תובנות לחיים:

צריך לשוחח עם חברים על דברים שאוהבים לעשות כדי לשפר את החברות.
חשוב לדבר מאוד ברור ולעניין.
אולי הגיוני יותר להגיד למשל לשופט שאני מצפה שיאמין לי במקום להגיד דבר לא נכון.
צריך להיות שמח, אמתי ועדין.
אני שמח, אני יכול, אני מצליח, יש לי חברים, יש לי חברות.
יש להימנע מלעשות מבטים וקולות מפחידים שאני רגיל אליהם.
אם המשטרה לא מוכנה לטפל באלימות שיש נגדי, מנהל הכפר יטפל.
אני אדם אוהב, רוחני, יוצר ומוסרי וזה טוב.
צריך לתת הרבה אהבה ודאגה לחברים.
אין לדבר רעות על אנשים.
יש לי חיים נהדרים ואני לא צריך להתייחס לטיפשות אנשים שמציקים ונטפלים.
כדאי להתרחק מעימותים ועדיף להתעלם ככל האפשר מהקנטות.

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
צריך לשוחח עם חברים על דברים שאוהבים לעשות כדי לשפר את החברות.
חשוב לדבר מאוד ברור ולעניין.
אולי הגיוני יותר להגיד למשל לשופט שאני מצפה שיאמין לי במקום להגיד דבר לא נכון.
צריך להיות שמח, אמתי ועדין.
טוב להגיד לעצמי משפטי חיזוק כמו: אני שמח, אני יכול, אני מצליח, יש לי חברים, יש לי חברות.
יש להימנע מלעשות מבטים וקולות מפחידים שאני רגיל אליהם.
אם המשטרה לא מוכנה לטפל באלימות שיש נגדי, מנהל הכפר יטפל.
אני אדם אוהב, רוחני, יוצר ומוסרי וזה טוב.
צריך לתת הרבה אהבה ודאגה לחברים.
אין לדבר רעות על אנשים.
יש לי חיים נהדרים ואני לא צריך להתייחס לטיפשות אנשים שמציקים ונטפלים.
כדאי להתרחק מעימותים ועדיף להתעלם ככל האפשר מהקנטות.
כל מה שאמרת פחות או יותר הוא נכון.
אבל, בגילך אתה לא צריך להתעסק בעניינים פילוסופיים
אלא יותר בדברים ממשיים.
למשל נשים.
אתה צריך להכיר נשים.
תפוס לך איזו פרגית שם בכפר.
תן לה בראש. ;-)
כשתהיה קשיש. (כמוני) |אליהו|
תאמין לי שיהיה לך הרבה זמן לקשקש את כל הפילוסופיים האלה.
לך תהיה קבלן שפריץ. |חיוךרחב|

סבא אתה אדם נחמד אבל אתה אוהב נושאים חומריים במידה שכמעט מביכה אותי לפעמים. יש לי חברה טובה בכפר ואנחנו מאוהבים, היו לי הרבה חברות רוב הקשרים קצרים. הקשר החומרי שלי עם נשים לא רע אבל אודה שגם לא מאוד טוב, בסך הכול אני אדם שמח. תאמין לי שעדיף לדבר ולחשוב יותר על דברים רגשיים, יפים ורוחניים מאשר על דברים "נסטי".

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
סבא אתה אדם נחמד אבל אתה אוהב נושאים חומריים במידה שכמעט מביכה אותי לפעמים.
סליחה אם הבכתי אותך.
אני רק מנסה להאיר לך את הדרך, ע"פ ראות עיניי.
אבל אתה בחור גדול כבר ובהחלט רשאי לנהוג ככל העולה על רוחך.
אז מה אתה אומר?
שאפסיק להציע לך עיצות מועילות?

כוכבית מצויה

Well-known member
סבא אתה אדם נחמד אבל אתה אוהב נושאים חומריים במידה שכמעט מביכה אותי לפעמים. יש לי חברה טובה בכפר ואנחנו מאוהבים, היו לי הרבה חברות רוב הקשרים קצרים. הקשר החומרי שלי עם נשים לא רע אבל אודה שגם לא מאוד טוב, בסך הכול אני אדם שמח. תאמין לי שעדיף לדבר ולחשוב יותר על דברים רגשיים, יפים ורוחניים מאשר על דברים "נסטי".
לאנשים טובים עדיף לדבר ולחשוב על דברים שונים.

לאנשים טובים עדיף לדבר ולחשוב על דברים שונים.
אני אדם טוב מאוד, ולכן יותר טוב לי לדבר ולחשוב על דברים יפים מאשר על דברים מכוערים. גם סבא אדם טוב, אבל הוא קצת בוטה מדי וזה לא נורא. תאמיני לי שאני מדבר וחושב על דברים יפים ולא על דברים מכוערים.

כוכבית מצויה

Well-known member
אני אדם טוב מאוד, ולכן יותר טוב לי לדבר ולחשוב על דברים יפים מאשר על דברים מכוערים. גם סבא אדם טוב, אבל הוא קצת בוטה מדי וזה לא נורא. תאמיני לי שאני מדבר וחושב על דברים יפים ולא על דברים מכוערים.
אופס השתבשה לי התגובה, התכוונתי לכתוב " לאנשים שונים עדיף לדבר ולחשוב על דברים שונים" לא כולם זהים ולכן הקביעה שלך שעדיף לדבר ולחשוב על דברים רגשיים אינה נכונה לגבי כולם.

אופס השתבשה לי התגובה, התכוונתי לכתוב " לאנשים שונים עדיף לדבר ולחשוב על דברים שונים" לא כולם זהים ולכן הקביעה שלך שעדיף לדבר ולחשוב על דברים רגשיים אינה נכונה לגבי כולם.
נכון, הנאות החיים תמיד נחמדות אבל תמיד טוב שתהיה גם קצת רוח כדי להיות יותר מעניין, אוהב ואהוב.

לא, חלילה, אל תפסיק. אבל אני חושב שבסך הכול חיי טובים גם עם נשים וגם בתחומים אחרים. אני גם מאמין שבעזרת גישה פילוסופית נכונה לחיים אפשר אפילו לשפר אותם יותר. אני מניח שגם אם בהיגיון תמיד אפשר להגיד דברים נכונים, יש מצבים שלא יתאים כי לא יבינו וייצור דיבור יתר. לפעמים צריך "לעשות כאילו".

נערך לאחרונה ב:
אני מנסה לשנות את העולם בעזרת הבאת יופי וחוכמה וגם בעזרת הפעלת כוח מתנגד. אני משוחח עם אנשים על דברים שאוהבים לעשות כדי להביע אהבה ולחזק את החברות. אני חושב שבהיגיון לא צריך להגיד דברים לא נכונים. אם אומרים לקטגור שהוא אמור להאמין לי שלא גנבתי, הסנגור יכול לחשוב שאני מנסה להטעות את הקטגור ואולי הסנגור לא צריך להאמין אלא להגן עליי. אני מנסה להעניש על מעשים רעים באמירות כמו: "אתה לא בסדר, אני מקווה שיהיה לך לא טוב". אני שמח ומוצלח ואני יכול ליצור קשרים בקלות, ואני מאוד אסרטיבי וחזק נפשית אבל גם טוב ומתחשב.

נערך לאחרונה ב:
למעלה