תופעה מדהימה

רואי17

New member
תופעה מדהימה

אתמול דקרתי מישהו.... לא נשמע טוב. אתחיל מהתחלה. אתמול טיפלתי במישהו, ובסוף הטיפול - כשבאתי להוציא את המחטים - אולי 10 מתוך 12המחטים ששמתי לו יצאו החוצה בעצמן ורק נתלו על העור בקצה. זה קרה לי עם מחט פה ושם, אבל כ"כ הרבה? הייתי בהלם! מה דעתכם זה אומר? אני חושב שהגוף כאילו השתמש במחטים ואמר: "מספיק לי". מה דעתכם?

RanLoel

New member
מעניין....

קרה גם לי. לא עם כל כך הרבה מחטים, אבל עם מחט פה מחט שם... השאלה הבאמת מעניינת היא האם יכולת לצפות את זה? האם האבחנה שלך כללה חום פנימי או נטייה של הגוף להחצין... (מחשבות של מדקרים
)

ינוקא1

New member
או שהגוף מחליט ש"זהו" ולכן מוציא.

גם לי זה קורה לפעמים. גם הדבר ההפוך קורה - שהמחט נכנסת יותר לעומק.

ינוקא. שוב המשפט הראשון שלך אומר הכל.

והחלק השני גורם לי ל
. יש לך את זה. וכמו שאומרים - אתה מחובר.

רואי17

New member
לצפות לא

אבל יש עניין של טאי-יאנג, מאחר והבעיה היא אלרגיות.

yasminclinic1

New member
בהחלט תופעה מדהימה

גם לי קורה שמחט אחת יוצאת לה אבל 10 זה בהחלט הזוי... אולי הדיקור היה צריך להיות ברמה השיטחית איתו, לפעמים דווקא ככה מזרימים את הצי של מרדאיני החיבור או ה-tmm שהם עוצמתיים מאוד ויוצרים תנועה חזקה ויכול לביות שזה בדיוק מה שהמטופל היה צריך. האם זה הטיפול הראשון שלו? ומענין לדעת איך הוא הרגיש אחרי הטיפול?

רואי17

New member
הוא הרגיש

טוב במהלך הטיפול. זה קרה בטיפול השני. לאחר הטיפול הראשון לא חל שינוי במצבו, אבל זה צפוי.

יציאת מחטים

זה קורה כשיש שינוי מהיר ברמת הצ'י והדם במרידיאנים, במיוחד אם דקרת נקודות שקשורות למרידיאן אקסטרה

זה קורא לי כל הזמן למטופלים מסוימים

בהתחלה לא הבנתי מה זה ולאחר שזה התחיל לחזור על עצמו פשוט המשכתי. יש לי מטופלת בת 80 שאצלה זה קבוע,8 עד 10 מחטים מחקים לי...בסוף הטיפול, משהו כן היא מאד רגישה לכל תחושת צ'י עדינה ביותר

רואי17

New member
דווקא לא אקסטרה

kd 3,4,5 (עונתי של מגדלי) ואיזון שכבת טאי יין ויאנג מינג (טאן). ויין טאנג.

niso nae

New member
תופעה מדהימה פעמיים

הרבה פעמים שהגוף מרגיש "שהספיק לו" המחטים יוצאות לבד ולהפך יש פעמים שה 20 דקות לא מספיקות ואז אפשר להרגיש שמוציאים בעדינות את המחטים יש מעיין וואקום והמחטים רוצות להשאר עוד,וברגע שעוזבים את המחט עוד לפני שיצאה היא חוזרת לגוף,מעיין וואקום שמושך אותה פנימה. מעניין ביותר!!

למעלה