שתי שאלות לגבי מכשיר סלולרי

dory30

Well-known member
רכשתי היום סמסונג גלקסי S20FE. שאלותיי הן כאלה:
1. איך מוחקים אפליקציה שמאסתי בה, נניח סופרפארם?
2. איך מציגים בצורה ברורה יותר את אחוז הטעינה של המכשיר? אני מצליח לראות אותו רק אם אני נכנס לאיזה תפריט פנימי.
תודה מראש.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
רכשתי היום סמסונג גלקסי S20FE. שאלותיי הן כאלה:
1. איך מוחקים אפליקציה שמאסתי בה, נניח סופרפארם?
2. איך מציגים בצורה ברורה יותר את אחוז הטעינה של המכשיר? אני מצליח לראות אותו רק אם אני נכנס לאיזה תפריט פנימי.
תודה מראש.
לחיצה ארוכה על אפליקציה ויש תפריט כולל הסרה, במידה ונעלת כמוני את מסך הבית שחרר את הנעילה קודם. אן הגדרות > ישומים. איתור האפליקציה לחיצה עליה והסר ( ולא צריך לבטל נעילת מסך, אם אתה לא יודע מה זה זה נעילה שאי אפשר להזיז במקרה או לא את האפילקציות שקבעת במסך בית או להסירן בלי לשחרר נעילה יעיל נגד טעויות..תרצה אסביר איך נועלים גם)

הגדרות > התראות> שורת מצב > הצג את אחוז הסוללה ..הפעל את זה

ואחרון בהגדרות גלול למטה שורה לפני אחרונה : " עצות ומדריך למשתמש " ...יש שם הסברים על עוד דברים..

אני עוד לפני שרכשתי שמרתי לי את זה ומעביר לך ולקוראים, 50 דברים לשנות במכשיר..

תתחדש מכשיר כמו שלי ואחלה :)

dory30

Well-known member
לחיצה ארוכה על אפליקציה ויש תפריט כולל הסרה, במידה ונעלת כמוני את מסך הבית שחרר את הנעילה קודם. אן הגדרות > ישומים. איתור האפליקציה לחיצה עליה והסר ( ולא צריך לבטל נעילת מסך, אם אתה לא יודע מה זה זה נעילה שאי אפשר להזיז במקרה או לא את האפילקציות שקבעת במסך בית או להסירן בלי לשחרר נעילה יעיל נגד טעויות..תרצה אסביר איך נועלים גם)
תודה רבה ירון. העניין הוא שחלק מהאפליקציות שהוטמנו במכשיר חסרות תועלת עבורי (עניין בהן) ושאני שוקל להסיר, אין בהן אופציה של הסרת התקנה. יש דרך לעקוף את זה?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
תודה רבה ירון. העניין הוא שחלק מהאפליקציות שהוטמנו במכשיר חסרות תועלת עבורי (עניין בהן) ושאני שוקל להסיר, אין בהן אופציה של הסרת התקנה. יש דרך לעקוף את זה?
תצטרך להתעסק עם הפון...בזהירות
יש פה דרך שאפשר להסיר או להשבית קבוע אפליקציות.

לוייםLEVIM

Well-known member

פשוט מאוד:

נכנסים לאפליקצייה של חנות גוגל פליי >> להקיש בצד ימין למעלה על 3 הקווים המאונכים >> ללחוץ על "האפליקציות והמשחקים שלי" >> ללחוץ על "מותקנות" >> עכשיו מופיע כל רשימת האפליקציות המותקנות במכשיר >> לוחצים על איזו אפליקציה שרוצים ומיד מגיעים לעמוד של הסרה או התקנה >> לוחצים על הסרה, והאפליקצייה נמחקת באופן מיידי מהמכשיר

z1george

Member
מנהל
יש אפליקציות שהיצרן התקין מראש ביחד עם מע ההפעלה.
לפעמים זה כאלה שהוא מנחש שתרצה
ולפעמים זה כאלה שיצרני התוכנה התוכנה שילמו לסמסונג כדי לעשות זאת כדי לזכות בלקוחות
אם הם לא ניתנות להסרה קלה אז ניתן להסיר רק אחרי ביצוע ROOT במכשיר.
שזה צעד למתקדמים שלדעתי אתה לא תרצה לצעוד בשביל הזה
1) נותן ליצרן/מוכר קייס להתנער מאחריות יצרן
2) הופך את המכשיר לפגיע יותר מבחינת אבטחה (אם יגיעו תוכנות זדוניות)
3) אני חושב שיש אפליקציות (כמו בנקים, קופח) שלא עובדים אם עשית את הROOT הנל

שורה תחתונה- אין מה לעשות, למשתמש הרגיל

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
יש אפליקציות שהיצרן התקין מראש ביחד עם מע ההפעלה.
לפעמים זה כאלה שהוא מנחש שתרצה
ולפעמים זה כאלה שיצרני התוכנה התוכנה שילמו לסמסונג כדי לעשות זאת כדי לזכות בלקוחות
אם הם לא ניתנות להסרה קלה אז ניתן להסיר רק אחרי ביצוע ROOT במכשיר.
שזה צעד למתקדמים שלדעתי אתה לא תרצה לצעוד בשביל הזה
1) נותן ליצרן/מוכר קייס להתנער מאחריות יצרן
2) הופך את המכשיר לפגיע יותר מבחינת אבטחה (אם יגיעו תוכנות זדוניות)
3) אני חושב שיש אפליקציות (כמו בנקים, קופח) שלא עובדים אם עשית את הROOT הנל

לא חייב ROOT ואיבוד אחריות..הבאתי דרך שלא צריכה ואפשר להסיר הכל איתה...

dory30

Well-known member
אוקיי, מקסימום אשבית את האפליקציות הנ"ל עד שאחליט שאני כן צריך אותן.

למעלה