תמיד זה קבוע או לא?

adomshin516679

New member
תמיד זה קבוע או לא?

פעם כשהייתי נכנס לחדרים שברשימת השידורים של המשדרים זה עבד טוב ועכשיו הרשימה עולה לי מהבלוג TV לאט ואני צריך להכנס מהמתקדם במקום מהבלוג TV ! האם זה בשרת התקלה או אצלי או שזה לפעמיים קורה ולא קבוע? אין לי אפשרות לצלם איך זה נראה אך אני יכול לתאר איך זה נראה זה עולה ובמקום רשימת שידורים יש כזה חלון לבן ובסוף עד שזה עולה לוקח לזה הרבה זמן וזה איטי מאוד! זה בגלל שהשרת לא יכול להחזיק הרבה גולשים בבלוג TV או שזה מסיבה אחרת? אפשר תשובה! תודה מראש על התשובה אפשר כמובן לשלוח לי למייל או כאן או בעולם שלי שבתפוז אנשים!
 

adomshin516679

New member
לא הבנתי..

אני לא הבנתי מה הכוונה לקבצים לא מכוונים על איזה קבצים בכלל ה- Windows שלי באנגלית והתפריט התחל הוא ברוסית! חלק אצלי זה באנגלית חלק ברוסית אך הצ'אט אצלי זה בשפה העברית וגם המצבים בצ'אט במצבי ועוד אך לא בטוח למה את/ה מתכוון/ת לאנטי וירוס או למשהו אחר? ___________________________________________________
 

adomshin516679

New member
הבעיה נפתרה..

הבעיה סוף סוף נפתרה זה לא הקבצים הפריעו אלה פשוט זה אצלי עולה לאט זה לפעמיים ובסוף זה כבר עובד טוב! חשבתי שזה קבוע אבל זה רק פעם אחת עולה לאט ובסוף מהר! תודה עדיין על ההצעות אך זה לא הקבצים הפריעו!
 
למעלה