תגובה מרוכזת מס' 1

Radio1

New member
אין הכחלה של הודעות

כאן בפורום הזה זה עובד אבל בפורומים אחרים במערכת החדשה זה לא עובד . אני משתמש ב IE7 ובפיירפוקס

Radio1

New member
כל הפורומים שאני פעיל

אקלים ואטמוספירה,מחשבים ורשתות,חדשות24 וכו..

בלי קשר למה שהיה עד עכשיו, יש לי עוד הצעות

בבקשה להתייחס: • אם תהיה אפשרות להוציא סטטיסטיקות של כמות ההודעות בפורומים השונים (לפי יום, חודש, שנה...) • בשם חברי פורום צילום, רצוי שתהיה מתחת לתמונה תצוגה של פרטי exif (נתונים כמו: סוג המצלמה, תריס, צמצם וכו'), אם לא בכל הפורומים אז רק בפורום הזה. זה עוזר לנו המון ללמוד אחד מהשני וזה מקובל בפורומי צילום רבים. הנה דוגמה מפורום אחר, אני מתכוון לכל הטקסט הקטן המופיע מתחת לתמונה. בתודה!

השני ../images/Emo13.gif

בנוגע לרעיון הראשון, מדובר במידע המצוי ברשותו של מנהל הפורום והנהלת הפורומים בלבד. איננו צופים כי מידע זה יוצג לכלל הגולשים.

Tali1912

New member
מצטרפת

ג'מני חושבת שרצוי לצרף בתצוגה של תמונה פרטי exif, רעיון מצויין

hapax legomenon

New member
ועוד משהו

כשיש שרשור ארוך, קשה מאוד להבין מי מגיב למי. כך זה במערכת הישנה, ונראה שבמערכת החדשה הבעיה נשארה.
אפשר, למשל, לכתוב בכל הודעה לאיזו הודעה היא מגיבה. בעיני, עדיף להוסיף קווי אורך בין ההודעות, שיחברו בין כל הודעה לתגובות שלה.

hapax legomenon

New member
למקרה שמישהו בכל זאת קורא כאן...

חשבתי על עוד תכונה שימושית: סגירת שרשור. זאת אומרת, שניתן יהיה "לכווץ" שרשור כך שיציג רק את ההודעה הפותחת. אתם יודעים, לא כל שרשור מעניין כל גולש, ותכונה כזאת תאפשר לדלג בקלות על שרשורים בלי גלילה אין-סופית. ואם הגולש יוכל להגדיר את ברירת המחדל שלו: שרשורים פתוחים או סגורים, זה בכלל יהיה טוב.

cוורנה1

New member
זה קיים במערכת. ללחוץ על אופן הצפיה. לבחור ביטול תגובות. ניתן גם לצמצם שרשורים, שיסגרו לאחר 10,20,30 תגובות לפי החירתך. ../images/Emo50.gif

hapax legomenon

New member
לא ממש...

אפשר לסגור את כל השרשורים או לפתוח את כולם. אי-אפשר לפתוח או לסגור כל שרשור בפני עצמו.

cוורנה1

New member
הבנתי עתה את כוונתך.אתה בהחלט צודק ויש צורך בכווץ שרשור על פי בחירה.

hapax legomenon

New member
אם זה טוב לכדור הארץ, זה טוב גם לפורומים. ../images/Emo13.gif

ומאיפה אתה צצת?

למעלה