תגידו יפה תודה לליפיד

דיברגנט חדש

Well-known member

דיברגנט חדש

Well-known member
גומבה:
1659981635674.png
התרגום של ראש של גומבה הוא ראש המאפיה.
לא נראה לי שאתה מייצג מאפיונר בתמונתך הפוטוגונית ;)
ומשחקי כדורגל מהווים גורם מכריע בשיקולים בטחוניים... :sneaky:
זה גורם לפגיעה בתיירות ולעוד דברים.

The Real Big Joe

Well-known member
התרגום של ראש של גומבה הוא ראש המאפיה.
לא נראה לי שאתה מייצג מאפיונר בתמונתך הפוטוגונית ;)

זה גורם לפגיעה בתיירות ולעוד דברים.
אני לא מדבר מאפיוזית.
גומבה אלו המפלצות הדביליות בסרט האחים מריו. ואני לא מבין למה גם על זה צריך להתווכח. אני לא צריך לסבול בגלל ילדותך העשוקה.

DANIAVNI

Well-known member
אתה מזכיר לי נשכחות

כשהייתי בן 16 17 לערך שודר הפרק האחרון של איים אבודים ( אז לא היו הקלטות והורדות ושידורים חוזרים)
לא ראית, זבשך
העיקר היתה רעידת אדמה, למי שזוכר בדיוק אז
כל התושבים ברחו מהבניין
רק אני עמדתי על זכותי לראות איים אבודים

קוראים לזה סדר עדיפויות .

ai27

Well-known member
קוראים לזה סדר עדיפויות .
טוב שהפסיקו עם משחקי תפוס-שחרר עם המחבלים ואיפשרו לפריימריז במפלגות הדמוקרטיות להתקיים במועדן

אפשר לחדש את המשחקים וההפצצות שבוע הבא

The Real Big Joe

Well-known member
יש הבדל בין לרכוש משהו לבין לתת כלי נשק/ריגול בכדי שישמש כנגדך.
איזה אהבל אתה. הם לא מוכרים להם כלום. הם נותנים להם שרותי הטסה לחלל, שהם מוכרים לכל בר בי רב (גם לישראל).

דיברגנט חדש

Well-known member
איזה אהבל אתה. הם לא מוכרים להם כלום. הם נותנים להם שרותי הטסה לחלל, שהם מוכרים לכל בר בי רב (גם לישראל).
או שלא קראת את הכתבה שצרפתי או שאתה לא מבין מה שאתה קורא, אחרת היית מבין שלא מדובר בהטסה אלא בלווין ריגול ולי אתה קורא 'אהבל' - טוב, זה ברור, מי שכזה חושב שכולם כמותו |נחמה|
תמשיך להצדיק את המוניטין שצברת כאן בטרול |טמבל|

The Real Big Joe

Well-known member
או שלא קראת את הכתבה שצרפתי או שאתה לא מבין מה שאתה קורא, אחרת היית מבין שלא מדובר בהטסה אלא בלווין ריגול ולי אתה קורא 'אהבל' - טוב, זה ברור, מי שכזה חושב שכולם כמותו |נחמה|
תמשיך להצדיק את המוניטין שצברת כאן בטרול |טמבל|
הרוסים שיגרו לווין איראני. נקודה.

The Real Big Joe

Well-known member
שיגרו בשביל איראן, בגלל הטיפשות של ליפיד שלך.
גם זה בגלל לפיד:
ב-28 באוקטובר 2005 שיגרה באמצעות רקטת Kosmos-3M את Sina-1. הפרויקט האיראני הרוסי המשותף Sina-1 עלה 15 מיליון דולר, והשיגור הפך את איראן למדינה ה-43 שמחזיקה בלוויין משלה.

כנראה שגם זה באשמתו:
לוויין מחקר משותף של איראן, סין ותאילנד שוגר על רקטה סינית Long March 2C ב-6 בספטמבר 2008, שמטרתו להגביר את שיתוף הפעולה באסונות טבע כמו שיטפונות, בצורת, סופות טייפון, מפולות ורעידת אדמה

אין גבול לנזקיו:
רוסיה הודיעה ב-2009 כי היא לא מתכוונת לשתף פעולה עם איראן בכל פרויקט חלל, אך חזרה בה לאחר הסרת הסנקציות הבינלאומיות נגד איראן ב-2015.

למעלה