תמונות

kirk hammet

New member
מה רע בקניון הזהב

שבו נהיה מטרה לפיגועים בדיוק כמו שנהיה בדיזינגוף סנטר נניח .... הסיבה למה *לא* בתל אביב היא ששמה כל הפיגועים , שמה ובירושלים ! (כן אני מפחד !)

Black Star

New member
שיו, איזה בולשיט!

אל תהיה לי מהפחדנים האלו שלא נוסעים לאף מקום כי זה מסוכן... בקצב הזה פשוט אל תצא מהבית וזהו. אני גרה בירושלים. אז מה, זה אומר שאני מתפוצצת לי כל יומיים? לא, זה לא. זה אומר שאני לא יוצאת למקומות הומים? לא, זה לא. אם משהו צריך לקרות, הוא יקרה. להזכירך, כבר היו פיגועים גם בערים קצת יותר קטנות... אם רוצים לקבוע משהו שיהיה הכי נורמלי לכולם, זה לקבוע במקום מרכזי כמובן. לא באיזה חור... אם אתה כל כך פוחד, אל תבוא...

kirk hammet

New member
אני צוחק !

אני לא מפחד , וגם ההורים שלי הם לא מההורים שלא יתנו לי ללכת , אז מבחינתי אין שום בעיה וגם את לא צריכה להדגיש כל כך כמה חשוב שאני *לא* יבוא .... נעלבתי ! סתם סתם יש לי עור של פיל כלום לא פוגע בי !

להזכירך

כבר כמה שנים שלא היה פיגוע בדיזינגוף סנטר, ובקניון הזהב, לעומת זאת, יש פי 6.342 ערסים מאשר בדיזינגוף סנטר.

kirk hammet

New member
באמת !?

איך לא ידעתי ?~!?!? אולי כי אני לא מסתובב בשניהם ... אם אתם הולכים לכל אחד מהם צריך להביא לי מפה מעודכנת כי אני לא יודע איך להגיע לשם בעצם אולי אני יודע אבל בטח שלא באוטובוס ואני לא רואה את הההורים שלי ששים להסיע אותי

נשמע נחמד ...

אבל גם אנשים לא רצויים יכולים להגיע למפגש ... ואם כבר פגישה ... אז ב3 חודשים הקרובים .. כי יש צבא ......

נעל

New member
תגובה ``רשמית``

רוצים לארגן? יאללה! (איך שנעל מפחדת מהחשיפה... האם תאבד את כושר ההרתעה הפיסח שלה? אולי נקבע חוק שלא אומרים מי זה מי ואפשר רק לנחש? [נעל נזכרת בביה``ס היסודי...]) שכל אחד יציע תאריך? המיקום, *כמובן* - הוא תל אביב. או שלא. תלוי בביקוש. נעל ;-)

hasaroot

New member
מתוך חוסר ביטחון

בנוגע למעמדי בפורום אני רוצה לשאול משהו: יש הרבה אנשים חדשים שאפילו לא ידעו מי זה נעל שדיברו על הפגישה,כמובן שהוותיקים (שהם כמו אלוהים בשבילי, חנופה לא הזיקה לאף - אחד) לא ירצו אותם שם בגלל שזאת אמורה להיות פגשיה של אנשים שכבר ממש כמעט מכירים אחד את השני ורק חסר להם פרצוף (מה שדי נחמד במובן מסוים..) אז, בכנות, אני (עם 99 הודעות מאחוריי, חי חי, אמרתי אחוריי..) בעמדה של לבוא לפגישה? אני לא רוצה לבוא ולהיות בשיחה כזאת ``שלום! אני מיכל, מי אתה`` ``אני שגיא, השרוט`` ``מי?`` habarnash שמקווה שהודעה זו תחזיר אותו לרשימת חברי הפורום

N0

New member
אוי תשתוק כבר...

יש לי רק 99 הודעות... יופי גם זה יותר מידי ;-) הראה לי שרוב חברי הפורום מכירים אותך. ואפשר לחשוב מקסימום האנשים החדשים ישבו בצד וידברו בינם לבין עצמם (זה בטח מה שיקרא לN0 גם ככה לשבת ולדבר בינו לבין עצמו איכשהו הוא תמיד מגיע לזה..) N0

נעל

New member
N0 יודע שנעל תשמח לדבר איתו

לא כך? האמת שגם נעל נוטה למצוא את עצמה מדברת אל עצמה (בשקט בשקט) באירועים כאלה. אבל זה נחמד, אפשר להסתכל ולראות איך העכברים מתנהגים ביניהם בכלוב החדש שלהם. נעל ;-)

N0

New member
טוב באמת...

שאחרי שנעל סירבה לבוא עם N0 לסיבוב באוטו גלידה ברחבי הארץ בטענה שיש לה איזה שרוך ארוך לטפל בוא, הוא כבר לא יודע מה לחשוב (חשבת שN0 שכח לך את זה? ) סתם ;-) ... האמת שN0 מניח שיהיו כמה אנשים שירצו לדבר איתו בהתחלה ואחרי שהם יצאו מההלם של איך שהוא נראה ויגידו ``וואו לא דמינתי אותך ככה...``, אז הם יבינו שN0 הוא לא ממש משהו כשהו סתם ככה, הרבה יותר קשה לו להתחיל להתנסח בעל פה ועד כמה שהוא יכול להיות מאוד מצחיק הוא בטח סתם ישב ולא יבין כלום (N0 לא איש שיחה מרתק, אלה אם מאלצים אותו...). N0

אני מתכוון להתנפל עליך

בויכוחים פוליטים ... ;-) סתם .. בוא נשתדל לא להגיע לזה ... אבל נראה לי שבהחלט יהיה מעניין לדבר איתך ...

N0

New member
עזוב פוליטיקה...

זה ברור שN0 צודק ;-) ... מה שכן אולי תביא כמה ציורים שלך מר אני-הצייר-הכי-טוב-בעולם-שהסורק-שלו-לא-עובד-טוב. כדי שיהיה על מה לשטוף את העניים... וכשלN0 לא יהיה מה להגיד הוא יוכל פשוט להביט בציורים של גלעד ולהגיד... ``מ... מאוד מעניין אל תעבירו אלי שיחות בחצי שעה הקרובה...`` N0

כל ה8 ציורים שלי

נמצאים כרגע בסטודיו של הבוחן ... ב18 לחודש הוא מגיש את הציוני בגרות ... אבל אני יכול לצייר כמה ציורים קטנים בשביל להוכיח שאני הכי טוב בעולם :) והסורק שלי עובד מצויין .. זה פשוט הכונן דיסקטים של אחותי דפוק.

רותם ג

New member
ממממ...

ברגע שתהיה לי תמונה אני אשים בשמחה,אני רוצה דוקא שתראו איך אני נראית

Ey@L

New member
פגישה....יהיה נורא נחמד...אבל!!!!

אבל העניין הוא שבגלל הבגרויות לא יהיה זמן עד אחרי הגרויות ביולי... )-: המתכונות מתחילות ישר אחרי פסח - לי יומיים אחרי. ועד סוף כל הבגרויות לא יהיה אפשר )-: אז בינתיים עזבו את הרעיון, כי דיבורים בינתיים לא יעזרו עד שהתאריך יתקרב! בתור רמת גנית, אני נאלץ להסכים עם נעל בקשר למיקום ת``א (-;

Ey@L

New member
פגישה, יהיה נחמד....אבל..!!!!!!

אבל העניין הוא שבגלל הבגרויות לא יהיה זמן עד אחרי הגרויות ביולי... )-: המתכונות מתחילות ישר אחרי פסח - לי יומיים אחרי. ועד סוף כל הבגרויות לא יהיה אפשר )-: אז בינתיים עזבו את הרעיון, כי דיבורים בינתיים לא יעזרו עד שהתאריך יתקרב! בתור רמת גני, אני נאלץ להסכים עם נעל בקשר למיקום ת``א (-;

*may*

New member
אז ככה:

רובכם כאן מת``א.. או מהאיזור. לי זה שעה וחצי נסיעה לת``א באוטובוס... אי אפשר בפסח. פסח זה עכשיו ולא נשארו כ``כ ימים.. יום רביעי - קרוב מדיי ולא כולם יכולים. יום חמישי - ערב שני של פסח יום שישי/ שבת - אין אוטובוסים. יום ראשון - אני אישית עובדת כנראה.. ואם אני לא אעבוד אז אני לא חושבת שאני אוכל..כי יש מלא עבודות לעשות באותו היום וחוץ מזה שנגמר לי הכסף (רק הלוך חזור באוטובוס זה משהו כמו 60 ש``ח..) אין איזה יום חופש קטנטן מתישהו אחרי פסח.???? ולפני החופש הגדול ???? אפילו אם זה שבועות.. פגישה תהיה משהו כמו שעה מקסימום שעתיים.. (לא?) ככה שהיא לא תיקח הרבה זמן מהיום .. (לפחות לא לאלה שגרים באזור ת``א..) חוץ מזה שאם אני אבוא.. אז אני לא אבוא לבד כל הדרך.. אפשר להביא מישהי מחוץ לפורום נכון..? :) מעיין.

אין לי שום בעיה להעלות תמונה

אבל יש לי בעיה עם המפגש. פירטתי למי ששאל למה. אתם רוצים תמונה? אין בעיה. אתם רוצים מפגש? לא כדאי להרוס את הפורום. רק העניין של המיקום היה מחורבן (4 שעות נסיעה מכרמיאל באוטובוס, וזה עולה 90 ש``ח הלוך וחזור) אני לא אהיה במפגש

Levinzone

New member
חבל :) סתם סתם סתם

תעשה את השיקולים שלך.. אני לא רואה שום צורה שזה יהרוס את הפורוםץ אבל אולי אני לא חושבת בהגיון כי אני רעבה מהפסח הזה. אולי אם נחליט לפני שלא הורגים אף אחד?:)

למעלה