תגובה

reute12

New member
תגובה

כן גם אנני לחוצה מזה ,יש לי פחד קהל אשמח לעצות כדי לברוח מזה. האם אתם ממליצים להגיד למרצה שיש לי פחד קהל ואולי היא תבין אותי? אני כול הזמן מחושבת על זה למרות שהלימודים לא התחילו עד כדי כך שאני רוצה להחליף סמנריון בסמנריון אחר בגלל שאני לא מכירה את המרצה. מה אתם מציעים לי? הצילו איך אפשר להתחמק מזה לגמרי? תודה.

reute12

New member
היי

כתבתי תגובה לשאלה שמישהי שאלה על הסמנריונים בכול הקשור לפחד קהל

amitco

New member
תראי

אני מכירה רק את ברוכסון, בוכניק ונירה שלום ונראה לי שאם ממש תלחצי אז אולי יוותרו לך

igreenwald

New member
לא הייתי ממליץ על דר בר אילן

תישארי עם השלוש שהוזכרו, אני לא יודע אם יוותרו על פרזנטציה אבל בהכללה הם ידועים כבאים לקראת התלמידים

zara29

New member
אפשר לפרט?

למה לא לקחת סמינריון עם יהודית בר-אילן? נרשמתי לסמינריון אצלה בסמסטר ב'. אשמח לדעת אם כדאי להחליף בתקופת השינויים תודה

igreenwald

New member
שווה לברר את האפשרות

אני אישית נכוויתי מסמינריון שלה הן ברמת ההשקעה הנדרשת והן בציון. אצל שלושת האחרים שציינו זו הייתה חוויה חיובית משתי הבחינות הללו וכיום אני עושה את התזה עם דן בוכניק כרבים אחרים. אני חושש קצת מלשון הרע וכנראה כתבתי די והותר - תישאלי אחרים

chayahd99

New member
לגבי יהודית בר-אילן...

אני לא בטוחה שצריך בסמנריון להציג משהו לפני הכיתה. בד"כ בשיעור הראשון היא מציגה את הדרישות בקורס, אז כדאי הגיע ולשמוע. בכל מקרה, הסמנריון שלה לא כ"כ נורא כפי שתיארו.

אניפה

New member
מסכימה איתך

עשיתי אצל בר-אילן 2 סמינריונים, הפחידו והזהירו אותי מפניה הרבה ודווקא הופתעתי לטובה. היא לא לחצה והתחשבה בי ואפילו התעניינה איך הייתה לי הפרזנטציה כי אמרתי לה שיש לי פחד קהל... וקיבלתי ציונים ממש טובים...

abcd80

New member
שמעתי מסטודנטים אחרים

שבר אילן לא מומלצת בכלל בסמינריונים ובקורסים שלה בכלל.

למעלה