תגיד יבגני - אתה בצד של שיקלי או בצד של בנט ועודה ?

1ספי11

Well-known member
יבגני הפך להיות איש שמאל בשל שנאתו לחרדים המפקפקים ביהדותם של חלק מעולי ברה"מ - ליברמן גרר את יבגני אל מחצית הדרך בין שמאל לימין - בנט גרר אותו את כברת הדרך הנוספת עד להפיכתו לשמאלן מוחלט.

יבגני תמך בממשלה עם השמאל כבר מזמן..,.
בהמשך לבקשתי בפוסט אחר.
אולי תספר כאן מה הקשר בין התיחסות לחרדים לשמאל\ימין.
הרי אתה יכול להיות ימין הארד קור ,זולל ערבים ומקלל שמאלנים ועדיין מוכן לחיות במדינה בה הדת לא חלק מהמדינה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בהמשך לבקשתי בפוסט אחר.
אולי תספר כאן מה הקשר בין התיחסות לחרדים לשמאל\ימין.
הרי אתה יכול להיות ימין הארד קור ,זולל ערבים ומקלל שמאלנים ועדיין מוכן לחיות במדינה בה הדת לא חלק מהמדינה.
גם את התשובה לכך סיפקתי אין ספור פעמים.....הדת היא חלק בלתי נפרד מתפיסת ימין שמרנית.

הדת היא הדבק המאחד את היהודים הגאים ביהדותם.....חילונים מסורתים/סרוגות/דתיים.

בניגוד לרובם המכריע של השמאלנים "הליברלים והנאורים"

1ספי11

Well-known member
גם את התשובה לכך סיפקתי אין ספור פעמים.....הדת היא חלק בלתי נפרד מתפיסת ימין שמרנית.

זהו שלא.
כמובן שהקביעה שלך על הדת היא שטות ועדיין אין קשר בין הדת לימין\שמאל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
זה מה שלעולם לא תצליח להבין - זה מה שעושה אותך "שמאלן נאור ומתקדם" אשר שכח מאיפה הוא בא ולאן הוא הולך.

אבות אבותיך שמרו על דת אבותיהם משך 2000 שנות גלות , הם מביטים עליך מלמעלה ומליטים פניהם מבושה.

מידי פעם בפעם הדת היהודית מנערת את שולי גלימתה בכדי להפטר מן הרפש אשר דבק בשוליה.....לכן אתה וחבריך הולכים ומתבוללים , לכן אתה אוטואנטישמי - גם חוזה המדינה ( הרצל ) היה כמוך אך מה שהוא השכיל להבין אתה לעולם לא תצליח.... אין לך את ההשכלה וניסיון החיים המעניקים תפיסת עולם רחבת יריעה.

אדם יכול לשכוח את יהדותו אבל ההיסטוריה הוכיחה שאף אחד לא ישכח לך אותה.

1ספי11

Well-known member
זה מה שלעולם לא תצליח להבין - זה מה שעושה אותך "שמאלן נאור ומתקדם" אשר שכח מאיפה הוא בא ולאן הוא הולך.

אבות אבותיך שמרו על דת אבותיהם משך 2000 שנות גלות , הם מביטים עליך מלמעלה ומליטים פניהם מבושה.

מידי פעם בפעם הדת היהודית מנערת את שולי גלימתה בכדי להפטר מן הרפש אשר דבק בשוליה.....לכן אתה וחבריך הולכים ומתבוללים , לכן אתה אוטואנטישמי - גם חוזה המדינה ( הרצל ) היה כמוך אך מה שהוא השכיל להבין אתה לעולם לא תצליח.... אין לך את ההשכלה וניסיון החיים המעניקים תפיסת עולם רחבת יריעה.

אדם יכול לשכוח את יהדותו אבל ההיסטוריה הוכיחה שאף אחד לא ישכח לך אותה.
ראה נא.
אתה יכול להמציא עלי דברים בלי להכיר אותי ובלי להבין דבר ממה שאני ללמד אותך.
והכי גרוע שאתה משתמש במושגים שבעינייך הן סוג של קללה אבל אתה מבין את משמעותם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ראה נא.
אתה יכול להמציא עלי דברים בלי להכיר אותי ובלי להבין דבר ממה שאני ללמד אותך.
והכי גרוע שאתה משתמש במושגים שבעינייך הן סוג של קללה אבל אתה מבין את משמעותם.
העיקר שהבנת את דעתי עליך ועל דומיך....אני מרוצה :)

evglev1

Well-known member
מנהל

אז גם רפול ז"ל שהיה הראשון בימין שהעלה את נושא גיוס החרדים היה ימין מזויף? ולא רק גולדפרב ושגב עברו לשמאל אלא גם רפול ז"ל ושאר חברי צומת?

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז גם רפול ז"ל שהיה הראשון בימין שהעלה את נושא גיוס החרדים היה ימין מזויף? ולא רק גולדפרב ושגב עברו לשמאל אלא גם רפול ז"ל ושאר חברי צומת?
אין בעיה להעלות את נושא גיוס החרדים מתוך כוונה להגיע לפשרה מוסכמת....לא להפיל ממשלת ימין במתכוון בכדי לעשות לעצמך יחסי ציבור על חשבון המדינה.

ליברמן המנוול הפיל ממשלת ימין רק בכדי לגייס קהל מצביעים חדש שיעביר אותו את אחוז החסימה.

אין בכלל מה להשוות בין שגב וגולדפרב לבינו......זה שאתה מנסה להקל על מצפונך באמצעות השוואות מופרכות וחסרות קשר למציאות זה עניינך הפרטי....אתה לעד תקרא "יבגני גולדפרב" - ימני שהפך להיות שמאלני בשל שנאתו לחרדים.... בושה עליך.

evglev1

Well-known member
מנהל
אין בעיה להעלות את נושא גיוס החרדים מתוך כוונה להגיע לפשרה מוסכמת....לא להפיל ממשלת ימין במתכוון בכדי לעשות לעצמך יחסי ציבור על חשבון המדינה.

ליברמן המנוול הפיל ממשלת ימין רק בכדי לגייס קהל מצביעים חדש שיעביר אותו את אחוז החסימה.

אין בכלל מה להשוות בין שגב וגולדפרב לבינו......זה שאתה מנסה להקל על מצפונך באמצעות השוואות מופרכות וחסרות קשר למציאות זה עניינך הפרטי....אתה לעד תקרא "יבגני גולדפרב" - ימני שהפך להיות שמאלני בשל שנאתו לחרדים.... בושה עליך.
גולדפרב זה ביבי, סילבן שלום ולימור לבנת שעל השניים האחרונים דווקא תסכים איתי שהטיפו נגד ההתנתקות ובסוף הצביעו בעדה בישיבת הממשלה!!! לפני שאפילו הועלתה לכנסת.

איציק5111

Well-known member
הזהרתי אותך מהצבעה לימינה.
אמרתי לך לפני הבחירות שכל מה שמעניין את בנט זה להיות ראש ממשלה, לכן ברח מאחריות ובחר שלא להכנס לממשלת האחדות/חירום בקורונה.
השאלה שלי האם אתה עדיין תומך במהלכיו גם עכשיו.
לדעתי יבגני בצד של בנט ועודה.
הזהרת אותו?

שאני כותב שבנט שקד וסער הם שונאי ישראל ומה שמוביל אותם זה רק אינטרס אישי.
בשביל להיות ראש ממשלה בנט היה יושב גם עם זועבי

דיברגנט חדש

Well-known member
זהרתי אותך מהצבעה לימינה.
אמרתי לך לפני הבחירות שכל מה שמעניין את בנט זה להיות ראש ממשלה
הוא היחיד שראוי להחליף את נתניהו מכל שאר המועמדים שלא עשו כלום בחייהם.
למען הסר ספק, אני נגד המהלכים שלו לתפוס את מקומו של נתניהו בטרם עת ווהוא היה צריך להמתין שנתניהו ירצה לפרוש לבד.
רצוי שיהיה נגד ביידן ראש ממשלה חזק שכבר נלחם בביידן כשהיה סגנו של השטן ויודע איך לעמוד כנגדו לעומת חסר ניסיון כמו בנט שיכול להרוס את כל אשר נתניהו וטראמפ השיגו.

איציק5111

Well-known member
הוא היחיד שראוי להחליף את נתניהו מכל שאר המועמדים שלא עשו כלום בחייהם.
למען הסר ספק, אני נגד המהלכים שלו לתפוס את מקומו של נתניהו בטרם עת ווהוא היה צריך להמתין שנתניהו ירצה לפרוש לבד.
רצוי שיהיה נגד ביידן ראש ממשלה חזק שכבר נלחם בביידן כשהיה סגנו של השטן ויודע איך לעמוד כנגדו לעומת חסר ניסיון כמו בנט שיכול להרוס את כל אשר נתניהו וטראמפ השיגו.
בנט ימכור אותך ואת ישראל בשביל האינטרסים שלו, הוא לא אמין

evglev1

Well-known member
מנהל
אמרתי לך לפני הבחירות שכל מה שמעניין את בנט זה להיות ראש ממשלה, לכן ברח מאחריות ובחר שלא להכנס לממשלת האחדות/חירום בקורונה.
אני בהחלט תומך במהלכיו של בנט, התלבטתי בין בנט לסער, כך שאין לי שום בעיה עם המהלכים של בנט שנועדו למנוע בחירות, זה שביבי כבל 52 ח"כים מהימין לעצמו ואוסר עליהם לתמוך במועמד אחר ולהציג מועמדות ומשאיר את הימין עם 13 או 20 מנדטים לממשלת אחדות זאת אך ורק אשמתו של ביבי.

Katomishh

Well-known member
אני בהחלט תומך במהלכיו של בנט, התלבטתי בין בנט לסער, כך שאין לי שום בעיה עם המהלכים של בנט שנועדו למנוע בחירות, זה שביבי כבל 52 ח"כים מהימין לעצמו ואוסר עליהם לתמוך במועמד אחר ולהציג מועמדות ומשאיר את הימין עם 13 או 20 מנדטים לממשלת אחדות זאת אך ורק אשמתו של ביבי.
אתה אומר של 51 ח"כים אין דעה עצמאית?
בזמן ש 29 מהם מכהנים במפלגה בה הם יכולים להדיח את ביבי אם רק היו רוצים.
למען הסר ספק, בוא ונגיד את זה ככה, אני לא אתאבל אם נתניהו יפרוש מהחיים הפוליטיים למען מטרת הקמת ממשלת ימין.
אני רק חושב שבטווח הארוך המהלך הזה יפגע בימין יותר מאשר יועיל לו.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
זכור יקירי - אתה יכול לנסות להסיט את תשומת הלב לכל מקום שתרצה אך מאומה לא יעזור לך.

אתה יהודי חילוני ממוצא רוסי - אתה מתעב את החרדים אשר מפקפקים בצדק ביהדות חלק ניכר מעולי ברה"מ וזה המכנה המשותף בינך לבין השמאל אשר שונא את כל מה שמגדיר אותנו יהודים , אותו שמאל המחפש "כפיה דתית" בקטנוניות מבחילה הנובעת משנאה תהומית אל עבר דת אבותיו.

אתה רוצה להעניש את נתניהו על הברית ארוכת השנים בינו לבין החרדים ולשם כך הסכמת להחליף צד ולעבור להצביע שמאל.

אתה אשכרה שונא את החרדים יותר מאשר מרצ , מירב מיכאלי , איבתיסאם מרעאנה , הורביץ , יאיר גולן ושאר חברי הגוש אשר הפטריוטיות שלו מוטלת בספק.

האיש אשר שנאתו לבני עמו החרדים גרמה לו להצטרף אל השמאל הקיצון - אתה שמאלן על מלא - לעולם לא תמחק את הבושה הזאת מעל פניך...אדון יבגני גולדפרב.

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
זכור יקירי - אתה יכול לנסות להסיט את תשומת הלב לכל מקום שתרצה אך מאומה לא יעזור לך.

אתה יהודי חילוני ממוצא רוסי - אתה מתעב את החרדים אשר מפקפקים בצדק ביהדות חלק ניכר מעולי ברה"מ וזה המכנה המשותף בינך לבין השמאל אשר שונא את כל מה שמגדיר אותנו יהודים , אותו שמאל המחפש "כפיה דתית" בקטנוניות מבחילה הנובעת משנאה תהומית אל עבר דת אבותיו.

אתה רוצה להעניש את נתניהו על הברית ארוכת השנים בינו לבין החרדים ולשם כך הסכמת להחליף צד ולעבור להצביע שמאל.

אתה אשכרה שונא את החרדים יותר מאשר מרצ , מירב מיכאלי , איבתיסאם מרעאנה , הורביץ , יאיר גולן ושאר חברי הגוש אשר הפטריוטיות שלו מוטלת בספק.

האיש אשר שנאתו לבני עמו החרדים גרמה לו להצטרף אל השמאל הקיצון - אתה שמאלן על מלא - לעולם לא תמחק את הבושה הזאת מעל פניך...אדון יבגני גולדפרב.
הדבר היחיד שאני רוצה להעניש עליו את נתניהו זה שהוא הלך לארבע מערכות בחירות רק כדי להישאר בשלטון. לדעתי בשביל לעשות את זה צריך להיות או בן אדם לא שפוי או לגלות אדישות מוחלטת למדינה.

אלפיני

Well-known member

ראשית, אין לך מה לבוא אליו בטענות ותבדוק את עצמך על התמיכה העיוורת שלך בדייסה שבישלתם בכל החוקים הדרקונים שהחרדים מנחילים כולל הדרך המעוותת שלהם לפרש את היהדות ולהוציא מקרבם קהלים . העליה הרוסית סובלת מהם יותר ויותר עם הזמן . אל לך להתפלא שהגיעו לנקודת שבר.

שנית , מחלוקות שמאל וימין קשורות בעיקר לגודל המדינה . אבל בקצב הזה היא תפסיק להתקיים במידה וביבי ימשיך לדרדר אותה למצב של חוסר תפקוד מוחלט בשם ענייניו האישיים כפי שהוא מתעקש לתפקד בשנתיים האחרונות. רק להזכיר לך שפעם היה זה הוא עצמו שאמר כי ראש ממשלה הנתון תחת חקירות לא יכול לתפקד כראוי. לכן גם אל תתפלא שמיום ליום ישנם יותר ויותר המתפקחים מאשליית ביבי הכל יכול ומבינים שהפכה לחזון בלהות וכפועל יוצא הפנימו שקודם כל לחזק את יסודות הבית בעקבות כל ההרס הזה.

מה שמוביל להתנהלות האישית שלך כביביסט מצוי . לגנות אדם על רקע אישי ולהפוך אותו לשמאלן הפך מאוד אאוט. הלינץ' על זאב אלקין בהקשר זה גם הוא ממש לא עזר. כל ההאשמות הללו שלך לגבי מי שמאל ומי לא רק מעמידות אותך באור מאוד מגוחך והופכות אותך לסוג של שוטה הכפר. זה שלא הבין שצריך להתקדם הלאה.

AVIKO13

Well-known member
הוא בצד של שק לי.
אתה צריך מפה ?

למעלה