תגידו...

bralon

New member
תגידו...

אם אני קונה גיטרה סקוויר בפחות מ90 דולאר, מהאתר של הMUSIC 132 זה שווה משהו? ואם יעלה גם דמי משלוח ומכס וכל החרא הזה?

wiz

New member
אל תקנה סקוויר בכל מקרה....

חבל על הכסף.

new_rider

New member
../images/Emo45.gif

זה כלכך עצוב לי לראות ילדים שמתחילים ללמוד גיטרה ויוצא שכלכך הרבה פעמים הגיטרה הראשונה שלהם זה סקוויר... לא לקנות סקוויר!!! אפילו אם המוכר מזיין לך את השכל שזאת גיטרה למתחילים...אני יודע שהיא זולה ונמצאת בכל מקום אפשרי,אבל על המחיר הזול אתה תשלם הרבה אחר כך... ואני בכלל לא אתחיל לדבר על הצליל שלה....

bralon

New member
אוקיי!!!

אז אני מתחיל אז מה? נ.ב: מה בנוגע לוושבורן ואיבנז שמחירם נע על ה600 שקל, אלה שוים אולי משהו?

Wyld stallyn

New member
עצה

אל תקנה גיטרה במחיר כזה שאתה יודע מראש שאתה תחליף אותה ותקנה מתישהו גיטרה יותר טובה למרות שהגיטרות האלה ממש זולות הם לא שוות את המחיר שלהם.. הסיפור סתם יעלה לך הרבה יותר כסף אם אתה יודע שאתה לא תפסיק לנגן פתאום (אפשר לדעת) תחכה עוד כמה זמן ותחסוך כסף לגיטרה טובה... ככה גם תחסוך את הכסף שלא ביזבזת על הגיטרה למתחילים, וגם תנגן על גיטרה טובה.. תקנה גיטרה זולה רק אם אתה יודע שאין לך מצב לקנות גיטרה טובה בזמן הרחוק...

new_rider

New member
אני לא כלכך מסכים...

גם אני נגד לקנות סקוויר וגטירות אחרות שמתפרקות... אבל לפי דעתי צריך להתחיל מדגמים פשוטים(אבל לא גרועים!) כי יכול לקראות מצב שאתה שתקנה גיטרה מאוד טובה(אבל גם מאוד יקרה!) ואחרי חודש תפסיק...

Wyld stallyn

New member
אממ...

כמו שאממרתי, אפשר לדעת אם אתה מתכוון להמשיך לנגן או שזה סתם קטע אני ידעתי שאני לא יפסיק לנגן ובאמת לא הפסקתי ואני לא יפסיק ככה אפשר לחסוך את הכסף של הגיטרה הראשונה חבל לזרוק אותו סתם

בלקמור

New member
להגן על סקוויר

חרא גיטרות זה נכון. אבל דווקא יש להם כמה גיטרות בס נחמדות. לא רעות בכלל אפילו..

למעלה