תעזבו שמאל ימין. לא מדובר באידיאולוגיה. תראו איך מתנהלת ממשלה מחורבנת

Harrington

Well-known member
מנהל
מי שזאת התקשורת שהוא צורך, ספק אם אפשר לבוא אליו בטענות על קיצוניותו נגד הקואליציה. הרי העיתון הזה (כפי שהוא מתקרא) יוצא ב'כתבות' כביכול רל"ביות כבר שנים. לפעמים יש טיפת ממש בדברים (על בסיס השיטה 'הצג רבע עובדה ואז תרוץ עם פרשנויות מומצאות והקוראים לא ישימו לב לאחר שנחשפו לרבע העובדה שהוצגה והם מזהים אותה כנכונה ולמדים מכך על כלל המאמר'), פעמים רבות גם זה לא. אז אדם נורמלי שלכתחילה אינו שטוף שנאה ממילא כלפי הקואליציה והעומד בראשה, יהין להבין זאת לבד מתוך הכתוב והאובססיביות של המקור שהוא צורך. אבל מי שממילא שייך למחנה התוקף ולמחנה שהאמת והעובדות אינן בדיוק נר לרגליו, כמובן יאכל כל סיפור שיסופר בעיתון הזה כמוצא שלל רב.

זה עצוב (אני לא ציני), אבל זאת המציאות שאנו חיים בה, לטוב ולמוטב.

The Real Big Joe

Well-known member
מי שזאת התקשורת שהוא צורך, ספק אם אפשר לבוא אליו בטענות על קיצוניותו נגד הקואליציה. הרי העיתון הזה (כפי שהוא מתקרא) יוצא ב'כתבות' כביכול רל"ביות כבר שנים. לפעמים יש טיפת ממש בדברים, פעמים רבות גם זה לא. אז אדם נורמלי שלכתחילה אינו שטוף שנאה ממילא כלפי הקואליציה והעומד בראשה, יהין להבין זאת לבד מתוך הכתוב והאובססיביות של המקור שהוא צורך. אבל מי שממילא שייך למחנה התוקף ולמחנה שהאמת והעובדות אינן בדיוק נר לרגליו, כמובן יאכל כל סיפור שיסופר בעיתון הזה כמוצא שלל רב.

זה עצוב (אני לא ציני), אבל זאת המציאות שאנו חיים בה, לטוב ולמוטב.
תזים

Harrington

Well-known member
מנהל
ביום לאחר שאצא לפנסיה, אולי. עד אז, סורי אבל אין לי כל כוונה לעשות עבורך את העבודה של בדיקת מקורותיך. רוצה להאמין למה שערוץ התרעלה הזה מוכר? תאמין כאוות נפשך. אני יכול רק לרחם (וזה לא נכתב בציניות) על מקרים כאלו. אבל אין לי את הדרייב לתקן עבורם את כל הרעל והשקרים שמוכרים להם (לך במקרה הזה). זה לגמרי משהו שבינך לבין עצמך.

The Real Big Joe

Well-known member
ביום לאחר שאצא לפנסיה, אולי. עד אז, סורי אבל אין לי כל כוונה לעשות עבורך את העבודה של בדיקת מקורותיך. רוצה להאמין למה שערוץ התרעלה הזה מוכר? תאמין כאוות נפשך. אני יכול רק לרחם (וזה לא נכתב בציניות) על מקרים כאלו. אבל אין לי את הדרייב לתקן עבורם את כל הרעל והשקרים שמוכרים להם (לך במקרה הזה). זה לגמרי משהו שבינך לבין עצמך.
אני סיימתי את העבודה. הצגתי עובדות. אתה תמשיך להתפתל. מעולם לא הגבת עם סימוכין לשקריך. אין שום סיבה למטמורפוזה...

Harrington

Well-known member
מנהל
אני סיימתי את העבודה. הצגתי עובדות. אתה תמשיך להתפתל. מעולם לא הגבת עם סימוכין לשקריך. אין שום סיבה למטמורפוזה...
הצגת תקשורת, לא עובדות :). זה שאתה רואה את המקור הזה כ"עובדות", אולי שם נמצאת הבעיה כולה. אבל כאמור, זה עניין שלך. זכותך המלאה לאכול את הלוקשים של הערוץ הרל"בי הזה, זכותך המלאה לראות בהמצאותיהם ופרשנויותיהם עובדות, וזכותך המלאה לחיות בשלום עם זה שמוכרים לך לוקשים ואתה רואה את זה כתורה מסיני. עניין שלך גרידא. אני יכול רק להצביע על המציאות הזאת וכך עשיתי. משם, זה שלך.

לפי התמונות:
1)היית בעד להיכנס לעזה ב אחרי 7.10? אז אתה גם אשם בעליית המחירים
2)יותר טוב שלא פועלים נגד השקר של "אקלים - שקר כלשבוא".
3)עשרות מיליוני שקלים זה עדיין שחיתות קטנה יחסית.
4)עוד פעם שקר האקלים.
5)יש לו אינטרס להצליח אם הוא רוצה להיות אלטרנטיבה לביבי...

איציק5111

Well-known member
יוקר המחיה הוא רק בגלל הפוליטיקאים והממשלה, הממשלה הקודמת לא היתה ממשלת שינוי, היא היתה ממשלת המשך לכל הדברים הבזויים שאנחנו רואים עכשיו וראינו בשנים האחרונות.

חוק נורבגי ממשלה מנופחת שירותים גרועים לאזרחים וכולי. אין הצדקה ליוקר המחיה ואין הצדקה למיסים היטלים וביוקרטיה מושחתת שמפרנסות פוליטיקאים ופקידי ממשלה מושחתים שקרנים

למעלה