תותים נוסטלגיה

stavanit

Well-known member
ממש כמו בני אדם
יפים מעוררים תיאבון גדולים, צבעם נאה, מעוררי תאבון,,נותן ביס ואין שום טעם ,טפלים
לאן הלכו התותים המקוריים , קטנים מתוקים, מעוררי טעם עוד ועוד

מובן שלא כולם,,אבל רבים רבים,,,לא כמו פעם,,להיכן נעלמו האנשים ,הישרים החומלים איש את אחיו יאהבו, והיום איש הישר בעינין יעשה

נערך לאחרונה ב:
ממש כמו בני אדם
יפים מעוררים תיאבון גדולים, צבעם נאה, מעוררי תאבון,,נותן ביס ואין שום טעם ,טפלים

מובן שלא כולם,,אבל רבים רבים,,,לא כמו פעם,,להיכן נעלמו האנשים ,הישרים החומלים איש את אחיו יאהבו, והיום איש הישר בעינין יעשה
אם כבר הזכרת את הקטנים המתוקים, אז אין על תות עץ השחורים הבשלים שהיינו קוטפים, טעם גן עדן ובחינם :)

stavanit

Well-known member
אם כבר הזכרת את הקטנים המתוקים, אז אין על תות עץ השחורים הבשלים שהיינו קוטפים, טעם גן עדן ובחינם :)
נכון עי" הבית שלנו היו שני עצי תות שחורים ולבנים, אני תמיד היתי צבועה בשחור מכף רגל עד ראש
חיפשת אותי??תמיד על אחד העצים , ככה גדלתי,,ילדת תותי העץ

פנינה10כחולה

Well-known member
ממש כמו בני אדם

אלו שגדלו בחממה ודשן יהיו ללא טעם

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
ממש כמו בני אדם

אני לא מתלהב מהפרי הזה.
הוא הכי קרוב לקרקע ולכן הוא פגיע על ידי מזיקים
ואז מעמיסים עליו חומרי הדברה רבים.
וגם מהנדסים אותו כך שיהיה יותר קשוח.
אישתי מתה עליהם. |מאוהב|
פשוט כואב לי הלב איך שהיא מרעילה את עצמה. ;-(

למעלה