תבינו...

dudumagic

New member
אויי

אני שונא את החגים הנוצרים ואת כל החגים האחרים שקיימים בעולם רק החגים היהודיים הם עם תכלית וגאוניות שיש להם סיבות חכמות כל השאר טיפשים.

שוקו B

New member
בושה ליהדות עם תגובות שכאלה.../images/Emo46.gif../images/Emo10.gif

אידיוטים! אי אפשר להתעלם מהשטויות פה. היהדות היא הדת כמעט הכי עתיקה בעולם,והדתות שיותר עתיקות ממנה כבר נכחדו (עמי כנען וכו') היהדות היא הבסיס,המקור,האבטיפוס
. העם ה-נ-ב-ח-ר!!!
כמעט כל חג נוצרי מבוסס על חג יהודי! פסחא--->פסח, ליל כל "הקדושים"--->פורים. וכן הלאה וכן הלאה. מה הטעם בחגים הנוצריים? סתם לאכול ולהסתלבט. החגים היהודיים בעלי משמעות וערך,בעלי סיבה הגיונית.
מישהו פה כבר הזכיר את זה,סילבסטר היה צורר יהודים!
רצה להרוג אותנו,שנא אותנו,התעלל בבני עמנו.
זה בדיוק כמו שתחגגו את יום הולדו של היטלר
או של עראפת
. אידיוטים!

רייל

New member
אתה יודע שרק בארץ

קוראים לסילבסטר "סילבסטר"? בכל העולם קוראים לו the new year eve. נו, אז מה.

Ripelll

New member
ברור!

כאילו הזכירו את זה רק עשרים מליון פעמים פה... אז נגיד שרק בארץ קוראים לזה סילבסטר, מי הגאון שהחליט לקרוא לזה כך, היהודים? אולי האנשים שקוראים לעצמם יהודים? או אולי בעצם שכינינו ה"מקסימים" הערבים?

Gilliana

New member
הבושה היחידה היא ההתנשאות

היהדות היתה מאז ומתמיד עם מתנשא (ע"ע "עם נבחר"). אז אם אנחנו העם הנבחר - איפה הדוגמה שעלינו לשמש? מה רע בלחגוג חגים של עמים אחרים? למה להתיחס לעמים האחרים כאל נחותים? וההשוואות שאתה עושה סרות וחסרות טעם - רק מעידות על חוסר ההבנה הבסיסי שלך. ולהזכירך - הנצרות יצאה מהיהדות. חבל שזו הגישה ואין פלא שהאנטישמיות לא פשה מן העולם - אנו מביאים אותה על עצמנו במו ידינו.

mongol1

New member
מה לחגוג חגים של עמים אחרים.

השם ישמור הוא רק רואה ומעניש, יש עדה שבאה לפה והרסה תמדינה פשוט הרסה הביאו את כל המנהגים של הנוצרים, אם אומרים לך בתנ"ך אל תאכל חזיר אז אל תאכל!!! למה אתה חייב לעשות דווקא? אם אומרים לך תשמור 6 שעות תשמור 6 שעות, הרבה יהודים נהיו גוים חוגגים לי קריסמס שמיסמס חג מולד סילבסטרה אה וביום כיפור לצום? לא למה שנצום? גועל נפש אם אתם רוצים לחגוג לא במדינה שלנו

Gilliana

New member
אתה יכול רק להתבייש בהתנהגותך

אם זה כך - מה אתה בכלל עושה בפורום של חילונים??? עד כמה שזכור לי, פה זה עדיין לא רוסיה וישראל היא מדינה דמוקרטית!!! אתה רוצה לצום? תצום, אתה רוצה לא לאכול חזיר - אף אחד לא מכריח אותך! אבל למה לכל הרוחות אתה מכריח אותנו לעשות את רצונך??? מי שהורס את המדינה זה אך ורק אנשים כמוך.

mongol1

New member
פה זה לא רוסיה

למה אתם נהנהים לחגוג חגים של גוים? את ראית פעם נוצרי או מוסלמי שחוגג חג יהודי? אין חיה כזו! לפחות להם יש כבוד הלוואי עלינו המוסלמים מתפללים כל יום 5 פעמים, הנוצרים כל שבוע הולכים לכנסיה ואנחנו עם שהיה פעם העם הנבחר והוא לא מבין למה הוא כבר לא נקודה למחשבה

SupermanZW

Well-known member
מה שכתבת לא קשור

השנה החדשה אינה חג של גויים אלא חג של כל העולם, וזה כולל גם יהודים, לידיעתך גם רוב המוסלמים חוגגים את השנה החדשה. אם אתה כל כך מקנא במוסלמים שמתפללים 5 פעמים ביום התאסלם ואם אתה מקנא בנוצרים שהולכים כל שבוע לכנסיה התנצר (אגב, רוב הנוצרים הם חילונים ולא הולכים לכנסיה בכלל, אבל אתה יכול להמשיך להאמין במיתוסים). אין דבר כזה עם נבחר, אין עדיפות של עמים מסויימים על עמים אחרים, מכל העמים יש טובים ורעים.

Gilliana

New member
יש הרבה "חיות" כאלה

רק חבל שה-"חיות" כאן לא רוצות להבין ולקבל את זה. עם נבחר? הו, אנחנו מבינים למה - רק שאנחנו מזמן מזמן כבר לא ראויים לתואר הזה.

mongol1

New member
לא אמרתי שאני רוצה

והשנה היהודית לידיעתך נכנסה בכלל בתשרי או ניסן לפי האמונה הישנה

FuckYouAll89

New member
זה היה לא בעניין!

אני עליתי מאוקראינה בגיל 4! אני גאה במורשת שלי, וגאה בכל מה שקשור לאוקראיה כי זאת אני! כל המשםפחה שלי (מצד אמא) יהודים, חלקם (בא רבא רבא) היו נלחמים במלחמות של היהודים, כי אלה הם הם! הם לא התביישו בזה, אבל יש הבדל עעעעע----ננננננננננננננננננ----------קקקקקקקק בין לחגוג "חג המולד" לבין "לחגוג שנה חדשה", אני יודעת שבלה בלה בלה ושזנה הולדת ישו, אבל מאיפה שאני באה, אנחנו חוגגים מתוך מסורת והרגל, ככה גדלנונ ככה חינכו אותנו! אני חוגגת כל שנה ואין מצב שאני אשתנה! אם ננסה לשנות את אלה שחוגגים ולכפו עליהם את הדת זה בול מה שעשו לנו בכל הזמנים!!! רוצים להיות גם כאלה?!

Lara F

New member
מה רע בלחגוג חגים של עמים אחרים?

אבל למה אנחנו צריכים לחגוג ת'חגים שלהם? שיחגגו את שלנו! אני יהודיה, אני לא מאמינה שהולדת ישו הייתה ה"גאולה" וכל זה, אז למה לי להנציח את זה!? אני חוגגת רק מה שבעל משמעות עבורי, למה שלא נחגוג גם את החגים הבודהיסטיים והאיסלמיים ?! בואו נצום בראמדן! כי אם לא נעשה זאת, לדברייך, כך נשפיל את העמים האחרים, ככה הם יהיו נחותים...

Gilliana

New member
למה לא?

אפשר לחגוג חג של כל עם. מלבד זאת, לשנה חדשה - אין משמעות עבורך??? רק כדי לסדר לך את האוזן - אני לא מאמינה בכלום, בטח שלא בקשקושים על התורה שניתנה בהר סיני ועדיין אני חוגגת גם את החגים שלנו וגם את החגים האחרים. כפי שאמרתי - אין כאן עניין של דת אלא של תרבות. שנה טובה!

Ripelll

New member
חכי, אני אנגב את הדמעות...

*כינור ברקע* איזה עם גזעני אנחנו... ממש דוחה... עוד מעט גם נגרש את הערבים מבתיהם, נעשה "לכבודם" גטאות, והרי אנחנו הגזע העליון, לא? אנחנו בכלל לא מוצאים את עצמנו מהבתים ונותנים להם חלקות אדמה... הם בכלל לא עובדים בעבודות אצלנו... מי שמע על פועל ערבי? כולם שם בחוץ, גוועים מרעב... מסכנים... ואנחנו כאלה שחצנים! גועל נפש פשוט! צריך להשמיד אותנו... רגע! יש לי הרגשה שמישהו כבר ניסה פעם... תראו, אף אחד לא בא כאן להתנשא וגם לא לשמש דוגמה לאף עם אחר. זה שאני לא חוגגת את ה"חג" הזה לא אומר שאני מתנשאת, בדיוק כמו שהמנקה ההודית החמודה שיש לי לא חוגגת את חנוכה... להפך, לי נראה שעצם העובדה שאתה חוגג חג של עם אחר מראה רק על חיקוי. את בא וחוגג חג שלא שלך. למה? סתם... כי בא לך...

דנטל

New member
כן, בדיוק ככה, כי בא!

למה אני צריכה לחסוך מעצמי דברים שעושים לי טוב? בשביל שלא יקראו לי, חס וחלילה, חקיינית? שיקפוץ לי העולם. שיקראו לי איך שרוצים. אני רוצה לבלות.

Gilliana

New member
נכון מאד - "בא לנו"

ודגש על "כי בא לך", ולא כי כופים עליך משהו...

idodo cohen

New member
זה מעולם לא הוכח

שנה שעברה הקשבתי לדברים של מומחה בחדשות "5 וחצי". סילבסטר כנראה לא שנא או רדף יהודים באופן מיוחד וזוהי סתם שמועה שהתגלגלה לאורך הדורות. וגם אם כן- אז במידה. סילבסטר לא היה שונה משום אפיפיור באותם ימים. אגב, מעט לפני תקופתו, הנוצרים היו הנרדפים. עד כמה שאני יודע, בהקשר למשהו שנאמר בפורום על פורים, גם פורים לא היה חג התחפושות עד לפני עשרות שנים ספורות. כמובן, זה היה יום שצויין בלוח השנה, ובהחלט חג לכל דבר, אך התחפושות באו אחר כך. ההאלווין לא בהכרח ניסה לשכפל את פורים. יכול להיות (ואני לא בטוח כאן) שמנהג התחפושות בפורים- דווקא כן בוסס על ההלווין. אתם יכולים לבדוק. לחגוג את הסילבסטר זה להיות חלק מהעולם.. אני לא בטוח שזה יורד לרמת היטלר. אני לא חוגג את הסילבסטר, באמת שזה לא משהו שאני מרגיש צורך לחגוג, אבל תחשבו רגע. אם מישהו היה שואל אתכם באיזו שנה אנחנו נמצאים, 90% מכם לפחות היו עונים "2004" (או החל מעוד יומיים.. "2005"). בקיצור הייתכם נוקבים בשנה לועזית. זהו.......

idodo cohen

New member
אם ככה לא יהיה נורא לחגוג שנה חדשה

לועזית כמובן.. מי שרוצה מוזמן. הכפייה היא הדבר המפגר מכל.

למעלה