תגובות על האופניים המשודרגות האלה

nadav 1234

New member
תגובות על האופניים המשודרגות האלה

איך הם?! מפרט: ברקסים:אביד מכאניים בולם:דירט ג'אמפר 2 שילדה:מונגוס פיירבול! צמיגים :אחורי משהוhigh rollr של מקסיס קידמי irc 2.5 מערכת הילוכים:אליביו ובכמה בערך אפשר למכור אותם אתם חושבים?

psycho killer1

New member
שרשר לפה, והאופניים עולות חדשות

2400 שקל. נגיד הבולם מוסיף עוד 300-400 לערך. צמיגים זה לא שידרוג, זה בלאי.

בכמה מכרת את

ההרד רוק? תחשוב שהיה עליהם את הבולם הזה והקראנק הזה בכמה היית מוכר אותם... בטוח שלא במחיר שמכרת בקיצור לפי דעתי הבולם הזה מעלה בהרבה את הרמה של האופנייםוהם שוות לא פחות מ1800 (אני הייתי מוכר ב2000) בהצלחה במכירה...

Dotman

New member
שכחת שתי שיפורים ...

מוט כיסא וכידון :) ובבקשה על הבולם :p

nevo13

New member
אם אתה רוצה למכור אני מכיר...

יש פה בפורום את רן פינשטיין ranztur יש לו מונגוס פייר בול והוא רוצה להחליץ בולם ולדיסקים... דבר איתו

psycho killer1

New member
מוט כיסא?

תעשה לי טובה.. כידון, רק אם מגיע אחד ממש מסריח והוא שם משהו ברמה.

נו באמת....

אם זה היה טומפסון אולי אבל סתם מוט כיסא זה לא מה שיעשה לך את המכירה כנ"ל לגבי הכידון.....

Dotman

New member
בקשר למוט כסא צחקתי..ו..

בקשר לכידון הייתי קצת יותר רציני

Koston

New member
נחמד....

ניראה אחלה אופניים למתחילים +... רק אחי תבדוק שאין לך סדקים בבולם בקראון... כי כל הדירט גאמפרים של 2003 נסדקים מתי שהוא פשוט תיהיה במעקב על זה. ושיהיה בהצלחה אני הייתי נותן 2000-2500. בהצלחה.

Koston

New member
זה לא כלכך נורא.

יש לי את אותו בולם.[dj2 2003] ויש לי סדקים כבר המון זמן ואני לא חושש בנתים הסדקים האלו נפתחים לאט. אבל בקירון אין מה לדאוג כלכך פשוט להיות במעקב.

psycho killer1

New member
התבלבלתי..

שכחתי שאין עליהם דיסקים במקור. המחיר, מעל 2000 לא יותר מ2300 ככה.

Dotman

New member
בבולם הזה אין סדקים

הוא נקנה מבחור שרכב איתו קרוס קאנטרי והוא הוריד אותו עקב אי-התאמה לסגנון... הבולם הזה לא עבר כלום.

urbaniko

New member
אפשר להחליף את הקראון

ניראה לי שזה עולה 800 או משהו כזה

למעלה