תגיד יבגני - אתה בצד של שיקלי או בצד של בנט ועודה ?

איציק5111

Well-known member
אכן - אתה צודק לחלוטין.

התקשורת מתייחסת לבנט "הקיצוני" כאילו היה הרבה יותר מתון מנתניהו - ממש קדוש.

יבגני ביזה את עצמו - הוא מעניש את נתניהו והימין כולו בשל שנאתו לחרדים.....שנאת החרדים גרמה לו להעדיף את איבתיסאם מרעאנה , מירב מיכאלי , ניצן הורביץ ויאיר גולן על פני נתניהו....איזו בושה - הוא לעולם לא יצליח למחות את הבושה מעל פניו....איש ימין קאטלק.
מיכאלי ויאיר גולן אחלה אנשים... לחרדים יש נבחרי ציבור שדואגים להם לחילונים אין. משום מה החילונים מקנאים....אז אולי שהחילונים יקימו מפלגה שדואגת רק לאינטרס החילוני ולא מדברת על איראן או ירושליים.

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן - אתה צודק לחלוטין.

יבגני ביזה את עצמו - הוא מעניש את נתניהו והימין כולו בשל שנאתו לחרדים.....שנאת החרדים גרמה לו להעדיף את איבתיסאם מרעאנה , מירב מיכאלי , ניצן הורביץ ויאיר גולן על פני נתניהו....איזו בושה - הוא לעולם לא יצליח למחות את הבושה מעל פניו....איש ימין קאטלק.
אתה הוא שמעניש את הימין כולו בשביל לפרגן לביבי, כל מה שגדעון סער דורש בשביל ששת המנדטים שלו לממשלת ימין זה להחליף את נתניהו במישהו אחר ואתה מוותר על ממשלת ימין על מלא בשביל השארת היו"ר. חברי הכנסת שלך במקום לבחור מישהו מהם ולחתום לו כדי שיוכל להרכיב ממשלה חותמים על הצהרת נאמנות מטופשת שהדבר היחיד שהיא יכולה להביא לו זה עוד בחירות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה הוא שמעניש את הימין כולו בשביל לפרגן לביבי, כל מה שגדעון סער דורש בשביל ששת המנדטים שלו לממשלת ימין זה להחליף את נתניהו במישהו אחר ואתה מוותר על ממשלת ימין על מלא בשביל השארת היו"ר. חברי הכנסת שלך במקום לבחור מישהו מהם ולחתום לו כדי שיוכל להרכיב ממשלה חותמים על הצהרת נאמנות מטופשת שהדבר היחיד שהיא יכולה להביא לו זה עוד בחירות.
למה מי זה בכלל גדעון סער שאשמע בקולו ?
הוא זכה בשישה מנדטים - נתניהו זכה ל30 מנדטים . הבחירה הדמוקרטית התבצעה , מה גם שסער התמודד נגד נתניהו ונכשל.

אתם מנסים את שיטת החרמות בכדי להדיח את בחירת רובם המכריע של מצביעי הימין...בנט הנכלולי וסער השמאלני ( מי שמעדיף את השמאל על פני נתניהו הוא שמאלן )....מנעו במשותף את נסיונות נתניהו להקים ממשלה.

אתה מעניש את נתניהו ואת הימין כולו בשל שנאתך לחרדים. אתה יורק בפרצופו של הימין כולו.

אתה מורסה/מוגלה על גב הימין.....אתה ודומיך תביאו לחורבן אוסלו נוסף

evglev1

Well-known member
מנהל
למה מי זה בכלל גדעון סער שאשמע בקולו ?
הוא זכה בשישה מנדטים - נתניהו זכה ל30 מנדטים . הבחירה הדמוקרטית התבצעה , מה גם שסער התמודד נגד נתניהו ונכשל.

אתם מנסים את שיטת החרמות בכדי להדיח את בחירת רובם המכריע של מצביעי הימין...בנט הנכלולי וסער השמאלני ( מי שמעדיף את השמאל על פני נתניהו הוא שמאלן )....מנעו במשותף את נסיונות נתניהו להקים ממשלה.

אתה מעניש את נתניהו ואת הימין כולו בשל שנאתך לחרדים. אתה יורק בפרצופו של הימין כולו.

אתה מורסה/מוגלה על גב הימין.....אתה ודומיך תביאו לחורבן אוסלו נוסף
סער הוא מי שמבדיל בין ממשלת מיעוט לממשלת רוב, הוא כף המאזניים בממשלה ובניגוד לבנט הוא לא דורש את ראשות הממשלה. מינוי ראש ממשלה אחר מהליכוד הוא כיבוד רצון הבוחר, אבל אתם לא ליכוד אתם מפלגת נתניהו, לא אתפלא אם אחרי שנתניהו יפרוש או ייאלץ לפרוש אתם תבחרו את יאיר נתניהו עם אפס ניסיון פוליטי לראשות התנועה רק מתוך הסגידה שלכם לאביו, כמו שבני בגין קיווה שהשם של אביו יכתיר אותו ליו"ר ב-1992 והתבדה, ועוד אם ביבי יפרוש מהפוליטיקה ויגיד לכם להצביע לבנו לראשות התנועה, אתם גם אם הסקרים יראו שעם יאיר נתניהו אתם לא עוברים את אחוז החסימה אתם תצביעו ליאיר נתניהו כפי שבנימין נתניהו הורה לכם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
סער הוא מי שמבדיל בין ממשלת מיעוט לממשלת רוב, הוא כף המאזניים בממשלה ובניגוד לבנט הוא לא דורש את ראשות הממשלה. מינוי ראש ממשלה אחר מהליכוד הוא כיבוד רצון הבוחר, אבל אתם לא ליכוד אתם מפלגת נתניהו, לא אתפלא אם אחרי שנתניהו יפרוש או ייאלץ לפרוש אתם תבחרו את יאיר נתניהו עם אפס ניסיון פוליטי לראשות התנועה רק מתוך הסגידה שלכם לאביו, כמו שבני בגין קיווה שהשם של אביו יכתיר אותו ליו"ר ב-1992 והתבדה, ועוד אם ביבי יפרוש מהפוליטיקה ויגיד לכם להצביע לבנו לראשות התנועה, אתם גם אם הסקרים יראו שעם יאיר נתניהו אתם לא עוברים את אחוז החסימה אתם תצביעו ליאיר נתניהו כפי שבנימין נתניהו הורה לכם.
לא ידידי השקרן - על הפתק בקלפי רשום הליכוד בראשות בנימין נתניהו...הבנת ?

בראשות בנימין נתניהו - חצוף שכמותך.

בנט וסער פעלו במשותף בכדי להפיל ממשלת ימין על מלא רק בשל שנאתם לנתניהו ...ואתה פעלת כך בשל שנאתך לחרדים .. אפילו את השמאלניה של מרצ העדפת עליהם.

חרפה עליך.....איזה גועל..,..

איציק5111

Well-known member
אכן - אתה צודק לחלוטין.

שחר אתה חייב לצאת מזה. שמאל זה לא קללה ויש אנשים טובים בשמאל. מעבר לזה בשמאל יש ערכים טובים ואנושיים שאין בימין. שמאל זה דאגה לחלש לשונה וגם למיעוטים. אני הייתי כמוך אבל תיצא מזה ותפסיק להזכיר את העבר.

evglev1

Well-known member
מנהל
לענות לך בכנות?????? בעיה שלך ואל תעלב.

היא חלשת אופי ונכנעה לתעמולה אדירה נגד ביבי. אם הייתי נשאר ימני לא הייתי מיתייחס לתעמולה נגד ביבי..

תעמולה מטורפת שכל מי שעם ביבי נשחט ונקרע לגזרים וכל מי שנגדו אהוב ומלוקק...

אז כל חלשי האופי נסחפים וקל להשפיע עליהם...
ממש לא היה צורך בתעמולה, ביבי הקפיד להראות חולשה מול החמאס, חולשה מול בג"צ, חולשה מול כחלון, חולשה מול החרדים, חולשה מול בנט שזה דווקא חיובי. וגם אחותי ואבא שלי לא מקבלים את זה שאדם חף מפשע ישפוך רעל על המשטרה ושמי שמנסה לערער את הלגיטימציה של ההליך המשפטי זה משום שהוא אשם.

איציק5111

Well-known member
אכן - אתה צודק לחלוטין.

ממש לא היה צורך בתעמולה, ביבי הקפיד להראות חולשה מול החמאס, חולשה מול בג"צ, חולשה מול כחלון, חולשה מול החרדים, חולשה מול בנט שזה דווקא חיובי. וגם אחותי ואבא שלי לא מקבלים את זה שאדם חף מפשע ישפוך רעל על המשטרה ושמי שמנסה לערער את הלגיטימציה של ההליך המשפטי זה משום שהוא אשם.
הקיצר שטפו לך טוב טוב את המוח ולא מוכן להודות שהיתה לזה השפעה

אלפיני

Well-known member
שמאלן קיצוני מסוגך לא יכול לכנות אדם מסוגי בכינוי "שוטה הכפר"
יכול ועוד איך. פרטים בהמשך.

אתה שמאלן המסנגר על "איש ימין קיצוני"
שמאלן הגאה בשמאלונותו. אני כבר חסין בפני בולשיט ביביסטי על שלל גינוייו והמניפולציות שלו. עבור יבגני זה עניין קצת חדש.
אגב, תחליט כבר בינך ובין עצמך האם יבגני שמאלן או ימין קיצוני שכן הפכת ממש לא עקבי בכל הונדטה האישית הזו שלך.

צבוע - אתה מעז לגנות את "הלינץ" על
אלקין ?
וודאי. הלכתם על האישה והילדים יא נבלות. ואני מדבר על כאלה שבחרו ביוזמתם להוציא עצמם מהמשחק הפוליטי. לא להיכנס לשם מיוזמתם כמו המטורללת יחד עם עודאי וקוסאי . גם בהקשר ליועץ המשפטי, הביקורת הייתה על מנדלבליט עצמו. אף אחד לא התעסק עם המשפחה שלו חתיכת שקרן.

שים לב כיצד מתבטא המכנה המשותף בינך לבין יבגני גולדברב - שנאת החרדים
אינני שונא את החרדים עצמם. עבדתי עם ומול חרדים לפרקים בחיי ותמיד שמרתי אתם על יחסים טובים. לפעמים אפילו מעבר.
אני שונא את ההנהגה חסרת האחריות שלהם וכל מני מתלהמים בקרבם וכאלה הפועלים בשמם.
יברמן עשה חצי עבודה....את השאר עשה בנט - ומה שקרה ליבגני מסביר היטב מדוע ליברמן הצליח לשמר את גרעין מצביעיו - הוא הפך אותם מאנשי ימין לאנשי שמאל אשר אין להם שום אינטרס לשמור על ישראל מדינה יהודית , הוא הפך אותם לתומכים בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית.
עוד אחת מהגיגיו של שוטה הכפר. העליה מחבר העמים הגיעה לארץ הרבה בגלל שהוקיעו אותם כיהודים בארצות הולדתם. ומה עושה היהדות בגרסתה השסניקית-אגודת ישראלית , מוקיעה את יהדותם גם פה במקום להקל ונכנסת להם בקרבים במקום להקל על הגיור שלהם כפי שמנסה לעשות היהדות הציונית ובמידה מסיימת גם הקהילה הרפורמית.

מחלוקות שמאל וימין הם הרבה יותר מאשר מחלוקות על "גודל מדינה" - אבל מה אני מספר לך את שאתה יודע זמן.
המחלוקת היא בעיקר על גודל המדינה , בעיקר עם ליברמן ויוצאי חבר העמים. בנושא דת ומדינה וצורת משטר פתאום מסתבר שישנו הרבה יותר משותף ממה שנדמה לך . הבעיה שאתה אישית נשארת מאחור ונשען על תסכולי העבר שלך. אינך רואה אפילו מילימטר מעל האף. לכן נשארת בחזקת שוטה הכפר. אתה פשוט מתעלם לגמרי מהנזק שיוצר ראש הממשלה הזה המתעלם מדברים הבסיסיים ביותר כמו יצירת תקציבים שנתיים או מינויים לתפקידים בראשות המבצעת דבר המכניס מקלות רצינים בגלגלים של מוסדות במדינה אחד אחר השני. זה דבר שאף פעם בשום ממשלה לא היה לפני כן. המדינה הזו לא יכולה להתקיים ללא מערכות בריאות, משפטים , כלכלה ובטחון פנים וחוץ. והמקלות שביבי מכניס בנושאים הללו יוצרים תקדים מאוד מסוכן לעצם קיומה של המדינה ומכניסים אותה לסחרור שעלול להוביל לנזק הרבה יותר גדול מכל חמאס, איראן או חיזבאללה מסוגלים לבצע.

יבגני אמר בעצמו כי הוא מעדיף היה לא להיכנס לשותפות עם מרצ והעבודה. זה הדדי. יש הרבה מאוד כבדיהו וחשדהו בניסיון ליצור שיתוף פעולה שכזה . אבל נראה לי שבעתיד הנראה לעין המשימה תהיה בעיקר להבריא את המדינה הזו חברתית וכלכלית וכל נושא מו"מ ופלסטינים יוזז הצידה.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
יכול ועוד איך. פרטים בהמשך.

שמאלן הגאה בשמאלונותו. אני כבר חסין בפני בולשיט ביביסטי על שלל גינוייו והמניפולציות שלו. עבור יבגני זה עניין קצת חדש.
אגב, תחליט כבר בינך ובין עצמך האם יבגני שמאלן או ימין קיצוני שכן הפכת ממש לא עקבי בכל הונדטה האישית הזו שלך.

וודאי. הלכתם על האישה והילדים יא נבלות. ואני מדבר על כאלה שבחרו ביוזמתם להוציא עצמם מהמשחק הפוליטי. לא להיכנס לשם מיוזמתם כמו המטורללת יחד עם עודאי וקוסאי . גם בהקשר ליועץ המשפטי, הביקורת הייתה על מנדלבליט עצמו. אף אחד לא התעסק עם המשפחה שלו חתיכת שקרן.

אינני שונא את החרדים עצמם. עבדתי עם ומול חרדים לפרקים בחיי ותמיד שמרתי אתם על יחסים טובים. לפעמים אפילו מעבר.
אני שונא את ההנהגה חסרת האחריות שלהם וכל מני מתלהמים בקרבם וכאלה הפועלים בשמם.

עוד אחת מהגיגיו של שוטה הכפר. העליה מחבר העמים הגיעה לארץ הרבה בגלל שהוקיעו אותם כיהודים בארצות הולדתם. ומה עושה היהדות בגרסתה השסניקית-אגודת ישראלית , מוקיעה את יהדותם גם פה במקום להקל ונכנסת להם בקרבים במקום להקל על הגיור שלהם כפי שמנסה לעשות היהדות הציונית ובמידה מסיימת גם הקהילה הרפורמית.

המחלוקת היא בעיקר על גודל המדינה , בעיקר עם ליברמן ויוצאי חבר העמים. בנושא דת ומדינה וצורת משטר פתאום מסתבר שישנו הרבה יותר משותף ממה שנדמה לך . הבעיה שאתה אישית נשארת מאחור ונשען על תסכולי העבר שלך. אינך רואה אפילו מילימטר מעל האף. לכן נשארת בחזקת שוטה הכפר. אתה פשוט מתעלם לגמרי מהנזק שיוצר ראש הממשלה הזה המתעלם מדברים הבסיסיים ביותר כמו יצירת תקציבים שנתיים או מינויים לתפקידים בראשות המבצעת דבר המכניס מקלות רצינים בגלגלים של מוסדות במדינה אחד אחר השני. זה דבר שאף פעם בשום ממשלה לא היה לפני כן. המדינה הזו לא יכולה להתקיים ללא מערכות בריאות, משפטים , כלכלה ובטחון פנים וחוץ. והמקלות שביבי מכניס בנושאים הללו יוצרים תקדים מאוד מסוכן לעצם קיומה של המדינה ומכניסים אותה לסחרור שעלול להוביל לנזק הרבה יותר גדול מכל חמאס, איראן או חיזבאללה מסוגלים לבצע.

יבגני אמר בעצמו כי הוא מעדיף היה לא להיכנס לשותפות עם מרצ והעבודה. זה הדדי. יש הרבה מאוד כבדיהו וחשדהו בניסיון ליצור שיתוף פעולה שכזה . אבל נראה לי שבעתיד הנראה לעין המשימה תהיה בעיקר להבריא את המדינה הזו חברתית וכלכלית וכל נושא מו"מ ופלסטינים יוזז הצידה.
יבגני גולדפרב הפך להיות שמאלן מבלי לדעת....אט אט הוא הבשיל וקמעה קמעה חצה את הרוביקון אל עבר השמאל....אני הסברתי לו באריכות את הסיבות אשר הובילו אותו לחבור אל עוכרי ישראל מסוגך ושאר השמאלניה חסרת הפטריוטיות.

מפגין אחד ויחיד התבטא בחריפות נגד הגברת אלקין - זה הכל.

השמאלנים הבזויים והמנוולים הטילו מצור שארך שנים על מנדלבליט ובני משפחתו , הטרידו אותו בבית הכנסת בו אמר קדיש על אמו - התקשורת הצטרפה למסע הסחיטה באיומים אותו הוא עבר - במקרה אלקין התקשורת התגייסה להוקעת המפגין תוך כדי מסע דה לגיטמיציה לכל מפגיני הימין....יש בכלל מה להשוות ?

אתה אוטואנטישמי שונא חרדים מובהק , אתה תומך בהתבוללות , אתה תומך בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית - ויבגני גולדפרב החליט להצטרף אליך במסעך נגד היהדות.

זה המכנה המשותף בין מחלה אוטואימונית מסוגך לבין שונא חרדים כמו יבגני - אתה והוא עומדים על אותה פלטפורמה , לכן הוא הצטרף אליך במאבקך נגד דת אבותיך.

המדינה מתפקדת נפלא - כל
"הרעבים ללחם" |יעני| פתאום שבעים , הקורונה מאחורינו , מערכת הבריאות שרדה את המגיפה בצורה מעוררת כבוד - ישראל הפכה להיות מושא לקנאה בעולם כולו ... חוץ מעדת השמאלנים החמוצים והדיכאוניים ......וולאק אם האוייב הערבי היה מביט מבט חטוף בפרצופם העצוב המפיץ רוח נכאים הוא היה מבקש לכבוש מיד את כל ארצנו......יבגני גולדפרב קשר את גורלו בכם - בושה וכלימה על פניו.

שום דבר לא ירפא את השנאה ההדדית שיש ביני לבינך - בטח שלא ממשלת שנאה הדדית מטעם בנט ולפיד.

החיים בישראל לא רעים בכלל ועושה רושם שתושביה הפשוטים של ישראל הרבה יותר מאושרים מהפלצנים האליטיסטים השמאלנים הנכנסים לדיכאון מג'ורי על כל זוטה קטנטונת.......

עם יהודים כמוך וכמו חבריך לא נצחנו אף מלחמה - ואל תשווה בינך לבין השמאל של קום המדינה - השמאל ההוא היה גזען אך הוא היה קשוח ומותאם למציאות חיינו - אתה והחברים העצובים שלך לא שווים כלום....לא הייתי מסתמך עליכם בשום פרמטר.

יבגני גולדפרב מצא בכם משענת - שיבושם לו.

אלפיני

Well-known member
השמאלנים הבזויים והמנוולים הטילו מצור שארך שנים על מנדלבליט ובני משפחתו
מצור? הם הפגינו מול ביתו וכשקיבלו צו הרחקה 400 מטר משם כך עשו. אנשים שומרי חוק. והם התמקדו בו בלבד.
מנדלבליט עצמו אמר על כך: "חופש הביטוי ובכללו הזכות להפגין הם מזכויות היסוד במדינה דמוקרטית
לא לשסות בסגנון ביביסטי מבית איציק זרקא.

אתה אוטואנטישמי שונא חרדים מובהק
אוטו מה? אוטו גלידה.....

אתה תומך בהתבוללות
אני תומך בחופש בחירה בנושא דת. שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה בנושא זה כל עוד הוא גם מוכן לממן את התחביב בעצמו.

אתה תומך בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית
אני תומך בהתנהלותה של ישראל כמדינת לאום של העם היהודי. כלומר שלכל אחד הזכות להתנהל בנושאי דת כהבנתו.

גם אינני מוכן שלשום גורם יהיה מונופול בנושא יהדות, לא חתונות, לא קבורה, לא כשרות, ושכל גישה עם בתי דין רבניים תהיה בהסכמת שני הצדדים בלבד, אחרת האזרחי יהיה זה שתקף. אינני מוכן ששום חוק יהודי יהיה תקף לגבי הכלל. מאידך גם אינני מוכן שהכלל יאכוף חוקים שלא יאפשרו לדתות להתקיים כל עוד אינן מפריעות לכלל. תתפלא אבל אני עקבי בנושא זה. לכן אני גם מתנגד לזרמים האירופאים המנסים לאסור שחיטה כשרה או שחיטת חלאל ובאותה מידה קיום מילה מסיבות דתיות כל עוד קיים פיקוח רפואי והדבר נעשה בהרדמה , בפיקוח רפואי ובהסכמת שני הורי העולל.

זה לא מביא לחורבן. עובדה. בארה"ב זה כך , ולא נראה לי שהיהדות נחרבת שם. היא דווקא פורחת עד כדי כך שאפילו לא יהודים משתמשים בשירותי כשרות.

המדינה מתפקדת נפלא - כל
"הרעבים ללחם" |יעני| פתאום שבעים , הקורונה מאחורינו , מערכת הבריאות שרדה את המגיפה בצורה מעוררת כבוד - ישראל הפכה להיות מושא לקנאה בעולם כולו ... חוץ מעדת השמאלנים החמוצים והדיכאוניים
הכל טוב כל עוד אתה בוחר להתעלם מהר השקלים בחובות שצברנו , או מאותם אלו שנאלצו לסגור עסקים בגלל שביבי האריך סגרים הרבה מעבר לנדרש בעודו מעלים עין ממעשי חרדים בישיבות ובתי הכנסת כמו גם בבדיקות קורונה ובידודים בנמלי התעופה עד שנזכר בכך רק סמוך למתן החיסונים. יש מי שהזיכרון שלו קצת פחות סלקטיבי. כמובן גם לא תבין מדוע יהיה צורך בקיצוצים ועלית מיסים על מנת לכסות גרעונות. כי ככה זה ביביסטים - רואים רק מה שיש להם מתחת לאף אבל מאותגרים בהבנת הקשר בין סיבה לתוצאה.

וולאק אם האוייב הערבי היה מביט מבט חטוף בפרצופם העצוב המפיץ רוח נכאים הוא היה מבקש לכבוש מיד את כל ארצנו
לגמרי הפוך גוטה. הבעיה של אותם ערבים, ואני מדגיש אותם ערבים שציינת - לא כולם , שבכל פעם שהם חושבים כך הם חוטפים מאיתנו עוד כאפה. והרי לך תמצית הסכסוך הישראלי / ערבי במשפט בודד. הבעיה שלנו היא שיש בקרבנו יהודים החולים אף הם באותו להט פונדמנטליסטי מטומטם שמשום מה למרות יותר ממאה שנה של היסטוריה שאפשרה להם לבחון את הדברים הללו עדין מתעקשים לאמץ בדיוק את אותם הרגלים קלוקלים של אותם ערבים שציינת ממש אחד לאחד רק בגרסה יהודית. ואתה לא צריך ללכת רחוק על מנת לחפש אותם, רק להביט במראה. אני חרד ליום שלא יהיה פה עוד יהודים חושבים , מתקדמים, , ושכל הזמן רק מפתחים ומתפתחים, אלא רק יצורים מקובעים בדמותך הנשאבים אל תוך דתות רק על מנת להצדיק אלימות , פיגור, וגנבת משאבים מהכלל , במקום לשאוב מאותן דתות עילוי מוסרי המשפר חיי בני אדם. תאמין לי, בכל פעם שאני קורא את דבריך אני רואה בפני דומות יהודי החושב בדיוק כמו הקיצונים שבשיעים.

דווקא יהודים כמוני הם המנצחים מלחמות. יהודים כמוני מבינים שיש צורך להילחם עושים זאת על מנת למנוע סכנה. לא על מנת לחגוג על הדם והאדם כנהוג באזור מימים ימימה. מה גם שאפילו בימים אלו, לפתח לווינים וטילים ושאר אמצעים המאפשרים לנו לפעול צעד אחד קדימה על מנת שיגנו עלינו, אי אפשר דרך תפילות וצפייה לנסים. בשביל זה צריך להשקיע וללמוד הרבה פיזיקה, מתמטיקה ואלקטרוניקה. לא אך ורק בשינון פסוקים. אפילו הרמב"ם והרמב"ן שהיו מגדולי פוסקי ההלכה ביהדות הבינו את זה. לכן גם למדו רפואה.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
עזוב יקירי - כבר ניהלנו את הויכוח הזה אין ספור פעמים בעבר ולכן אין בכוונתי לחזור על עצמי שוב ושוב ושוב ושוב.....יש גבול.

אבל אענה על אלמנט אחד שמשך את תשומת ליבי בדבריך ואני מדבר על התבוללות יהדות ארה"ב - אתה טענת שלא נראה לך שיהדות ארה"ב נחרבת ואני טוען שאינך מבין על מה אתה סח.

סקר עצום דגם כשבעים אלף יהודים בארה"ב והוברר כי משנת 1950 ועד 2013 50% מיהדות ארה"ב התבוללה
.....בעוד מספר דורות ההטמעות תהיה מוחלטת , ליהדות ארה"ב לא תהיה תקומה וזה בדיוק מה שאתה ודומיך מנסים לבצע ביהדות מדינת ישראל.

יהדות ארה"ב נחרבת בשל עודף "נאורות"....יהודים מוהלים עצמם בדתות אחרות - צאצאיהם ובני צאצאיהם ממשיכים את מסורת ההתבוללות שכן זו "גזענות" להפלות אדם ע"פ דתו - אתה ודומיך הם מחלה אוטואימונית המבקשת למשוך את השטיח תחת כל מה שמאחד אותנו....אתם כופרים בהלכה ששמרה אותנו יהודים משך 2000 שנות גלות והכי מצחיק שאתה מנסה לגנוב דעת כאילו שאינך מודע לתופעת ההתבוללות הנרחבת בארה"ב....אז או שאתה כסיל מוחלט או שאתה שקרן מוחלט.

אבל במחשבה שניה אני כבר רגיל לחצאי האמיתויות , למסכי הערפל ולשקרים המלאים אותם אתם מפיצים לכל עבר. תמיד הייתם כזבנים , צבועים וגזענים...שלא לדבר על שאר "מעלותיכם".

עזוב יקירי - כבר ניהלנו את הויכוח הזה אין ספור פעמים בעבר ולכן אין בכוונתי לחזור על עצמי שוב ושוב ושוב ושוב.....יש גבול.

אבל אענה על אלמנט אחד שמשך את תשומת ליבי בדבריך ואני מדבר על התבוללות יהדות ארה"ב - אתה טענת שלא נראה לך שיהדות ארה"ב נחרבת ואני טוען שאינך מבין על מה אתה סח.

סקר עצום דגם כשבעים אלף יהודים בארה"ב והוברר כי משנת 1950 ועד 2013 50% מיהדות ארה"ב התבוללה
.....בעוד מספר דורות ההטמעות תהיה מוחלטת , ליהדות ארה"ב לא תהיה תקומה וזה בדיוק מה שאתה ודומיך מנסים לבצע ביהדות מדינת ישראל.

יהדות ארה"ב נחרבת בשל עודף "נאורות"....יהודים מוהלים עצמם בדתות אחרות - צאצאיהם ובני צאצאיהם ממשיכים את מסורת ההתבוללות שכן זו "גזענות" להפלות אדם ע"פ דתו - אתה ודומיך הם מחלה אוטואימונית המבקשת למשוך את השטיח תחת כל מה שמאחד אותנו....אתם כופרים בהלכה ששמרה אותנו יהודים משך 2000 שנות גלות והכי מצחיק שאתה מנסה לגנוב דעת כאילו שאינך מודע לתופעת ההתבוללות הנרחבת בארה"ב....אז או שאתה כסיל מוחלט או שאתה שקרן מוחלט.

אבל במחשבה שניה אני כבר רגיל לחצאי האמיתויות , למסכי הערפל ולשקרים המלאים אותם אתם מפיצים לכל עבר. תמיד הייתם כזבנים , צבועים וגזענים...שלא לדבר על שאר "מעלותיכם".

יענו מה, נגיד שאתה צודק, ולמחרת מגלה שנשארת היהודי האחרון בעולם, מה אז ? בקיצור, משעמם והכל, מבין אותך אח שלי, באמת! אבל ראבק, קח אבנים במכונית ולך לזיין ערבים בירושלים זה יותר טוב

שחר 676

Well-known member
מנהל
יענו מה, נגיד שאתה צודק, ולמחרת מגלה שנשארת היהודי האחרון בעולם, מה אז ? בקיצור, משעמם והכל, מבין אותך אח שלי, באמת! אבל ראבק, קח אבנים במכונית ולך לזיין ערבים בירושלים זה יותר ט

תגובה משהו משהו ;-)

יאללה - כוס שוקו והיידה למיטה , יש בה"ס מחר.

למעלה