תגלית מפתיעה

bart simpson75

New member
תגלית מפתיעה../images/Emo12.gif

תגידו, אתם ידעתם שליז שרידן - מי שמגלמת את הדמות של הלן סיינפלד, היא "מיסיס אוקמונק" - השכנה החטטנית בסדרה "אלף"?

טעות שלי, זו הייתה שאלה בחידון סיינפלד

ולא הופיעה כחידת סיינפלד. חפשו ב-google: "חידון סיינפלד מס' 5661073" ושם תראו את שאלת הבונוס בסוף... יפה. עכשיו תסתכלו על התאריך של החידון.

bart simpson75

New member
לא זכור לי שמישהו דיבר על זה מתישהו,

חוץ מהחידה. ולדעתי רוב האנשים פה בכלל לא היו מודעים לזה. לך תזכור את כל מי ששיחק בסידרה מאמצע שנות השמונים...

אחד שאין לו חיים, כמוני, שסרק את IMDB קדימה

ואחורה, מכיר כמעט את כל השחקנים ששיחקו בסיינפלד, כולל ההסטוריה שלהם (ובאיזה עוד סדרות הם שיחקו) אני חושב אפילו שאני לא היחיד שיודע את הפרט על גב' אוקמונק, כי מישהו אז ענה לי על השאלה הזו.

אתה רוצה להיות בשוק ? קבל את זה:

אסטל האריס, אמא של ג'ורג', שיחקה בתפקיד "דלילה" באחד מפרקי "נשואים פלוס" מהעונה הראשונה (1987). שם הפרק היה: AL LOSES HIS CHERRY תזכורת: Al gets a firsthand look at Luke's swinging-singles life when he takes refuge at Luke's bachelor pad rather than return home to a fight with Peggy.

ואם אתה רוצה סגירת מעגל בחזרה לסיינפלד

אז בפרק ההוא של נשואים פלוס, לוק ונטורה נראה רוקד עם לקוח את אותו שיר שניומן שר לעצמו במשאית "Three Times a Lady".

darksideonline

New member
ומה לגבי....

החברה של ג'רי שבדק אם החזה שלה אמיתי משחקת ב"עקרות בית נואשות" - סוזן. וגם ברי (הג'ינג'ית) וגם שארלוט מ"סקס והעיר הגדולה" את כולן הוא עשה (-: וכמובן שסוזן חזרה להעיד בבית משפט בפרק האחרון...

dor and more

New member
יש בעקרות בית נואשות המון מסיינפלד

גם המספרת של הסיפור- זו סו אלן עם חזיה ויש המון שחקנים ששיחקו תפקיד אורח שם. זה מצחיק לראות, כל פעם שאני רוא מישהו משם אני שואלת את עצמי אם זה אותו מלהק

Optimus_Prime

New member
ענק, גם אני ראיתי את זה היום

ביפ מצחיקים ,הם מודעים לכך שהם מאוסים עם כל השידורים החוזרים, אבל צוחקים על עצמם בצורה כ"כ יפה.. הפירסומות עם אלף (עם הווקמן במתנה, אלבומי מדבקות וזה) הייתה פשוט קורעת ! יש עכשיו כמה קומדיות לא רעות שמתחילות - אלף, פרייז'ר, ניוז רדיו... ואגב, היום ראיתי בערוץ 22 שיש 3 פרקים ברצף של סיינפלד. זה כל יום או חד פעמי? :O

למעלה