תגידו

dgrwkl1

New member
יש לך ספק?:????

ברור שעוד לא שבת... מה כבר רשת ג´ יכולים לחדש לנו??? מכל הספיישל (הממוחזר) שלהם עדיף לשמוע רק את התוכנית שמשודרת בשעה 22:00 בערב .הם מבטיחים להשמיע שם כל מיני דברים ייחודיים של שלמה. אני מקווה שאני לא אתאכזב כי בגלל זה אני וחברה שלי לא יוצאים היום.(משמעת קואליציונית). בתור אחד שיש לו את כל הדיסקים של שלמה ארצי.הישנים מאוד והחדשים מאוד. בתור אחד שיש לו את כל ההופעות שלו.אפילו האחרונות...בקיסריה.בצוותא...בהיכל התרבות...ההופעה הראשונה אחרי צאת האלבום "אהבתיהם"...ההופעה בפסטיבל בריזה עם שרית חדד באוגוסט האחרון ועוד ועוד ועוד.(כולם אגב,על גבי דיסקים...:) :) :) ובתור אחד שכל הופעה שלו בטלוויזיה מתועדת גם על סי די וגם על קלטות וידאו. אני ממש לא צריך להקשיב לרשת ג´ שכנראה לא תחדש כלום עליו. אפילו את ההופעה בצוותא הם טחנו וטחנו כבר לפני כמה שבתות. שיחדשו כבר משהו האנשים שם ברשות השידור. כך שאני אחכה רק בשעה 22:00 לתוכנית.מעניין איזה הקלטות ייחודיות יש להם..שאין לי. ביי

תודה על ההתנשאות, זה היה הכרחי

וזה שהם לא חידשו כלום, אתה צודק. כל מה שהם שידרו, יש לי כבר. לא יכלו להביא משהו קצת יותר מקורי?

מי אמר שיש לי על דיסקים?

יש לי חלק על דיסקים, וחלק בקלטות. אבל, מה שהתכוונתי, שהם שמו דברים שניתן להשיג בחנויות. אם לא בדיסקים, אז בתקליטים. חוץ משיר אחד, התקליטים "על אנשים" ו"פתאום אחר ימים רבים", (משם נלקחו רוב השירים) ניתנים להשגה בכל חנות תקליטים. שוטי שוטי ספינתי, יש להשיג בדיסק. שמו חלק נרחב מהתקליט הראשון שיצא על דיסק, ומ"כל החברים מהמסע מים אל ים" שיצא אף הוא בדיסק. חבל שלא שמו דברים נדירים ומעניינים יותר, כמו "משחקי 26", "יש לי אישה ילדה ולמברטה ואני חי בת"א", "את ואני" וכו... הבחירה שלהם היתה הקלה, והם לא חיפשו מספיק דברים שיעניינו. נקווה שהיום בערב, זה יענה על הדרישות.

R o M

New member
מה לא מקורי???????

חוץ מהשירים של התקליט הראשון ו"לכל החברים מהמהסע..." לא היה לי כלום. דווקא יפה. אהבתי את השיר על ארץ סיני.

כמו אז

New member
שלום לך!!

היי ------ גם אני מצפה בקוצר רוח לשידור הלילה ב22:00 מקווה שאני לא סתם אתקע "יציאה"... איזה כיף לך שיש לך את ההופעות על דיסקים.. יש דרך שאני אוכל גם להנות ולהיות מאושר כמעט כמוך... תודה... ערב נפלא!!!

dgrwkl1

New member
כמו אז....אז תקליטי ויהיה לך כמוני.

עד היום יש לי כמעט את כל ההופעות ששודרו ברדיו. פשוט צרבתי אותם על דיסק ואני נהנה מכל רגע. יצא לך לשמוע את שלמה ארצי שר את השיר של שרית חדד "הייתי בגן עדן"?? ממש מגניב.

למעלה