תמונות מההפגנה בלה בלה.... חלק שני!

2 #

זוהי תחילתה של ידידות מופלאה... אבל ברצינות, הבחור (הזקן) היה אגרסיבי אבל לטובתינו! הוא אפילו הביא לנו מים! בכוסות קלקר, אבל מים! כבוד.

3 #

הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה הפגנה איזה מעצבן אני...

4 #

סליחה... משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה משמרת-מחאה

b0redavid

New member
איזה חמוד זה עם חולצת הפסים!

דרך אגב, הוא עשה תנועות מגונות כלפי המרצים שהציצו מידי פעם בחלון...

אתם לא מבינים מה קרה.

לפני חצי שעה סיימתי להעלאות לאינטרנט,80 מגה !! (לקח 5 שעות) ורציתי לראות אם הלינק של המחיקה צריך להכניס מספרים או משהו,פתאום זה עושה כאילו הקובץ נמחק!! עכשיו שלחתי העלאה שוב,בבוקר זה ייסים. לילה טוב לכולם :]

6 #

כמה שניות לאחר שצילמתי את התמונה הזאת, השוטר המגרש (שגירש אותי בתמונה 4 בחלק הקודם) בא אלי, ואין לי מושג איך הוא ידע שאני שם, ואמר לי: "אם אתה לא יוצא עכשיו, אני עוצר אותך!"... מיותר להגיד שהוא לא היה יותר מדי נחמד...

10 #

הבחור לא היה יותר מדי נחמד, ואף איים לפגוע באחת הפעילות עד שהשור פיזר אותו ואת מזגו החם אם זכרונני אינו מטעה.

I love Nsync

New member
אוי כן זה הקטע שהוא איים עליי../images/Emo3.gif

פאק זה היה ממש מפחידדד

למעלה