תובנה

אני חושב שהסיבה שמתרחקים ממני ורודפים אותי בכפר שלי, היא שהפכתי לתוקפני ואני עושה מבטים מאיימים ולפעמים יוצאים לי קולות מפחידים. עכשיו אני מנסה לחזור להיות עדין. אני מקווה שיחסי בכפר עם אנשים ישתפרו. צריך לחייך במקום לאיים, ולהשתדל לא להשמיע קולות. בנוסף חשוב לא לדבר עם אנשים שאני לא מכיר. אנשים בכפר פחדו מכך שדיברתי עם אנשים שאני לא מכיר, ולכן תקפו אותי. אולי כשחוקר שואל שאלה שברור ממנה שהוא חושד בי, הטעיה לא תעבוד ועדיף להגיד שיאמין במה שהוא רוצה ולא לענות בשקר. צריך להיות שמח על הצלחות חיוביות שיש.

לפעמים אני חושב אולי קשה לי להבין מצבים חברתיים והתוקפנות נגדי גם באשמתי. גם אני הפכתי למאוד תוקפני כשהגעתי לכפר, ואני כבר לא יודע מי התחיל. החיים הפכו אותי לאדם קשה. עברתי דברים נוראים, שכל אחד אחר היה ודאי משתגע בגללם. בכל מקרה, בתקופה האחרונה היו אנשים שתקפו אותי ואיימו עליי בלי כל סיבה מצדי. זה טופל. כיום מצבי בכפר יותר טוב. בסך הכול זה מקום הרמוני ואוהב, אבל כיוון שחיים פה הרבה אנשים עם בעיות ואני קצת שונה יש היתקלויות. אין לי כוונה נגד אף אחד, אני בסך הכול אדם מאד עדין וטוב. חבל לי שלא יודעים לקבל אותי במסגרת שלי.

נערך לאחרונה ב:
למעלה