יא, סיס...

למעלה