תזכורת: הלילה (חמישי בערב) נספור:

xyxy210

Active member
דחוף !!!
לבדוק מה שלום מיציתי.
רק כ 30 הודעות עד עכשו.
משהו לא תקין.
מיציתי - רק בריאות .

כוכבית מצויה

Well-known member

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הוא כבר הבהיר יותר מפעם אחת שהוא לא מעוניין שמי שלא היה בזמנו בקומונה יכתוב בפורום אלא אם כן הוא "יתישר" לרוח המנהל.
אבל הוא לא סולן שם ודווקא החורזת רוצה שקהל המגיבים יתרחב. אז שאלתי לחורזת, האם ככה ממנים שותף?

איפה הוא הודה,לא ראיתי באף מקום.
מוזר שלא ראית, כי זה היה בתגובה אליך כפי שניתן לראות בצילום מסך שדיברגנט שם בתגובה #17 שלו אליו.

כוכבית מצויה

Well-known member
מוזר שלא ראית, כי זה היה בתגובה אליך כפי שניתן לראות בצילום מסך שדיברגנט שם בתגובה #17 שלו אליו.
שמת לב שהמומחה כתב שם מאיר ולא מאור?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
שמת לב שהמומחה כתב שם מאיר ולא מאור?
תודה כוכבית. ברור שהייתי מתקן אותם בעצמי, והנה עשיתי את זה, אבל נחמד שעוד מישהו מפנה את תשומת ליבם של האנשים אל העובדות (כמובן עם כל כמה שהסיפורים הדמיוניים שאנשים ממציאים בינים לבין עצמם ואז מאמינים להם ברוב טיפשותם, ועוד משכנעים אחרים להאמין בהם, הם מהנים ומבדרים ככל שיהיו, אבל מה לעשות שאחרי ההנאה והבידור, בסוף יש את האמת, וגם עליה, בסליחה ובמחילה, צריך לדבר, מה אפשר לעשות? :)).

אז כן, שוב, תודה כוכבית. ממך לא הייתי מצפה. לפעמים את מפתיעה לטובה :)

כתבתי בטעות מאיר משום מה.

שאני נולדתי מאור היה נדיר.

לא כזה נדיר, היה אצלנו ילד כאפות שקראו לו מאור, היה בן של המוֹרֶה לספרות, מפתיע?
לא אמרת מה הגיל שלך :ROFLMAO:

החשוב ביותר לנושא הדיון,שלי 51 - שהייתי ילד היה צבע ומתקין טפטים אצלנו שקראו לו מאיר ז"א

בערך 30 שנה יותר מבוגר ממני,והיה לי פעם חבר שקראו לו מאיר שהוא עכשיו בן 56

נדמה לי מאור התחיל לתפוס בשנות ה 90.

בדקתי את הנתונים בשנת 1988 היה הכי נפוץ

בכל מקרה הקונספט שלך שגוי לגמרי - אם היה ילד אחד שהיה ילד כפאות שהכרת שקראו לו ככה

הסקת שזה קשור בשם שלו?

אם כבר קשור יותר לזה שהוא בן של מורה ספרות.

עכשיו ביננו ברור שלא הסקת את זה,בשביל להסיק דבר כזה צריך להכיר לפחות 3 מאורים,ז"א

כתבת את זה רק בשביל להתנגח במח"פ שזה בסדר אבל לא ניתן לסמוך על הקביעה הזאת.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
איפה הוא הודה,לא ראיתי באף מקום.
לא ראית את זה באף מקום כי זה אף-פעם לא קרה 😂

קראת לי מאיר במקום מאור אז אמרתי לך שזה לא השם שלי 😂

1715534639325.jpeg

דיברגנט, מרוב שהוא מפגר, כתב שהנה, הודיתי ששיקרתי באשר לשמי, כאשר כתבתי "זה לא שמי" אחרי שכביכול קראת לי בשמי, וזאת למרות העובדה, שניתן לראותה מאוד בקלות בתמונה, שטעית באשר לשמי, וזה מה שכתבתי שהוא לא השם שלי. השם השגוי שהמצאת לי:

1715534781351.jpeg

הקטע העצוב באמת זה שזה הכי טוב שהוא היה מסוגל לו לאחר שהוא עוד פעם קרא לי שקרן כהרגלו למרות העובדה המוכחת שמעולם לא נתפסתי בשקר בתפוז, ולאחר שכתבתי לו בתגובה להביא שקר שלי, אבל הוספתי וכתבתי, שלא יביא את אחת מהדוגמאות המופרכות, שאלו, רק שיהיה ברור, כל הדוגמאות שהוא אי-פעם הביא לשקרים שלי, כי הוא כבר הביא מלא דוגמאות לשקרים שלי כביכול בעבר והכול הופרך מהשקר המדומיין והמומצא הראשון ועד השקר המדומיין והמומצא האחרון. אז אחרי שאמרתי לו להביא משהו חדש ולא אחד מהשקרים המומצאים שהוא כבר הביא, ואם אפשר, שקר אמיתי, זה הכי טוב שהוא היה מסוגל לו. עוד שקר מומצא ומדומיין שמעולם לא היה ומעולם לא נברא, כי הוא, כמו עם כל "השקרים" שלי שהוא אי-פעם הביא, היה טיפש מידי מכדי להבין את המציאות ואת העולם הסובב.

כמה עצוב זה? 😂

וועכשיו נוסטלגיה רק נפלה והושפלה עד אפר ועפר, ביחד איתו. זה מה שקורה כשמצטטים את דבריו, שקריו, דמיונותיו והזיותיו של מי שהוכיח את עצמו זה מכבר כקופסה ריקה ואין כניסה. נופלים ביחד איתו ומושפלים ביחד איתו עד אפר ועפר. הקטע הכי מצחיק הוא שכבר הזהרתי אותה לפני זמן לא רב מלהקשיב, ובוודאי שלצטט, את דבריו של מי שקיימת הסכמה רחבה מקיר לקיר שהוא מפגר:

__צילום מסך_11-5-2024_16431_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_16334_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17032_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17746_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_153630_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_154722_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_165339_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_165437_www.tapuz.co.il.jpeg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
וועכשיו נוסטלגיה רק נפלה והושפלה עד אפר ועפר, ביחד איתו. זה מה שקורה כשמצטטים את דבריו, שקריו, דמיונותיו והזיותיו של מי שהוכיח את עצמו זה מכבר כקופסה ריקה ואין כניסה. נופלים ביחד איתו ומושפלים ביחד איתו עד אפר ועפר. הקטע הכי מצחיק הוא שכבר הזהרתי אותה לפני זמן לא רב מלהקשיב, ובוודאי שלצטט, את דבריו של מי שקיימת הסכמה רחבה מקיר לקיר שהוא מפגר:

ועכשיו התמונה של אזהרתי לנוסטלגיה מציטוט דבריו של המפגר עם התעודות שכל האתר מסכים עליו שהוא כזה 😂

1715530850130.png

חבל שהיא לא הקשיבה לי. עשתה צחוק מעצמה ביחד איתו והפילה את עצמה ביחד איתו. עוד פעם 😂

:ROFLMAO: LMAO
כתבתי בטעות מאיר משום מה.
"משום מה". באמת עדיף שננסח את זה ככה 😂
שאני נולדתי מאור היה נדיר.
מאור תמיד היה נדיר כפרה. מאור נולד נדיר :cool:

HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg
בכל מקרה הקונספט שלך שגוי לגמרי - אם היה ילד אחד שהיה ילד כפאות שהכרת שקראו לו ככה

הסקת שזה קשור בשם שלו?

אם כבר קשור יותר לזה שהוא בן של מורה ספרות.

עכשיו ביננו ברור שלא הסקת את זה,בשביל להסיק דבר כזה צריך להכיר לפחות 3 מאורים,ז"א

כתבת את זה רק בשביל להתנגח במח"פ שזה בסדר אבל לא ניתן לסמוך על הקביעה הזאת.
ברור. אני גם לא רק לא הייתי ילד כאפות, הייתי הילד הכי פופולארי, נערץ, נאהב בכל הבית-ספר. חלק מהבנים האחרים היו מלכי הכיתות שלהם. אתה רוצה לדעת מה אני הייתי? לא שלא הייתי מלך הכיתה שלי, ברור שהייתי, אבל רוצה לדעת מה עוד? מלך הבית-ספר. וגם הוכחתי לה את זה לאחר שקראה לי ילד כאפות בפעם הראשונה והנה הוכחתי לה את זה עוד פעם גם בשרשור הזה, ולהלן ההוכחות:

1715536075770.jpeg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
גם ככה כמות התגובות שלי שם שואפת לאפס.
גם בפורום השני שהוא התנחל בו, דיי הפסקתי לכתוב וכעת הוא פורום פרטי של "מאור"
נו, ברור שיש לי פורום פרטי. אני מלך תפוז. אם לי לא יהיה פורום פרטי, למי יהיה פורום פרטי? 😂
(השקרן הודה שזהו לא שמו)
לא נכון. עובדה שאני לא שקרן. אמנם זה נכון שקצת יותר קשה להוכיח דברים שלא קרו מעולם (כמו לדוגמה שמעולם לא היו שקרים ששיקרתי, אבל בכל זאת אני לא שקרן ובכל זאת-זאת עובדה מוכחת בצורה סופית ומוגמרת, וזאת מהסיבות הבאות:

1. בתור התחלה, אין שקרים שלי שאפשר להציג אותם גם כאשר אני באופן אישי מאתגר את האנשים שממש באים וקוראים לי שקרן, להציג את השקרים המדומיינים שכולם מדמיינים ו/או משקרים ששיקרתי למרות שעובדה שלא היו דברים מעולם.

2. גם אם מישהו מביא איזשהו משהו שכביכול מוכיח את השקר שלכם, או שלמה שלא ננסה ללכת לקראתכם? ההזיה שלכם (למרות שבמחשבה שנייה, האם באמת עדיף להיות הוזה על-פני שקרן?) שמאור שקרן, בתוך שנייה וחצי מסתבר שהדברים הוצאו מהקשרם בכוונת זדון ו/או לא הובנו כהלכה כי אתם טיפשים מידי מכדי להבין את המציאות והסיטואציה ומה נאמר ומה קרה בכלל, וזה הכול בדמיון הפורה והמשתולל של אלו הטוענים שאני שקרן, כפי מה שמודגם ומוכח, לדוגמה, רק בשרשור הזה ממש, בעמוד הזה ממש, לא על-ידי, אלא על-ידי כוכבית מצויה, שהיא האחרונה שתהיה נחמדה אליי או תגן עליי, אז אם היא אומרת, אז בכלל עדיף שתסתמו את הפה שלכם 😂

3. גם כשאני אומר דברים שנשמעים משוגעים לחלוטין ושאין סיכוי שהם נכונים, כמו לדוגמה "אני זה שהוריד את משה מהניהול" או "יש לי את הידע לעשות אלף אחוז רווחים בשנה", עדיין מסתבר שהדברים האלו נכונים ושהמציאות מטורפת, לפני מה שמסתבר שמאור שיקר.

4. לא יודע עד כמה אתם מבינים באמיתות/שקרים (כנראה לא הרבה במיוחד), אבל שקרים נראים בדרך מסוימת ואמיתות נראית בדרך מסוימת, כי בהיותם של שקרים, המצאות, ובהיותן של אמיתות, דברים שקרו באמת, אלו דברים שמסופרים בצורה שונה עם רמות שונות של פירוט ועם שפה מסוג מסוים. אדם המתמחה בפסיכובלשנות, הפסיכולוגיה של השפה, יעיף מבט קל שבקלים בכל סיפוריי וטענותיי שנטען שהם שקרים ויקבע תיכף ומיד וללא כל היסוס שמדובר באמת לאמיתה.

5. חשפתי על עצמי ועל חיי דברים לא מחמיאים, או כביכול לא מחמיאים לפי חלק מההשקפות, כמו לדוגמה הממוצע הבינוני באוניברסיטה (למרות שציונים באוניברסיטה הם לא מדד אמין לשכל, והשכל זה הדבר החשוב), או המגורים עם ההורים בגיל 26 (למרות שאני לא חושב שזה גיל כזה מבוגר לגור עם ההורים), או הציון איי-קיו של 92 (אבל איי-קיו לא אומר שכל אז לא חשוב ולא נורא) וכדומה' וכדומה' בצורה המעידה לא רק לא על שקרים אלא על כנות בוטה וברוטאלית. שקרים זה בשביל לייפות את המציאות, ואדם שקרן לא יגיד את האמת, בטח לא באשר לדברים שמוציאים אותו, כביכול ולכאורה, לא טוב.

6. בהיותי אדם כנה מאוד יצא לי בצדק רב מוניטין של אדם ישר כמו סרגל, ולכך ניתן למצוא עדות בעדויותיהם של החברים השונים על כמה שאני בן-אדם כנה ואמיתי.

ועכשיו, אני מבין שאת מקנאת בי מאוד, ואני מבטיח לך שלא חסרים אנשים כאלו, ולכן את מתה, פשוט מתה, לראות אותי שחור. ותאמיני לי שגם אנשים שמתאים לראותי אותי שחור, גם כאלו לא חסר. הבעיה היא שכדי לראות אותי שחור, אתם ממציאים לי תכונות אישיות שליליות שפשוט לא קיימות בי. הנפוצה שבהן היא שאני שקרן, למרות שעובדה מוכחת שמגובה בראיות שזה פשוט לא נכון.

אבל, למרבה המזל, אף בן-אדם לא מושלם, ואם מקנאים במישהו כמו מה שאת ודיברגנט מקנאים בי, ולכן מתים לראות אותי שחור, לא חסרות באנשים, בי או בכל אחד אחר, תכונות אישיות שליליות אמיתיות לרדת על אותו אדם בגללן, ולכן אם כל-כך כואב לכם, וכל-כך אתם נשרפים, אז תקללו ותרדו עליי כמה שאתם רוצים. אני רק אומר שחבל שאתם ממציאים לי תכונות אישיות שליליות דמיוניות שלא קיימות בי כמו חוסר כנות בשביל לעשות את זה כי ככה אתם עושים צחוק אך ורק מעצמכם ומשפילים את עצמכם לאחר מכן עד אפר ועפר, ולכן ועל-מנת לעזור לך, אני נאלץ ללמד אותך היום את אותו הדבר שלימדתי בזמנו את כוכבית מצויה. איך יורדים על מאור, ללא שום צורך להמציא עליו שקרים כמו "שקרן" ושאר תכונות שליליות דמיוניות:

1715528608707.png

ועוד דבר קטן אחרון לסיום: דיברגנט חדש מאוד, אבל מאוד-מאוד מקנא בי. לכן הוא ממציא עליי שקרים, וזאת מתוך הכאב ושריפה של הקנאה העזה שהוא מקנא בי. למה הוא מקנא בי? בשביל להבין את התשובה לשאלה הזאת, אין צורך לעשות יותר מאשר להעיף מבט קל שבקלים בהבדלים שבין סיפור חיי לסיפור חייו. מתוך שיחה שלי ושל דיברגנט ושבה כתבתי לו את כל האמת בפרצוף כמו מלך בסגנון שי חי טיפוסי כי נמאס לי מהבולשיט והחלטתי לשים את כל הקלפים על השולחן באשר למה שבאמת קורה ביני לבינו ולמה כואב לו ככה ולמה הוא נשרף ככה ולמה הוא קרצייה מוצצת דם שפיתחה אליי אובססיה חולנית:

1715530195877.png

לכן, בלי להעליב, אבל את לא צריכה להקשיב לו כי מתוך קנאתו העזה הוא ממציא עליי שקרים דמיוניים פרי נשמתו הנשרפת, ואז את רק נופלת ביחד איתו כאשר את חוזרת על דבריו, כפי מה שכבר קרה לך פעם אחת בשבועות האחרונים, ואז הנה, עוד פעם, בשרשור הזה ממש בעמוד הזה ממש, רק בימים האחרונים, כפי מה שהסברתי למומחה לפני זמן לא רב (על הקנאה של דיברגנט, השקרים שהוא משקר עליי בעקבות קנאתו ואז איך את רק נופלת ומושפלת ביחד איתו כאשר חוזרת על דבריו, שכמובן מופרכים על-ידי תיכף ומיד וללא כל מאמץ):

1715529195692.png

יותר מזה, לא ממש נעים להגיד, אבל מעבר למה שדיברגנט נטו ממציא שקרים עליי מתוך קנאתו בי (קצת כמוך), יותר מכך ומעבר לכך, העובדות הידועות, המוכרות והמוסכמות מקיר לקיר, ולא סתם, הן שדיברגנט מפגר. הנה. אמרתי את עצמי. זה קצת עצוב. קצת מגעיל. קצת מכוער. אבל זה מה שהוא. דיברגנט הוא...לא נעים...אבל מפגר, נו, מה את רוצה שאני אעשה? 😅🤷‍♂️

בכל מקרה, הנקודה שלי עם זה שאני אומר לך את זה עכשיו, היא שאת לא צריכה להקשיב לו, מהסיבה הפשוטה שבהיותו אדם טיפש מאוד, מעבר להיותו אדם קנאי מאוד, כאשר הוא לא פשוט נטו ממציא שקרים דמיוניים ביודיעין ומתוך כוונת זדון וזאת בעקבות השריפה הנוראה שבנשמו בעקבות קנאתו בי, אז הוא מדמיין שוב פעם ושוב פעם מציאויות דמיוניות, שאלו כבר לא שקרים, אלא הזיות מתוך טיפשותו, שאפילו הוא בעצמו מאמין בהם אמונה שלמה ומוחלטת, למרות שהעובדה היא שמה שקורה שם, זה שהוא פשוט טיפש מידי מכדי להבין את המציאות והסיטואציה.

וחבל עלייך שאת באמת מקשיבה לו. זאת הפעם השנייה בתוך זמן קצר, שאת, ביחד איתו, מועמדת על טעותך ומושפלת עד אפר ועפר כאשר הדברים מופרכים לחלוטין קודם על-ידי כוכבית מצויה ועכשיו על-ידי, בצורה מיידית, מוחלטת, טוטאלית, וללא כל מאמץ. האם לא למדת את הלקח מההשפלה הקודמת שלך, כאשר מיהרת להקשיב לשקריו, המצאותיו, טעויותיו והזיותיו של הדיברגנט החדש? מתוך שיחה ביני לבינך, רק מהזמן האחרון, שבו כבר העמדתי אותך על טעותך, שזה כבר פשוט שקר של דיברגנט שפשוט חזרת עליו:

1715530850130.png

וכעת, וכאמור, רק שוב פעם חזרת על דברי הדיברגנט, ושוב פעם הושפלת ביחד איתו. הפעם, בצורה קשה במיוחד. דיברגנט, בטיפשותו הרבה והאינסופית שלעולם אינה נגמרת, טען שמצא שקר שלי ששיקרתי באשר לשמי וכתבתי שבניגוד למה שכתבתי בעבר, דווקא לא קוראים לי מאור, וזאת למרות העובדה שהמומחה לקנונית הסדר העולמי, בטיפשותו שלו, קרא לי מאיר במקום מאור.

העיקר שאחר-כך דיברגנט מתעצבן, בוכה, צורח ומשתולל על עצם העובדה הידועה, המוכרת והמפורסמת בכל תפוז, על עצם הסכמה מקיר לקיר על עצם העובדה, שהוא מפגר:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
העיקר שאחר-כך דיברגנט מתעצבן, בוכה, צורח ומשתולל על עצם העובדה הידועה, המוכרת והמפורסמת בכל תפוז, על עצם הסכמה מקיר לקיר על עצם העובדה, שהוא מפגר:
המשך:

עצה לסיום, באשר לחלק זה של תגובתך זאת, בפעם הבאה שאת הוזה ששיקרתי/עובדים עלייך ששיקרתי, לפני שאת ממהרת לקבוע שהאדם שמעולם לא נתפס בשקר בתפוז הוא שקרן, מה דעתך לשאול אותי קודם לפשר הדבר או לבקש ממני הסבר? אני האדם הכי כנה, ישר, אותנטי בכל תפוז. זאת לא דעה. זאת עובדה מוכחת. כל יומיים וחצי, אני, האדם שמעולם לא נתפס בשקר בתפוז, נתפס לראשונה מאז ומעולם בשקר הראשון שלי, רק כדי שהדבר יופרך תיכף ומיד ללא כל מאמץ. לא נמאס לך לעשות צחוק מעצמך? מתי תלמדי כבר את העובדה שאני לא שקרן?

הוא מעולם לא ראה כי זה אף-פעם לא קרה שכתבתי שלא קוראים לי מאור. הוא, בהיותו הוא בעצמו וכמו דיברגנט, לא בן-אדם מבריק יותר מידי, קרא לי בטעות מאיר במקום מאור, אז מה שכתבתי, זה שלא קוראים לי מאיר. וזה מה שקורה כשמקשיבים לדיברגנט. הבן-אדם הכי טיפש באתר (ככל הנראה). מושפלים עד אפר ועפר, מועמדים על הטעויות, ויוצאים |טמבל|ים ביחד איתו.

והקטע הכי מצחיק, ושהכי אהבתי, הוא שלאחר מה שאת לועגת למומחה שהוא פתי כי הוא מאמין לי בעיניים עצומות כשאני אומר לו את האמת, לא כי הוא פתי, אלא כי פשוט הוא מודע לעובדה המוכחת שאני לא שקרן, את בעצמך פתית ומאמינה בעיניים עצומות לדיברגנט, כאשר הוא כותב שקרים ("אין לכם כסף לעוזרת", אין לנו כסף לעוזרת? רק הנעליים שלי עולות 3,000 שקל |פנים|) ו/או הזיות ודמיונות פרי טיפשותו הרבה ("הנה שקר שלך על שמך שהודית ששיקרת, נכון שקרן?" [שם תמונה של המומחה לכלום ושום דבר קורא לי מאיר ואותי עונה לו שלא קוראים לי מאיר])...

OIP (13).jpg

...ואז רק נופלת ביחד איתו כאשר הוא מועמד על טעויותיו ושקריו.

כל יומיים וחצי הוא "תופס אותי" בשקר חדש רק בשביל להיות מועמד על טעותו תיכף ומיד ולהיות מושפל עד אפר ועפר. למה את חוזרת על דבריו ונופלת ביחד איתו? לא חבל? כואב הלב. הכי גרוע, הוא שכאמור, כבר ניהלנו את השיחה הזאת, וכבר הזהרתי אותך מפני אמונה לדיברגנט וחזרה על דבריו, כמו גם ניסיתי להציל אותך מהשפלות דומות בעתיד:

1715530850130.png
לא כזה נדיר, היה אצלנו ילד כאפות שקראו לו מאור, היה בן של המוֹרֶה לספרות, מפתיע?
זה למה קראת לי ילד כאפות לפני כמה ימים? 😂

1715533965026.png

וככה החלטת שכל מי שקוראים להם מאור הם ילדי כאפות? 😂

רק לא מובן לי האם את פשוט כותבת את זה עכשיו עליו ספציפית, או שאת ממשיכה לטעון, דרך המאור האחר ההוא, כפי מה שטענת עליי לפני מספר ימים, שגם אני ילד כאפות. כאמור, אני לא. עם כל הצניעות, בזמני, לא רק שלא הייתי ילד כאפות, ולא רק שהייתי מלך הכיתה שלי, אלא הייתי מלך בית-הספר כולו. גם הראיתי לך הוכחות, זוכרת? אז למה את ממשיכה לטעון שהייתי ילד כאפות? 😂

או לפחות נראה לי שאת ממשיכה לטעון את זה 🤷‍♂️

איך זה יכול להיות שאת רק ממשיכה לחזור על אותן טעויות עוד פעם ועוד פעם גם לאחר שאני מתקן אותך ומעמיד דברים על דיוקם? זה כאילו את לא קוראת את מה שאני כותב לך. בגלל ששוב פעם את קוראת לי ילד כאפות, אני מניח שעכשיו אני צריך לחזור על ההפרכות מלפני מספר ימים? 🤷‍♂️

טוב, הנה:

1715533759794.jpeg

דיברגנט חדש

Well-known member
המשך:
צפה בקובץ המצורף 103543
צפה בקובץ המצורף 103544

עצה לסיום, באשר לחלק זה של תגובתך זאת, בפעם הבאה שאת הוזה ששיקרתי/עובדים עלייך ששיקרתי, לפני שאת ממהרת לקבוע שהאדם שמעולם לא נתפס בשקר בתפוז הוא שקרן, מה דעתך לשאול אותי קודם לפשר הדבר או לבקש ממני הסבר? אני האדם הכי כנה, ישר, אותנטי בכל תפוז. זאת לא דעה. זאת עובדה מוכחת. כל יומיים וחצי, אני, האדם שמעולם לא נתפס בשקר בתפוז, נתפס לראשונה מאז ומעולם בשקר הראשון שלי, רק כדי שהדבר יופרך תיכף ומיד ללא כל מאמץ. לא נמאס לך לעשות צחוק מעצמך? מתי תלמדי כבר את העובדה שאני לא שקרן?
טרם השבת, האם אימך מנקה את הבית ה"גדול" שלכם כאשר משפחתך כ"כ "עשירה"|?| |פינוקיו|

הוא מעולם לא ראה כי זה אף-פעם לא קרה שכתבתי שלא קוראים לי מאור. הוא, בהיותו הוא בעצמו וכמו דיברגנט, לא בן-אדם מבריק יותר מידי, קרא לי בטעות מאיר במקום מאור, אז מה שכתבתי, זה שלא קוראים לי מאיר. וזה מה שקורה כשמקשיבים לדיברגנט. הבן-אדם הכי טיפש באתר (ככל הנראה). מושפלים עד אפר ועפר, מועמדים על הטעויות, ויוצאים |טמבל|ים ביחד איתו.

והקטע הכי מצחיק, ושהכי אהבתי, הוא שלאחר מה שאת לועגת למומחה שהוא פתי כי הוא מאמין לי בעיניים עצומות כשאני אומר לו את האמת, לא כי הוא פתי, אלא כי פשוט הוא מודע לעובדה המוכחת שאני לא שקרן, את בעצמך פתית ומאמינה בעיניים עצומות לדיברגנט, כאשר הוא כותב שקרים ("אין לכם כסף לעוזרת", אין לנו כסף לעוזרת? רק הנעליים שלי עולות 3,000 שקל |פנים|) ו/או הזיות ודמיונות פרי טיפשותו הרבה ("הנה שקר שלך על שמך שהודית ששיקרת, נכון שקרן?" [שם תמונה של המומחה לכלום ושום דבר קורא לי מאיר ואותי עונה לו שלא קוראים לי מאיר])...
צר לי שאני מקדיש לך רק 4 דק' ולא שם לב לפרטים, פשוט זכרתי את זה שאמרת לי בזמנו שזה לא השם שלך כאשר כתבתי לך שאני יכול לאתר את הפרטים שלך באו"פ.
צפה בקובץ המצורף 103545

...ואז רק נופלת ביחד איתו כאשר הוא מועמד על טעויותיו ושקריו.

כל יומיים וחצי הוא "תופס אותי" בשקר חדש רק בשביל להיות מועמד על טעותו תיכף ומיד ולהיות מושפל עד אפר ועפר. למה את חוזרת על דבריו ונופלת ביחד איתו? לא חבל? כואב הלב. הכי גרוע, הוא שכאמור, כבר ניהלנו את השיחה הזאת, וכבר הזהרתי אותך מפני אמונה לדיברגנט וחזרה על דבריו, כמו גם ניסיתי להציל אותך מהשפלות דומות בעתיד:

צפה בקובץ המצורף 103546

זה למה קראת לי ילד כאפות לפני כמה ימים? 😂

צפה בקובץ המצורף 103547

וככה החלטת שכל מי שקוראים להם מאור הם ילדי כאפות? 😂

רק לא מובן לי האם את פשוט כותבת את זה עכשיו עליו ספציפית, או שאת ממשיכה לטעון, דרך המאור האחר ההוא, כפי מה שטענת עליי לפני מספר ימים, שגם אני ילד כאפות. כאמור, אני לא. עם כל הצניעות, בזמני, לא רק שלא הייתי ילד כאפות, ולא רק שהייתי מלך הכיתה שלי, אלא הייתי מלך בית-הספר כולו. גם הראיתי לך הוכחות, זוכרת? אז למה את ממשיכה לטעון שהייתי ילד כאפות? 😂

או לפחות נראה לי שאת ממשיכה לטעון את זה 🤷‍♂️

איך זה יכול להיות שאת רק ממשיכה לחזור על אותן טעויות עוד פעם ועוד פעם גם לאחר שאני מתקן אותך ומעמיד דברים על דיוקם? זה כאילו את לא קוראת את מה שאני כותב לך. בגלל ששוב פעם את קוראת לי ילד כאפות, אני מניח שעכשיו אני צריך לחזור על ההפרכות מלפני מספר ימים? 🤷‍♂️

טוב, הנה:

צפה בקובץ המצורף 103542
דרכתי לך על יבלת מאוד כואבת כאשר הרגשת צורך להידחף לשרשור שלא שייך אליך |נחמה|

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני גדול בני האדם של האלף. אני עושה תואר ראשון בפסיכולוגיה חד-חוגי ובמקביל כותב את העבודות המדעיות והספרותיות החשובות ביותר בהיסטוריה. אין לי זמן לרבוץ על הפורומים כל היום. הסיבה היחידה שאני נמצא אפילו את הארבע שעות ביום שאני נמצא זה בגלל זעקות האימים שנשמעות כאשר עוברות 24 שעות מבלי שאני כותב, וזאת בעקבות עובדת היותי מלך אתר תפוז כמו גם האדם הפופולארי ביותר בתפוז. אתה תשב בשקט ותחכה כמו ילד טוב עד שאתפנה אליך. אתה האדם והדבר האחרון שנמצאים בסדר העדיפויות שלי.
האם אימך מנקה את הבית ה"גדול" שלכם כאשר משפחתך כ"כ "עשירה"|? ||פינוקיו|
בית של שתי קומות הוא לא בית גדול. אם אתה ומשפחתך לא הייתם מגיעים מתוך החור תחת של העולם, ואילו רק אבא שלך היה מביא הביתה משכורת של גבר, היית יודע מה זה בית גדול באמת. בית גדול זה לדוגמה הוילה הפרטית של שלוש קומות עם חצר ובריכה של דוד שלי, לצורך הדוגמה. בתור אדם שרק הספרייה שלו עלתה יותר ממאה וחמישים אלף שקל, מן הסתם למשפחתי יש כסף לעוזרת. אנחנו פשוט לא זקוקים לאחת. יותר מכך, אין סיבה לנהל את אותה השיחה בשני שרשורים, ולכן אתה תמשיך לשבת בשקט עד שאתפנה אליך בשרשור המקורי שבו שאלת מי מנקה את הבית שלי כדי שאוכל לתת לך תשובה רחבה, מלאה וממצה יותר. לא שאני חייב לך תשובות על אורחות החיים שלי ושל משפחתי ועל המתרחש בביתי, אבל בסדר, אענה. אני רק מקווה שאני לא מזין בכך את הקנאה העזה והחולנית שלך בי ובמשפחתי. עצתי? חפש עזרה מקצועית.
צר לי שאני מקדיש לך רק 4 דק' ולא שם לב לפרטים
טעות חד פעמית באשר לשקר מדומיין שלא היה ולא נברא לא הייתה בעיה, אילולא היות הדבר רוטינה קבועה, ואילולא כל יומיים וחצי היית מוצא שקר חדש שלי שלא היה ולא נברא ושאותו אתה מדמיין מתוך טיפשותך הרבה. כל השקרים שלי שאי-פעם "מצאת" הם מדומיינים ו/או מומצאים. כך, מסתבר, גם השקר הזה. נעמיד פני מופתעים :rolleyes:

עוד הדבר לא היה בעיה, אילולא הטיפשות שלך הייתה מדבקת, וקורבנות תמימים של הטיפשות שלך היו מאמצים את הדמיונות שלך וחוזרים עליהם כעל האמת לאמיתה, כמו לדוגמה המומחה לכלום ושום דבר ונוסטלגיה טרום קורונה, שני אנשים לא מאוד מבריקים הם בעצמם.

חוסר תשומת הלב שלך לפרטים כמו גם הטיפשות הכללית שלך שעליה יש הסכמה רחבה ברמה של "מקיר לקיר" זאת הסיבה למה זרקו אותך מצוות האוניברסיטה שלך לקיבינימט ולמה למעשה מעולם לא היה צריך לקבל אותך מלכתחילה. בעולם מתוקן, לא רק שלא היה דבר כזה שהיית מרצה וחוקר באוניברסיטה, ואז בשביל חברה פרטית, ולא רק שלא היית מתקבל ללימודים גבוהים, אלא אתה אפילו לא היית עולה מכיתה ו' לכיתה ז'.
פשוט זכרתי את זה שאמרת לי בזמנו שזה לא השם שלך כאשר כתבתי לך שאני יכול לאתר את הפרטים שלך באו"פ.
אין לי מושג על מה אתה מדבר. אתה הבאת תמונה של המומחה קורא לי מאיר ואותי אומר לו שלא קוראים לי כך, ולא תמונה של שיחה כזאת ביני לבינך, אך באמת יכול להיות שבעקבות הטיפשות המדבקת של המומחה לכלום ושום דבר (טיפשות באופן כללי זה דבר מדבק), גם אתה השתכנעת בשלב כלשהו שקוראים לי מאיר.
דרכתי לך על יבלת מאוד כואבת כאשר הרגשת צורך להידחף לשרשור שלא שייך אליך |נחמה|
אין לי יבלות כואבות שאפשר לדרוך עליהן גם אילו היית רוצה. החיים שלי מושלמים. השם שלי הוא מאור פז ואני ילד שמנת מפונק אירופאי-רוסי זין מניאק אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה. אתה מנגד אקדמאי חדש, האיש הראשון בהיסטוריה של משפחתך להחזיק בתואר אקדמי, וגם זה כמובן, נו ברור, אלא מה? אך ורק הודות לזילות ההשכלה הגבוהה, זה לא שאתה באמת-באמת האיש הראשון בהיסטוריה של משפחתך שבאמת כשיר ללימודים אקדמיים, אל תשלה את עצמך, שהוא גם אפריקאי, אתיופי ושחור (לא שיש לי בעיה עם הדברים האלו. אני רק אומר), כנראה גדל בעוני, בקושי, יצא לעבוד כבר בגיל הנעורים, וזה היה הכי לא מובן מאליו שהוא יעשה תואר.

מה הפלא שאתה רק מעיף בי את המבט הקל שבקלים ומתפוצץ לאלף חתיכות? כפרה, אני רק אומר, תעזור לעצמך. תקל על עצמך. תתמרח עם האלוורה.

תרגיע את הבעירה. תשכך את השריפה.

7290102740376.jpg

בנוסף, שרשור שבו אני מוזכר פעמים רבות על-ידי שלוש אנשים שונים, ואפילו חוזרים בעקבות טיפשותך המדבקת על הטענה השקרית שאני שקרן, מן הסתם זה לא שרשור ש"לא שייך אליי". שוב פעם הוכחת את טיפשותך האינסופית. נראה שאינך מסוגל להפסיק זאת. אז תודה לך.

תודה על עוד הוכחה לעובדה המוכרת והמוכחת זה מכבר, שעליה יש הסכמה רחבה ביותר ברמה של "מקיר לקיר", שאתה מפגר:

giphy.gif

למעלה