תקשורת עויינת!!! :p

tkhri

New member
תקשורת עויינת!!! :p

כתבתי כאן מספר דברים על הימין ועל זה שהוא לא יודע לשלוט ותמיד מתלונן על התקשורת השמאלנית וכו'.... ורציתי לשאול אותכם...מהי לדעתכם הסיבה שאין עיתונים מרכזים כדוגמאת מעריב,ידיעות,הארץ או מהדורות חדשות בעלי "גוון" ימני? הרי...איך יכול להיות שגם ערוץ 22 11 ו- 10 כולם יסקרו מהצד השמאלי של המפה הפוליטית? משהו מוזר כאן...למה? אין עורכים ימניים?אין עיתונאיים? ימנים?צלמים מאפרים או לא משנה מה....איך יכול להיות שאין בתקשורת עיתון/מהדורת חדשות שאתה יכול להגיד לעצמך..."נו טוב..להם יש(נניח)את ערוץ 11 ולנו יש את ערוץ(נניח)22". ושלא תבינו לא נכון אני לא מתכוון שאלו צריכים להיות ערוצים עם תעמולה ימנית ובלי נציגים של דעות אחרות אבל אם מגיש חדשות הוא ימני כל אופן ההגשה שלו תהיה שונה,כל השאלות שלו יהיו שונות,הכתבות שכתב יביא יהיו מנקודת מבט שונה ואחרת. המציאות היא אותה מציאות השאלה היא...איך אתה מסתכל עליה!ולכן צריך גם ייצוג הולם של הימין. אני מתקשה להאמין שאין בעליי ממון ימניים שיכולים לפתוח ערוץ כזה(כמו ערוץ 10 למשל).איך יכול להיות שתמיד שומעים על סופרים שמאלניים אבל בחיים לא תשמעו על משוררים,סופרים,ציירים,פסלים ימניים שבאו לחזרק את המתיישבים? למה רוב מוחלט של התכניות בערוץ 8 על המצב בארץ הם מהצד השמאלי? אני מקווה שתמצאו תשובה בשבילי

למעלה